29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Dick Riddick
    #24665
    Akkor az államot jelentsd fel.
  • lac coo
    #24664
    Vegyem ezt fenyegetésnek ?

    Nem ,persze hogy nem ez a legnagyobb bajom ....
    Punker, de hogy javította ki ?! Hotman egy végtelenül modortalan ember ...
  • lac coo
    #24663
    No ez nem ide való, de pontosan, azért fizetek ennyit ( nem az a baj, hogy fizetek, hanem hogy felháborítóan sokat..) mert mindenki lop .... )
  • Punker
    #24662
    olvass vissza nem ő hozta fel, csak kijavította a szakmai tévedéseket.
  • Dick Riddick
    #24661
    Dögöljön a szomszéd lova is? Én is fizetek, mégsem szopatok meg másokat. Nem ismerek olyan embert, aki ne próbálna meg valamit "mutyizni", enélkül nem is lehetne megélni.
  • evilzombie
    #24660
    En azt hittem hogy ez egy AIRSOFT temaju forum!Erre ilyen IQ betyar hu de okos HITMEN az igazi fegyokrol es az altaluk okozott serulesekrol ir!

    Ember ha ilyen militarista allat vagy akkor nincs itt helyed!!!!!!!!!!!!
    Az airsoft egy hobbi!Nem sport es vegkepp nem haboru szimulalas,megegyszer csak egy HOBBI!
    Szoval az ilyen okossagokat tartsd meg mas temakra de ne az AIRSOFTRA!
    Igyis sokan ellenzik mar ezt a szorakozast nem kell meg hogy ilyen militaristak miatt szabalyozzanak/korlatozzanak bennunket!!!!!!!!
  • sgmbulldog
    #24659
    Mostantól hívhatunk Pelikán elvtársnak ?

    Ha neked csak a softaires reged volt az egyetlen vesztenivalód az életedben elég sivár életed lehet
  • lac coo
    #24658
    Tudod én azért fizetem be a bérem 45 %-át, mert más megteheti és meg is teszi , hogy semmit nem fizet!!!
  • lac coo
    #24657
    Nyugodtan alszom ne izgulj :)

    Viszont marha jól esik húzni benneteket, most hogy már nincs veszteni valóm ;)
  • Dick Riddick
    #24656
    A feljelentgetések áldásos hatásairól a volt kelet-németek és az Andrássy út 60-at megjárt magyarok sokat tudnának mesélni. Aki pedig az APEH-nél képes másokat feljelenteni... inkább nem is mondok rá semmit.
  • sgmbulldog
    #24655
    Pfffffffffff

    Ugyebár a softairel van bajod. A softair ingyenes, a staff nem kap fizetést vagy juttatást, és a staff tagjai nem szerveznek játékot.

    Tehát baromira nekünk ártasz. Szokás szerint mellélősz, és MÉG TÖBB barátot szerzel. Nyugodt alvást kívánok ha megteszed
  • lac coo
    #24654
    Tor-t ismered? :))
    Ne röhögtess ....
  • Hitman76
    #24653
    Fing a szélben.
    Geccoo utolsó nagyhalála, kutyát sem érdekli.
  • Punker
    #24652
    ja és mielőtt nagyon bele lendülnétek a szájkaratéba:

    "
    # Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások, fenyegetés, személyeskedés, rágalmazás, emberi méltóság megsértése, a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem. "

    a hozzászólások IP-je tárolva van amúgy.
  • lac coo
    #24651
    Mentsétek, adócsalás.com-ra már írtam, remélem jó kis cikk kerekedik belőle .Kezdetnek hírverés .

    Menjetek, viszlát !

    Csak hogy ne higyje senki, hogy néhány patkány ember azt tesz amit akar ...
  • Punker
    #24650
    biztos van aki nyer a szervezéseken 1-2 ember, a maradék x ezer meg örül hogy mehet játszani, az hogy mi van egy szervezés mögött nem tudod hisz soha nem voltál rendes játékon nem hogy szerveztél volna. megint dumálsz de nem gondolkozol, kibaszhatsz az egész közösséggel de biztos lehetsz benne hogy nem azokat érintené a legérzékenyebben akikre támadsz mert fogjuk magunkat beülünk az autóba és megyünk külföldre játszani (max nem hetente).

    postokat mentheted nyugodtan csak nehogy a tieid is mentve legyenek.
  • lac coo
    #24649
    Tökömig nem érsz kisgyerek ! :)))))
    Jah, hogy farokhosszabbító fegyver van az oldaladon ? :))))

    Had lássák, rólatok is eleget látott már mindenki :)
  • Hitman76
    #24648
    Cöcöcö! Átmentél fenyegetőzőbe? Nem áll ez neked jól kispajtás!
    A nyomorékká veretésnek állok elébe, de nem hiszem, hogy valaha elém mersz állni. Bokáig járnék a véres fekáliában!
    Le lettél húzva a klotyón és most vergődsz, de legalább kimutattad a fogad fehérjét, láthatja mindenki milyen is vagy valójában.
  • lac coo
    #24647
    Pontosan én mit ártottam a itt fellehető, világ életében csicskaként élő, majd most fontoskodó patkányon kívül bárkinek? :)))


    Az , hogy durcibbak az öt éves fiamnál, nem az én hibám :)

    Meg kell köszönni a kacsacsőrű Hotmannek, aztán jóvan :)

    És hát az adócsalás lopás, én legalább is ugyan úgy elítélem mint aki betör ezer forintért ...
  • Punker
    #24646
    pontosan mit is ártott neked az az 5 - 10 ezer ember aki itthon AS-ozik?
  • RoyalPredator
    #24645
    Meghívsz VIPnek?:P
  • lac coo
    #24644
    És hogy honnan a kép ?
    Hát a 6420 felhasználó aki utál titeket, elhalmozott mindenkiről minden jóval :)))))))
  • lac coo
    #24643
    Régóta bassza már a csőröm, hogy míg a mi családunk a jövedelem felét leadózza, Softairen milliós fekete pénzeket szednek be emberek évente ...

    Régóta gyűjtöm a játékszervezők neveket, lakhelyeket IWIW-ről, shotolgatom a lejátszott játékok létszámait, ha névvel tolom be az APEH-nál, kötelesek kivizsgálni.
    Ha más nem a pályatulaj beszopja, azzal együtt meg ti is :)))

    Gondolom már nézegettetek engem is IWIW-en, nem titok , hogy nagyon nem áll távol tőlünk a pénzügyi szektor ....


    Arra meg külön nem sajnálom azt a 10 rugót, hogy téged Hotman, nyomorékká veresselek a konyhafelszerelés bolt előtt ! ;) Magam is szívesen megtenném, de családos ember lévén ez már nem lehetséges :)

    A 20 kilóddal sok esélyed nincsen, az ilyen kis patkányokat papucsozták meg naponta a seregnél :



  • Hitman76
    #24642
    Kértél tőlem kölcsön? És adtam? Mik vannak...
  • lac coo
    #24641
    így van, de persze a kölcsönt meg kell majd adnom ! :))))
  • Hitman76
    #24640
    Blamáltad magad eleget, úgy hogy:
  • SG rock
    #24639
  • lac coo
    #24638
    No már bannoltak a "sértegetésért" LOL :))))))))))
  • lac coo
    #24637
    Pingpong ! Az az !
  • RoyalPredator
    #24636
    Először is, lőttem Type 56-al, meg román sportlövő AKval, és revolverekkel.

    Hitman kedves, lövedék nem csak BB lehet, nemtudom mit pattogsz.

    Googlehuszár?
  • Dick Riddick
    #24635
    pong?
  • lac coo
    #24634
    Az is jó! Meg ravasz!

    Nem vagyok fegyverbuzi, az egy sem normális ember , maradok a pin..nál ! :)))
  • Jacek
    #24633
    nem skulo?:D
  • Dick Riddick
    #24632
    Nem cseszegetni akarlak, de nagyon sok mindent keversz-kavarsz. Szerintem olvass utána ezeknek a dolgoknak, és csak utána írd le.
  • lac coo
    #24631
    Csak közlöm hogy itt egy hetes bann jár a személyeskedésért.... :)

    Amúgy meg golyó, azt jó van .
  • bardocz
    #24630
    Parabellum, Glock, AMD65, meg valami Zastava. Nyertem?
  • shatanka
    #24629
    A számítógépet te is csak játékra használod...

    Kiscsillag milyen éles fegyverekkel lőttél már? ( min 3-4 tárnál kezdődik az, hogy "távolról láttam már" )
  • HCZoli
    #24628
    Elrontottad a játékomat... :(
  • Hitman76
    #24627
    Látod kis pöcs ezt is rosszul tudod, de járatod a szád!

  • HCZoli
    #24626
    Keress rá most már mindneképp... aztán meg picsogsz ha jogosan szétkapnak..