29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24465
    Hitman-nek
  • Hitman76
    #24464
    Kispályás ő ahhoz, hogy meghackelje!
    De mondjuk ha laccoo ilyen vehemensen bizonygatja, miért ne higgyünk neki?
  • RoyalPredator
    #24463
    Mivan, forró a talaj?:)
  • DannyL
    #24462
    Kirúgjuk majd érte, vagy befejezed a hazudozást?
    Választható, de csak mert demokratikusak vagyunk.
  • RoyalPredator
    #24461
    http://special-warfare.net/data_base/305_load_bearing/molle_00/molle_2_vest_01/molle2_flc_04.jpg
    http://special-warfare.net/data_base/305_load_bearing/molle_00/molle_2_vest_01/molle2_flc_02.jpg
  • lac coo
    #24460
    Nem megy a softair (Royal bosszúból meghekkelte...):))
  • praksi
    #24459
    muti már, erre kíváncsi vagyok :)
  • Punker
    #24458
    nem szépnek kell lennie hanem pakolhatónak, nekem ráfért 2 tárzseb, 1 közepes zseb, 1 pisztoly tartó, 1 gyorstöltő tartó, 1 rádió ez mind előre.
  • RoyalPredator
    #24457
    Hát, előről nem egy szép darab, aztis tegyük hozzá, de teljesen funkcionál, meg tényleg mindenhez kényelmesen passzol. Zsebek terén is eléggé sok a lehetőség. A hátulja faszán néz ki viszont^^

    Majd elkel, olcsó cucc és jó.
  • Punker
    #24456
    amúgy jó az
    nagyon régen volt nekem is a fekete reintex-ről, az eredeti gyári semmivel nem erősebb, talán a csatt stabilabb, viper zsebekkel teljesen jó volt amíg csak 2-3 tárnak meg 1-2 apróságnak kellett hely, ha nem fekete lett volna el se adom (én 3 viper zsebbel vettem 9-ért használtan)
  • RoyalPredator
    #24455
    Valamiféle félig mellény-félig málha cucc.
    Elég jóféle darab, de nem a minőségi fajta.
  • RoyalPredator
    #24454
    Revange. xD
  • Punker
    #24453
    utángyártott alap cucc
  • lac coo
    #24452
    Én a héten adtam el egy CM.028-ast 40-ért.Hülyék mindenhol vannak :)
    Hátha bejön neki .
    Royal! Mit csinálsz megint a softairrel, megint nem megy ? :)
  • SG rock
    #24451
    milyen mellényről van szó?
  • RoyalPredator
    #24450
    mekkora már, modi létedre ezt itt és így tudatni vélem. ;)
  • Punker
    #24449
    mekkora már, újonnan kevesebb mint 6k-s mellényt 8-ért meghirdetni
  • Jacek
    #24448
    mi lakott terulettol minima 5-10 kilometerre jatszunk:)
  • lac coo
    #24447
    Mert értelmes helyeken játszotok, puszta közepén ahol a madár sem jár senki nem fog szólni.
    Azokkal van baj, akik a város szívében nekiállnak kommandózni :)))

    Bár feketén fehéren valóban csak magánterületen lehetne használni, gyakorlatban és értelmesen végig gondolva sokkal fontosabb a körbekerített, elhagyatott lakóterülettől távol eső hely ...Kb rendőrök is gondolják ezt ...
  • Jacek
    #24446
    tulzottan engem sem erdekel, mert erdekes modon meg soha nem volt problema ebbol..
  • lac coo
    #24445
    De a biciklit nem minősítették fegyvernek az airsoft-gunokat viszont igen ! :D Mindenkinek igaza van ...Kölök voltam olyan csúzlit fabrikáltunk amivel repülőt le lehetett volna szedni, mégsem volt fegyver. ezek a játékpuskák azok, Ez van .Kb így állnak a rendőrök is hozzá, pontos jogszabályok nincsenek, a sport van, ha senkit nem zavarsz ott tolod ahol jól esik ...Ha tehetik rögtön be is szállnak :DDDDDD
  • Jacek
    #24444
    mert nem tudom honnan jott a kozterulet:)
  • Jacek
    #24443
    hmm:) tehat biciklizni lehet az erdoben?
  • lac coo
    #24442
    Dehogynem sok !
    azért is vagyok mérges eddig nem volt itthon kronó, nyugodtan beleraktam a 120-as rugót, erre szedhetem szét .

    Tuti, hogy erősebb rugót kaptam, ahogy hallom Guarder gyakran elkeveri .
  • SG rock
    #24441
    uhh bocs, retardált vagyok, azthittem dante s. írta!
  • SG rock
    #24440
    460FPS nem sok? Nekem 430at tol az M14 és szvsz kecire elég.
    Szombaton ha jössz nem leszel ellenem!
  • lac coo
    #24439
    Na ha jól számolom, 460 FPS :(((

    Az még nekem is sok, tököm tele van a Guarder rugókkal, ez sem 120 volt az hót biztos ...:(
  • RoyalPredator
    #24438
    Budapest körül súgj párat, ahova kényelmesen kijuthat a csapat tömegközlekedéssel:D
  • lac coo
    #24437
    Ja és a múltkori fikázásra: 10 lövésből 9 = 331 FPS , 1 lövés 329 FPS.
    Ezt hívnám megfelelő tömítettségnek :)))))))))))

    Mert ugye fika ide vagy oda, a józan ész és a kreatívitás csodákra képes .....
  • lac coo
    #24436
    Na vazze.. .Végre van chronom, de nem tudom jól mérni a fegyverem mert csak 0.28-as BB van itthon...
    Milyen képlettel lehet átszámolni, hogy hány FPS-t mutatna 0.20-as BB-vel ?
  • lac coo
    #24435
    Jól megválasztott helyen, illegálisan is 100%-osan biztonsággal játszható.
    Szerencsére egyre jobban ismerik az AS-t mint sportot ( sajnos sokan csak arabnak öltözött allah ahbar-t kiabáló embereket látnak videon, na ők mélységesen elítélik az egészet ...) és tudják mi az , nem zavarja a népeket, hatóságot .
    Nyíilván nem a panel előtti parkban kell csinálni :)
  • RoyalPredator
    #24434
    Speciel én, ha bezúznának valami telkemre, nem zavarna, amennyiben nem tesznek kárt semmiben, és szemetet se hagynak maguk után.

    Jó lenne egy alkalmas területet venni a közelben, de érdekes mód állambácsi eléggé durva árakkal illeti a megmaradt területeit, miközben TNCknek sorban "ingyé'" osztja. De ez 1 más téma...

    A megoldás, hogy valami öregtől kell megvenni a kertjét, akinek köbö mind1, és azt a játékosokkal kialakíttatni. Jó esetben még lesz ott hétvégi lak is, elektromossággal, vízzel, csatornával, fűtéssel, konyhával. Persze ehez mázli is kell.

    Dannyl: Maradok a JOBBIK oldalnál :)
  • DannyL
    #24433
    Sűrűn biciklizel magánterületen? Vagy esetleg AS-ezni szoktál közterületen? Hűba+...
  • DannyL
    #24432
    Ne feledd, hogy a bal oldali sávba kell felhajtani.
  • kvitya
    #24431
    Azért illegális, mert az adott terület valakinek a tulajdona s az adott tulajdonos nem járult hozzá írásban, hogy használd a területét. Sajnos a magántulajdont itthon nem lehet hatékonyan védeni, de jó eséllyel a terület tulaja vagy üzemben tartója fel fog jelenteni és rád hívja a rendőrséget - ha rád talál a területén.

    Példa: Kiss Géza kitalálja, hogy airsoft partyt tart a lakásodban, becsődülnek, lövöldöznek, elmennek. Ehhez mondjuk feltörik a lakásodat. Te hogy állnál a dologhoz? Jogilag ugyanaz a helyzet....

    Ajánlom figyelmedbe a 253/2004 39.par. 4 pontját
    "A kizárólag 7,5 joule vagy annál kisebb csőtorkolati energiájú tűzfegyver, festéklövő fegyver, légfegyver lőtéren (pincelőtéren, szobai lőtéren), céllövöldében, bekerített magánterületen, a fegyver használatára vonatkozó biztonsági előírások betartása mellett, kizárólag sportlövészetre vagy céllövészetre használható."

    illetve a komplett 39. paragrafust illetve egy jó összefoglalót a 6miliről:
    http://6mm.hu/posts/jogi-kezikonyv-airsofthoz
    http://www.vadasz.info.hu/rendelet/253/253.htm

  • RoyalPredator
    #24430
    Jó, akkor veszek egy biciklit, és repesztek az autópályán matricával a pofámon
  • Jacek
    #24429
    mert nem fizetsz valakinek!! ennyi erovel biciklizni sem lehet csak fizetos palyan:) vagy barmi, nehanyan tuleroltetnek bizonyos dolgokat, de ez az orszagra jellemzo:)
  • RoyalPredator
    #24428
    Na persze...

    Egyébként tudom hogy szociopata hozzáállás, de mi a francért illegális, ha egy olyan helyen, pl erdőben játszanak az emberek, ahol nem veszéjeztetnek semmit, sőt, akár még BIO BBt is használnak?
    Most hétvégén pont ezért ment haza egy srác, eljött megreggelizett, azt ment haza :D

    Skóciában azok amúgy legális helyek?
  • lac coo
    #24427
    De ha meg rendben tartják, 1000 Ft /fő/ óra ! :DDDD
  • RoyalPredator
    #24426
    Épp ezaz, csúnyán lehúzzák az embert, és a pályát meg magunknak kell takarítani, ha nem akarunk balesetekkel találkozni.