29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #24905
    teljesítmény túra ahol a szintidő adott, így minden kiló fölös súly hátrány. mivel milliomosok nem vagyunk így nincs full technikai cuccunk úgyhogy elég sok az átfedés a játszós felszereléssel, néha furcsán is néznek ránk :D

    bakancs, gyakorló, hátizsák (benne eső cucc tartalék száraz ruha, kaja pia), túrabot.
  • SG rock
    #24904
    Lélekben veletek leszek, mennék énis valami jó kis túrára, csak nincs kivel. De majd rábeszélem haverokat, hogy menjünk el valamerre.

    Ilyenkor amúgy, hogy mentek? Katonai gyakorló teljes menetfelszereléssel vagy mi?
  • lac coo
    #24903
    Na hála istennek ... :)
  • Punker
    #24902
    Bükk felsőtárkány körül egy 31 km-es kör, iszunk pár kört nem esünk szét, max Attis meg Shati nem kap csak kettőt :P
  • SG rock
    #24901
    F@sza lesz másnaposan menetelni.
    Merrefelé mentek túrázni?
  • Punker
    #24900
    halál nyugisan terveztük a pénteki berúgást + szombati túrát, aztán kis barátunk felpörgött hogy mi gyávák vagyunk mert szabályok szerint játszunk.
  • Jacek
    #24899
    en meg mar alig nezek be ide:( mert allandoan a kirugottak es a kirugok nyigasat kell olvasnom.... komolyan mind a ket fel szanalmas mar..
  • RoyalPredator
    #24898
    Titeket mindíg is békén foglak hagyni, mert mesziről leszarjuk egymást, no para. De el kellett érnem amit el kellett, hogy tehessem azt amti tenni akarok :)

    Amúgy hallom Levit is bannoltátok, holott szegénynél chateltem veletek gyakorlatilag. Azért nem tehet róla =)
  • sgmbulldog
    #24897
    Royalpredator:
    "Bejeentkezzek az 5 másik felhasználónevem valamelyikével?:)"

    Persze. Akár 10 másikkal is. A nagyság jellemzője az álnicken élés.
  • shatanka
    #24896
    "egy vállalkozó kedvó milsim újonc DMRkedjen a fegyverével"

    "Nem egyedül röhögünk újjabb szánalmas reakcióitokon.
    Meg lesz ennek a követelménye, sikerült kiharcolnom /kiprovokálnom/ aztokat, amik a továbblépéshez kellettek.

    :D Egyik legjobb érzés a világon, mikor a hülyéket orruknál fogva vezeted, és még győztesnek is hiszik magukat :D :D :D
    Azé' nincs harag? ;)"

    Most akkor mi is vagy te? Győztes vagy szegény áldozat?

    kb. Anyuci pici fiának nem sikerült megmondani a frankót és a tuningolt cymával nem mehet el játszani, pedig az egész havi uzsonna pénzt beleölte a prométeus vörös báróba. És nem hiszi el, hogy visszanyal a fagyi, pedig visszanyal...
  • Punker
    #24895
    nekünk az jó ha elhiszi hogy ő a helikopter, legalább békén hagy minket :D
  • praksi
    #24894
    mert annyi eszük nincs szerencsétleneknek, hogy felfogják a saját szabályaikat

    egyedül neked vannak olvasás-szövegértési problémáid, tucatnyian elmagyarázták már mi a probléma, te mégis csak a saját igazodat hangoztatod.

    Egyik legjobb érzés a világon, mikor a hülyéket orruknál fogva vezeted, és még győztesnek is hiszik magukat

    ugyan kit vezettél és hova?... 100+ ember előtt csináltál magadból hülyét, és még te hiszed magad "győztesnek"?
  • Punker
    #24893
    ki erőszakolt meg?
  • DannyL
    #24892
    :) Nyugi!
  • RoyalPredator
    #24891
    Nem egyedül röhögünk újjabb szánalmas reakcióitokon.
    Meg lesz ennek a követelménye, sikerült kiharcolnom /kiprovokálnom/ aztokat, amik a továbblépéshez kellettek.

    :D Egyik legjobb érzés a világon, mikor a hülyéket orruknál fogva vezeted, és még győztesnek is hiszik magukat :D :D :D
    Azé' nincs harag? ;)
  • kvitya
    #24890
    Az mondjuk engem is érdekelne, néhány kilót le kellene dobnom.....

    Amúgy pedig: Marui Desert Warrior powa
  • Punker
    #24889
    inkább azt áruld el hogy fogytál le 60 kilóra :D
  • Hitman76
    #24888
  • kvitya
    #24887
    Zsepit kérsz esetleg?
  • DannyL
    #24886
    Jaja! Mindenki hulye csak te vagy helikopter! ;)
    De el kell keseritselek, csak egy B kategorias gyerekszinesz vagy.

    Mar nem veled hanem rajtad rohog mindenki.
    Ugyesen epitett reputacio, gratulalok!

    Kivancsian varom van -e meg szamodra lentebb is.
  • RoyalPredator
    #24885
    Ez van, a patkányok röhögnek, és mind azt hiszi, hogy ők mekkora májerek és faszagyerekek, kivált képp shitman. Ez ellen nem is lehet tenni semmit, mert annyi eszük nincs szerencsétleneknek, hogy felfogják a saját szabályaikat, és annyi emberi jóindulat sincs, hogy egy vállalkozó kedvó milsim újonc DMRkedjen a fegyverével, amikor az arra képes, és a játékos is. Toleranciának nyoma sincsen. Viszont sikerült kb 5 oldal alatt leszűrnöm annyi információt, amit aztán excel táblázatba másolva egy egész képletet készíthettem, általános és köztudodd jellemzőkre rávilágítva levezessem a vérvonalat:
    "Zs" kategóriás patkányok :)
  • praksi
    #24884
    én már most röhögök :-))
  • Punker
    #24883
    nana, az ivás komoly dolog!
  • shatanka
    #24882
    Azt hiszem megvan min röhögünk pénteken :D
  • RoyalPredator
    #24881
    "Nincs 900 fps-em, nem locsolok és nem tagadok le találatokat.
    az ország legnagyobb airsoft fórumát olvasom, és még több száz ember érti, hogy mire gondolok mikor azt mondom: mod by hitman.
    itt a nyitottságot számomra megelőzi a biztos helyem,
    és nem örülök mikor öszekeverik a bunkót a moderátorral.
    Büszkén gondolok Lac_usra az ismétlőre, az alapítótagokra
    DannyLre és mindenki másra...
    Szeretem a Maszt, a tőle való félelmet, a meg nem újítását.
    Itt írok Magyarország legszebb zöldfórumának közepében.
    Kirekesztésben mi vagyunk a császárok, és nálunk vannak a "legjobb" moderátorok.
    SoftAir... én így szeretlek. (olvasni :D) "

    - "Egy ismerős"

  • RoyalPredator
    #24880
    Azért ilyenkor elgondolkozok, hogy egy becsületes fórumon az embernek mi szüksége van ennyi reg-re. :) Nem én vagyok az egyetlen. Még hül a tejberizsem, aztán megyek codozni.
  • Punker
    #24879
    azért ilyenkor elgondolkozok hogy egy becsületes embernek mi szüksége van ennyi reg-re.
  • RoyalPredator
    #24878
    Információ

    kedd jún. 15, 2010 3:58 pm-ig kitiltottak erről a fórumról.

    További információért lépj kapcsolatba a fórum adminisztátorával.

    Kitiltás oka: fórum zavarása

    A felhasználóneved alapján tiltottak ki.


    Ennyit értek:) Szabályt nem sértettem.
    Ti sértettetek, Flameltetek.
    Bejeentkezzek az 5 másik felhasználónevem valamelyikével?:)
  • shatanka
    #24877
    Én nem mondtam ki ilyen nyíltan....
  • praksi
    #24876
    tudom hogy lehet Win-t telepíteni MAC-re, de csak egy egyszerű program miatt nem fogom feltelepíteni.


    Shatanka: jaja, pénteken hamarabb befejezem a melót, aztán rombolok lefelé hozzátok :)
  • RoyalPredator
    #24875
    MACre van.
    A MAC programként futtathatja a vindózt is.
    Legalábbis az enyém képes rá.
  • Punker
    #24874
    én azt mondtam neki hogy pénteken bebaszunk :D
  • shatanka
    #24873
    Praksi hétvégén túra?

    Punker említette, hogy jönnél, ha van kedved akkor péntek este aludhatsz nálunk egerbe és akkor frissen indulhatna a szombati nap :D
  • Punker
    #24872
    hunter and hunted log még megvan? gpx-be kimented megnézzném
  • praksi
    #24871
    Mac-re nincs :(
  • Punker
    #24870
    SRTM_hun
    http://sites.google.com/site/jekaeff/
    http://data.hu/get/2378389/SRTM_HUN_20100325beta.exe.html (Ingyenes -> Nem élek vele -> Letöltés indítása)

    az exe-hez kell az elsőa 3 zip + van szlovák verzió is azt nem szedtem le.
  • praksi
    #24869
    linkt pls :)
  • Punker
    #24868
    Praksi találtam progit ami a GPS-logból csinál szintmetszetet.

  • lac coo
    #24867
    Pedig szét kellene...
    Egy hézagolást elbírna, eléggé nyöszörög a gb .
  • RoyalPredator
    #24866
    Hát de meg ne bonts 1 jó fegyót...