29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #25385
    Lehet vak vagyok, de semmi féle játékkiírást nem találok, szürkén is csak rég lejátszottakat.
    akkor hol írjátok ki-jelentkeztek mégis? :)
  • lac coo
    #25384
    ..mint ahogy ti nem normálisnak neveztek mindenkitaki nem sír naponta a magasabb FPS miatt, és küldötök el minden tuningolni vágyót általában gyalázatos stílusban ! ;)
    Vagy talán ez sem így van ?

    Vagyis 1-1 .
  • PÜSPÖK
    #25383
    Solton gyorsan betiltottuk az épületben sorozat opciót..csúnya dolgok lettek belőle..370-en..
  • PÜSPÖK
    #25382
    a fotó létezik én beleegyeztem közlésébe,sőt én publikáltam..a területen civil nem volt,nem okoztam sem megbotránkozást,sem riadalmat.De hogy szebben csámcsogj a dolgon kedves játékostársam..a kamerát kezelő ember mellett ott állt a helyi rendörhatóság éber, ámde szolgálaton kívüli őre..
    ő is játékos...most 1 crome desertem van.. a fekete már nem divat arrafelé..Royal játékostársunkról annyit...Rendszeresen meghívott játékosa rendezvényeinknek..afféle udvari bolondként 1.osztályú..de a játékot komolyan veszi és igyexik MINDÍG a legtöbbet kihozni a szituációbol,a saját teljesítményéből..és én speciel nem azt nézem elsősorban kinek mekkora a pampogója a játék szünetében..hanem azt hogy mennyire számíthatok rá a játékon..
  • SG rock
    #25381
    Multicam-essel voltam, mind1.
    Ezt Bobek-al megdumáltam, azért nem iratkoztam le(azért iratkoztam fel), mert 1ismerősöm viszont ment vasárnap de ő nemtudott regisztrálni, mert nemvolt gépközelben és az én Nick-emmel ment elvileg.
    Szal le lett tisztázva.
  • praksi
    #25380
    meglehet, én egy multicam-es srácra emlékszem, akinek be volt festve az arca.
    viszont legközelebb ne felejts el leiratkozni egy játékról, ha nem jössz, lehet hogy mástól veszed el a helyet.


    Laccoo: igen, lehet úgy kiírni játékot, hogy MASZ+kiegészítések (pl. Dawe játékain lehet full auto-val CQB-zni); ezzel nekem semmi bajom. Én azon akadok ki, hogy ti játszátok a sértett primadonnát, mindenkit hülyének és nyálgépnek neveztek, csak mert egyet ért ezzel a tervvel.

    Mint mondták már páran, nem kötelező a MASZ szerint játszani, tőlem akár Slavia légpuskával vagy Omerta gumilövedékessel is lőhetitek egymást.
  • lac coo
    #25379
    Laccoo !!!!! :) Két "o"-val !

    Amúgy meg muhaha ! ;)
  • lac coo
    #25378
    Pont most olvastam, hát szimpatikusabb mint a az agyadatkénetuningolnihülyegyerek féle ... :))))
  • Rinyagép
    #25377

    Tiszteletem mindekinek.

    Nem akartam ebbe a magasröptű faszkodásba beleszólni de elfogyott a leszarom tablettám, és már amit itt olvasok időnként az kicsit szánalmas.Hál istennek nem ismerlek benneteket,/csak a hülye dumáitok alapján tudok itélni/ de ezek után nem is áll szándékomban veletek játszani.
    Na akkor egykét dolgot tisztázhatnátok magatokban.Üljetek le egy percre egymás kezét megfogva,és mélyen gondolkodjatok el "nem vagyok e az airsoftos társadalomra ön és közveszélyes."ÁÁÁÁ nem is kell megmondom én a választ szerintem ti betegek vagytok,méghozzá nem piti szinten.Én egy vizipisztolyt nem adnék a kezetekbe nemhogy airsoft fegyvert.

    Lacco:

    1.Nem szép dolog itt lefikázni a zöld fórumot.Csak azért mert kibannoltak onnan mert ott is nagy volt a pofád.Meg kéne értened, a hülyéket ki kell paterolni.Te bele illesz a képbe.Amit itt időnként összehordasz attól az a párszál hajam is égnek áll.Nem tartom magam kezdő játékosnak de én sem tolerálnám ha arcon lőnének 470 fps-el.Ja és nemtartom magam puncinak.

    2:Beszélsz itt "tetemes feketén megszerzett jövedelmüket."Ember miről hablatyolsz??Van neked fogalmad milyen költsége van egy játéknak??Mennyi idő pénz energia??A nagy szart van ,foggalmad nincs róla!!Szerveztél már játékot??Vácon vagy bárhol is??Majd akkor vádaskodj ha szerveztél bőven.Ja és nem kötelező fizetős játékokra járni.Kiváncsi lennék ha te szerveznél mennyi lenne a beugród.
    Vedd tudomásul a Játékszervező nem RÓBERT BÁCSI.Vagy te ingyen szerveznél??? Na akkor uccu írd ki és akkor hozzád megyünk.
    És csak hogy mondjak egy érdekes dolgot VAN olyan Szervező aki a saját pénzével pótolja ki a pályabérleti díját.Ugyhogy ne vádaskodj.
    2:Arcon lőlek 5 méteről 350-nel és 470-nel megnézném melyiknél kezdesz anyázni???Akármennyire mondod itt hogy kibirnád,szerintem összetrotyognád magad ez tuti.Neked csak a pofikádnagy.
    Lehet hogy Vácon überbrutál megakommandosninja vagy, de az én szemembe egy senki.

    Royal:Inkább nem is mondok róla semmit mert elmegyógyintézetbe való.És az a baj hogy sajna sok ilyen kaliberű meganinjaübersoldiercommander rohangál már itt szabadon.
    Savanyú a szőlő??Téged is kiebrudaltak a MASZATOSOK MI???Habár neked mindegy neked 6 nick neved van nem??Nyugodtan csináld ezt a " dafke az én faszom nagyobb "című műsort, tök jól szórakozom milyen balfék vagy.
    Te is meg a Lacco haverod is egy nagy lúser. Elkéne gondolkodnotok hogy,nem kéne ééé esetleg becsukni a tehén istállóra néző ablakotokat,és abbahagyni a softot, és elmenni counterezni vagy esetleg legózni.Hidd el fellélegezne az airsoftos társadalom, hogy két ilyen söpredék eltűnik.
    Hát mára ennyi.


    Bocs Punker kicsit hosszúra sikerült.Jöhet a kick


    UI:@Püspök
    Milyen dolog az ahol egy város főterén előveszed az airsoft pisztolyt???
    Kicsit ciki nem??/Fénykép van róla./



  • PÜSPÖK
    #25376
    a szabályzatunk..
    http://airsoft-jatekok.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=685
  • lac coo
    #25375
    Ha esetleg érdekel, Dégen tudok egy nagyszerű pályát, kb. 8-10 hektár erdős terület, patakkal, és egy korrekt lőtérrel stb ....
    Hamarosan lesznek képek is, egy kollégám apjáé a terület, némi apróért bérbeadná .
    Közben megvan, de nem találtam ott semmi kiírást ....
  • SG rock
    #25374
    Szombat este voltam, nem vasárnap. Csak kimentünk 1-2 helybélivel lövöldözni este.

    Szépen ki volt festve az arcom, behatjtható tusos fa markolatos AK74, magyar cucc és OD IBA vt rajtam. Ám sztem tudom kivoltál, csak valahogy nem ugrott be ott helyben :D... Kissé fáradt is voltam.
  • PÜSPÖK
    #25373
    http://www.airsoft.ebyas.hu/forum/
  • PÜSPÖK
    #25372
    szürke:
    airsoft-jatekok.hu
    Nyugatairsoft
    és több Bács -Kiskun megyei..
  • lac coo
    #25371
    Na ebből sokat értettem :)))) Így csak a ződet ismerem :)
    Ja meg az ACU-t ...majd megnézem ... :)A nyugat az melyik ?
  • PÜSPÖK
    #25370
    a szürkén..+ a bács megyei fórumokat ingerlem a kiirásaimmal..+ a nyugaton..
  • lac coo
    #25369
    Praksi, sok helyen van MASZ érvényben egyedi kiegészítésekkel, ami ugye természetesen lehet akár a magasabb FPS is, mint ahogy jelenleg sokan egészítik ki alacsony fps-el ....Mi ebben a gond, vagy elítélendő ?
    Ezen ne akadj már ki .
  • praksi
    #25368
    nem mondtam olyat, hogy nem kedvellek; csak az zavart, hogy egy 626 fps-es támogató géppuskát akarsz beengedni a játékodra, ami még a saját szabályotoknak is ellent mond. (az általatok max. 180 m/s az "csak" 590 fps)


  • lac coo
    #25367
    Te hol szervezel, játékszervezés.hu --n ?
  • PÜSPÖK
    #25366
    masz alapú szabályrendszerünk van ami 2-3 fórumon elérhető,,véleményezhető..az említett játékos pedig a szabályrendszerhez igazítja a 249-ét..más közös játékon ahová őt így engedik ott játszunk ..
    nálam tilos!!és royal predator is le lessz korlátozva a játékon..
    téged pedig sajnálatos (tév)hiteddel szívedben továbbra is kedvellek..:-)
  • praksi
    #25365
    én pl. ott voltam. ellenben a neved nem volt rajta a jelenléti íven :-)
  • Jacek
    #25364
    de a sok rinyagep, nem volt meg paintballon? na mert az faj:)
  • lac coo
    #25363
    Igen a pályák állapota valóban nagy probléma, ha legközelebb Hatvanba járok tuti viszek valami kalapácsot magammal, ha még mindig annyi a szög ....
  • HöfEE
    #25362
    Magyarul több az ésszerű PRO érv mint a kontra. És ez így is van helyén. Általában véve aki az FPS határok miatt rinyál, az vagy: fórumharcos, kezdő airsoftos, vagy egy olyan nyálgép akinek egy kalapácsot sem adnék a kezébe nemhogy egy harci szimulációs játék fegyvermásolatát. Én minden egyes játékra úgy megyek el, hogy előtte tudom , hogy meg fognak lőni és fájni fog. De ez benne van. 3 éve játszom idáig túléltem, sérülésem sem volt fegyverből adódóan, rendezetlen pályából viszont már igen... Ez egy sokkal fontosabb probléma szerintem mint az FPS határok.
  • lac coo
    #25361
    De valaki állítja-e, hogy 350 nem bonja le a fogat ? :)

    Ennyi ....
  • Jacek
    #25360
    Kalcium Kalcium:D:D:D 460fps 5 meterrol sorozatban:) olyan 4-5 BB jott be a szamba(vicces de nem az) morzsolgattam hogy most ezek a fogam darabjai vagy a BB, BB volt szerencse meg birja a fogam ennyi, szerintem masnak a fel fogsora banta volna:( konkluzio, esszel bazze:)
  • lac coo
    #25359
    Felőlem bárki jöhet 400 plusszal,kezdő is meg régi is, aki fél hogy egy kezdő meglövi az ne játsszon, ezen nem tudom mit kell csűrni-csavarni ! :)
  • RoyalPredator
    #25358
    űMár 350 FPS is lazán betörheti a fogadat, ha szerencsésen "ráharapsz".
    Az, hogy erősebb fegyverrel lőnek rád, csak növeli a fog törésének valószínűségét, de majdhogynem csak elméletben.
    Az, hogy egy 350es .20as BBje úgy fog kacsázni a szélben, hogy több esélye egy fej/fog/arctalálatnak, mint egy 450-es .30asának, ami legalább nyíl egyenes a lövéstávolságon belül.

    Most írok egy pro-kontrát a magas FPS mellett, kiindulási alapnak.


    Pro:
    * Fejlődik a sport. (Anno 250-ről jöttünk fel 350re, most 450re.)
    * Az airsoft jövője szerintem a gázos GBBR, ahol igen is magasabb FPS értékek lesznek.
    * Gyárilag erős fegyvert kapsz. (Butítani szerintem csak CQBre érdemes.)
    * Érezhető a találat vastagabb ruhában is, nem összetéveszthető.
    * Hallható a találat (Mellényeken fontos ez, ahol amúgy nem éreznéd.)
    * Akit látsz, arra nagy valószínűséggel tüzet is nyithatsz.
    * Ha összegzed az érveket-ellenérveket, észreveszed, hogy egy Jól felszerelt és jártas játékosnak ezek nemhogy problémát Nem okoznak, hanem direkt hogy ez való nekik. Nekünk.

    Kontra:
    * A találat okozta fájdalom meghaladja egyesek (lelki) tűrőképességét.
    * Mellényen még így se érződik
    * MASZatos srácok sírva küldenek haza.
    * Bizonyos fórumokon fikáznak érte.
    * Retteghetsz, hogy megint mikor kell a zöldek képébe röhögnöd :D
    * CQB-n nem használható, tehát:
    * Gyengébb, Másodfegyver szükséges.


    Sry a nem idevaló részekért :D
    Muszály vót':D
  • SG rock
    #25357
    (Szombat este kintvoltam néhány helyi trógerrel "játszani" Nagygomboson. Bobek meg 1-2 arc ott sütögetett. Esetleg volt ott valaki akit üdvözölnöm kellett volna? :D )
  • pityusz234
    #25356
    Sziasztok!

    Budapest-től 40percre Gyöngyös nyugat lehajtónál van egy '80-as években épült (atom)biztos bunker 1ha-os körbekerített területen. Föld alatt 430nm es sok kisebb nagyobb helyiséggel 3db lejárattal. A külső, illetve a lenti pincerészen is van lehetőség játékra (a pincében akár esőben, rossz időben is). Képeket szivesen küldök bárkinek. A terület magántulajdon (saját). Hívjatok, ha érdekel valakit a dolog! +36302819461
  • mstummer
    #25355
    Igen 30 FPS nem nagy dolog.
    A 460-470-et viszont ne a 380hoz hasonlítsd. Az alap a 300 szerintem. A régi játékosok többségének az számít alapnak. Ahhoz képest fájdalmas a különbség.
    A nagy gond valóban ott van hogy az új kínaiak 450 körül jönnek ki. Érthető emberi reakció hogyha a kezdetek óta ilyennel játszik valaki az nem akar lemondani róla. Ezért kell olyan szabály ami nem teszi lehetővé hogy újonc ilyen erős fegyverrel játsszon. Persze plusz pénz a gyengítés.... Kemény 3000 Ft kb... Ennyin ne akadjon fenn aki 40-50et fizet ki a puskáért.

    Royal. AK-val ne is akarj DMRkedni.Ilyen alapon MP5-ből is lehetne DMR...
    DMR csak az igazi megfelelővel rendelkező puska legyen. Csinálj belőle Dragunovot vagy Vintorezt azt ok. Bár még van 1-2 másik AK-ból származó mesterlövész puska amelyekhez talán kevesebb módosítás kell.A lowcap majdnem ok...de az is kb 70BB. Szvsz 20-30 a reális ilyen fegyókhoz.
  • Jacek
    #25354
    még az sem kell szerintem, nekem egy alca kendo(1x2 meteres)van ,hosszaban kettobe hajtva, fejre kotve es a ket logo vege van az arcom elott+szemuveg:) alca is plusz annyit ved amennyit kell:)
  • RoyalPredator
    #25353
    Nekem az igazi problémám ott van, hogy nem odaát nem akarnak engem engedni DMRkedni, mert nekem AK-m van... Persze lowcappel, amit azért emelek ki, mert nem sokáig tudnék játszani ha őrült sorozatokat lőnék...
  • lac coo
    #25352
    Általában nekem is csak a táskában van a rács, de legalább már van.:)
    Cserébe eszembe nem jut bármilyen felelőtlen, kisfaszú embert okolni mikor pofán talál :)))

    És szerintem is az a lényege , hogy egy kicsit fáj, azért belehalni nem kell, és az adja az érdekességét a dolognak, hogy merjek-e támadni hisz fájni fog, vagy várjak a csodára :)))
  • Jacek
    #25351
    na munka:(
  • Jacek
    #25350
    en a legelejetol hasznalok arcvedelmet(kisjany vagyok):D de van haverom aki egy szal szemuvegben szalad a 460-as AK ele, mindig megkerdezem hulye vagy? ö meg azt mondja hogy nem , de igy van ertelme hogy faj:) nem akarja hogy eltalaljak:)
  • lac coo
    #25349
    Az én dolgom és kötelességem figyelni magamra, tehát egy jó arcvédőt választanék ! ;)
  • lac coo
    #25348
    Azt mondtam én is az elején.
    És akkor minek ez a cirkusz ? :)
  • Jacek
    #25347
    A legjobb:) te mit valasztanal 430-al kapsz egy lovest, vagy 380-al 110 rugo+11.1-es LiPo sorozat:D mert az tud fajni amikor 8 bb csapodik be...
  • lac coo
    #25346
    Nem hát, meg olyan szinten divat lett ez a butítás, hogy elmondani sem tudom :))))
    És hol szavaznának? Softairen, ahol talán lehet mondani 50-100 embert aki rendszeresen ír oda, a többi ember kényesen figyel rá , hogy ne írjon oda, a nevetséges légkör miatt ....( Igen, tudjuk , ez sem így van ....)