29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Steel Painter
    #25425
    Jééé ezt a jelenséget én is tapasztaltam az AEG fegyóimon!
    Jó tudni hogy nem csak engem érdekel ez a dolog.
  • RoyalPredator
    #25424
    Na, ti fórumTERMINÁTORok :D

    Tegnapi játékon előfordult 2-3 alkalommal, hogy az első BB bogyesz csak úgy kifúvódott, mint vmi hopup nélküli, vagy 100 FPSes darab. Utána a fegyver tökéletesen szuperált.

    Ez azért volt, mert nincs ab mosfetem, és a dugattyúm nem préselt elég levegőt szegény bogyókámnak?
  • kvitya
    #25423
    Kamu.

    Az MP5 replika család mindegyike, két kivétellel ver 2 gearboxszal rendelkezik. A két kivétel az MP5K és az MP5K PDW verziója...
  • lac coo
    #25422
    LOL.

    Ma voltunk Hatvanban , a mozi közelében egy árokban bujdostam ,egyszer csak látok valami rozsdás fémet kiállni a földből...

    Nézem, nézem, hát mondom magamban ez bomba4
    szólok többieknek, ők is megnézik, szerintük is úgy néz ki mint egy bomba....
    Kihívtuk a tulajt, megnézte, hát egy régi lámpaoszlopról való búra volt betemetve a földbe :))))

    Esküszöm teljesen bombának néztük, nem lettem volna nyugodt ha ott marad szó nélkül...
    Gondolom kicsit sem nézett hülyének az ürge :)))))
  • odipus
    #25421
    Ez a fegyo az adatai alapján jó?Egy MP5-öse hamarosan lesz egy havernek és azt majd ki tudom probálni.

    Cyma Mp5a4 (cm027a4) Adatok:
    Torkolati sebesség: 360 fps
    Gearbox verzió: V3 (fém)
    Anyaga: Műanyag(test) és Fém
    Akkumulátor: 8,4V 1400mah mini
    Tár típusa: Hi-cap
    Tár kapacitása: 200BB
    Hop-up: Van
    Fegyver tömege: 2100g
  • odipus
    #25420
    Szia!
    Köszi a segítséget öregharcsa.Akkor így csinálom.
  • öregharcsa
    #25419
    Hali!

    Olyan amit megfogtál a kezedbe és tetszik.(súly, kényelem, kinézet..stb)
    Menj ki egy játékra és kérd el a srácoktól, kicsit fogdosd, próbálgasd, mert tök szívás ha veszel egy olyat amit rögtön el is adhatsz az első játék után, mert nem tetszik valami benne...nem kell elsietni szerintem..

    nekem pl az AK nagy és kényelmetlen.
    Volt 2 fajta (JG AK47 Tactical és Cyma 0.31 AK74), el is adtam őket, az elsőt nagyon szerettem most Ogre haveromnál van, a másik túl nagy volt nekem, maradtam a G36C-nél...aránylag kicsi, pontos és megbízható...és jól néz ki (nekem legalább is)

    Mindenkinek más fegyver tetszik..orosz, német, amerikai..stb
    neked kell eldönteni melyik az ami számodra megfelel(kinézetre-súlyra) és utána jöhetnek az anyagiak(kitől, honnan, milyen felszereltségű, új, használt, átnézett/erősen ajánlott vagy rögtön elvinni egy hozzáértőhöz /...stb)

    kicsit összetettebb a dolog mint hogy bárki csak ajánljon neked egy fegyvert...de érdemes figyelni a tapasztaltabb játékosokra, ki mit ajánl...

    további szép napot.
  • ToMy_
    #25418
    Például ez. Megbízható, jó, nem túl erős, de nem is túl gyenge. Akkut feltöltöd és játszol, játszol, játszol...

    http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=314339#p314339

    Nemcsak kezdő fegyvernek jó, hanem az örökkévalóságig kb.
  • odipus
    #25417
    Ok.És mi lenne a jó kezdő fegyvernek?
  • kvitya
    #25416
    Egyiket se vedd meg, csak pénzkidobás lenne
  • odipus
    #25415
    Hellotok!
    A véleményeteket kérném ki.Első airsoft fegyomat akarom megvenni és nem tudom melyiket lenne jobb megvenni.Az egyik egy AGM M4A1 plastic aeg,jellemzői:Torkolati sebesség: 330 Fps
    Gearbox verzió: V2 műanyag
    Anyaga: Műanyag
    Akkumulátor: 8.4 1100 mah
    Tár típusa: low cap
    Tár kapacitása: 60 BB
    Hop-up: Van
    Fegyver tömege: 2800g

    A másik egy Umarex G36C,leírása:48-as tár, elektromos/akkus kivitel, 0.5J max.energia, 510/730mm-es méret, 1755g. Ajánlott lövedék 0.20-0.23g-os.Semi vagy Full-auto választó, Picatinny sin, Pointsight irányzék, élethű másolat.Akku+töltő tartozék. műanyag ez is,csak a cső fém

    Ti melyiket ajánljátok a kettő közül?
  • Jacek
    #25414
    nekem is ilyen van az M4 eloagyaban, Tokeletes!! nem merited le egy jatekon:)
  • RoyalPredator
    #25413
    Szerintem legalább 4000, de 5000ret is megkockáztatnám.
    Nekem picivel többet mint 3000ret lőtt 135ös rugóval a 11.1V, 1200mAh.
  • lac coo
    #25412
    1300mAh 7,4V 30C LIPO akksi, mennyi lövést bír kb, 110-es rugóval ?

    elég pici, be tudnám hekkelni a crane tusba ...
    ( Gondolom lipo-nál nem számít annyira a kevés mAh mint a NICD akksiknál ...)
  • PÜSPÖK
    #25411
    akkor értem....
  • Jacek
    #25410
    pontosan ez a lenyege:)
  • lac coo
    #25409
    Fóthoz viszonylag közel ismer valaki használható szerelőt?
  • lac coo
    #25408
    No mindegy kedves és kedvetlen sporttársak ,asszem ezt túl tárgyaltuk ! :)

    Vagyis: van aki forrón szereti ....
    Én nem is reagálnék rá ... Nem vagyok übersoldier, pont ezért mondom, ha én kibírom gond nélkül a 460-as fegyvereket, más is kibírja, soha nem győz meg senki, hogy az olyan halálos lenne ....
  • PÜSPÖK
    #25407
    no joccakát..
  • PÜSPÖK
    #25406
    törlésre itélt hsz-nek mi értelme?azon kívül hogy jól kidühöngi vele az ember magát?
  • Jacek
    #25405
    ezeket ugyis torlik:D
  • Jacek
    #25404
    oo dehogynem:)ezt erdemlo meg a bikacsokot!!
  • Jacek
    #25403
    es a MASZatosok becozo szo volt, MASZop....
  • PÜSPÖK
    #25402
    erről beszéltem Jacek játékostárs.. nem kell lesüljedni az ő szintjére...
  • Jacek
    #25401
    Az az igazi sopredek aki ide jon alneven fikazni es osztani az eszt! latom az megy!!!!
  • Jacek
    #25400
    all inben valaszolok neked ok!

    Frappans valaszok mestere uzemmod activ!

    Na figyelj te buzerans, ezert bereggeltel ide? na huzzal vissza az odudba ahonnan jottel!!

    Nekem pl semmi bajom a softairrel, de minek jossz ide ferditeni????? 350/470 arcon lole? buzievagy? 400/430 mond neked valamit? de remelem valaki kilovi a fogsorod 400-al szarcsimbok!
  • PÜSPÖK
    #25399
    rinyagép hsz-ei,témaválasztása kísérteties hasonlóságot mutat a szürke fórum ATARIAN felhasználójával.. üdvözlünk tehát kedves Atarian..
  • RoyalPredator
    #25398
    Gyerekek, ezt nem lehet kihagyni:D

    Kedves Rinyagép. Egy ilyen fashion-way debütálásod után énis szeretnék pár szót hozzátenni "vádpontjaidhoz". :)

    "Royal:Inkább nem is mondok róla semmit mert elmegyógyintézetbe való.És az a baj hogy sajna sok ilyen kaliberű meganinjaübersoldiercommander rohangál már itt szabadon.
    Savanyú a szőlő??Téged is kiebrudaltak a MASZATOSOK MI???Habár neked mindegy neked 6 nick neved van nem??Nyugodtan csináld ezt a " dafke az én faszom nagyobb "című műsort, tök jól szórakozom milyen balfék vagy.
    Te is meg a Lacco haverod is egy nagy lúser. Elkéne gondolkodnotok hogy,nem kéne ééé esetleg becsukni a tehén istállóra néző ablakotokat,és abbahagyni a softot, és elmenni counterezni vagy esetleg legózni.Hidd el fellélegezne az airsoftos társadalom, hogy két ilyen söpredék eltűnik.
    Hát mára ennyi.
    "

    Meganinjaübersoldiercommander lennék?
    Nem kedvesem, csak van pár "defektem".
    Szeretem az erős LARPot (Szerepjáték, csak hogy értsd), a Realisztikusságot, és a Minőségmániám se utolsó.
    Hogy miért is említem ezeket a dolgokat sokadszorra? Mert szerintem mindent megmagyaráz.
    Igazából amit még nem szeretek, az az, ha "csakmert" az indok. Én az észszerűséget és hatékonyságot keresem.
    Mégha látszólag erősen kiszámíthatatlan és random vagyok. Ez bennem az egyik legnagyobb poén.

    Másik. Kijavítalak. Már 11 Softaires felhasználó nevem van. Nem gyűjtöm, csak jó látni ahogy mérgelődtök rajta. /gondolom valaki "megbecsült és mélyen tisztelt" játékszervező és fórumfegyőr küldött, hacsak nem egyikük vagy/ Ami érdekes, hogy ezeknek az accoknak háttere is van, nem friss regek, tehát egyéb óvintézkedések mellett Lenyomozhatatlan. És mégegyszer mondom, Mert jó látni, ahogy magatehetlenül mérgelődtök rajta. =)

    Harmadik, képzeld, engem elhívtak egy játékra, és egy baráti telefonbeszélgetés alkalmával, iszonyatos "übersoldiercommander" szintű...480 FPS? w/.28g - fegyerem miatt megkértek, próbáljak tartózkodni a sorozatlövéstöl. Ergó DMRkedjek, ahol csak lehet. És képzeld, épületbe 1911essel nyöszörgök.
    És képzeld, én annyira überállat vagyok, hogy még a lowcap tárakat is bevállaltam, hogy időnként táraznom kell játék közben (biztos mert én lowcappel darálni fogok...), stb stb. Ebbe belekötni szerintem alapjaiban hülyeség.

    Negyediknek csak azt említeném meg, hogy Lúzer, vagy Loser. Meg azt, hogy CS nem az én műfajom... A legó meg igen is kortalan játék. Egyetemi professzorok is legóznak, mivel egy nagyszerű találmány, játék, szemléltető eszköz, időtöltés, stb. Persze igazi alkozásokhoz művészi vagy mérnöki tudás szükséges... Legoland amúgy jó hely, érdemes lenne ellátogatnod. De felőlem tüntethetsz a sakk ellen is, mert rasszista játék, vagy tudomis én mi baj lehet vele...

    Ötödik pontomban, megemlítve, hogy már nem tudom miért írogatok neked pontokat, jelezném neked, hogy az a fellélegző airsoftos társadalom Mi vagyunk, és nem "ti". Hopppááré....

    És igen, csinálom ittOTT a hisztit, mert igen múlatságos. Vagy mert valamit elérek vele, ami természetesen az én paklimban domborít.

    Egyszer talán minden zöld bérenc fórumbetyár elénk áll, és megköszöni a remekül megszervezett és barátias játékot...
  • PÜSPÖK
    #25397
    praksiéba nincs?
  • Rinyagép
    #25396
    Na akkor ezt lezártuk......
  • lac coo
    #25395
    Legalább a nevemet jól írod már .... :)
  • PÜSPÖK
    #25394
    hááát.. nem az esetem..
  • Rinyagép
    #25393
    Püspök te már a zöldforumon annyi mindekinek nyaltál hogy csak naaa.
    Most olyan mélyen benne van a Laccoo /2oval/seggében a nyelved ,hogy nem tudni hol kezdődik a lacco és hol vagy te.
  • lac coo
    #25392
  • Rinyagép
    #25391
    Hehe ez tetszik stréberduma??csak égetem magam???Kit is kurtak ki a zöldforumról??Azért jöttél ide mert itt nem foglalkoznak vele kivagy.
    Te dilinyos .Bocs hivhatlak igy??Akivel beszélgettem mindenki azt mondta te vagy az sg szégyene.És én égetem magam??Adok egy tanácsot költözz össze a püsivel és legyen sok gyereketek.
  • PÜSPÖK
    #25390
    10 pont..megadom..
  • lac coo
    #25389
    Ez a szabályzatos, kitíltós, feketlistás dolog csak odaát nyerő, itt buli van, ezzel a stréberdumával itt csak égeted magad ! :)
  • PÜSPÖK
    #25388
    no akkor folytassuk..
    Főként más szervezők mellet vagyok segítő.
    Mellesleg nem láttalak még 1 általam szervezett rendezvényen sem.Mi alapján ítélsz?
    van rá szabály igen.. Nem tévedsz...jól tudod..a fotón nem látható a készülékhez rendszeresített és alkalmazott kofferja..

    (azt hiszem praksi játékostárs írta 1x..régen valahol..

    "Ne vitatkozz 1 hü*ével mert lealacsonyodsz a szintjére"
    Ígérem kedves praksi nem teszem..csak szépen válaszolok neki..)
  • PÜSPÖK
    #25387
    imhol lészen vala..
    és látá az úr hogy ez...
    http://airsoft-jatekok.hu/forum/viewtopic.php?f=112&t=644
  • Rinyagép
    #25386
    No akkor kezdjük.
    Ha jól tudom játékszervező vagy ?/Sajna,Mellesleg a játékaid csapnivalóak/És ha jól ítélem meg a dolgot te is meg a rend éberőre is szabályt sértett.Én ugy tudom van valami szabályzat reááááá hogy kell szállítani ill tárolni.Vagy rosszul tudom??? De javíts ki ha tévedek.