29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Hitman76
    #24705
    Jah, beszéltük, most voltak bent nálunk fagyizni.
  • praksi
    #24704
    és jól is voltatok álcázva, Sebbi kiszúrta egyikőtöket, elkezdtem én is lőni rá, tárcsere közben tőlem kb 10 méterre felugrott egy bokor, és elszaladt :)
  • Punker
    #24703
    Tégláék akkor a parkolóba indultak vízért, a kulacsot meg hozták zsákmányként :D
  • Hitman76
    #24702
    Igen a miénk volt, az egyik sikeresen kivédett rajtaütésnél veszett el. Tégláék pont belén futottak, miközben a saját kis bázisunkról kifelé jöttünk. Skera, lövés, skera, szinte szabályos center peel. 1 sebesülés nálunk, három náluk, odaverős kis tűzharc volt, a belem lógott mire megléptünk!
    Láttuk hogy elveszett, de nem volt idő s lehetőség visszamenni érte.
  • mstummer
    #24701
    A sztori lényegét elfelejtettem, csak a hűtő maradt meg valamiért :)

    Nincs kedvetek egyébként Győrbe jönni 9.-én?
  • Punker
    #24700
    a fém kulacs hozzátok tartozott? az kb az első perctől megvolt.

    én se voltam még soha ezeken a részeken + egy jó részét beautóztuk játékon kívüli okokból csak az nincs ezen rajta.
  • Hitman76
    #24699
    Remélem Skagen le tudja tölteni a mi GPS "csiganyál" térképünket! Feltehetően rosszul lett megadva a Reguláris Bázis koordinátája, minek eredményeképpen kb. 3 órát bolyongtunk az erdőben, töksötétben! Az elején még nevettünk, de a végén már nem volt őszinte a mosolyom.
    Amúgy nagyon tetszett a pálya azon része, ahol még sosem jártunk a közel 4 év alatt. Rettenet jó helyek vannak pl. a Kaszáló-réten túl, kb. a ti őrposztotoktól dél - dél-keleti irányban.
  • Punker
    #24698
    16 óra, 15 km, 1 kill (az is friendly)

  • Punker
    #24697
    ja a 3 naposon, csak viccelődtünk a konvojokkal :D
  • mstummer
    #24696
    El Santo említett valami hűtős sztorit....aztán lehet rosszul értettem :)
  • Punker
    #24695
    milyen hűtőkkel?
  • lac coo
    #24694
    No igen, igaz .
    Remélem most már tudunk kussolni ! :)
  • mstummer
    #24693
    Pár napig nem nézek ide erre ez van.... 120 totál felesleges hozzászólás :)

    Izé... Punker... hallom gondjaid vannak néha a hűtőkkel :)
  • lac coo
    #24692
    Há mé vártatok eddig? :DDDD

    így legalább illendően tudom viszonozni az esetleges kitüntető figyelmeteket! ;)
  • sgmbulldog
    #24691
    "Olvasni így is lehet, olyan isten meg nincs hogy én egy betűt is írjak oda :))))"

    Basszus és miért kellett erre ennyit várni ?
  • palinho96
    #24690
    :)
  • RoyalPredator
    #24689
    Nyugi kicsirigó ;)
  • palinho96
    #24688
    Na kész!! ITT VÉGE A VITÁKNAK! TISZTALAPPAL ÚJRA KEZDÜNK MINDENT!!!!
  • lac coo
    #24687
    Olvasni így is lehet, olyan isten meg nincs hogy én egy betűt is írjak oda :))))
  • RoyalPredator
    #24686
    Miért nem jelentkezel be más accal? nekemis van 5 :D
  • sgmbulldog
    #24685
    Egy japán szamuráj már seppukut hajtott volna végre...
  • lac coo
    #24684
    Kiraktatok softairről, semmiség miatt, ez van, gondolom mindenki észre vette, hogy mostanában alig-alig írok oda.Ott a fejétől bűzlik a hal tipikus esete áll fenn.... Nem halok bele .

    Megvolt a szájkarate, fenyegetőzések, egymás leköcsögözése, minden ahogy annak lennie kell .

    Nyilván nem rohangálok senkit és semmit feljelenteni, kisebb gondom is nagyobb annál ....

    Majd megnyugszotok....Semmi közünk egymáshoz, gondolom ez nem újság .
    Addig meg hagyom had forrjon aki nagyon akar, vagy szétpukkad vagy nem .
  • lac coo
    #24683
  • sgmbulldog
    #24682
    Szerintem kezd befordulni. A világ összeesküdött ellene. Azt hitte csak a másik fórumon nem értik meg, de itt is megfertőződött mindenki, és nem értik a világmegváltó terveket (de kényszerképzetében még most is maga mellett érzi a hallgató tömegeket). Fel kell nőnünk, hogy megértsük, patkány módon besúgni másokat az valójában férfias, büszke és jellemes tevékenység.

    LACCOOT A VITÉZI RENDBE !!!
  • shatanka
    #24681
    Laccoo:
    Szánalom amit művelsz.
    Ha meg annyira fel akarsz jelentgetni embereket akkor csináld globálisan... Akkor ne legyen kettősmérce. airsoft-jatekok.hu és még sok sok helyen szerveznek játékokat... Onnan is elő lehene szedni a szervezőket!

    Hidd el mindneki tapsolni fog neked, ha pl a hatvani pályára nem lehet majd legálisan menni, császár kiesik... jaj bocs... tudom ti lazán bemásztok!
  • bardocz
    #24680
    És itt ki kicsoda?
  • lac coo
    #24679
  • sgmbulldog
    #24678
    Hát nem is tudsz erre mást csinálni
  • lac coo
    #24677


  • sgmbulldog
    #24676
    Ismét bizonyítást nyert a szavahihetőség, a korrektség, a felnőtt viselkedés, valamint a közösségközpontú hozzáállás.
  • lac coo
    #24675
    Nem ,nem írok semmit, hülye vagy mint a f....
  • RoyalPredator
    #24674
    Jó tudni, hogy nélkülem is megvagytok
  • degenerator
    #24673
    no még mindig ugyanaz a stílus, mint régen?
  • Hitman76
    #24672
    Jah értem, nagy kegyesen megkímélsz mi? Bizonyosan nagy kvalitású ember lehetsz a bunyó terén! Ámbátor szerintem inkább csak a szád nagy, hiszen fenyegetőzni a gyenge, s szívük mélyén gyáva emberek szoktak, de ez igazán szórakoztató is lehet, amikor végül a saját dugájukba dőlnek.
    Mindazon által tanulságos volt ez a kis magánszámod, érdekes volt végignézni, miként merültél nyakig a saját végbéltermékedben. A végén persze prüszkölsz még kicsinyt- nehéz is lehet nyeldekelni a saját mocskodat - de a szavaid itt állnak fehéren feketén, és igen jól látszik általuk, milyen kis szánalmas szarkeverő is vagy valójában.
    Ráadásul kétségbeesésedben oly mértékben járattad le magad, amit nem is reméltem. Persze én sem vagyok hiba nélkül, hisz beleálltam a vitába, holott csak egy kávét kellet volna komótosan szürcsölgetnem, miközben te az utolsókat rúgod.
    Most majd biztosan reagálsz valamit a saját szegényes, néhol közönségesen alpári, suttyó stílusodban - hisz a komoly flameléshez kevés vagy - esetleg ismét megfenyegetsz, mert tisztán látszik, te vagy maga a fóti keresztapa, kinek szavára verőlegények hada ugrik. De legyen bármiképpen, csak kavics vagy a cipőben, amit az ember kiráz ha kellemetlenséget okoz, s vissza veti a porba, ahonnét előkeveredett.


  • lac coo
    #24671
    Sajnos már kinőttem abból !
    Megvert téged a jó isten elég szépen!:DDD

    Talán egy hét múlva túl teszed magad azon, hogy egy partnerrel kevesebb van az agymenéshez :)

    Menj próbálj szerezni valami nőt magadnak ! ;)Jó lesz, ne félj tőlük ;)
  • Rephyx
    #24670
    [Ilyenekkel NEM poénkodunk.]
  • Hitman76
    #24669
    Már nem is akarsz megverni? Jajj köszönöm, úgy féltem!
  • lac coo
    #24668
    Lezárhatjuk , Hot-Man ?
  • Hitman76
    #24667
    Jól kicsesztél velünk! Ezek után tényleg nem lesz maradásod sehol, csodálkoznék ha bármelyik értelmes szervező beengedne ezek után a játékéra.
  • lac coo
    #24666
    No, jó, alvás, töröljétek ki még a regemet is abból a fórumból, és nagy árvaság lakozik itt némely fejekben, ha valaki elhitte, hogy futkározok feljelentgetni ! :))))

    Csak jó volt kicsit meggyorsítanom néhányotok pulzusát!

    Nem fértünk meg egymás mellett, ez van, sajnálom, ti ugyanolyan véleménnyel vagytok rólam, mint én rólatok, látott már ilyent a világ !
    Vagy mindkét fél téved, vagy mindkét fél egy vadbarom ...:)

    A legjobbakat ,nektek !

    És mivel a sok közül ez a legkedvesebb forumom, megkérnék mindenkit, hogy erről ne essen többet szó itt!
    Megvan a bódóttá, le lehet zárni :)Elfogadtam az ítéletet ! :)