29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24825
    az hogy nagyon régi kezdeti darab (2005-2006) azóta sokkal kiforrottabbak vannak már, well-t semmiképp ne vegyél! gyűjtögess még hozzá és vegyél egy használtat (pl JG-t) jobban jársz. vagy a galaxy MP5k-k is jobbak és 30 ezer alatt maradnak.
  • fighter111
    #24824
    Heló!
    És szerintetek mi a baja a Cm.027-nek...Az a baj, hogy nem vagyok valami pénzes, de szeretnék airsoftozni. Szóval úgy igazán mi vele az amiért nem éri meg megvenni? Lőtáv, kezdősebesség stb...? És szerintetek melyik a jobb, a CM.027, vagy a WELL-R5?

    Előre is kösz a válaszotokat!
  • lac coo
    #24823
    Szarok a képek, ennél sokkal jobban rejt az a ruha, közben rájöttem, hogy az asszony diára állította, azért van így túlreagálva rajta a levelek zöldje .
  • SG rock
    #24822
    A ruha jó, de szvsz a képek elég sz@rok. Az ágaktól nem látszódsz a képen, nem azért mert beleolvadsz a környezetbe .
  • Jacek
    #24821
    nekem kb codos teroristakent:) alcahalo van a buramon:) ved is, nem latszom, szellozik ..
  • lac coo
    #24820
    Naná, simán ! Sminkest viszek magammal ... ! :DDD
  • mstummer
    #24819
    A festéket is szigorúan cadpat mintában vidd fel :)))
  • RoyalPredator
    #24818
    Gyerekek. Balaklava. Ennyi. Nem kell pofádat kifesteni:D
  • lac coo
    #24817
    Műanyagot marja de a bőrömet nem ? :)
    Milyen-melyik a jó festék ?
  • sgmbulldog
    #24816
    Ha nem a legolcsóbb festéket veszed akkor nem. Angol kenőcs, egyben szúnyogriasztó is. Bár a műanyagot marja :D
  • lac coo
    #24815
    És ha izzadok , akkor mi történik, ömlik rám a festék ? :)
  • lac coo
    #24814
    Szerintem engem is az arcom árult el sokszor (pedig elég barna ) ahogy mondják a ruha nagyon szívatós .
  • kvitya
    #24813
    Simán leszedi, csak pici szöszöket hagy a borostában.....

    Amúgy használhatsz bármit, csak arra figyelj, hogy a világos területek nagyon árulkodóak - így álcáznod kell. A többség kesztyűt hord, az arcára nem figyel => préda lészen igen hamar......
  • lac coo
    #24812
    Nem tudtam :)
    Az van is itthon . Kösz !
  • lac coo
    #24811
    no, hát ezt sem tudtam ... :)
  • Punker
    #24810
    popsi törlő kendő a profik is azzal szedik le :D
  • lac coo
    #24809
    Arcfesték tervben volt, de nem mertem, nem tudom hogy jön le hideg vízzel :))))
    Abban meg vicces hazamenni :)
  • kvitya
    #24808
    Használj kesztyűt és arcfestéket......
  • lac coo
    #24807
    Hehe, mondjuk nem tudom mit fényképez az én gépem, de a ruha sokkal zöldesebb ( viper tárdobálón jól látszik mennyire el van csúszva barnába...) a levelek meg nem ennyire élénkek.
  • lac coo
    #24806
    Zsírul működött ma a CADPAT erdőben, lombok alatt tökéletes volt ...



  • praksi
    #24805
    boltban nem adnak MKH kártyát, azt csak a Polgári Kézilőfegyver és Lőszervizsgáló Vizsgáló Kft adhat.

    MKH


    a cm027 inkább felejtős.
  • DannyL
    #24804
    Tervezz hozzá még 10e Ft-ot és vegyél egy normális JG MP5-öst.
    A CM 0.27 egy nagyon régi konstrukció, nem is a legjobb.
  • fighter111
    #24803
    Köszi a válaszokat...Akkor már csak két kérdés:
    - A boltokban tudnaának adni nekem MKH kártyát hogyha beviszem hozzájuk a fegyómat amit mondjuk valamilyen piacon vettem?
    A másik:
    - Mi a véleményetek a CM.027-ről? Csak mert azt terveztem be magamnak...

    Előre is köszi a válaszokat!
  • Punker
    #24802
    Kínaiak mellett egyetlen dolog szól az egyre több acél test. (érdekes hogy csak az AK-knál, az összes többi ugyanúgy spiáter/műanyag mint az eredeti tervezőknél)

    az RS-t nem veszem a többi kínai céghez hiszen ők teljesen más árkategóriában mozognak
  • Punker
    #24801
    a CA se 100%-ig egyezik a TM-mel + nagy gyártók más és más licenszeket vesznek meg (pl CA-nál lásd armalite logo), viszont tény hogy a TM tervezte és fejlesztette 1-től 8-ig ki az összes alap gear-t a többi cég ezeken csak módosítgat vagy megerősít.
  • lac coo
    #24800
    A CA , vagy más neves gyártó is másol ? Vagy hogy a fenébe kompatibilis minden a TM-el ? :)
  • Punker
    #24799
    Amíg Cheng fél dollárt se kap nem lesz minőség ellenőrzés, így nem is lesz normálisan működő kínai, vagy más szemszögből amíg ilyen igénytelenek a játékosok ne csodálkozzunk, hányan panaszkodnak hogy 2-3 ezer forint sajnálnak átnézetni a fegyvert.
  • sgmbulldog
    #24798
    Majd ha lesz 5 évig problémamentes kínai akkor van értelme bármilyen összehasonlításnak.

    Az anyag nincs korlátozás alatt sehol, csak max a szín.
  • Punker
    #24797
    a tár itthon 10k, megnézed a webshop árakat 20$ körül vannak a tárak ami azt jelenti kevesebb mint a kinti átlagos órabér!!!
    a japán törvények sokkal szigorúbbak, de ha megnézel pl egy Type89-et az nem full műanyag.
  • RoyalPredator
    #24796
    Ezt tudom, de ettől független az ottani tötvények értelmében nemigazán készíthetnek fém testű darabokat, habár van ellenpélda.

    Most mi az igazság?
    És 1 tár miért 10k?
  • Punker
    #24795
    a TM elsődlegesen a japán piacra gyárt (nem véletlen hogy a hivatalos honlap csak japán nyelvű) ott a minőség az elsődleges és nekik az az ár megfizethető + nem elfelejtendő hogy szint mindent ők FEJLESZTENEK és nem másoktól lopják a terveket.
  • RoyalPredator
    #24794
    Maruival az a baj, hogy sok benne a müanyag. Legalábbis így tudom, nemsokat láttam.

    Meg a tárak 10,000 Ft, nevetséges.
  • Punker
    #24793
    és biztos vagyok benne hogy itthon drágábban gyártanának rosszabbat
  • praksi
    #24792
    És? a Tokyo Marui is minőségi fegyvereket gyárt, mégis 10 emberből 8 a kínait fogja megvenni. De ott az Inokatsu, a VFC, a Real Sword, a G&P és társaik, azok is mind csúcs minőségek, mégis jóval kevesebb van belőlük.
  • Punker
    #24791
    ebben se legyél biztos.
  • RoyalPredator
    #24790
    De legalább minőségit készíthetnének.
  • Punker
    #24789
    4x 5x drágább lenne mint a kínai.
  • praksi
    #24788
    egy darabot nem tudna eladni :)
  • RoyalPredator
    #24787
    Ha lenne magyar airsoft fegyvereket gyártó cég...
  • praksi
    #24786
    AEG-ek szinte biztosan bekerülnek a vámra, pisztolyoknál előfordul, hogy átcsúszik, de arra nem érdemes alapozni.