29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Steel Painter
    #24945
    He he he he...
    Ma én is kaptam támogatást


    A végén meg ünnepeltünk!

  • lac coo
    #24944
    Kapnak nem kevés támogatást .
  • RoyalPredator
    #24943
    Jól megy a kolumbiaiaknak ;)
  • lac coo
    #24942
    Tetszik .
  • Punker
    #24941
    annak tűnik:

  • lac coo
    #24940
  • lac coo
    #24939
    Ez miféle ruha? Kolumbia?

  • Punker
    #24938
    ja azt nem is mondtam hogy az energia ital az vízhajtó hatású nem csoda hogy rosszabbul lettél tőle :D
  • shatanka
    #24937
    nem tudom mi volt velem tegnap ez a hasmenéses téma megviselt 1 kicsit
  • SG rock
    #24936
    jajj...legközelebb vigyetek egy tömb sót rágcsálni vagy szoktak kirakni az állatoknak a fáknak a tövébe.
  • Punker
    #24935
    Shatanka tessék amit tegnap mondtam:

    "Gyakran előfordul azonban, hogy máskor már bevált felszerelést használunk és mégis vízhólyagunk alakul ki. Ekkor meg kell vizsgálnunk, nem az alacsony elektrolitszint, azaz a sóhiány okozza-e a problémát.

    A hatásmechanizmus a következő: az erőteljes izzadás sómentes frissítéssel párosítva a vér nátriumszintjét lecsökkenti. A szervezet védekezésképpen, a vérplazma nátriumszintjének helyreállítása, vagyis a vér sűrítése érdekében a véráramból vizet transzportál a szövetekbe, a sejtközi állományba. Ezt abból látjuk, hogy kezünk és lábunk megduzzad, ödémásodik. Az így felpuhult, vízzel telített szövetek rendkívül hajlamosak vízhólyagképződésre.

    Tehát nem a bőr felszínén, a zokniban lévő, hanem a bőr alsó rétegében felgyűlő víztől kell tartanunk."


    nekem tegnap az utolsó 5 km-en bedagadtak a kezeim (csuklótól) és amíg ledöglöttünk téged várni, be is vérzett kicsit.
  • RoyalPredator
    #24934
    Hmmm látom pl WDnél az üzleti jelleg marhára le van szarva :P
  • RoyalPredator
    #24933
    Őh Püsinek az van, mentem mán' vele.
    Meg mentem azért több fuvarral játékra.
  • SG rock
    #24932
    anno nem valami Suzukival jöttetek játékra?
  • RoyalPredator
    #24931
    No fuckin way! Wallhackban utazom!
  • Jacek
    #24930
    noob tuber:)
  • RoyalPredator
    #24929
    Pfeh, nekünk X5ösből van 3 vállalati.
    Viccen kívül
  • Jacek
    #24928
    ja X8-as BMV:)
  • lac coo
    #24927
    És terepjárója van ! :)
  • Jacek
    #24926
    ja es apukam nagyon eros am..
  • Jacek
    #24925
    mar mondtam, egyik kutya masik eb:)
  • DannyL
    #24924
    007-es vagy! Jól át lettünk baszva a palánkon.
  • DannyL
    #24923
    Hát persze!
  • RoyalPredator
    #24922
    Nemm, azért van össz 4 nickem, mert van h direkt provokálni megyek fel.
    Mindezt úgy, hogy ne sértsem a szabályokat, inkább ti sértségek meg.
    Persze ez csak jelképes húzás, mivel "az alkotó kivétel saját szabályai alól".

    Amit akartam, elértem, nyugi.
    Megszivatni pedig nem tudtok, mert a többi nickemnek jó hátteret készítettem, és lekövethetetlen. :)

    De megsúgom, nem én vagyok az egyetlen, akiknek sok nickje van.
    Mert azért tudjuk, hogy miket műveltek, milyen emberek(?) vagytok, de másnak nincs kedve, ideje, energiája, idege vitatkozni.
    Én meg lazán küldöm a dolgot, tiszta szociopata módra.
  • lac coo
    #24921
    Innen meg a "Softaireseket" kellene bannolni, legalább kuss lenne.....
    Vagy legalább három embert közülük ....
    Ha ő nem kezdi akkor ti !
  • DannyL
    #24920
    kisember :)
  • sgmbulldog
    #24919
    A három kártyára ismét csak unalmasan ezt tudom írni:

    A nagyság jellemzője az álnicken élés.
  • RoyalPredator
    #24918
    Rajta vagyok, még van 3 kártyám. Csak szegény Leventét is bannoltátok, "Ti szemetek", kyle szavaival élve :)
  • sgmbulldog
    #24917
    Szar is, Royal sincs rajta...
  • SG rock
    #24916
    há' nem
  • RoyalPredator
    #24915
    Nem megbízhatóságról híres az oldal :))
  • SG rock
    #24914
    Softair nektek se jön be?
  • lac coo
    #24913
    Ez így 9 k volt, remélem ez már bírja a 110-120 -as rugót hosszú távon ...

  • lac coo
    #24912
    Szerintem is , én is attól félek, hogy elreped valahol mert túlságosan kemény .
    Taiwan termék, egy figurától vettem, elég jó áron mindent és szerintem simán Guarder minőség ...Most sietek dolgozni, este majd adok elérhetőséget meg árlistát ha érdekel .Dugfej volt 2000, hengerfej 3000, rugóvezető 1900 stb....


    Ilyen gyártmány ...

    Érdemes megnézni a kerékszetjüket.



  • shatanka
    #24911
    Honnan szereztél ilyet?
    Amúgy a dugattyúnak nem inkább szívósnak kellene lennie, mint keménynek?( ismétlődő dinamikus terhelés miatt )
  • lac coo
    #24910
    No ki mit tippel, ez az agyonkönnyített dugattyú meddig fogja bírni működés közben ? :))))
    Anyaga valami rohadt kemény és könnyű aluminium ötvözet de agyament módon ki van könnyítve ....Mondjuk át van gondolva a dolog, mert ahol terhelést kap, ott azért van anyag, csak felül vékonyították el szinte nullára ...


  • Punker
    #24909
    elméletileg nem kell, az átlag gyaloglási tempónk 4,5 km/h fölött szokott lenni, hegynek fölfelé ez lemehet 3,5-re, hegyről lefelé meg amíg nem gurulunk :D

    a rutinosak szerint úgy érdemes menni hogy óránként 1 km-t fut az ember (hegyről lefelé), persze olyanok is vannak akik végigfutnak 100 km-eket, de az nem az én kategóriám
  • lac coo
    #24908
    De ezekhez az időkhöz futni is kellett ? :)
    Csak mert futni utálok ( meg sokat nem is tudok ...), de gyaloglásban verhetetlen vagyok :)))
  • Punker
    #24907
    hát ez nagyon változó, terep dönti el hogy mit lehet menni. januárban mikor a legnagyobb hóesésben mentünk volna a kékesre nem bírtam teljesíteni időn belül, de az elég extrém időjárás volt + fejben gyenge voltam hozzá.

    iszaszegi 30-as (800 méter szint különbség) kb 7 óra volt 8 volt a szintidő,
    váci 30-ast (700 méter szint különbség) olyan 6 óra alatt toltuk le ott is 8 óra volt a szint (bár ezek igazából 28 - 29 kmek voltak)

    ha szombaton a dagonyában a 31-et letoljuk 7 - 7,5 óra alatt én elégedett leszek, mivel a szint emelkedés jóval nagyobb.
  • lac coo
    #24906
    Futni is kell a szintidő teljesítéséhez, vagy elég szokott lenni az erőltetett menet ?