29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #25465
    Hát szerintem se sok esély van , hogy a rácson bemegy valami szilánk, de fene tudja ....

    Még egy kérdésem lenne :
    Van nekem egy Guarder mellényem, egészen pontosan ilyen :

    .

    az lenne a kérdésem, hogy az M4 tártartók helyére be tudok-e rakni egy 3-as AK tártartót. Mivel az szemre hosszabb hogy fog állni rajta, lefelé lóg le jobban?

    THX !
  • praksi
    #25464
    nem egy csúcs minőség, a nóném kínainál 1 fokkal jobb (nekem is van M-Tramp cuccom). dettó ugyanilyen az M.F.H. is, nem drága, annyira nem is rossz, de nem kell tőle elájulni.
  • SgtChris
    #25463
    Üdv az egybegyűlteknek! Véleményeteket szeretnék kérni az M-Tramp cég által készített cuccokról! Egy kis camelbag molle hátizsákom van tőlük, alapból jó, de egy két varrás viszonylag hamar elengedte magát, de azóta máshol nem feslik... Most egy nagyobb 63L "Raptor" fedőnevű táskával szemezek. Ez nem olcsó (15k-25k ig található a neten) ezért csak akkor venném, ha nem teljesen felejtős a dolog. Esetleg valaki összefutott már vele valahol?
    Alapból olyant szeretnék, amelynek az anyagának belső oldalára nincs felhordva műanyag, mivel az rövid időn belül repedezik/töredezik és utánna ha az lejött, hamar szétmállik a varrás mentén.
  • HöfEE
    #25462
    Hiszek neked, én is láttam már széttört BB-t de ebből okozódó sérülést láttál már? Vagy hallottál róla? Mert én még csak nem is hallottam ilyenről. De mindnekinek szíve joga milyen védőszemüveget húz fel, én csak leírtam a tapasztalataim.
  • shatanka
    #25461
    Blaster 0.25 és Guarder 0.28 BB-t használok / használtam.Mind a 2 féléből láttam szilánkosra törni ( Ott hevert a földön darabokban) . ( Ne csak azt vedd alapul, hogy a szemüvegen törik szét, hanem szétpattan a falon vascsövön és úgy jut be a rések között.
  • HöfEE
    #25460
    Szerintem ELVILEG be tud menni, de azért elég kicsi az a rács, mondom én már több éve használom kaptam fejest is, 500 fps körüli puskából és nem volt gond. Persze ez csak a saját tapasztalatom ,de nálunk a többség rácsos maszkot, szemüveget használ és még senkinek sem volt problémája. MOndjuk ahol szilánkosra törik a BB ott már baj van, mert vagy iszonyat erős puskából kapsz fejre közelről, vagy annyira ótvar minőségű lőszerrel lövöldöznek körülötted, hogy ez a veszély fenn áll.
  • mstummer
    #25459
    Egyik csapattársamnak van egy ventilátoros ESS szemüvege úgy 1-2 éve. A párával elbánik. Hátránya hogy kiszárítja a szemet. Plusz a ventilátornak van hangja is, nem erős persze,de zavaró lehet azért.
  • lac coo
    #25458
    Ja az előbb lemaradt, mondjuk valami ilyesmi :

  • lac coo
    #25457
    Azt tudom, hogy meg lehet szokni, de nem tud bemenni valami szilánk ???

    És igen, én is gyűlölöm már a párát ...
  • HöfEE
    #25456
    Ventilátorosról nincs infóm de 2 éve használok rácsos szemüveget és teljesen megvagyok vele elégedve. Először kicsit fura de megszokja hamar a szem. Inkább ez minthogy ne lássak semmit a párától.
  • lac coo
    #25455
    Ezekről a ventilátoros szemüvegekről van valakinek tapasztalata ?
    Tud valamit kezdeni a párával ? Tököm tudja, én félek a rácsos szemüvegektől ....

    THX !
  • RoyalPredator
    #25454
    Bűn nőre terempintát adni - szétesnek a vonalai :( :D
  • lac coo
    #25453
    Mermiért?
  • öregharcsa
    #25452
    úgy látom jól szét lett barmolva ez a hely :((((
  • lac coo
    #25451
    Az. Én is szeretem az ellenfeleken, jó messziről látni :)))
  • Punker
    #25450
    hogy világít a fekete mellény
  • lac coo
    #25449
  • Steel Painter
    #25448
    Helló mindenki!
    2010.07.10. megrendezett Kispest Fót-i játékon voltunk kint a Headhunters meghívásából.
    Nem gondoltam volna hogy ennyire baráti lesz a környezett.


    [IMG]http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2010/192/3/7/2010_07_10_Fot_04_by_Steel_Painter.jpg[/IMG

    Tegnap sikerült felrakni az internetre a videókat.
    sajnos nem volt tejesen leürítve a videó memóriája, úgyhogy csak az első játékot vettem fel :)

    Kispest Fót 01
    Kispest Fót 02
    Kispest Fót 03
    Kispest Fót 04
    Kispest Fót 05
  • RoyalPredator
    #25447
    26400 Ft.
  • mokusvadasz
    #25446
    postával eggyütt mennyi?
  • shatanka
    #25445
    Praksi odaadtam punkernak a gránátokat. Találsz majd benne 1-2 zacskót tömítésekkel egyikben a régiek vannak a másikban pedig az újak.
  • RoyalPredator
    #25444
    Csak használni nem elég...:)

    Mind1, rendeltem Puxig 888ast gégemikrofonnal.
  • mokusvadasz
    #25443
    nekem nincs tescos és nem is duplapines :D, de tudom használni és az a fő
  • RoyalPredator
    #25442
    Nem. Csak jövő héten. Viszont a kis tesco-s rádiód ha dualpines, vegyél belőle, azt azzal játszok ^^
  • mokusvadasz
    #25441
    és azt nem tudod beszerezni ezen a héten?
  • RoyalPredator
    #25440
    Kenwood dualpines gégemikrofonnal nyomatnám...
  • mokusvadasz
    #25439
    viccen kívül, ha sürgősen kell olyan terepre aminek az átmérője nem nagyobb mint 3 km, akkor jó lehet a tesco-s 5km-es. Én mondjuk 3 éve vettem egy PMR-t a mediamarkt-ban, és átlagos, fákkal tarkított terepen is megy neki a 7-8km, és a hozzá adott akku is elég bika. Szerintem ott nézz körül, lehet találni használhatókat
  • RoyalPredator
    #25438
    Tescoban olyat, amivel harcba is lehet szállni? ne röhögtess...
  • kvitya
    #25437
    tesco :)
  • RoyalPredator
    #25436
    PMR Rádió kell sürgősen! :O Headsettel!
    Vki tud vmit?
  • lac coo
    #25435
    Ha csak kétszer láttad ne foglalkozz vele, akármi is lehetett. :)

  • RoyalPredator
    #25434
    Nincs benne semmilyen Fet. AB se.

    Viszont akkor mi okozhatja azt, hogy aaz első BB nagyon gyengén jön, a többi meg teljes erőböl? És ez csak 2x fordult elő-
    Nemhiszem h eltört volna valami.

    Táradagolási malőr esetleg?
  • lac coo
    #25433
    Ebben a vonatkozásban köze nincs hozzá ...
    Még ha félúton is áll meg a dugattyú, akkor sem tud onnan "elsülni", a következő sütéskor teljesen felhúzza a motor ....
  • praksi
    #25432
    bocs, az "AB"-t nem láttam...
    akkor viszont valami baj van vele, milyen FET van benne ?
  • lac coo
    #25431
    A G&P gyárt ACOG red dot-ot, vagy csak valami hamisítvány lehet ... ?
  • lac coo
    #25430
    De ,az.
    De onnan nem tud sűríteni csak ha teljesen felhúzod .
  • RoyalPredator
    #25429
    Hát nem az a ab mosfetnek a lényege, hogy a dugattyú mindig alapállásban áll meg?...
  • Punker
    #25428
    na mi volt Császáron? én szombaton megküzdöttem a Nyikommal!

  • praksi
    #25427
    a FET-nek szerinted mi köze van a dugattyúhoz?...
  • lac coo
    #25426
    Biztos nem azért volt ....