411
Kicsit elngondolkodva azon, mi hangzott el a filmben, egy furcsa összefüggésre jöttem rá.
  • PResident Evil
    #326
    erre mondják azt:

    sok hűhó, semmiért !!!
  • PResident Evil
    #325
    akkor Sodi többet ne írj :DDD
  • SoDI---
    #324
    Azért fárasztó volt egymás után 7 képet csinálni magamról, hogy "na hogy néz a Smith a képen", majd a helyére illeszteni, napszemüveg rá, és mindezt egyesével :)
  • Dikkma
    #323
    A flémhez -min- két ember kell.
    Na jóéjt!
  • SoDI---
    #322
    Egy billgécet és nénit se raktam be :)
    Az éppen hogy más volt.

    A montázsokat meg persze hogy berakom, ha már egyszer annyit szaroztam vele :) - bár normális vég eredmény nélkül, ez sajnos el kell ismerni :(
  • PResident Evil
    #321
    ez egyértelmű
  • Dikkma
    #320
    Mert flém megy, mert billgécek és lenge öltözetű nők szakítják meg néha a montázsaid ismétlődő egyhangúságát, stb.
    De amúgy nem kell magyaráznom.
  • SoDI---
    #319
    Miért is nem viselkedek?
  • PResident Evil
    #318
    hagyjad már !!! majd megnézi !!!
  • SoDI---
    #317
    Ha még nem láttad, akkor erősen koncentrálj az Építő monológjára. És a végén határozd meg azt az arányt százalékban, amennyire első hallásra megértgetted. :)

    Ez nálam kicsit kevesebb, mint 70%. A lényeg, hogy ne kalandozz el az összetett mondatok vesszőinél. :)
  • PResident Evil
    #316
    mehet !!! :DDDD
  • Dikkma
    #315
    SoDI úgy is mondhatnám, hogy viselkedj vagy átmegy a gumiba a topic. :)
  • SoDI---
    #314
    Jaja! :) Bár amilyen sok munkám volt vele, olyan kiábrándító lett a végeredmény, sajnos.

    De mentségembere legyen mondva, hogy kizárólag a Windows beépített Paint-jét használtam, semmi mást. Ilyen úri huncutságokra, mint Photoshop, vagy Paint Shop Pro, nem adok. :)

    Ugyanis Paint a legkirályabb mint közül :)
  • Randal
    #313
    Wow Sodi, neked aztán van türelmed....
  • dikki*yysw
    #312
    Én csak a negyedikre tudom a választ, és az igen. A filmet még nem láttam, talán majd utána okosabb leszek :)
    Na elmászom a jogokért...
  • PResident Evil
    #311
    de ezt mindaddig nem tudod megbeszélni, amíg a fórumozók 80% nem látta a filmet...

    meg erre ott van asszem 2 topic...
  • SoDI---
    #310
    Ez nem SoDI fikázó Topic, kezdeti szándékom szerint az Orákulum a Mátrixban betöltött szerepe lenne a téma.

    Csak aztán szóba kerültem, megjelentem beillesztett képen transzvesztitaként ábrázolva, így én is megtettem a magam lépését egy képszerkesztővel.

    Ennyi történt.

    Ilyesminek a megvitatására szántam a Topic-ot:

    - Vajon mi az oka annak, hogy az Orákulum kiszakadt a Mátrix kiszolgálásáért feleős programok köréből?
    - Vajon Zion annak idején az ő nagy ötlete volt?
    - Valóság-e Zion?
    - Leírtható tényleg matematikai egyenletekkel minden esemény, és döntés, ahogy azt az Építő állította?

    Ilyesmi...
  • PResident Evil
    #309
    hát ez beszarás.... mostmár törölhetjük szerintem... és mehet akkor egy Sodi fikázó topic a sajátokba !!!
  • dikki*yysw
    #308
    nem mindegyik
  • dikki*yysw
    #307
    gratulálok
  • SoDI---
    #303
    Hmm... Különben a moderátor ilyenkor alszik?
  • Z
    #301
    Hát ezt a hálivúdi filmgyártástól el lehet képzelni, de ennél szarabb befejezést el sem tudnék képzelni...
  • SoDI---
    #300
    Tudom, hogy könnyen szül kisebbségi érzéseket, ha az ellenfél összetett, és logikus gondolatait egy politikai vitában nem képes az ember megcáfolni. Tudom, hogy félelmet ébreszt, ha valaki rendíthetetlen határozottsággal áll ki hazafiúi érzései mellett, és olyan módon képes a balliberális mentalitással irritáló igazságait asztalra fektetni, hogy az a nemzeti radikalizmusával együtt is éles kontrasztot képezzen a valódi szélsőségesek mellé helyezve. Tudom, hogy félelmetes, ha az ilyesmi úgy van összeszedve, hogy minden körülmények között, nem pedig csak személytelenül, egy nick mögé bújva vállalható.

    De félelem, és az eltiport hangya érzése ide vagy oda, amit művelsz, az már az a szint ahol mindenki egy emberként kezdi sajnálni, hogy akadt a világon olyan asszony, akit egy ilyen korcs világra szarásának kényszerével vert meg a Jóisten, mint amilyen te vagy.
  • SoDI---
    #298
    Cseppet sem vagyok egoista, de ha már egyszer el kezdtek szaporodni az engem ábrázoló montázsok, akkor miért olyan nagy baj, ha két apró képpel beálltam a sorba?






    - Me. Me, me, me...
    - Me too. :)
  • SoDI---
    #297
    Én egy kérdésért nyitottam új Topic-ot. A másik kettőben arról van szó, hogy milyen volt a film, kinek melyik jelenet tetszett a legjobban.

    Olyan nem volt egyetlen egy olyan sem, ahol konkrétan az Orákukum szerepéről volt szó.
  • [HUN]PAStheLoD
    #295
    :))) vagy megpatcheelik a VALóVilágot :D
  • SoDI---
    #294
    Ami azt illeti, apai ágon pl. egész szépen le lett vezetve a pannonhalmi apátságban a családfa. Anya ág lenyomozására eddig még nem jutott idő, de érdektelen is, elvégre keresztény kultúrkörben az apai ágú vérvonal számít.
  • ShaiHulud
    #291
    a zsido orr nem ilyen :)
  • Petyus_
    #289
    Így van.. a megoldás valahol a Smith ügynök-Neo vonalon van.
  • Z
    #288
    hát neo mindig mindenben másabb egy kicsit mint az előző neo-k, nem? azért is nem az új mátrixot választotta, hanem a nőjét...

    szvsz kibeb@szott jó film, de a 3 nem fogja tudni überelni, max neo-nak adhatnak még egy két speckó képességet azzal, hogy lép egy pár szintet. most már olyan 30/40/30 szintű bárd, harcművész, arel-pap...
  • [HUN]PAStheLoD
    #287
    de abban nem volt ilyen :)DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #286

    ja ez is lehet és kiderül hogy "én vagyok az apád"

  • [HUN]PAStheLoD
    #285
    persze láttuk :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #284

    mekkora topic még az osztálykirándulást is üti

  • KG21
    #282
    Ezért kételkedem én is benne... viszont akkor hogy magyarázod Neo kinti erejét?
  • SoDI---
    #281
    Szerintem azért nem a Mátrix része Zion, mert a Wachowski testvérek részéről ez meglehetősen ötlettelen, klisészerű, kiábrándító tucat-sci-fi fordulat lenne :)
  • KG21
    #280
    Valami számomra nem világos a filmben: ha Ziont a gépek alkották, hogy meglegyen a mátrixban élőknek az ellenállás illúziója,
    akkor nem lehet-e az, hogy maga Zion is a mátrix része? Ezt abból gondolom, hogy Neo képes volt erejét a "valóságban" is használni, valamint abból hogy Smith át tudta tölteni magát a kinti világba.
    Persze lehet, hogy ez hülyeség és rosszul sejtem, de akkor Neo azt hogyan csinálta a végén, mielőtt kómába esett?
  • SoDI---
    #279
    pont itt kell eröltetned az egódat pöcsfej?

    Ki is hozott szóba engem olyannyira, hogy görcsösen ragaszkodik a témához?
  • Randal
    #278
    SODI:
    Nem tom a Pongósat miért írtad....nem ismersz engem.
    én úgy vettem ki, hogy te azt hiszed én Pongó fan vagyok. Csöppet tévedsz.

    Amúgy én segíteni akartam, de látom nem jutottam sehova se.

    Blasta: muszáj ezt?
    Ha utáljátok a gyereket akkor hagyjátok magára.

    Inkább Bill Gates feleségéről és gyerekeiről rakj be képet. azokat még sose láttam
  • Blasta
    #275
    Akkor neked miért pont itt kell eröltetned az egódat pöcsfej?