79
Ide a linkeket
  • Tomika24
    #79
    Nekem mind a két reklám nagyon tetszik. Egyik sem egy hiperdrága produkció, ellenben szórakoztatóak és hatásosak. Ilyen reklám kellene több.
  • patkomar
    #78
    Szerintem a citromos gösser az nem is sör hanem üdítő...:D Tipikus csajos ital:D
    Ezen is és a Hondáson is látszik hogy ötletesek akartak lenni, mindenki maga döntse el hogy sikerült-e nekik:D
  • kamilla6666
    #77
    Nem véletlenül szoktak olyan reklámokat készíteni, ami látványos, kreatív, de nem derül ki első körben, hogy mit reklámoz, aztán pár hét múlva lerántják róla a leplet ;)

    Ez az autós, ennek egy kistestvére, mert a film végén azért csakkiderül, mit reklámoz.

    jucika30, nekem a gösseres reklám nem tetszik, olyan béna :(
    pedig a citromos gösser az egyik kedvencem
  • jucika30
    #76
    Hogy tetszik nektek ez a reklám? Szerintem nagyon vicces.. Meg a citromos gössert is bírom.. a 2 csajt meg egyenesen sunáznám!

  • haraposlo
    #75
    szerintem az emberek szoktak beszélgetni azokról a dolgokról, amit nem értenek, és mivel ezt a reklámot sokan látták már az interneten, ezért kell boncolgatnunk, megfejtenünk!:D
  • mekkelek20
    #74
    az lehet, de aki csak nézni szokta a reklámokat nem megfejteni őket, annak nem hiszem h ez az első gondolata erről :D, mindenesetre jól meg lett csinálva, de az előző ugyanilyen típusú filmjük sokkal jobb volt, mint ez. :)
  • haraposlo
    #73
    szerintem azért esik el 3x is mert jelezni akarják a mozgás komplexitását, és azt, hogy ez az autó csak akkor hibázik, ha az emberi tényező vét.:D
  • Megtörhetetlen
    #72
    Az nem videó sorozat, hanem ez egy amolyan "gép" neve, hogy egymás után láncreakcióval folyamatokat elindítani, amiben a fő erőhatás a gravitáció. Olyasmi ez mint a dominó borogatás csak mindent bele lehet venni nem csak dominót, és sokszor alkalmaznak motorokat illetve egyéb robbanószerkezeteket a lényeg hogy önműködő legyen külső beavatkozás nélkül.
  • huntamunta
    #71
    jó ez a topic..és tetszik nagyon ez a pepsis videó.azonban valami hasonlót keresgéltem én is a legnagyobb Google-s videómegosztó oldalon, ám nem nagyon találtam.viszont van egy annyira nem is vicces, de elég komolyan összerakott videó sorozat.Goldberg-machine a neve..nem tudom hogy ismeri-e valaki, vagy már hallottatok e róla?
  • kamilla6666
    #70
    Anonymus20, youtube-on keresgélj, hátha rábukkansz!

    Röfinaator, tényleg jó ez a reklámfilm! Szerintem simán egybe vették fel, igazából nem is értem, hogy a leesőset, miért hagyták benne, a koncepcióba se illik annyira szerintem. És ha belegondolunk nem olyan nagy ördöngősség ezt egyszer hibátlanul végigcsinálni, hisz a cirkuszban is előre tökéletesnek kell lennie a mutatványnak!

    De tényleg ötletes, és szép az az autó!!
  • röfinaator
    #69
    http://www.youtube.com/watch?v=OZm6yR9aK7I

    Nekem most ez tetszik, bár nem értem, hogy a nőnek miért kellett háromszor bakiznia...:D:P
  • Jrex
    #68
    Ha tényleg tetszett akk mostantól már itt szavazhatsz:D
    :)
  • stonesour
    #67
    vicceltem, nagyon ötletes :D szavaztam is 2x eddig
  • Jrex
    #66
    Azt nem kérdeztem:D

    Am akk örülnék ha azt is leírnád mi nem tetszik benne,mert a kritika lényege az h tanuljunk az előzőből,de annyiból nem lehet tanulni h "szar".....
  • stonesour
    #65
    de szar
  • Jrex
    #64
    Zizzenjetek rám,minden nap a 15mp hírnévben:P
  • Anonymus20
    #63
    Valaki nem tudna adni egy mastercardos reklámot magyar nyelven? Amikor azt mondogatja, hogy ez meg az ennyi, és amaz meg felbecsülhetetelen...........
    Előre is thx.
  • kicsikacsa23
    #62
    mindenhol ez a reklám megy most .... most láttam az egyik videomegoszton de elég olcsó trükk...
  • icepick16
    #61
    van egy kandikamerához hasonló reklám. egy focista áll a kirakatban, mintha bábu lenne, és ijesztgeti a népet: vicces
  • Janus1991
    #60
  • hen-tes
    #59
    sztem az a kemény amikor mennek egy kocsival csávók
    hátul zabálja a csipszet , be akarja tolni a szószba és nagy fék :))
    fejét bevágja , minden csupa szósz !
    az kemény reklám :D
  • Blasta
    #58
    Pont ezt akartam én is írni.
    A minap vettem észre ezt a kis jelenetet a reklámban és hát HATALMAS!!!!!
    És tényleg alig észrevehető a poén! :DDD

    És ezt pont a media markt nyomatja, az komoly!!! :-)
  • Mike
    #57
    ismer vki ilyen tekintetben jó kis oldalt, ami tele van letőlthető reklámfilmekkel?
  • Adam5
    #56
    nem tudom hogy irta e már valaki
  • Adam5
    #55
    lays chips reklám szövege amit a gyalog galopp ból vettek
  • Gandibá
    #54
    Hát ez jogos kérés, de nem hinném hogy a legtöbb ember egy csövest akarna látni a TV-be, bár ki tudja.. ?:)
  • Punker
    #52
    áááááá most láttam nagyon durva reklámot csak kéne tárhely felrakni..
  • Gandibá
    #51
    Hát emiatt fogok mindig airwavest rágni, mert egy ajtó se fog rámcsukódni! :D
  • Bucser
    #49
    Pepsi reklámot láttam egy nagyon állatot.

    Van benne egy kiscsaj a nagypapájával és bemennek egy amolyan olasz "mafiarejtekhelyétterem"-be. Odaülnek a pulthoz. Megfordul a csapos (kapásból feltűnik, hogy a csapos az az áruló barát a Soppranosból a Pussy akit kinyírnak a 3. vagy 4. sorozatban) és megkérdezi mit kér. Kiscsajt egy pepsit akar. Csapos lenyúl a pult alá és gépi kólát tölt amire az van írva "Coke". Kiscsaj hörpint egyet. Felnéz összehúzza a szemét és megszólal a Keresztapa zenéje és a kocsma elhallgat. Majd elkezd beszélni a Marlon Brando hangján... "Come Here... Come Here... Now Listen to me my son. Ihave shown you respect and, I would wait the same from your side. I asked for a Pepsi and you give me this something.... (Kiscsaj undorodva néz a pohárra majd folytatja) So now go and bring me a Pepsi." Csapos elhűlve odaad egy üveg pepsit a kiscsajnak mire az vékonyka kis hangon ennyit mond. Thank You!

    Isteni az a reklám:))))))))))))))
  • hen-tes
    #48
    slashes mastercard reklám :DDD
  • Cat #47
    "Vagy háromszor láttam a Media Markt új reklámját, de azon kívül, hogy egy Jockey Ewing szeru figura végigszáguld a raktáron és közben multikhoz szokatlan módon, leginkább egy kisvárosi kft ügyvezeto igazgató stílusában osztja az alkalmazottakat nem tunt fel semmi említésre méltó.

    Még szép, hogy a karácsonyi kánaán után is megtartották volna a tömött sorok látványát, dehát az alacsony ár egyértelmuen a költségérzékeny magyar hívószava. Van azonban egy kis apróság, ami felett nyugodtan elsiklottam, míg Doki fel nem hívta rá a figyelmem.

    A spot készítoi figyelve a mainstream igényei mellett - akiknek lehet, hogy elég az arrogáns utalás az alacsony árakra - gondoltak a fiatalabb nemzedékre is, akiknek több kell ennél.

    És becsempésztek az elso négy másodpercbe egy olyan jelenetet, amin valszeg az illetékes szervek figyelme is átcsúszott, hiszen kisebb dolgokból is csináltak már botrányt. Szóval, ha még nem tunt fel, Jockey egy fonök feliratú Toi-Toi wécébol száguld ki, elégedetten felhúzva a sliccét, majd közvetlen utána egy asszisztensnek látszó szexuális rabszolga.

    Még jobban belegondolva így lehet embereket rávenni arra, hogy ingyen beszéljenek a cégrol informálisan és ebbol pozitív dolgok süljenek ki. V.ö.: viral marketing és tsai."

  • donpedro
    #46
    Ha már idetaláltam, volna egy linkem, ami szerintem kötelező darab. Ha valaki látta már, sorry, bár én ezen negyedszerre is paripásra röhögtem az arcom:
    halak, medvék és Muhammad Ali
  • donpedro
    #45
    Ez nekem is megvolt a vinyómon, de most hiába kerestem, pedig nagyon jó a srác.
  • donpedro
    #44
    Öregem, ezért most legszívesebben megfojtanálak... Fejhallgató van a fejemen, full hangerővel, hajnali fél 6-kor. Még most is 180 a pulzusom. :)
  • CSOCSO
    #43
    hááát ez csak annak fog tetszeni aki már ismerte:
    gyk: én csináltam:
    ennek már az ötletén is könnyesre röhögtem magam!!:
    Fántáá sokáátááá
  • CSOCSO
    #41
    azhem volt valami másik is.. de nem emléxem mit csináltak még.. de valami tuti volt még...
  • FtranX
    #40
    Eszméletlen mit meg nem tudnak csinálni!!
  • CSOCSO
    #39
    jajaj ez zsír.. már láttam :))
  • Buddy
    #38
    ezt a Hitlerest hogy lehetne letölteni, és honnan? kellene
  • FtranX
    #37
    LOL :)))
    Tök ötletes! :)