29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #24865
    Egy darabig bírják ... Nekem is van CM48-asom, abban sincs jobb ...
  • RoyalPredator
    #24864
    Az h kínyai, nem jelenti hogy szar.
    Megsúgom, a kínaiaknak is van némethez közeli minőségű termékeik, csak nem a kerül a józsefvárosi piacra.

    Mondom, ezek 140es rugóval is megbírkóznak. És legalább potom pénzért megkapod.
  • lac coo
    #24863
    Ha valakinek van azimuth piston-ja az szóljon :))))
  • lac coo
    #24862
    Kínai nem kell többet :)
  • RoyalPredator
    #24861
    Cyma 40es szériából tudok adni. Ezek nagy része bírja kb 140es rugóig.
    Minden esetre ócón adnám, 1 piros shemaghért mondjuk, v zacsi 28as guarder BBért. Esetleg Midcap 74es cyma tár.

    Nos?
  • lac coo
    #24860
    Dugyattyú egyforma , legalább is V2-3 ban .Valami örök életű kéne :D
  • RoyalPredator
    #24859
    Hello Kitty gearben alapcucc.!:D

    V3as kell? Tudok 1et adni ócón.
  • lac coo
    #24858
    Rendelni nem fogok, nagyon gyenge a forint, itthon boltban talán az LTC dugattyú tetszik, tud valaki valamit róla ?

  • Sith
    #24857
    szakad az eső :(
  • lac coo
    #24856
    Legjobbakkal is előfordul ....
  • Punker
    #24855
    garanciális javítás? CA-ra adtak régen, de akkor nem atom ROF stb miatt volt.
  • Jacek
    #24854
    ??? megvesz a nowarban, kertben lottem vele 50-et kimentem jatekra lottem megint 50-et es ledaralt az osszes fog a dugorol:) meg valami info?:) vettem bele egy CA es ment vele x ezer BB, anyaghiba valszeg.
  • lac coo
    #24853
    Láttam én már vadiúj Mercedes-t is behalni ! :)
  • Punker
    #24852
    ez így kevés infó, nekem a gyári alap CA van 2006 december óta átment rajta 100 ezer + BB és nincs vele gond!
  • lac coo
    #24851
    Az se rossz ...Sportline?
    Ez elég sokáig húzta,pedig elég puha anyag .
  • Jacek
    #24850
    ez oke, de nalam a CA 100db bb utan daralt le:) egy zsir uj CA M15A4-ben
  • lac coo
    #24849
    Eddig húzta a gagyi kínai dugattyú : .

  • DannyL
    #24848
    bölcs
  • fighter111
    #24847
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, megfogadtam a tanácsotokat...Hát akkor gyűjtök tovább:)
  • lac coo
    #24846
    Ja értem...
    Sunyiságból még jól is jöhet, ha három ember velem foglalkozik értelmetlenül.... :DDD
  • Punker
    #24845
    igen mivel csak a fejeden van, ha 1 sűrű bokor mögött vagy pl akkor takarhatja és szépen kapod a következő adagot mert csak a törzsed látszott pl.
  • lac coo
    #24844
    Már hogy kevés, nem veszik észre ?
  • RoyalPredator
    #24843
    Nem akarok genyó lenni,de nekünk a testük "5"9de annyi mint a tiéd.
  • Punker
    #24842
    átcsomagolt cyma vagy hasonló gyenge kínai abban se vagyok biztos fém gear-es e, kidobott pénz!!!
  • Punker
    #24841
    fele annyi pénzért kapsz 5x akkora felületű mellényt, van 3 db sapkám tudom hogy néha kevés.
  • fighter111
    #24840
    Ja egyébként a H&K MP5 N fegyóról beszélek ami a honlapon az ötödik airsoft.
  • fighter111
    #24839
    Ja bocsi, de még egy dolgot meg szeretnék kérdezni...
    Csak találtam mégegy MP5 airsoftot...Itt a linkje:
    http://www.katonadolog.hu/products/webaruhaz/AS10/01Airsoft-termekek-02Elektromos-airsoft-fegyverek/?IMRSID=05vqsbg3258c1brq8ne3uh9dc3
    Tényleg ne higyjétek azt, hogy nem hiszem el nektek, hogy mit érdemes venni, de azárt erről mondjatok légyszi véleményt...
  • lac coo
    #24838
    Decathlon vadászosztályon mindig van narancs sapka .
  • fighter111
    #24837
    Oké köszi! Amúgy nem azt mondtam, hogy hülyeséget mondtatok, csak azt amit láttam. Akkor köszi szépen a segítséget, akkor még gyűjtök kicsit...
  • DannyL
    #24836
    Mennyi az órabér?
  • Punker
    #24835
    miért is nem tudod? sapka sajna néha kicsi főleg így nyáron a 2 heti munszun után a susnya iszonyat sűrű, mind a BDU oldalzsebéből mind a dummp puch-ból simán kivehető a láthatósági és jóval nagyobb felület.
  • RoyalPredator
    #24834
    Találat jelzésre mind1 mid van, csak jól látható legyen, narancs a legjobb. Láthatóságit cipelni butaság, azt nem tudod előkapni, mint 1 rongyot, v sapkát.
  • Punker
    #24833
    narancs kendőt kb minden méterárú boltban, de szerintem jobban jársz egy narancs láthatósági mellényel.
  • STREEX
    #24832
    Tudna valaki mondani egy helyet budapesten ahol lehet narancs kendőt meg különböző színű karszalagokat kapni?
  • El Santo
    #24831
    Csinálunk egy pályatakarítást Császáron, most vasárnap. Hátha valakit érdekel :) Kis főzés is lesz. Nem lehet mindig lövöldözni :)
  • RoyalPredator
    #24830
    Biztos ami biztos, én kicserélem a belsőt Prometheusokra, a külsőt eredetiekre :)
  • lac coo
    #24829
    Nálam van most szerelésre egy tavaly szeptemberben vásárolt fullfém JG MP5, és elég gáz a GB :( Műanyag csapágy , szemre is ótvar alkatrészekkel .Tűzkapcsóló atomjaira esett ...)

    Vegyen egy használt Cyma AK-t 30-tól felfelé és teljesen jó lesz :)
  • Jacek
    #24828
    Azt kene megerteni hogy nem sznobsagbol mondjak hogy szar!!! hanem tenyleg egy rakas szar a well na hat arrol meg nyilatkozni is szegyen:D
  • DannyL
    #24827
    Faszság!!!
    A JG-k is fém gb-sek.

    Amúgy elmondtuk a tanácsunkat, innentől azt veszel amit akarsz.
    Max. megszívod.
  • fighter111
    #24826
    de nézd én azt találtam , hogy a JG-s MP5 az full műanyag, a CYMA-s pedig fém gearboxos...Amúgy itt találtam: http://www.airsoftbase.eu/jg-mp5-j--31/