29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #24385
    Mondom csináld csak!!!
    Azt gondolod, hogy amit itt írsz az nem hat ki a megítélésedre? Azt gondolod, hogy akivel baszakodsz, az ez elfelejti? Mit fogsz csinálni, ha a gusztustalan stílusod okán kitiltanak mindenhonnan a csapatoddal együtt?
    Marod most ezt a Bugyi gyereket, aztán csodálkozol ha Miskolc környékére be sem teheted majd a lábad! Zúzod amiatt amit írt. De az fel sem merül benned, hogy igazat mond! Elkönyveled hazugnak, sőt ezt nyíltan is kijelented!
    Végül a szavaimat kiforgatva, még rúgsz egyet a régi játékosokon, meg a softair-en. Szerinted nem fog ez visszahatni rád és a csapatodra?
    De tényleg ne hallgass rám, folytasd csak, és én élvezettel nézem majd elmúlásod!!!
    Aztán majd csak röhögnek rajtad, mikor véletlenül eszükbe jutsz valami ocsmány dolog kapcsán.
  • lac coo
    #24384
    Dehogy tartalom is legyen !

    tavaly mikor elgondolkodtam ezen az FPS kérdésen ( volt idő mikor én megettem a maszlagot és be akartam lépni a klubba ...) elkezdtem tesztelni ...

    Rajzlapokat fogtam 4 mm-es rétegelt lemez csíkok közé, marha nagy meló volt ,sokat egymás mögé és néztem melyik rugó milyen nehéz bb-el pontosabb illetve erősebb 40 méteren, vagyis stabilabb mert erő is akad még nem csak a hopup hatás miatt balettozik előre .

    Közel dupla annyi lapot szakított át a 120-as rugó 0.28-assal , mint a 100 sugó bármilyen bb-vel!A szórás meg ég és föld volt szintén !
    Ha a100-es rugóval adtam neki hopup-ot akkor meg olyan lassan halad előre a bb, hogy gyk értelmetlen a közel azonos lőtáv .Mert a felhajtó erő ami levegőben tartja aBB-t a mozgási energiából való. nem a negyedik dimenzióból, ha meg onnan veszünk el, csökken is a sebesség .
    anno ezeket mind dokumentáltam, de a lenti okok miatt soha nem írtam le sehol .Pedig a számok nem hazudnak ugye ..

    Aki meg jajjgat játék alatt mert meglövöm, azon csak röhögök ! ;)

    Szóval ne gyertek ezzel a tapasztalat dumával, mert szerintem ezt így senki nem nézegette végig, valaki kitalálta hogy ilyenj ó a kis rugó olyan jó, aztán a végén ők is oda lyukadnak ki mindig, hogy azért vannak komoly hátrányai .

    Írhatnék még tapasztalatokat, előrébb rakott hopup gumiról. M4-be készített AK-szerű kamráról vagy a legújabb őrületemről .a kis motorral megforgatott hop-up gumiról de minek, ott mindenki okosabb nálam, megfogadtam hogy semmit nem osztok meg soha azon a forumon, majd ha beindul a 6mm. ott igen ...
  • lac coo
    #24383
    Amúgy meg lehet utálni, de senki ne hazudozzon már nyakra-főre milyen értelmetlen és halálos a 400+ fps!Most ez a divat, a menő vagy mi ? Kitől várnak ezzel elismerést?

    És vajon ezt ki írta???:

    Laccoo: XY 0.25-ös BB vel és 340-350 fpssel lőtt. A Tied 0.28 és mekkora fps.Nem mindegy ám ...

    Nem szoktam ilyen köcsögséget, csak ugye sokszor ott nem más megy, mint a csak azért is igazam van, mert ősairsoftos vagyok ...
    Máshol meg megy a normális beszélgetés ...
  • lac coo
    #24382
    Na az ilyesmit hívják flémnek, látod ! :DDDDD

    Köszi Emese a szokásos értelmetlen fröcsögést ..! Pá !
  • Hitman76
    #24381
    Csodálkozol, hogy rühellik a képed lassan mindenhol?
    Mindenbe belebeszélsz, mindent megszakértesz, mindenhol csak okoskodsz, miközben csak egy szemtelen kis kezdő vagy, a semminél alig több tapasztalattal! De te nem flémelsz! Csak bepofátlankodsz mindenhova, belefosol a ventilátorba, aztán játszod az eszed amikor megmarnak!!! Aztán jössz a "Nem is csináltam semmit, mégis bántanak a gonosz elnyomók!" szöveggel, amitől okádni tudnék!!! Csak meg kell nézni, mit művelsz pl. az optikai tuning topicban! Vered a nyálad, de közben egyre mélyebbre süllyedsz a saját piszkodban!
    De tudod mit? Csináld csak tovább, s így legalább ki leszel pucolva mindenhonnan, aztán mehetsz oda, ahová való vagy!
  • lac coo
    #24380
    Ilyen gyerekek játszanak néhol:


    "3 halántékom volt eddig... 2 szédülés 1 pedig totális képzavar értsd kb 1 perc néma csend és tudatlanság..."

    3 idióta 400 fps-el (vagy 4000-el )

  • RoyalPredator
    #24379
    Kínai AK, fémtestel.
  • Punker
    #24378
    ennyiért kapsz fémtesttel kínait.
  • STREEX
    #24377
    Hello, nekem az lenne a kérdésem hogy 40.000 ft alatti árkategóriában ki milyen fegyvert tart a legjobb választásnak AEG terén?
  • lac coo
    #24376
    Lehet érdekel a dolog! ;)
  • Jacek
    #24375
    igen b.. m..g:)
  • lac coo
    #24374
    Vazz... kitalálósdi ? :))
    Mentek Monorra játszani ?
  • Jacek
    #24373
    Vazz:) csak lakhelyen lehet jatszani?:) egyebkent Veres:)
  • lac coo
    #24372
    mI VAN ? :))

    mOST MÉG SEM fÓTI VAGY ? :)))))

    Upsz ...

    Vagy keverlek valakivel ... :)
  • Jacek
    #24371
    Nincs messze Monor:)
  • lac coo
    #24370
    Igen? Puff neki ...

    Szólj ha valami lesz kis falunkban !
  • Jacek
    #24369
    persze holnapra megjon a rossz ido:)
  • Jacek
    #24368
    De holnap lovunk:) most szedtem ossze a motyot:) erre nincs meg a komplett ov/taska/kulacs/H szijj/kis tatyo a taraknak:( ez komplett eltunk vagy elhagytam(eleg nehez lenne) vagy valaki lenyulta:) ja es volt rajta egy WE Hi-Capa 5.1 Gorvenor Ed:( ez nagyon faj:)
  • lac coo
    #24367
    Ti nem mozgolódtok most, hogy itt a jóidő ? :)
  • Jacek
    #24366
    Azert a folosleges eleg eros:)
  • lac coo
    #24365
    Nem flémeltem .
  • Punker
    #24364
    miért téged ki hívott oda? te mentél magadtól flémelni....
  • lac coo
    #24363
    Nem iagz !

    100-as rugóval kezdtem, és lassan végig próbáltam mindent, kamrát rugót, gumit, bb-t...

    Ezt továbbra is állítom, hogy 350 fps sok mindenre nem elég !!!!majd egy év próbálgatás alapján állítom ezt .

    Fenének kell, jönni az így meglőttek úgy meglőttek, meg mindenki felelőtlen dumával ...
    Mi lenne velük mondjuk olaszban, ha jól tévedek ott semmiféle korlátozás nincs ?


    És ott is mindeig visszatérnek oda, hogy bizony hátrányban vannak ( még sem elég ? ), de kitartanak :))))

    A sírásról, meg agyrázkódásokról nem is beszélnék, minden fegyveremet kipróbáltam magamon, aki nem bírja az nyuszi, mit mondjak mást.

    De nem ez a lényeg hanem amit Dawe írt, hogy őt nem érdekli más hogy játszik !
  • Punker
    #24362
    nem mindenki más, csak te :D
    a fő különbség az hogy te sose próbáltál kis FPS-sel játszani míg ők játszottak eleget nagyobbal és belátták hogy fölösleges.
  • lac coo
    #24361
    Kezdem érteni Trashert, a sok megokoskodót le kell rendezni egy " Ha fáj mennyé kavicsot pöckölni! Szevasz ! " mondattal aztán béke van :))))))

    Nem cincáltak szét, de felháborított a mondat, szarok rá ki milyen klubbot csinál, ha én arabnak öltözöm 40 éves létemre ez is belefér, de ne legyen már mindenki más tudatlan ...
  • Bexter
    #24360
    kis off
  • Punker
    #24359
    kis útvonal
  • Punker
    #24358
    fogalmam nincs tippre 6 körül indulunk majd el, szal ilyen 7:30 környéke.
  • praksi
    #24357
    ok, mikorra érkeztek? nekem még este dolgom van a színházban, szóval minél hamarabb el akarok indulni.
  • kvitya
    #24356
    Bizony, mindenki hozzászólhat mindenhez. Ez a fórumok lényege. De ha teljesen feleslegesen szól hozzá valaki, avagy igen nagy tudatlanságot közvetítenek a szavai, akkor a többi user szét fogj a cincálni. Az adott topic gazdája pedig azt csinál a topicjában, amit akar, lévén az offzone-ban csinálja.

    De javaslom, hogy keresd meg Zephírt ez ügyben...
  • Punker
    #24355
    Praksi csak 7:30-tól van start a 30 klikkes távon, szal valszeg nem megyünk oda 7-re
  • lac coo
    #24354
    Csak hogy ezt jól jegyezétek meg, még jó hogy felkaptam rá a fejem !

    "...csak ennek a 49 embernek van ennyi józan esze, a sokszáz airsoftos közül...." Csokáv .
  • lac coo
    #24353
    No Kvitya hogy is vagyunk azzal a mindenkinek hozzá lehet szólni dologgal ? :)))
    350 fps klub, admin leállítja a csevejt, modi törli az admin hsz-ét, mindenki folytatja én nem, és még én állok megint a bann szélén ? LOL

    Most ha ezt megkérdezné mhogy is van repülnék ...
    Persze erre is van magyarázat, gondolom :))) LOL LOL LOL !!!!!
  • lac coo
    #24352
    Én nem értek hozzá de gázos dolgokról csak azt olvasom, hogy ez romlott el az romlott el ....
    Én még egy egyszerű pisztolyról is lebeszéltem magam emiatt :)))
  • Punker
    #24351
    mondtam 6mm fórum gázos, ott vannak a tapasztalatok azoktól akik már sokat használták.
  • Adam II
    #24350
    Kár.
    Bár nem vagyok nagy airsoftos azért falidísznél többet szeretnék, arra jobb lenne egy hatástalanított fegyver mondjuk azok is drágák ráadásul sok csúnyán szét van barmolva.

    Igazából amire leginkább kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán lehetséges-e, megbízható GBBr-t gyártani?

    Erre Trasher egyértelmű nem választ adna de érdekel más véleménye is
  • Punker
    #24349
    falra jó, ha használod akkor X ezer lövésenként széttörik valami kukkants be 6mm fórumon a gázos topic-ba.
  • Bexter
    #24348
    Megjött a boyi hk416-om :D
  • kvitya
    #24347
    http://www.softair.hu/viewtopic.php?f=103&t=2947

    illetve javaslom átolvasásra az arnies gbbr topicjait :) ha sok időd van.....
  • Adam II
    #24346
    Magyar airsoftosok körében és világ szerte is elég vitatott a GBBr téma de mégis szeretném hallani a véleményetek ezekről mert érdekelnek illetve lenne néhány kérdésem is.

    Először is én nem játszok komolyan airsoftot (egyenlőre) csak érdekel a haditechnika és makettezés/modellezés ezért anno vettem egy Tokyo Marui M4 AEG-et és egy KJW Beretta M9-est.
    Bár az M4-esem szvsz szépen kidolgozott és messziről jól néz ki a legnagyobb bajom vele az, hogy nagyrészt műanyag, egyáltalán nem úgy üzemel mint egy igazi fegyver és zavar a villanymotor hangja, ezzel ellentétben az M9-es teljesen fém, nagyjából úgy működik mint az igazi és ha nem is olyan hangos mégis csak puffan nem vinnyog.
    Ne értsetek félre nem akarom lehúzni az AEG-eket mert jelenleg valóban ezek a legalkalmasabbak játékra de abban egyetérthetünk, hogy funkcionalitás szempontjából a GBBr-ek élethűbbek és pont emiatt érdekelnek.
    Persze most mondhatjuk ha ennyire oda vagyok az élethűségért és nem játszok miért nem veszek igazi fegyvert. Nos lehet, hogy vennék egy igazi M4-est de mint tudjuk ez itt nem Vermont tehát nem lehet ilyesmihez hozzájutni legálisan. Hadseregbe vagy rendőrségbe nem szeretnék belépni pusztán a fegyverek miatt.
    Miután utánaolvastam azt állapítottam meg, hogy a GBBr kategória azért nem túl kedvelt és nem éri meg rá költeni mert könnyen és gyorsan tönkremennek mivel gyenge alkatrészekből készülnek amik eltörnek vagy meghibásodnak a terhelés miatt ezért az alapfegyveren kívül sok pénzt kell költeni jobb alkatrészekre és később azok cseréjére illetve ezek mint minden gázzal üzemelő airsoft játékra alkalmatlanok télen.
    Nagyon sok gyártó belekezdett a GBBr gyártásba de a kritikák/vélemények alapján a külsőt leszámítva nincs sok különbség egy olcsóbb WA/WE/KJW/G&P vagy egy méregdrága Inokatsu között mindegyiknek meg van a maga baja.

    A kérdésem az lenne, hogy van-e tapasztalatotok a jelenleg kapható különféle gyártók GBBr-jeivel és ha igen akkor milyen?
    Várható-e javulás megbízhatóság szempontjából?