29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24785
    sok olyan dolog van amit nem érdemes rendelni (főleg a mostani $ árfolyam mellett)
    vagy marad az EU-n belüli rendelés.

    (persze sok dolog csúszik át a vámon de semmi se biztos)
  • SG rock
    #24784
    Köszi
  • RoyalPredator
    #24783
    Akkor már vehetne itthon is :D
  • Punker
    #24782
    fegyver ára + szállítás ára az alap + 3,5% vám + 25% ÁFA + kb 1200 pénz kezelési költség
  • SG rock
    #24781
    oké, majd megbeszéljük, amúgy tényleg bárki beszállhat!
  • RoyalPredator
    #24780
    Nemtudom h mennyi a vám, de áfát már 1x kaptál rá a boltban, csak azt nem áfának hívják, meg ezt a magyarok leszarják. Csempéssz inkább, komolyan :D

    Am. ha rendelsz, beszállnék.
  • SG rock
    #24779
    1kis segítséget kérek, ha rendelek fegyvert és bemegy a vámra,
    akkor ugye áfát és vámot is raknak rá?
    És ha igen, akkor milyen számok ezek? Áfa gondolom 25% de a vámot nemtudom.
  • Punker
    #24778
    "** A festéklövő fegyverek, az airsoft fegyverek és a lövedékes gyermekjátékok lövedéksebesség mérését a megrendelő által biztosított hajtógázzal, tápegységgel, akkumulátorral és lövedékekkel végezzük. A sűrített levegő tartályos (PCP), illetve szén-dioxid tartályos légfegyverek sebességmérését a megrendelő által feltöltött tartállyal végezzük.
    *** Airsoft fegyvernek a 6 mm névleges kaliberű, kifejezetten műanyag gömblövedék lövésére tervezett, 3,5 joule alatti csőtorkolati energiájú, simacsövű légfegyvereket tekintjük."

    Airsoft fegyver** *** 2 720 Ft
  • Punker
    #24777
    http://www.mkh.hu/
  • RoyalPredator
    #24776
    Miért is jó ez az MKH kártya?
    Mennyibe fáj, mit kapok érte?
  • lac coo
    #24775
    Nekem van két olyan fegyverem ,ami be van vizsgálva, gravírozva is van de a kártyák nincsenek meg .
    Ezzel kitörölhetem, vagy a gravír árulkodik arról, hogy ez kis energiájú légfegyver (nem hiszem ...) ?
  • sgmbulldog
    #24774
    A 2005-ös AK-ban még az sincs :D Bár akkor még egy bolt sem volt itthon :D
  • Punker
    #24773
    nekem csak 2006-os légfegyver jelzés van beütve a G3-asba, akkor még nem volt a kártya rendszerben (nowar-ban vettem)
  • kvitya
    #24772
    Minden kiskereskedő köteles vagy egyedi vagy típusvizsgálatot csináltatni az MKH-val és az erről szóló kis kártyát a fegyverrel együtt kiadni a usernek. Ebből következik, hogy ha egyénileg rendelsz magadnak (saját célra) külföldről, akkor nem lesz kártyád és bizony ezt a közeg sem kérheti. Sőt, kártya nélkül magánszemélyként tovább is adhatod akár. Más kérdés, hogy ez esetben ha szivatni akar a rend éber őre, akkor berántja és elrendelteti a szakértői vizsgálatot és összegányolják/szarrá használják/ellopják a fegyvered.
  • Punker
    #24771
    a bolt köteles bevizsgáltatni.
  • Punker
    #24770
    az a durva hogy már vagy 2 éve, pedig az spiáter műanyag korszak masszívan
  • DannyL
    #24769
    LOLka! Hamisítják a hamisítványt!
  • praksi
    #24768
    Nem hinném hogy lenne különbség, max az itthoni szaküzletek megcsináltatják hozzá az MKH kártyát. Az átnézést nem tartom valószínűnek; jön egy boltba mondjuk 20-30 db AEG, kizártnak tartom, hogy valaki az összeset szétszedné és átnézné, nem beszélve az esetleges alkatrészcserékről (pl. egy hézagoló szett min 400 Ft, ha 30 fegyvernél 30 csomag hézagolót meg kellene bontani, 12 ezer mínuszban van a bolt!).

    A minőség meg olyan, amilyet épp kifogsz. A Quality Control (QC) matricának meg nem szabad bedőlni :-)
  • lac coo
    #24767
    Teszem hozzá, ezek általában nagyon jó kis fegyverek, most adtam el épp egy ilyent, dobozból 390 FPS volt, olyan halk a gb és a motor, hogy annál jobb AEG nem lehet és egy gumi csere után halál pontos. Komolyan bánom, hogy eladtam :)

    Viszont került már hozzám CM.028 műanyag GB-vel ....
  • lac coo
    #24766
    Meglepő de a Cyma AK-kat már hamisítják, szóval piacokon jól nézd meg !
    Ha nem látsz rajta Cyma emblémát, csak a típus számát valszeg hamis ....
  • RoyalPredator
    #24765
    És címeghunban ne vegyél ha jót akarsz.
  • Punker
    #24764
    1-2 boltban átnézik a kínai cuccokat de nem mindenhol, szerintem vedd meg piacon és nézesd át egy szakival (kenés stb) olcsóbban jössz ki.
  • fighter111
    #24763
    Heló!

    Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek van minőségi különbség abban a tekintetben, hogy hol veszek airsoftot? Mondjuk ha egy CM.027-et akarok venni, akkor végülis mindegy, hogy a Sárkány Centerben veszek, vagy valamilyen szaküzletben? Elképzelhető, hogy az ilyen kínai piacokra a selejtet hozzák?

    Előre is köszi a válaszokat!
  • lac coo
    #24762
    Nem hogy a nevét , azt sem tudtam mire való ... ! :)
    simán nem láttam, hogy Praksi írt pontos nevet is ....
  • Punker
    #24761
    na legyen karácsony itt az AS verzió


    egyedi építésű darab.
  • RoyalPredator
    #24760
    Na látod ez igaz, de ha pölö vki bevág 1 képet, jó lenne ha írna is róla vmit, hogy milyen fegyver, stb stb, vagy vki oly kedves h bevág egy wikis szövegrészt az alapvető információkról. Legközelebb én megteszem.
  • Punker
    #24759
    én pl a nevét nem tudtam volna, a különbség hogy nem vagyok lusta beütni pár betűt a keresőbe.
  • RoyalPredator
    #24758
    A Google miatt még nem kell mindnekinek mindent tudni.
    Amúgyis, valamiről beszélni kell...
  • lac coo
    #24757
    Ne húzd fel magad , simán átsiklottam Praksi hozzászólásán ....
  • Punker
    #24756
    Magazine capacity: 64 rounds ( 9 mm); 45 rounds (7.62mm)

    kemény fél perc rákeresni gúgliban.
  • lac coo
    #24755
    3 számjegyű .
  • Punker
    #24754
    #24746 amennyiben kétszámjegyű az IQ-d minden infirmáció benne van ami szükséges a kereséshez.
  • lac coo
    #24753
    Az világos, de én az alsó részre gondoltam .Az valami tár ...?
  • sgmbulldog
    #24752
    Gránátvetőkre NAGYON ritkán raknak hangtompítót
  • lac coo
    #24751
    Mert hogy ez most mi? Én gránátvetőnek néztem.... :)
  • RoyalPredator
    #24750
    Pontosan.
  • Hitman76
    #24749
    Érdekes volna látni, hogyan oldják meg a helikális tárat AS-ben! Valószínűleg nem foglalkoznának vele, egy egyszerű mid-cap rendszert építenének bele.
  • praksi
    #24748
    éles, AS változat nem tudom létezik-e.
  • RoyalPredator
    #24747
    'soft leírás, vagy éles?
  • praksi
    #24746
    PP-19 Bizon, pont a májusi Kaliber magazinban van róla leírás