29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mstummer
    #24185
    Annyira pedig nem kell fenntartással lenni. Hogy softair-en kik jelentkeztek nem tudom...csak a játékszervezésen néztem...igaz ott csak 25-en vannak regelve. Abból kb. 20-at ismerek is, mind korrekt ember.
    Továbbá voltam nem egyszer Pápán, játékot is szerveztem.... néhány hiányosságot tapasztaltam,de azóta majd egy év el is telt. Nem kell leszólni őket látatlanban.

    Egyébként a 40főre való kiírás és a 110 jelentkezett ember tényleg szemben áll egymással elég szépen.
    Node gondoljunk bele mivel nem számít öreg rókának a szervező a softair-es körökben ezért nem is írhatna ki ennél nagyobb játékot az ottani szabályok szerint,hiába szervezett már többször 100fő feletti játékot. Persze lehet felkérni társszervezőt a softair-es berkekből... de legyünk őszinték...ki az aki elmenne Pápára közülük... nem sok, főleg hogy a többség számára valóban ismeretlenek a Pápa környéki srácok.
    Pedig a pálya jó...a társaság meg fejlődőképes.Pechemre nem tudok ott lenni a játékon.

  • Rephyx
    #24184
    Hali srácok,

    Egy kis "reklám" - a 6milire kitettünk egy komoly csapatmenedzsert, nézzetek rá ha van kedvetek, érdemes.
    Még ha nem is nézitek az oldalt rendszeresen, megéri regisztrálni a csapatot, hogy benne legyetek a nagy listában :)
    Itt a link: 6mm csapatmenedzser

    (Sose mernék üveges gázálarcban játszani, szerintem 1 percen belül elütnék egy fát a rohangálós stílusomban, teljesen bepárásodva... plusz szorít :)
  • HUmanHunter
    #24183
    yo.
    keletifrontnál hogy van a rendelés? látom hogy "előre fizetéssel" de rendelésnél semmi bankszámla se semmi.
  • RoyalPredator
    #24182
    Azért a stalkernek is van 1 határa:D:D:D:D
    Orosz PMG gumi gázmaszkom lencséjét kéne kicserélni, mégvédené is az egész fejem, + belerohaszt nyáron^^
  • lac coo
    #24181
    Az én saram, az én arcom, nekem kellene rácsot, maszkot hordanom ....
  • Steel Painter
    #24180
    Hmmm... AK 3 méterről...
    Jönnek vissza az emlékek...
    Egy hasonló szituációban hagytam ott a fogamat.
  • lac coo
    #24179
    ..sőt ha jól emlékszem már üveg sincs a maszkban :D
  • lac coo
    #24178
    Szemüveg van alatta . De persze mint rangidős figyelek az ilyenekre, hajlamosak a szeleburdiságra . ;)

    És mert kinevettem valakit, megbosszulta a jó ég: az én 048-as AK-mmal küldött pofán vagy 3 méterről :DDDD
  • Punker
    #24177
    és azt megmondtad neki hogy a maszk üvegjét kb 350 FPS-sel szétlövik?
  • lac coo
    #24176
    Hétvégén mikor megláttam így magam előtt a kis Zolikát ( nem gyerek, csak nem nőtt nagyra... ) bevallom egész nap szakadtam a röhögéstől !!! :DDDDDD

  • Punker
    #24175
    110 ismeretlen + olyan szervezés ahol a szervező hazudozással nyit, de ne legyenek fenntartásaink igaz? :(
  • RoyalPredator
    #24174
    Hány lehet ebből 6ökör?
  • praksi
    #24173
    1.) az embereket nem szokás darabszámra mérni
    2.) 110 fő jelentkezett egy olyan játékra, amit a softair-en 40 főre írtatok ki?
  • RoyalPredator
    #24172
    Van valakinek fém GBB pisztolya, eladó?
  • ZTM
    #24171
    Kösz
    De semmiféle felvételt nem szeretnék készíteni, egyszerűen csak kíváncsi voltam.Majd ha jól mennek a dolgok nyáron el tudok menni dolgozi és majd veszek valami AEG-et(már van 2 légpuskám ideje alami "extrémebb" cucc) de már ha veszek is akkor valami komolyabbat(komolyabban mutatót)pl.:Cyma AIMS PMC is tetszik a maga 3,9 kg-jával és nem utolsó sorban a sok fém alkatrészével.Nameg persze Blowback-os...De ezen még van időm gondolkozni:D
  • hungaro
    #24170
    Sziasztok!
    Szeretettel várunk mindenkit a Pápa-tapolcafői volt orosz katonai bázison megrendezendő játékra! Eddig 110DB ember jelentkezett!!
    Időpont:
    2010.03.28.vasárnap.
    Операција
    Олуја-Játék.
    További infó: privátban!
  • Randelz
    #24169
    Sziasztok! Próbálta már valamelyikőtök a SCAR-t vagy a Masada-t? Ez a kettő között agyalok, de szerintem a SCARt veszem meg.
  • lac coo
    #24168
    Hehe... Fiam meglátta az új szerzemény AK74-emet, első kérdése:

    Apa! Te most át állsz a gonoszokhoz?
  • Bexter
    #24167
    Azt igen de a video meg a teljes anyag megnézéshez amit bbc-n nyomtak le azt csak ha angliában vagyok engedi megnézni.
  • Punker
    #24166
    nálad van a gond mert nekem simán megnyitja...
  • Bexter
    #24165
    proxy oldalt találtatok már hozzá amin keresztül meg lehet nézni? :D
  • RoyalPredator
    #24164
    Ehe... mert te ADTÁL neki válasz, és persze JOBBAT.
    Őszintén, egy ilyen hülye kérdést feldolgozni is nehéz, nemhogy válaszolni rá... De én nem csak fosozni járok fel ide ;)
  • Hitman76
    #24163
    Jah! Hülye kérdésre, hülye válasz!
  • praksi
    #24162
    "nyomjelző"
  • RoyalPredator
    #24161
    Igen, nagyon hülye kérdés.
    A légpuska 7Joule körül mozog, míg az airsoft 1-3 között.

    A BB port kavar, ketté is pattan, morzsolódik, de ha puhába lősz, szimplán csak beleágyazódik.
    Homokba is, persze kis port kavar.

    Legjobb, ha betont lősz, amin 1 cm vastagon homok van.

    De ha pl nyomkövető imitációs BBvel lősz este, filmekben eléggé jól tudod érzékeltetni a lövéseket. Gondolom ez a célod.
    De ha nem, akkor mindenképp fekete BB-t használj, mert az nem látszik majd a felvételen.
  • Punker
    #24160
    láttam a fegyvered csúnyább mint volt.....
  • shatanka
    #24159
    Punker: Attis lefújta a fegyveremet :) Jó lett csak majd 27-28.-án viseletessé kell tenni és mehet rá a lakk.

    Valaki nem tud olyan boltot Budapesten, ahhol kis kiszerelésben lehet szilikonzsírt venni?
  • Punker
    #24158
    az angol multicam-et próbálgatják
  • ZTM
    #24157
    Egy nagyon hülye kérdés:Ha egy akármilyen airsoft fegyóval a földre lövünk pl szántásra ami ugye "puhább" porhanyósabb akár 5 akár 50m-ről akkor az úgy porzik mintha éles fegyverrel lőnék oda?Legalábbis légpuskánál tapasztaltam ezt a jelenséget olyan faszán néz ki.
  • RoyalPredator
    #24156
    Időkén t hogy behal ez a fórum is.
  • lac coo
    #24155
    Aha ok, kösz, és hol nyissak? Vagy nyitok legfeljebb áthelyezitek:)
  • Punker
    #24154
    szerintem nincs ilyen, nyissál neki. vagy az előkészületben cikkben szólj hozzá hogy mire lennél kíváncsi.
  • lac coo
    #24153
    Cikket hol lehet "kérni" , forumon nem találtam olyan topikot ?
  • Punker
    #24152
    ok igazad van.
  • lac coo
    #24151
    No jó ne kezd én nem köpködtem ...
  • Punker
    #24150
    az nem befolyásolja a cikkeket, amit mindenki szabadidejében ingyen készít persze köpködni könnyebb...
  • lac coo
    #24149
    Van a mínusz gomb, nekem az elég :)))
  • Punker
    #24148
    nos mélyen tisztelt köpködők, a rendszer nyílt, tessék megírni amit hiányoltok bárki küldhet be cikket és ennyi.....
  • lac coo
    #24147
    Hehe.. Ez is jó !!! :)))
  • DannyL
    #24146