29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #25185
    az eredetin is az a laminált "vacak" van jópár darabon 30+ éve. tényleg szarul csinálják a ruszkik :D
  • mokusvadasz
    #25184
    Ebben egyetértek veled, főleg miután láttam a 9.század című filmet. Csak az a bajom, hogy a cyma képes olyan fa előagyakat is csinálni amire azt hittem először hogy műanyag, az meg nekem nem tetszik, finnyás vagyok. Szerintem csináltatok egy igényes fa előagyat, ami tuti nem egy laminált vacak.
  • SG rock
    #25183
    szép, de nekem mindenképp olyan kell amiben van fa is :)
  • mokusvadasz
    #25182
    Ebben biztos lehetsz.
  • SG rock
    #25181
    Jólvan majd megdumáljuk...
  • RoyalPredator
    #25180
    Tutiiii? :D
    Na gyere velünk Milsimezni :D
  • SG rock
    #25179
    Én tuti valami AK félét veszek majd, szerintem énis bele fogok szeretni.
  • mokusvadasz
    #25178
    én nemrég vettem meg a cyma ak-m 40k ért (természetesen van olcsóbb is), és az utolsó forintig megérte! csak átnézés, zsírozás, hézagolás és máris jó, megbízható fegyver, emellett még jó tuningalany is
  • Punker
    #25177
    30-40 között jó kínai cuccokat találsz, azokat átnézetni pár ezer forint (nagyon max 5) és vígan el vagy velük, esetleg még rendes aksi + aksitöltő.
  • SaphireDraco
    #25176
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy átlagosan mennyibe kerül egy olyan fegyver azért nem akar szétesni rövidtávon? Azért kérdezem mert ugy olvasgattam hogy ezek az olcsóbb fajták 3 hónapig ha birják

    Előre is köszi
  • Jacek
    #25175
    en mar ugy vagyok vele hogy AK 90%-ban, a tobbit neha eloveszem a csomagtartobol fel orara:D
  • Punker
    #25174
    DEA használ SIG-et de az 551-est talán.
  • RoyalPredator
    #25173
    Mondom, vegyél egy Cyma AK-t, olcsó, jó, mindig lesz hoozzá alkatrész, és még bírja is a töketlenkedésedet.

    Nem kel mindenféle ilyen-olyan taktikai hülyeség se.
  • SG rock
    #25172
    Véleményt nemtudok róla, de festékboltban kapsz pl. matt fekete festék sprayt ami kb 600Ft és a használata is igen egyszerű + szépre megtudod csinálni.
  • fighter111
    #25171
    Heló!
    Meg tudnátok mondani, hogy a JG Sig 552-be való tárból nem lehet feketét venni, vagy valahogy megoldani, hogy fekete legyen? Ja és mondjatok légyszi véleményt róla, meg azt, hogy amcsik használják-e. Bocsi a sok kérdésért amiket eddig feltettem...
  • shatanka
    #25170
    Jó jó... az új dolgokat mindig alaposan ki kell próbálni :D
  • RoyalPredator
    #25169
    Hasonló elveket követve:
  • SG rock
    #25168
    Szerintem simán lehetne CO2-vel tölteni az összes pisztolyt. Kéne venni valami paintballos palackot meg egy tűszelepes átfejtőt aztán cső. Palackot meg meg lehet töltetni akármelyik paintball üzletben esetleg vmi szódásnál vagy akárhol.
  • SG rock
    #25167
    jah, lehet, hogy jó öngyújtóba, csak kicsit drága töltőgáz hozzá :). Nekem Guarder powergas-van, abban is van talán 0,5% szilikon olaj, meg itt is az alap a propán bután.
  • RoyalPredator
    #25166
    Na jah, specielszeretem az olyan gyerekeket, akik váratlanul hirtelen előrántják (4-5 másodpercc) cyme desert eaglejeiket, v gázos cuccukat, ha bénák voltak (és erre volt példa) helyben tölti meg a tárat, aztán nagy menőségbúl le akar szedni, de úgy tartja azta rohadt fegyvert, hogy azmég véletlen se áll stabilan, mert nem bírja kicsi cérna karja, v húzza a zsírballaszt lefele. ebből kifolyólag vagy úgy körbesoroz, hogy minden mellettem megy el (mint a ponyvaregényben), vagy előttem kacsázik a BB.
    Megfogadtam, ha az utóbbi még1x megtörténik, én fleveszem a BBjét a földről, berakom a tárba, és azzal lövöm le.
  • Punker
    #25165
    nem a gránát hanem a hülye gyerek összevissza lövöldözése.
  • shatanka
    #25164
    gránát eszi a gázt :) meg a BBt :)
  • RoyalPredator
    #25163
    Hogy lehet ezen spórolni?:D
    Nemtudom, valahogy én a kapott utair gáz maradványából már jóideje játszok, pedig megtoltöm, és minden épületben azzal manőverezek.
    Valahogy nekem még nem tűnt fel, hogy drága buli lenne.
    Igaz, jóformán meghagyok mindent a kis mp5ösöknek.
  • praksi
    #25162
    az öngyújtógázban bután (C4H10) van, a green gas-ben meg propán-bután keverék, és némi szilikonolaj (legalábbis az Ultrair-ben). elvileg, ha szilikonozza a srác a tár tömítéseit, akkor kárt nem tesz vele.
  • Steel Painter
    #25161
    Nos én vettem egy green gázt és mivel az is az "F" gyúlékonysági osztályba tartozik, ezért a konyhai öngyújtót is azzal töltőm.
  • Punker
    #25160
    nekem a vihargyújtóból malacpörzsölőt csinált a guarder gáz :P
  • SG rock
    #25159
    Egyik ismerősöm az öngyújtógázt nyomta bele a GreenGas-os pisztolyába, azóta is azzal használja és hibátlanul üzemel :D... én azért nem próbálnám ki. De tök olcsón kijön.
  • RoyalPredator
    #25158
    Szerintem CO2ős pisztollyal. Bár azok többsége annyira erős, hogy a Softair.hu -n nem engednek vele játszani.
    Még nem ürítettem saját fullos gázpalackot, szóval nem is tudom hogy melyik érné meg. De persze a fogyasztások között is nagy külömbségek vannak.
    Míg egy CO2es TM Desert Eagle max 3 tárat bír kipuszilni egy patronnal, én vígan eltudok lőni 3 tárat a 1911emmel, és abba ha jól tudom lényegesen több BB fér. Tárból is van 3, szóval ez sose okozott gondot.
    Most épp fog, mert kiürült a palackom, de majd más lesz oly kedves és ad, mint ahogy én szoktam adni dolgokat.

    És a CO2őt bár könnyebb tárolgatni, de nehezebb cserélni, mint egy green gázosat feltölteni. Annak a palackját nehéz szállítani...

    Szóval kb egyenrangúak, bár én a green gazban bízok, az leglaább nem túl erős.
  • ZTM
    #25157
    Véleményt szeretnék kérni, ez most olyan általános.
    Tehát szinte már minden vágyam egy fém szánhátrasiklásos airsoft pisztoly.De már azt veszem észre hogy ezen a téren is megjelentek a Co2-os fegyverek.Nos kérdésem az lenne ha veszünk egy full fém szánhátrasiklásos fegyvert akkor green/red gázzal vagy Co2-al lenne olcsóbb az üzemeltetés?Ugye egy 12g-os Co2-os patron 150-200Ft körül mozog, ki hol veszi, és ha jól tudom a gázok 1 literes kiszerelésben vannak ami 2500-3000Ft-ba(ebben nem vok biztos) kerül.Tehát gyakorlatilag az a kérdés melyik éri meg jobban melyikkel lehet olcsóbban kijönni/több lövést leadni?
  • RoyalPredator
    #25156
    Megin' uborka szezon van biztos :D
    V vki más is hajlandó 480 FPSel milsiemzni, és nem tetszett nektek :D
    Hát neki se... :)
  • Punker
    #25155
    tippre 1 szerveren vannak.
  • SG rock
    #25154
    Hogy sikerült neki am?
  • SG rock
    #25153
    hehe, jó, hogy munkahelyi gépen vagyok xD...
  • Punker
    #25152
    DannyL a softair mellett a csapat honlapotok is fertőzött!!!!!
  • SG rock
    #25151
    ezt ne hasonlítsd össze egy SAPI betétes IBA otv-vel :D... kb olyan, mintha egy nagy derékmerevítőt pakoltak volna rád.
  • Bubble999
    #25150
    van egy 7,4 voltos 2,2Ah-s lipo aksim. Ehhez van egy töltő amire az van írva : input: 12V 1,2A . Viszont nincs hozzá adapterem. Gondolom a 12 volt az kell neki . Viszont néztem hogy van 1A-s és 1,2A-s adapter(az utóbbi majdnem kétszer annyiba kerül ezért kérdem). Akkor kell a nagyobb mindenképp?
  • RoyalPredator
    #25149
    Nálam is jelzi.
  • RoyalPredator
    #25148
    EPIC FAIL.
  • lac coo
    #25147
    Vírus vagy csak valamire azt hiszi a Kaspersky ....?



  • RoyalPredator
    #25146
    Ruszki cuccok :)