29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • mokusvadasz
    #25105
    Ismét győzött az AK
  • SG rock
    #25104
    JG M16-okon elkopik az a kis alkatrész, M14en meg eltört a tűzváltó :D(utóbbi igen gyakori)
  • RoyalPredator
    #25103
    Analfabétákon nem segíthetünk :D

    Hogy a fenébe tudod elcseszni az egyes lövéseket?.
  • SG rock
    #25102
    fail, sikerült neki azóta.
  • SG rock
    #25101
    1ismerősöm regelt softair.hu-ra, de vagy a 20. megerősítő kódot írja be és nem fogadja el neki.
    Mit tegyen?
  • SG rock
    #25100
    Nekem akárhány fegyverem volt, az 1es lövés egyiken sem működött :D...
  • RoyalPredator
    #25099
    www.airsoft.hu
    44es Bázis
    Érdemesebb itt venni, v kapcsolatból.
  • mokusvadasz
    #25098
    akar a fene :D de mindegy, igazából úgy is egyeslövésben használom a legtöbbet
  • fighter111
    #25097
    JA még annyit, hogy meg tudnátok mondani, hogy mi a különbség az alábbi két termék között?
    Itt van egy:
    http://airsoft.nowar.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=5031&category_id=20305&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26&showall=1
    És itt a másik:
    http://airsoft.nowar.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=5267&category_id=20305&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

    Az előtő kérdésem még él.
  • Punker
    #25096
    az AK tucat cucc ebből kifolyólag millió+1 alkatrészt találsz hozzá, az M14 meg az egyik legpontosabb AEG, bár ezzel több gondod lesz kevesebb hozzá az alkatrész.
  • SG rock
    #25095
    Hát Cyma ból hosszú csak wood van, Socom-ból van csak fekete ill. zöld.
  • fighter111
    #25094
    Kösz a válaszokat!
    Hmmm, van min gondolkozni...Nekem leginkább a CYMA M14 meg a CYMA AK-74 tetszik.
    Annyiban tudnátok segíteni még, hogy lehet-e Magyarországon venni Fekete CYMA M14-est? Ha igen, akkor hol? Ja, és az AK-74 hátsó (szóval a tushoz közelebb eső) Irányzék, vagy nem igazán tudom, hogy hívják, azt nem lehet valahogy széjjelebb húzni, mert kipróbáltam egy osztálytársam Ak-104-esét és azzal csak az volt a bajom, hogy túl keskeny a hátsó írányzék...
    JA, és légyszi írjátok le, hogy melyiket éri meg megvenni, és miért csak mert mindkettőt dicsérik. Tudom egy tisztelt kolega már sokszor írta, hogy az AK a legjobb, de érdekelne azért, hogy a többiek mit gondolnak...
  • SG rock
    #25093
    Uzit akarsz belőle?:D
  • mokusvadasz
    #25092
    Most vittem szerelőhöz az új cyma cm.040es ak-mat, átnézésre, és ha már ott voltam akartam venni egy 7.4es lipo-t, de ő lebeszélt róla, és azt mondta, hogy a 11.1voltos jobbat tesz annak motornak ami benne van, meg az alkatrészek is bírják. Hát jó "kis" ROFom lesz...
  • SG rock
    #25091
    Legelőször még csak a highcap-el tolom majd amit adnak hozzá, aztán ha összegyűjtök még egy kis zsét akkor veszek pár lowcap-et :). de előtte még akksi is kell meg hopup stb.

    Lipot nem fogok venni, de egy 9.6os 4000es NiMh sem olcsó.
  • RoyalPredator
    #25090
    Már annyiszor mondtam neked hogy AK nemvéletlen a földünk legnépszerűbb fegyvere, stb stb.- Nalátod:)

    Van neked 2 hicap táram ha kell, 74es style, de poénosabb lenne ha te is lowcapekkel tolnád.
  • SG rock
    #25089
    Július elején újítok be valami fegyvert, acél+fa AK félét veszek majd, nem is néznek ki rosszul és dícsérik is sokan.
  • RoyalPredator
    #25088
    Ő most Amerikai tervezésűre, v Amerikai rendszeresítettre gondol?
    Mert amúgy jah, 5,56 és pápá.
  • Punker
    #25087
    H&K és FN fegyverek, SIG-ből is akad náluk, szinte minden 5,56-os.
  • fighter111
    #25086
    AEg-ekre gondolok, de a korábbi kérdésemmel ellentétben, most olyanokra is kívácsi vagyok, amiket nem amerikaiak gyártottak, de ők is használnak...
  • Punker
    #25085
    mit értesz amerikai alatt? akad jópár egységük :D
  • fighter111
    #25084
    Ha valakinek van még ötlete, hogy milyen amerikaiak által ma is használt airsoft fegyvert lehet venni 30.000 Ft környékén azt szívesen meghallgatnám. Persze már sok érkezett, köszönet értünk!
  • RoyalPredator
    #25083
    Mondom, egy rövidített AKval vígan e lehet lenni.
  • Punker
    #25082
    inkább kényelmetlen, a géppuskák nehezebbek.
  • praksi
    #25081
    7 kiló az a fegyver, nem sok ember tudja azt napokon át cipelni.
  • Sith
    #25080
    Német H&K vagyi héát szal h&K aztán hogy a H&K mennyire német... :)
  • RoyalPredator
    #25079
    Miért az ilyen apróságokat sikerül megtalálnod, ami kopog a plasztiktól?
  • RoyalPredator
    #25078
    XM8, de van egy érzésem, hogy nem olcsó a cucc:D
    Egyáltalán az amerikai, v belga, v mi?
  • SG rock
    #25077
    Socom-om volt fa tussal, szép volt nagyon, de megváltam tőle.
  • Punker
    #25076
    SOCOM sokkal praktikusabb mint a nagy dióverő, persze tény hogy az oldschool a szebb.
  • SG rock
    #25075
    Hát ugye ez sem amerikai :), én továbbra is aztmondom, hogy Cyma M14, hosszú változat, vagy socom is teljesen jó.
  • Punker
    #25074
    én a G36-ot venném, átnézetni új hopup és rögtön fasza csúzli.
  • fighter111
    #25073
    És ehhez a G36C-hez mit szóltok?
    http://airsoft.nowar.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=&product_id=5274&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1
  • fighter111
    #25072
    Kösz srácok, és ezek közül melyiket lehet 30000 környékkén vagy inkább alatta megvenni?
  • SG rock
    #25071
    1-2 ismerősömnek már 2éve van és teljesen megvannak vele elégedve
  • Punker
    #25070
    nem láttam eddig még embert aki tartósan megtartotta volna az EBR-t.
  • SG rock
    #25069
    EBR-re is tud pakolni minden sz@rt ha akar :) és mennyivel jobb fegyver.
  • SG rock
    #25068
    jah, leesett :D
  • Punker
    #25067
    RIS-re mehet lámpa, PEQ, gránátvető, grip, kakukkos óra, fényfüzér amit csak akar.
  • SG rock
    #25066
    hülye vagyok de ezt nemértem, karácsonyfázni akar akkor m4?