29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #24425
    Egyik sem jellemző, ez van, lehúzás de más választásunk nincs.
    Jó mi találtunk néhány jó helyet igaz papíron illegál ....
  • Punker
    #24424
    ha abból él adózzon, és tartsa karban a pályát hogy ne legyen balesetveszélyes.
  • lac coo
    #24423
    Mondjuk ahogy sportpályát lehet bérelni, vagy teniszpályát stb ....

    azzal nincs bajom, hogy nem adóznak, magánügyük, de a rengeteg pénzből néha-néha rászánhatna egy kicsit némi karbantartásra .
  • RoyalPredator
    #24422
    Hogy a francba lehet normálisan bevallani egy pályát?
    Meg minek fizessek a kormánynak, hogy másnak adok pölö sportolási lehetőségre alkalmas helyet?
  • lac coo
    #24421
    Remélem egyszer lesz a köcsög aki rájuk szabadítja az apeh-ot, zsíros falat lenne nekik, évi több ezer játékos, 1500 per fő ,számla nélkül :DDDDDDD

    Aztán a pénzünkért győzzük kerülgetni a sok üveget, szöget sittet stb, lehúzás nem más .
  • Jacek
    #24420
    van ott legalis palya, epulet elejen 500 volt fejenkent aztan 1000 aztan 1500:) szokasos ugymenet...
  • bardocz
    #24419
    Bomlasztjátok itt az érszoftos társadalmat, rohattak! :D
  • lac coo
    #24418
    Viccen kívül, abban a faluban sokan játszanak szerintem az legális pálya...
  • Jacek
    #24417
    johogy:)
  • lac coo
    #24416
    Bár ha jól tippelek legális pályán voltatok, nem ?
  • Jacek
    #24415
    ok megdumaltuk:)
  • lac coo
    #24414
    Legközelebb szólj időben és akkor tudok vinni magamon kívül még 4-5-6 embert .
  • Jacek
    #24413
    igy van:)
  • bardocz
    #24412
    Pfujj, miattatok fogják betiltani az érszoftot
  • Jacek
    #24411
    tobbit nem irom le:) mert mi illegalisak es veszelyesek vagyunk:D
  • Jacek
    #24410
    15 korul:) teljesen jo volt, homok+eso:D mint a malacok:)
  • lac coo
    #24409
    Nah, sokan voltatok ma ? :)
  • bardocz
    #24408
    Pedig ez tény már rég óta:D
  • Jacek
    #24407
    Neha ugy gondolom a gumiszobaban a helye a topicnak:)
  • lac coo
    #24406
    Fiatalság bolondság, azt hiszi , hogy mindent tud ;)
  • sgmbulldog
    #24405
    40 évesen már olyan az ember, mint a vérbeli ellenzéki politikus.
    Ha mondanak neki valamit ami nem egyezik vele, a válasz: NEM
    Majd átgondolja, és: AKKOR SEM
  • lac coo
    #24404
    De jó lenne, mondjuk pálmafák alatt ... :)
  • shatanka
    #24403
    Nem szeretnél nyaralni egy internet mentes közegben?
    És igen nem csak a softair öregeinél vered ki a biztosítékot, félelmetes, hogy 40 évesen nem látod be!
  • mascarun
    #24402
    Köszönet!
  • lac coo
    #24401
    Olvasnivaló ...
  • Punker
    #24400
    röviden baromság, bővebb infókat találsz pl az airsoftujonc.hu-n
  • mascarun
    #24399
    Hail!

    Teljesen kezdő vagyok és érdekelne milyen fegyvert lenne érdemes először vennem! Kinéztem egy elektromos airsoft fegyvert de most eltántorítottak az egésztől mert egyik ismerősöm magyarázta hogy nem éri meg mert iszonyat gyorsan tönkremegy!
    Ezért kérném valamivel tapasztaltabb emberek véleményét!
    Köszönet!
  • sgmbulldog
    #24398
    Rég röhögtem ilyen jót, bár most ez a tevékenység fájdalmas :)
  • lac coo
    #24397
    A dörzskerekes megoldás meg modellező boltokban kapható műanyagrudakból készült, a gumis része vastagabb zsugorfólia némi ragasztással.
    Előnye: megszűnik a sok fogaskerék közötti holtjáték, nem álítódik el.
    Nagyobb áttétel is legyártható, így nagyság rendekkel fimomabban állítható, halálom volt mikor bármilyen picit is tekertem rajta már emelte a BB-t, ha meg letekertem akkor meg leesett ...
    Azóta vettem egy jobb kamrát és végül is az van bennt, de egyszer majd profi minőségben legyártom, hibátlannak tűnik ....
    Felhasználói leleményességet, bármiről is legyen szó, sose érik utol a mérnökök :)))
  • lac coo
    #24396
    Ok. én lezártam, a sportnak ezennel vége !

    Nyomás kiegyenlítésre, szinten tartására szépen használható, bevált módszer a kiáramlási keresztmetszet csökkentése .....
  • Hitman76
    #24395
    Csak a pontosság érdekében, vadászpuskaműves a szakmám, és tényleg ,régebben nem sokat értettem a AS fegyverek szereléséhez ( az élesekkel azért elboldogulok ) , de az egyik legjobbtól tanulok jelenleg.

    Amúgy szép látni, hogy hogyan viselkedsz, amikor nyakadig ér a saját szarod! Most már marsz mindenkit, mindenki hülye, csak te vagy a fény az éjszakában!
    A minap olvastam, hogy a Marui leállt az új GB fejlesztésével, mert több japán mérnök a szájsebészeten fekszik, súlyos sérülésekkel! Szegények ugyan is Laccoo küszöbét rágták, csak hogy az megossza velük a tudást, melyet oly bőszen rejteget az elmaradott világ elől!
  • lac coo
    #24394
    De rám szállni sem kötelező bármit beírok a forumba, mert most is ez a bajotok, ebből indult ki, hogy beugattam a klubban ...

    A végén már térdig álltunk a vérbe a sok ájult ember mellett, csak hogy nehogy már igazam legyen .
  • lac coo
    #24393
    Itt nem minden sofőr hülye csak ti ;)

    Fegyvermester, csak épp az a baj ,hogy semmi köze az éles fegyverhez.. És ő maga mondta, hogy lövése sincs a szereléshez :)Ha nem így van ő mondott hülyeséget :)

    Senkit nem tanítok, lehet büszkének lenni 30 cm-es szórásra is az enyém 10 alatt van, hülye leszek másnak is megadni ezt az előnyt :)

    Nálam meg Csokáv verte le, nehogy m,ár a forum legnagyobb zsellére okoskodjon, hogy csak 49 embernek van meg a józan esze ebben az országban .
  • praksi
    #24392
    "Hop up gumit meg lehet fikázni ,főleg neked aki egy szöget nem tudsz beverni :)))"

    érdekes ezt egy fegyverműszerésznek mondani, de már annyi öngólt lőttél, hogy ez már fel se tűnik

    Figyelj Laccoo, nem kötelező sem ezt a fórumot, sem a softair.hu-t, sem a 6mm.hu-t látogatni, pláne nem hozzászólni. Viszont ha úgy szólsz hozzá egy témához, hogy az adott közösség minden tagjánál levered a biztosítékot; mi több, kiderül hogy nem is értesz a dologhoz, akkor picit el kéne gondolkodni.

    Pont olyan vagy, mint az az öreg bácsika, aki felhajtott az autópályára, és szembe ment a forgalommal: ő is valószínűleg azt gondolta, hogy nem ő hajt szembe a forgalommal, hanem a többi sofőr a hülye...
  • Hitman76
    #24391
    "Hop up gumit meg lehet fikázni ,főleg neked aki egy szöget nem tudsz beverni :)))"

    Jah ha te mondod, biztos így is van!

    "De sorolhatnám hogy szüntettem meg az M4 kamra holtjátékait egyszerű gumis dörzskerékkel, vagy hogy csökkentettem szinte nullára az fps szórást a legelemibb regulátorral stb..."

    Tanits minket MESTER!!!!!!!!
  • lac coo
    #24390
    Anyám, neked esküszöm elborult az elméd ! :)

    Hop up gumit meg lehet fikázni ,főleg neked aki egy szöget nem tudsz beverni :)))
    De sorolhatnám hogy szüntettem meg az M4 kamra holtjátékait egyszerű gumis dörzskerékkel, vagy hogy csökkentettem szinte nullára az fps szórást a legelemibb regulátorral stb...
    De ez mind az én hülyeségem, igaz ettől még működinek :)))

    És játékról kitíltásról. ha teszem azt én utálnálak attól még simán jöhetnél a játékainkra ! Nem lenne picsi-pacsi, de játszhatnál ha azt szeretnéd még ha egy vadembernek is tartalak.

    Te kapásból se engem sem a társaimat nem engednéd akiket még csak nem is ismersz !

    Szóval akkor kinek van buzi rossz természete????
  • Hitman76
    #24389
    Látod Bulldi megint mellé nyúltunk! Elfelejtkeztünk a néma tömegekről, akik csendben dacolnak a gonosz elnyomókkal míg egy ilyen nagy formátumú, professzionális játékos az élükre nem áll, s le nem taszajtanak minket a zsarnokság, banolt fórumozok vérével festett trónusáról! Jajj lesz nekünk meglásd hisz egy új szuperhős van születőben!!!
    Maszkját arca elé kanyarítva, magányosan járja az internetet, s bátorsággal szívében, "kis motor hajtotta hop-up gumiját" az égre emelvén száll szembe az elnyomókkal! Reszkessetek ti gaz zöldfórumosok!
    Napjaitok meg vannak számlálva, mert győzni fognak ők, fényes páncélú igazságtevők, s a most még arctalan tömeg véretek veszi, s a 350 fps-es fegyvereitekből rakott máglya fénye az egekig ér majdan!!! ! Halleluja!
  • lac coo
    #24388
    Most mihez kezdjek az utálattal ? :)
    Én már sokszor mondtam senkit nem utálok, nem haragszom senkire, ha rám igen, mit tegyek ?

    Nem fogok elmenni minden mellett amit a sok user lojalitásból szó nélkül hagy .
    Amúgy 6000-en nem utálnak, ez csak a te álmaidban van, sokukkal vagyok napi kapcsoltban is, és sok elismert személyiség csitítgat rendszeresen, hogy hagyjam ,itt ez megy, szerinted miért vannak sokan akik alig posztolnak a forumban, pedig igen aktív szemilyiségek a hazai AS életben ?
  • sgmbulldog
    #24387
    Laccoo legalább azt vedd észre (ha mi csak ellenszenvből vagyunk ellened szerinted) hogy a többi user is finoman szólva utál. Vagy agymostunk 6000 usert ?
  • lac coo
    #24386
    A megítélésem akkor javulna ha soha semmi baromságotokra nem reagálnék. Mint ahogy sokan teszik ezt ott .

    Jól írod, azért internet ide vagy oda, egy gyerek nehogy már bolondot akarjon csinálni belőlem. Főleg ő aki leghíresebb puska tussal nekimenő ember, nem egyszer írta már ...Zúzásra zúzás a válasz .

    És ti könyveltek el, illetve állítotok be úgy mindent, mintha hazudnék vagy flémelnék ...

    De igazad van, nem zúzom ,gyerek még, kivettem az aláírásomból ...