29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #24025
    A hosszú cső most akkor miért nem jobba airsoftban?
  • DannyL
    #24024
    Csak ge* nehéz vállra dobni.
  • DannyL
    #24023
    A 30 méteres tuti kurva jól visz 40m-re, mert a levegőben már csak 10m-t kell megtennie a BB-nek. :D
  • RoyalPredator
    #24022
    Nem olyan, csak olyasmi. Hülyeség lenne SVD-nek kikiáltani, de rájöttem h így jött le nektek a post.-

    Nem sértődöm, de te tényleg játszod az agyad.
  • Punker
    #24021
    és neki minek? értelmes választ úgyse kapsz :P
  • SG rock
    #24020
    Bocs, RoyalP-nek akart menni.
  • Punker
    #24019
    ezt most miért nekem?
  • lac coo
    #24018
    Egy 30 méteres cső 40 méterre elég pontosan visz, tehát van igazság benne ... :)
  • SG rock
    #24017
    Ne sértődj már be mindenért. Nem játszom az agyam, csak akkor kérlek magyarázd el, szerinted miért olyan, mint egy dragunov? Csupán ezt nemértem.
  • Hitman76
    #24016
    Az alsó képen látható fegyver nem SVD! A bipodról már nem is szólnék.
  • DannyL
    #24015
    Mármint #24013-ra.
  • DannyL
    #24014
    Ezek után érdekelne a két név. :)
  • RoyalPredator
    #24013
    2 Neves szerelőtől tudom hogy van.
    Miért ne lenne, győzz meg ;)
  • praksi
    #24012
    a csőhossznak semmi köze a pontossághoz.
  • RoyalPredator
    #24011
    Mondjuk ez igaz, marha törékeny...
  • Punker
    #24010
    basszus visszautaztam az időben, miért nem írtam fel a lottó számokat
  • RoyalPredator
    #24009
    Nyuszika, volt ilyen fegyverem, tudom miről beszélek.
    Jó fegyver, marha hosszú csővel, és ez a lényeg, nem a borítás.

    Igen töki, játszd az agyad;)
  • shatanka
    #24008
    oksa felhívlak holnap telón.
  • shatanka
    #24007
    JG m16a4: Ris 2 részből van összeálítva.. ezért nemcsak ronda hanem méretbeli eltérés is van az első és a hátsó fele között. A műanyagtest deformálódik, nyaklik nem lehet megcsinálni fixre. A tust a 9,6 aksi feszíti szét , mert a JG nem a CA-t hanem a TM-et koppintja. Hop up M4 rendszerű annak minden hátrányával felvértezve.

    Az eredeti JGM16A3 egy picit átalakult mire eljutott a mostani formáig. A téged érintőket vállogasd ki )
    - TomekK rendberakta az elején: Csap rugóvezető és dugattyúfej, 110 rugó, hop up gumi csere, újrakenés... )
    - Műanyag test meghalt eltört. Cserélve lett dboys fém testre + CA hop up kamra.
    - Tárakasztó is cserélve lett...
    - Gearbox eltörött, pinon meghalt ( +500 volt motort cserélni így cserélve lett) ( Saját hibámból hidegben játszottam 110 rugóval )
    - Rákerült egy JGA4 ris. ( Epokitoltam festettem gravírozgattam mire szépnek mondható lett )
    - Spr felhajtható irányzék előre , távcső / aimpoint.
    - Dboys rispanelek ( lötyögnek alapból (( JG ris oldalt nem 20mm re sikeredett ), de a szigszallag mindent megold. )
    - Dboys gránátvető ( reszeltem, mint a veszedelem lekellett faragnom a tartópanelből egy részt mire felment rá )
    - Taklámpa aimpoint szerelékkel.
  • Punker
    #24006
    eTrex Legend HCx
  • praksi
    #24005
    anyám borogass

    Shatanka: Sebbi ideadta a cuccaid, majd ütközzünk valamikor a suliban

    Punker: Töki, neked melyik Garmin-od van? :-)
  • SG rock
    #24004
    sry a nagyon nagy képekért
  • SG rock
    #24003
    SVD jellegű ??? aztmeg hogy raktad össze?

    ránézésre sem hasonlít, nem hogy a jellege... kb ég és föld a kettő.
  • DannyL
    #24002
  • shatanka
    #24001
    Ha nem értesz hozzá akkor ne adj tanácsot!
  • RoyalPredator
    #24000
    Én a JG M16A4 RIS -t ajánlom, SVD jelelgű, bár nagy és nehéz, mégis marha pontos volt, talán a csőhossz miatt.
  • SG rock
    #23999
    Szerintem elsőre ne vegyél snipert, eléggé pontatlanok ezek az olcsó félék és sok jó játékélményed sem lesz.

    JG M16A4 sem a legpontosabb de például alap hiba, hogy lötyög a komplett első része.
    Ha ilyen "hosszab" fegyvereket szeretnél és viszonylag pontosat is, akkor szerintem vegyél egy Cyma M14et, akár Socomot is.
    Erősek, viszonylag pontosak, jól egyben van az egész és Sniper félét is csinálhatsz belőle.
  • kvitya
    #23998
    Egyszerűbb lenne, ha elmondanád, mire is akarod használni, milyen stílusban szeretnél játszani - lévén a felsorolt fegyverek teljesen eltérő stílusban hatékonyak igazán.
  • Hitman76
    #23997
    Bármilyen furcsa, a tesztek, leírások és cikkek túlnyomó része személyes tapasztalaton alapszik.
  • SG rock
    #23996
    AnK M249ről véleménye valakinek?
  • Punker
    #23995
    http://combatgear.blog.hu/
  • o0Gomboc0o
    #23994
    Es a JG m16a4 rol is ha tudtok valamit. Tudom hogy a google baratom dehat a szemelyes tapasztalat jobb mint a hype szoveg...
  • o0Gomboc0o
    #23993
    Ertem. A JG bar 10 g-spec rol valmi informacio? Jofele fajta vagy esetleg nem jol eltalalt fegyo?
  • Steel Painter
    #23992
    He he he.
    RoyalPredator! Neked tejesen igazad van! :P
    Erről meg is feledkeztem.
    Gyorsan be kell hogy szerezzek egy HD minőségű képrögzítős kamerát! :D:D:D:D
  • RoyalPredator
    #23991
    Arra amire használod jó, de utómunkával korrigálhatnád a kontrasztot, színeket, etc.

    Tudod szarul mutat egy 24"os HD LED kijelzőn... :P
  • Steel Painter
    #23990
    Az hogy elég béna a képminőség.
    Ez annak az oka hogy:
    Plexit raktam a kamera lencse elé! (nehogy máá ellőjék nekem!)
    Na meg nem fogok megtartani egy 8Gb-os tömörítetlen AVI videó Formátumot.
    Főleg hogy minden hétvégén játszok.

    Így is összevágva (1órai anyag lett), 2Gigabite-osra sikerült össze tömörítenem.
    És ez még csak egy 8Gigabite-os memória kártya, 32Gigabite-ot lehet belepasszírozni ebbe a kis szerkentyűbe.

    Ahhoz képes hogy 27ezerért vettem!
    - 640*480 képfelbontással bír.
    - 30fps képrögzítése van, 60Hz képfrissítéssel.
    - Autó fókuszos élesítés.
    - 12láb távolságig hall a mikrofon.
    (és azt hiszem minimum 3lukx fényerősség kel hozzá)
    - kamera tejes mérete: 9*5*4cm
    És csak a 2*AAA aksinak a súlya terhelődik a sisakra ebből én arra következtetek: Szerény véleményem szerint, nem egy nagy technológia, akár a mai telefonok is Képesek erre, de az meg nem alkalmas megoldás, főleg rögzítés szempontjából.

    Ja, kértem árajánlatot egy micro-kamerára specializálódott üzlettől...
    Kb: ugyan ezekkel a feltételekkel, 70ezerért akartak megvágni!
    persze az olyan kamera ami akkora mint egy gomb a galléron.

    Úgyhogy szerintem igen csak megérte.
    manapság hetente jönnek ki a jobbnál jobb kütyük, de nem hiszem hogy ebben az ár kategóriában fogsz kapni jobb minőséget.

    Persze ha mégis, kérlek írd meg! Mert arra vevő vagyok :D

  • SG rock
    #23989
    ha érdekelne vkit
  • SG rock
    #23988
    Heló-Szia!

    Szerintemitt olvass utána a dolgoknak, van 1-2 érdekes cikk :).
    Szerintem Cyma ill. JG fegyverek teljesen jóak akár kezdőknek akár normál játékosoknak. Szvsz semmi értelme DoubleEagle műanyag vackokkal kezdeni, akkormár kezdje a játékot az ember normális fegyverekkel, hogy az élmény is meglegyen már az elején.
  • o0Gomboc0o
    #23987
    Szevasztok. Igy elsore az lenne a kerdesem, hogy kezdo AEG fegyvernek mit ajanlotok, esetleg mire kell figyelni a vasarlasnal?
  • SG rock
    #23986
    Video végén szépen kiszed 1-2őt, de ha tudják, hogy az épületben vannak miért állnak ilyen lazán össze vissza kint?