29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24305
    az cseh volt? jól megkavartak amúgy a szlovákok én elsőre simán bolgárnak mondtam őket amíg nem láttam a felvarrót (ez az egy volt jó a parkoló őrzésekben lehetett mozizni a felszereléseket)
  • lac coo
    #24304
    Uhhh...Hát az akkor nem vagyok, de ismerős a probléma, kis csapatom tagjaival éppen ezzel küzdök, csináltam egy forumot, de állandóan telerakják páran cigányozós faszságokkal.... Most épp senki nem beszél velem, mert ha fejre állnak sem engedem a dolgot ... :)
  • RoyalPredator
    #24303
    Az egy dolog, hogy "zsebnáci" vagyok, de ennek semmi köze az airsofthoz.
    Azt hadtechnika rajongásból űzöm.
  • kvitya
    #24302
    A zsebnáci nagyjából megfeleltethető a látens barnaingesnek, azaz olyan ember, aki ha lehetne elsőként csatlakozna bármely faji alapú erőszak szervezethez - meggyőződésből. (A barnaingesek eredetileg az SA legényei voltak.) Erre utalhat például, ha az ember kijelzőnyi horogkereszteket gyárt a számítógépén, vagy kedvenc olvasmánya a Mein Kampf, stb.

    De hogy on is legyen e topicban: ismeri valaki a cseh speciális erők 3 vagy 4 szín nyomásos új egyenruháját? Szlovák srácokon láttam múlt hét végén és nagyon meggyőző volt...
  • lac coo
    #24301
    Ja, értem :DDDDD
  • bardocz
    #24300
    Te!:D
  • lac coo
    #24299
    Mi az a zsebnáci ? :)
  • DannyL
    #24298
  • Punker
    #24297
    hát persze a csúnya gonosz elnyomók kényszerítettek a zsebnáciskodásra és az összevissza hazudozásra, nőj már fel!!!
  • RoyalPredator
    #24296
    Nem, az nem a mi döntésünk volt:)
  • lac coo
    #24295
    Uhhh, csak el ne kezdjünk megint ezen vitázni, privátban kellett volna írnom, Kvitya !
  • lac coo
    #24294
    Ok, sorry!

    Csapatcikekkben megy a flém, nyírás, kárörvendés leginkább admin és moderátor részvételével, támogatásával. Beírtam, hogy nem kéne, törölve lett, gondolom csak részemről flém a flém :)
    De kb minden topikban van helye a nyírásnak ha az jól esik a moderátorok és az oszlopos zöldforum tagok májának, senki nem tesz ellene semmit, kép mutatás van ...

    De gondolom magad is látod ha olvasgatod a topikokat ...

    De már elfogadtam, hogy az a forum ilyen, csak mert ilyen szépen kérdezted, azért írtam példát :)

    Felvenném Traser vagy a többi ember stílusát meddig maradhatnék ? De őszintén ! :DDD
  • kvitya
    #24293
    Akkor ideje bocsánatot kérned tőlem, mint admintól... lévén nem flémelek, így alaptalanul vádolsz s rágalmazol.

    Vagy írj tényeket, amiket akár alá is tudsz támasztani, vagy ne szólalj meg, de soha ne általánosíts...
  • lac coo
    #24292
    Na hurrá megint kezditek !
  • Punker
    #24291
    az értelmes user-ek mindig kapnak segítséget, ti az első alkalommal lemondtatok arról hogy bárki is értelmesnek tekintsen.
  • RoyalPredator
    #24290
    Felhasználóbarát fórumokról hallottál e már?
    És kölcsönös tiszteletről modik és flehasználók között?:)
  • lac coo
    #24289
    Elvagyok ott... Ha valahol megy a gyökérkedés, nyomok egy megjelölés olvasottként, aztán jóvan :)
  • Hitman76
    #24288
    Nem is kötelező tagnak lenni ott! Töröltesd a reged, és akkor tényleg nem kell olvasnod!!!
  • lac coo
    #24287
    Valóak olyan nincs , már mondtam ... :)

    De nyugi megoldom, mindent megoldok amit akarok ... Például így ....Vagy valahogy....

    Szörnyű a zöldfórum, már az adminok és moderátorok is telefélemelnek mindent mikor préda van, dehogy olvasom végig :D
  • Hitman76
    #24286
    Azért nem találsz, és azért nem tudod még a nevét sem, mert nem arra használod a fórumokat amire valóak! 100000 X átbeszélt kérdés, 100000 X elmondták már az AK tulajok, melyek a leghasználhatóbb darabok.
  • lac coo
    #24285
    Mindenképpen hasonló elrendezésűt akarok, csak rohadtul nem találok, azt sem tudom hogy hívják, de sokat láttam már amit AK-sok használtak ...
  • Punker
    #24284
    csak az AK tár nem fér bele, nézz 1 chestrig-et+külön itatót.
  • lac coo
    #24283
    Milyet vennél ?

    Ez ezért néztem mert occó, és megoldódna az ivózsák kérdés is :)
  • Punker
    #24282
    Shati bánhatod, ide még egyszer vissza nem megyünk :D

  • shatanka
    #24281
    Nekem ilyen van viperbe. Az erős tarlós, elrendezése nekem megfelel, de ha AK-nak akarod akkor nem ilyen mellényt vennék.
  • lac coo
    #24280
    AK mellé dukál egy mellény is, mert a Guarderbe nem igen férnek el az AK tárak, erről mi a vélemény, beleférnének?

    Link ...
  • lac coo
    #24279
    Trasher-t nem szabad semmiről kérdezni, szegénynek komoly gyomor bántalmai vannak, mindentől hány .... !


  • lac coo
    #24278
  • mstummer
    #24277
    Öööö:

    Los Saksendos 1
    Los Saksendos 2
  • lac coo
    #24276
    Hát, szervezőre nem emlékszem ,de lehet ! :)))
  • mstummer
    #24275
    LooooooL azt a játékot én szerveztem XD / már ha a los saksendos-ra gondolsz :) /

    Le is esett az állunk amikor a néger banda megérkezett full feketén, piros ruhákban....magnóval...kosárlabdával...és gyűrűvel...ja és fukszban XD
  • Punker
    #24274
    hát pl a hanwag bakancsomat ott rendeltem (bár még nem ért ide azóta se) nem hiszem hogy trasher arra azt mondaná hogy gagyi :D
  • praksi
    #24273
    erről kérdezd Trasher-t :)
  • Punker
    #24272
    ha minőségi cuccot akarsz azért találsz ott.
  • praksi
    #24271
    a Mountex az egyik legdrágább giccsbolt ;-)
  • Punker
    #24270
    soha nem szoktam édeset vinni, tiszta víz, télen citromos tea, kajálás mellé egy izotóniás ital és ennyi. A lényeg 5-10 percenként inni 1-1 kortyot így nincs fejfájás napszúrás kiszáradás.
  • shatanka
    #24269
    Laccoo: Jó dolog az ivózsák. Én mindig valamilyen édesített vizet szoktam bele tenni, mert nem oltja a szomjat annyira, ezért többet kell meginnod belőle. Így több vizet tudok bevinni a szervezetembe játék alatt.

    Punker: Irigy vagyok, hogy mentek túrázni :) Ajj basszus elfelejtettem magam beoltani kullancsok ellen... Eszembe nem volt. Akkor megint kezdhetem előről.

    Royal: A számítógépes játékokat még kinövöd remélhetőleg 1 éven belül, de ezt az autista anyuci szeme fénye nem olvasok dumálok ha nincs igazam akkor hülyék vagytok dolgot már nehezebb lesz...
  • lac coo
    #24268
    Szoktátok mondani: ne etesd a trollt! ;)

    Azt mondom én is, nálunk volt visszaállás meg minden, de még így sem tudtam inni .Olyan sűrű dzsungeles terep volt, hogy soha nem tudhattam ki van 10 méterrel arrébb, szóval nem tudtam megállni kulaccsal bíbelődni .Mindenképpen kell egy ivózsák az lesz a következő befektetés ...


  • Punker
    #24267
    és ha nincs visszaálló? :D
    tavaly megfogadtam ilyet soha, úgy volt fél órás akció, lett belőle 8+ óra mindezt júliusban 30+ fokban

    holnap meg 30 km séta, ha kevés a víz az a baj ha meg túl sok akkor lelassít és az idő az ellenfél.


    amúgy meg Royal magának köszönheti attól hogy zsebnáciból átment "stalker"-be még az marad aki, és bizony nyugodtan mondhatom hogy az elmúlt 8 évben itt nem sok ember vitt véghez hasonló ámokfutást ha nem is dobogós de azért az első 5-ben biztos benne van az évtized fúrom trolljai között
  • lac coo
    #24266
    Ha meg egy személy van kitüntetve ezzel a szúrkálodással, ahhoz meg külön gratulálok ;)

    Nem a víz mennyiség a gond, hanem hogy mire visszajutok a visszaállóra vagy valahová szomjan döglök :)
    Kulacs kevés meg nincs is igazán alkalom azzal bíbelődni .
    Combatgear-es srác bevezette az utánvétes csomagot, lehet így már merek vásárolni nála ....