29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Sith
    #25065
    vagy SCAR
    Jó tudom belga nem amerikai...
  • Punker
    #25064
    M14, ha meg karácsonyfázni akarsz akkor M4
  • SG rock
    #25063
    Fegyver!
    Ha amerikai akkor én az M14családra esküszöm :).
  • fighter111
    #25062
    Gyálon. Hmmm, még meggondolom az AK-s dolgot. Azt tudom, hogy az AK104 az nagyon jó mert azt próbáltam is, szóval értem mire gondolsz. De nem tudnál ajánlani egy hasonlóan jó amerikai fegyót, az M4-en kívül? Csak mert nekem inkább az amerikai fegyók tetszenek.

    Előre is kösz!
  • SG rock
    #25061
    akinek van fölös molle AK tárzsebe az pm-et pls :)
  • lac coo
    #25060
    Valakinek van itt közületek Cyma CM.048-as Ak74-ese...?
  • RoyalPredator
    #25059
    Azt nem mondtuk, hogy MP5, csak hogy ne "sniper".
    Én inkább egy AK-47est ajánlok. Lehetőleg acél-fa kombót.
    A pénzedből már fut rá, és örökzöld darab. Ha kompaktabbakat szereted, próbálkozhatsz a rövidített vátozatokkal.

    Azért ajánlom az AK-t, mert még airsoftban is a legmasszívabb darabok, és reallife még a kissrácokra is rábízzák, nem véletlen.

    Hol laksz?
  • fighter111
    #25058
    hmmm...szóval akkor abszolút MP5...
    Köszi szépen a válaszokat, tényleg sokat segítettetek vele.
    Hát akkor nektek meg jó játékot
  • RoyalPredator
    #25057
    Nem pontos. Csak kilóméteres távlatokban.
  • mokusvadasz
    #25056
    A google earth távolságmérője mennyie pontos? Mert ha igaza van, akkor a gyári cyma ak-m 75méterig eltalál egy 1 négyzetméteres bokrot. Ja és 28as bb-vel lövök
  • RoyalPredator
    #25055
    Speciel nekem ehez nem kell távcső, se semmi bohóckodás.
    Sőt, codban leszoktam már arról is, h fejre célozzak.

    Viszont kész szánalom ami netes FPSeken folyik.
  • ToMy_
    #25054
    Távcső, szálkereszt, buuumheccsát!
    Ez olyan nagyon macsó dolog...
  • RoyalPredator
    #25053
    Na és az honnan?
    Filmekből és játékokból? :D

  • praksi
    #25052
    ahonnan a DMR őrület
  • RoyalPredator
    #25051
    Honnan a fszomból jön ez a sniper mánia?
  • mstummer
    #25050
    Kezdőként semmiképpen sem lehet belőled sniper. Tapasztalatokat szerezhetsz persze,de azok nagyon keserű tapasztalatok lesznek. Egyszerűen nem éri meg addig belevágni amég nem tudod milyen is egy komolyabb játék. Az alapvető taktikákkal és mozdulatokkal kell először tisztába jönni, és ez után jöhet talán a sniper, ami talán a legunalmasabb feladat. Szóval először próbáld ki milyen egy AEG-el a kezedben gubbasztani egy bokorban amely a szúnyogoktól hemzseg... Mert azzal talán még nem gáz ha elárulod a helyzeted, mert tudod fedezni magad. No egy sniperrel ez felejtős. Ott nem ajánlott mozogni...
    Plusz nem lő annyival messzebb a (kezdő)sniper hogy egy AEG-el felvegye a versenyt. Lehetsz pontosabb,de az ellen (ha van esze) nem jár egyedül, ki lőhetsz egyet ha szerencséd van, de a többiek úgy kiszórnak a rejtekhelyedből hogy csak na.

    A JG MP5 nem rossz, de ha valóban a sniper élethez akarsz gyakorolni akkor valamilyen M14 replikát javaslok (pl cyma). Az súlyban és élményben is közelebb van.
  • mokusvadasz
    #25049
    AIRSOFTUJONC itt nézz körül, sokat lehet tanulni. Azt hiszem van is egy cikk a kezdő-sniper dologról, szépen leírja hogy miért ne...
  • fighter111
    #25048
    Kösz a válaszokat...Szerintetek melyik a jobb? Az JG MP5A5, vagy a JG BAR-10? Elsősorban tartósságra gondolok, szóval melyik megbízhatóbb?
    A másik pedig a már sokat vitatott kérdés:
    Lehet egy kezdőből sniper? Mert, hogy nem valószínű, hogy profi csapatban kezdek, valószínűleg még csak haverokkal, addig tapasztalatot szerzek...
    Szerintetek van arra remény, hogy én lehetek sniper?
    Előre is köszi a válaszokat!:)
  • mokusvadasz
    #25047
    kössz a válaszokat
  • praksi
    #25046
    az anyaga nem rossz, én se tudtam még elszakítani; az meg külön tetszik, hogy a nadrágon a boka gumírozott, nem madzagot kell kötözgetni.
    viszont a festés botrányos, pár mosás után kifakul
  • SG rock
    #25045
    Nadrág és zubbony is hajlatoknál erősített, +alapból sem egy vékony vacak.
    Igencsak nehéz lesz elszakítani
  • mokusvadasz
    #25044
    Lehet hogy veszek én is. anyaga milyennek tűnik? Mármint nem a felhasznált anyagokra vagyok kíváncsi hanem hogy strapabíró-e?
  • SG rock
    #25043
    nein
  • RoyalPredator
    #25042
    Möllény köll?
  • SG rock
    #25041
    Megjött a magyar 4színterep cumó, nekem nagyon begyün...
  • RoyalPredator
    #25040
    Persze h nem, de az nem speciális cucc.
  • lac coo
    #25039
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=7-vyoIQGwnY&feature=player_embedded[url]]http://www.youtube.com/watch?v=7-vyoIQGwnY&feature=player_embedded
  • Punker
    #25038
    milyen időjárás? 1,5 óra eső nem zavar meg senkit, és röpködött a gép ja.
  • praksi
    #25037
    inkább csak egy 3 napos játékon voltunk, de segáz...
  • shatanka
    #25036
    Pé beüzemelte a repülőt? Vagy az időjárás közbeszólt?
  • mokusvadasz
    #25035
    inkább a mountot venném meg, csak az meg nem eladó mi?
  • RoyalPredator
    #25034
    Az hangtompító.
    Az speciel más tészta, h nálad erősíti :D

    8ért megkapod a távcsövemet ha kell, míg más el nem viszi.
  • mokusvadasz
    #25033
    Te nem hallottad még azzal a hangot. jól felerősíti, de igen, többek közt azért SEM tenném fel játék közben, mert az első bb átlövi. Igen, valamikor én is unatkozok ;) Amúgy nézegetek jó kis orosz hangtompítókat, de nekem annyit nem ér meg. Hasonló eset: majd fogok venni távcsövet, de az se pso lesz...
  • RoyalPredator
    #25032
    Nem akarlak elkeseríteni, de a te hangerősítőd valójában hangtompító, és egy olcsó afrikai trükk. "Psziho-terror" az AK fanoknak, de én röhögőgörcsöt elfojtva bontom le BBvel róla:D
  • mokusvadasz
    #25031
    Az ak-m alapból nekem is csendesebb fajta. Most csináltam egy "hangerősítőt" (6000es blaster flakon, üregesen hagyva lyukkal a végén) igazából nem jó semmire, csúgya, de ettől olyan jellegzetes hangja lett, hogy rettentő jó psziho-terror. De viccet félretéve, szerintetek érdemes hangtompítót rátolni a fegyverre?
  • RoyalPredator
    #25030
    Mint egy BigMac?
  • Punker
    #25029
    Mekkora volt ez a 3 nap!!!!!!
  • RoyalPredator
    #25028
    A puffogást én is preferálom, de legalább alapból nem csattogós a kalasnyikov. Először 11v Lipoval visított, de már az "értelmetlen" überalkatrészeknek hála izmos hangja van.

    Amin pedig dolgozok, az nemhiszem h befojásolja majd a lőtávot és szórást, mivel nem kell tekergetni semmitt.
    Lényegében megtoldom a kilógó preccsövet egy nagyobbal, aminek belső átmérője megegyezik a preccső külsőjével, hogy megfogja, és ez pedig jukasztva lesz szerintem, hogy a szivacs benyelje a levegő süvítését.
    Magát a hangtompytót pedig csak ráhúzom a 74es lángrejtőjére tövig, és túlzottan hosszab se lessz a dolog tőle.
  • Jacek
    #25027
    nekem bejott kulomben mert a csattogo hang eltunt es olyan puffogos lett:) de csondesebb valamivel, csak 30 utan mentek szana meg szejjel a bb-k:)
  • RoyalPredator
    #25026
    Sajnos a sok buzi Youtubeos se érti a hangtompító lényegét, és minden szart mutogatnak, csak a hang külömbséget nem.

    Most dolgozok egy projecten, ha kész lesz és működik is, felteszem Youtubera.