29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #25225
    na?
  • RoyalPredator
    #25224
    Nem tudhatod. :)
  • mokusvadasz
    #25223
    ne offoljunk. Valakinek van eladó AK side mount 2-3k közt? személyes átvételt preferálnám
  • SG rock
    #25222
    Azért olyannyira ti sem vagytok gazdagok (ezt nem tudhatom, csak gondolom, saját vélemény)... kurva sok pénz kell ahhoz, hogy szórd eszetlenül :)
  • RoyalPredator
    #25221
    Arra akartam célozni, hogy egyeseknek tökmind1 hol veszik meg a cuccot.
    De természetesen SG Rocknak van igaza...
  • praksi
    #25220
  • lac coo
    #25219
  • RoyalPredator
    #25218
    De minek vegyük meg olcsóbban? :) Nemérted viszont a mi logikánkat.
  • SG rock
    #25217
    Nem a gazdagok , hanem a hülyék boltja. Értem ezt az alatt, hogy ugyanezeket máshol megkapod sokkal olcsóbban.
  • RoyalPredator
    #25216
    Voltam.
    Kurva meleg volt.
    Fel is forrt az agyunk az utolsó menetre, volt egy töemghiszti, de aztán minden lecsillapodott. Én még maradtam egy utolsó körre, amikor már majdnem mindenki elment haza. Mókusvadász is állta a sarat rendesen.

    Hát, Mountex a g..dagok boltja, sorry :D
    De lényeg, h alap katonai dolgok helyett pl egy normáis túracipőt sokkal jobb ott venni, nekem van téli meg nyári.
    Kempingcuccokat is érdemes venni azért.
  • SG rock
    #25215
    jaja
  • mokusvadasz
    #25214
    én a dékatlonba járok, az a környéken a legjobb
  • SG rock
    #25213
    jah, pl az 1.8L -es ivótasakos kis picike camelback 26k, ott kicsit elszállt az agyam.
  • Punker
    #25212
    tegnap voltam én is, pofátlanul drágák tényleg.
  • SG rock
    #25211
    Royal, meg voltam hétvégén a budaörsi Mountex-ben... kurva sok jó cucc van ez tény, de minden arany árban van :/.
  • SG rock
    #25210
    te voltál Tinnyén? milyen volt?
  • praksi
    #25209
    holnapra megmondom, hétvégén Múzeumok Éjszakája van, valószínű hogy Nemzeti Galériában kell lennem.
  • Punker
    #25208
    hétvégén Kaptárkövek?
  • praksi
    #25207
    még inkább AKS-74M :-P
  • lac coo
    #25206
    30 K-ért csak használt jöhet szóba .Boyi, vagy én bátran ajánlom az AGM HK416-osát vagy SCAR-ját.
    Bár ezekben cső-hopup csere azonnali, de ettól függetlenül jó fegyverek, igen emberes súllyal . .
  • Punker
    #25205
    ha fémben gondolkozol talán Boyi M4 cuccok, esetleg nézz szét a használtak között softair-en, ha kicsit többet tudsz rákölteni akkor M14!!!
  • fighter111
    #25204
    Heló Srácok!
    Ne féljetek, valószínűleg az utolsó rohamomat indítom meg ellenetek...
    Akitől csak lehet hosszú, indokokat is tartalmazó választ szeretnék...
    Íme a nagy kérdés:
    Melyik a legjobb amerikai tervezésű/rendszeresített (szóval minden amit amerikaiak MA használnak) airsoft fegyver 30000 környékén, vagy az alatt.
    Tudom, hogy az AK-kat sokan dicsérik meg minden, de két elkülönülő csapatot szeretnék a csapaton belül, amerikai és a többi, nem igazán tudom, hát közel-keletiek...
    Szóval köszönöm az AK-s ötleteket, megfontolom, de az előbb említett okok miatt szeretnék amerikait venni...
    Ne haragudjatok, hogy ennyi gondot okozok, és nagyon, nagyon, nagyon szépen köszi a válaszokat!
  • mokusvadasz
    #25203
    jó kimegyek, majd valami pontosabb időt egyeztetünk!
  • RoyalPredator
    #25202
    Szerda délelőtt a Shell kútnál?, jün Bálint is.
  • RoyalPredator
    #25201
    Persze, gyere érte, meg a béna mellényért ami szívta az életerőmet :D
    Sorry, nem tudtam h ennyire gáz a full nájon chinamade szarsága.

    Használd egészséggel.
  • mokusvadasz
    #25200
    Royal, nem tudnád a távcsövedet a következő játékra kölcsönani kipróbálásra? Mert komolyan gondolkozok azon, hogy egyet ráugrasztok az ak-ra.
  • RoyalPredator
    #25199
    [img]http://www.nawafithna.com/users/laith/file/keyboard-Russian.png[img]
  • RoyalPredator
    #25198
    Eredeti orosz billentyűzet így néz ki:
    (Q-Ű)йцукенгшщзхъ\
    (A-Á)фывапролджэ
    (Í-M)\ячсмить
  • mokusvadasz
    #25197
    igen, tudom hogy a ciril д az nálunk d, pusztán az orosz motívum miatt tettem bele, mert így szebb :). Amúgy meg olyan orosz nyelvcsomagot töltöttem le, ami nem olyan mint az orosz billentyűzet, a hangzásra van idazítva (néhol hibás de kezdeményezésnek nem rossz). Magyarul mikor "д"-t irok, akkor azt nem kiguglizom, hanem lenyomom a "d"-t a billentyűzetemen.
  • El Santo
    #25196
    Inkább АК-74м
    (Автомат Калашникова образца 1974 года)
    A д = d
  • RoyalPredator
    #25195
    Hol van anyuci pénztárcája? Az ő kis zsebében, ahova én be nem teszem a kezem...
  • shatanka
    #25194
    A stalkereknek könnyű... őket anyuci pénztárcája finanszírozza...
  • SgtChris
    #25193
    Full cuccom hivatalból van... :-P De ez a kalap jól jönne, illetve a múlt héten zsákolás közben bebizonyosodott, hogy kell ilyen. Beszerezni hivatalos úton nehezebbnek tűnik, mint így.... :-(
  • RoyalPredator
    #25192
    Naés? :D
    Ha KELL valami, vedd meg.
  • Punker
    #25191
    a kalap, full cucc 20k alatt nincs :(
  • SG rock
    #25190
    2000ért volt meghirdetve, szerintem nemvészes
  • RoyalPredator
    #25189
    Hát, végülis ha belegondolsz, kb 10, legrosszabb esetben 15 rugóbol afgánosíthatod a 74M-et. Kipróbálom majd a fát, ha jobb, én is váltok.
    Most inkább eredeti alkatrészeket nyomorítok be.
  • Punker
    #25188
    softair-en hirdettek (amúgy nagyon ritka és drága) :(
  • SgtChris
    #25187
    Érdekelne, hogy van-e tippetek, hogy honnét tudnék beszerezni az MH-ban rendszeresített 2000M mintájú trópusi kalapot (boonie)?
  • mokusvadasz
    #25186
    Én egy bowback-es cyma 74 esen láttam valami förtelmesen rosszul megcsináltat, annak elég erős műanyag hatása volt. Az orosz más, azok nem tudják elrontani :D de a kínaiak annál inkább, és nem hiszem, hogy a cyma egy olyan minőségű fa, laminált előagyat tenne fegyvereire, amelyet az oroszok az élesekre tesznek.