10747
Bajnokok Ligája
  • bakkerman
    #9784
    sima PSG,Real továbbjutás lesz,esetleg Londonban lehetnek gondjai a PSG-nek,ha Blanc elizgulja a dolgot,nem volt ő még edzőként ilyen helyzetben,BL elődöntő kapujában
  • Darthmushroom
    #9783
    eléggé más az idei csapatuk arról nem is beszélve h főleg a védelemből sérült jó pár ember
  • LasDen #9782
    De az idei Dortmund játszik...
  • IXEMGabeo
    #9781
    3-1

    Chelsea nehéz helyzetben...

    Real is de simán nyert pedig a góljaik röhejesek voltak a tavalyi Dortmund ezeket kivédekezi simán
  • limperatore
    #9780
    aztakurva pastore h leszopatott mindenkit.....
  • banok
    #9779
    mai
    20.45 Real Madrid-Borussia Dortmund tv: Digisport1 hu, ZDF, HRT2, RTS1
    20.45 PSG-Chelsea tv: Digisport2 hu, STV1
    streamek:
  • ressy14
    #9778
    1:0
    1:1
  • Lacee86
    #9777
    Barca-Atl: 2-2
    MU-Bayern: 1-2

    Úgy érzem, nem kimondottan papírforma ill. papírforma arányú eredmények lesznek. :)
  • Rockynhooo
    #9776
    Barca-Atma 2-1
    MU-Bayern 2:1
  • LasDen #9775
    1-1
    0-3
  • bakkerman
    #9774
    Tippek urak?

    Nálam:
    Barca-Atma 2-1
    MU-Bayern 0-2
  • banok
    #9773
    20.45 Manchester United-Bayern München tv: Sport1 hu, TVR1
    20.45 Barcelona-Atletico Madrid tv: Digisport1 hu
    streamek:
  • Darthmushroom
    #9772
    annyiban talán nem h idén ha Roo+RvP kettős kezdett nagyon ritka volt h értelmes játékunk legyen, talán csak pont az Olimpi meccs a kivétel. Moyes nagyon nem érzi még h kell ezt a kettőst játszatni. Meg pont a Bayern ellen nem kéne két csatárral kiállni, ahol várhatóan kevesebbet lesz nálunk a labda.
  • Lacee86
    #9771
    Hjah, ez mondjuk nagy pech nekik, h Persely megsérült. :/
  • LasDen #9770
    Hajtani fognak...az első gólig. Aztán meg már tok mindegy
  • Effe88
    #9769
    fel van tüzelve?
    hát nem tudom
    biztos, hogy mindent megfognak tenni a belüket kihajtják, az fix..
    de nem lesz van persie és azért még se alex ül már a padon:)
  • Lacee86
    #9768
    Igen, én is komoly küzdelmet várok azon a párharcon. A MU most fel van tüzelve. :)
  • Effe88
    #9767
    a 7-0 az tényleg döbbenetes volt......ezt most nem fikából, de az tényleg sokkoló volt...:)

    amúgy a Mu ellen nem lesz semmi féle 7-0 meg ilyenek
    nagy harc lesz
    szerintem jobb csapat a Bayern idén is, de hát még is csak a MU...
    nem lesz az azért olyan sima, bár nem tudom elképzelni, hogy ne a Bayern jusson tovább...
  • Rockynhooo
    #9766
    Szerintem nem nagyobb, mint a korszakalkotó Barcanak volt.
  • Lacee86
    #9765
    Sztem most jó esély van arra, hogy az első BL címvédés meglegyen.
  • Sippie
    #9764
    persze döntőbe várt... edző nélküli, sérült Messivel (majd nélküle) felálló, egész tavasszal formán kívül lévő (Milan elleni visszavágót leszámítva) Barca döntőbe volt várva :D :D Amikor előtte a PSG-vel is csak két döntetlenre voltunk képesek... igazad van... tényleg, TE aztán biztos tudod hova volt várva a csapat... nem győzök jegyzetelni, olyan okosakat mondasz.

    Nagy mellénnyel benyögöd a 7-0-át, majd játszod a hülyét, hogy a korábbi BL döntők vajon hogy jönnek ide, közben meg már most mentegeted a csapatod, ha esetleg belefutnának egy nagyobb pofonba. Egyetlen szerencsétek, hogy Pep alatt a Bayern nem hajtja ki úgy magát, mint Heynckes alatt, így simán megúszhatjátok akár 2 góllal is. Ami után persze, majd jönnek a további 7-0-ázós kommentek, és hogy ti csak ennyivel megúsztátok!!444négy

    Ugyan kérlek...
  • [HUN]FaTaL
    #9763
    Tavaly csak az idióták várták a Barcát a döntőbe, az egész BL-ben látszott, hogy gyenge a csapat. Mondjuk a 7-0-ra én sem számítottam, de sima vereségre igen.
  • Tyler1
    #9762
    Bakkermannak legalább sikerült felfogni, hogy mire céloztam. Nem tudom mit akartál most bizonyítani ezekkel a videókkal, semmi köze nem volt a témához, gondolom sértettségedben, hogy valaki felmerte hozni azt az eredményt, gyorsan megakartad mutatni, hogy ki a kakas még a dombon. Le vagyok sújtva, jaj...

    Egyébként igen, ebben a párosításban benne lehet egy nagyobb különbségű Bayern fölény, de a United jelenleg (még) a középmezőny élén gyengélkedik, tehát ha ezt nézzük, az évekig uralkodó és akkor is döntőbe várt Barcának 7 lőni nagyobb szálka volt, mint egy jó nagy gödörben evickélő Unitednek esetleg hasonló mennyiséget.
  • LasDen #9761
    Ez tény. A Real a legjobb csak esélyt adnak mindenkinek...:D
  • Rockynhooo
    #9760
    Adom. Mindig jön egy kontra. Majd a vége az, hogy a Real a legjobb, mert 9 bek/bl trófea
  • Sippie
    #9759
    ámen, persze kíváncsi lettem volna, ha én nem reagálok, akkor szólsz-e emiatt Tyler1-nek. :P
  • 6unn3r
    #9758
    Most éppen azt neked címeztem, de általánosságban írtam. Nyilván a jelenre, illetve a jövőre az sem mérvadó.
    Szimplán értelmetlen vitának találom azt, amikor egymás orra alá dörgölik a múlt eredményeit. Napestig lehetne oda-vissza passzolgatni ezt a labdát, bármelyik csapatról is legyen szó.
  • Sippie
    #9757
    mert a 7-0 az a jelen gondolom.
  • 6unn3r
    #9756
    A múlt csak a nosztalgiára jó. Semmi másra. Nem irányadó.
  • Sippie
    #9755
    Ezek miatt mégiscsak hangosan nevetnénk :)


  • bakkerman
    #9754
    elkellett jönnie egy olyan pofonnak,azután talpra állt a csapat,és bajnok lett,a MU meg jelenleg úgy áll,hogy a BL-ben jövőre is ott akar lenni,akkor meg kell nyernie. És a világ legjobb csapata ellen lesz 2 meccse,egy mostani 0-7 nem lenne annyira meglepő,mint tavaly a mi részünkről.
  • Tyler1
    #9753
    Könnyen lehet, de a 7:0 után én inkább halkan nevetnék :)
  • ressy14
    #9752
    manchesterben megtudják majd, hogy milyen magyar csapatnak lenni :D
  • bakkerman
    #9751
    MU-Bayern meccseket csak éjféltől adhatják majd le a csatornák,a szexuális utalások miatt :DDDDDDDDDDD
  • Rockynhooo
    #9750
  • szucsy89
    #9749
    jaja ez lesz
  • Lacee86
    #9748
    Mert talán az a legvalószínűtlenebb. De még az is benne van. :)
  • Sippie
    #9747
    miből gondolja hogy a MU nem ejti ki a bayernt?

    ez mé maradt ki? :D
  • Lacee86
    #9746
    Miből gondolod, h a PSG csak úgy hipp-hopp átjut a Chelsean? Miből gondolod, h az Atletico nem fog borsot törni a Barca orra alá? Miből gondolod, h a Dortmund nem fogja-e megismételni a tavalyi Real verést? Nagy meglepetések voltak tavaly is, szóval ezt kijelenteni, h fix, kicsit könnyelmű...
  • Effe88
    #9745
    Szerintem ez már sima Real továbbjutás lesz

    Real
    Bayern
    Barca
    PSG
    szerintem ez fix