10747
Bajnokok Ligája
  • LasDen #10224
    emberbarát-e vagy?
  • limperatore
    #10223
    inkabb rákellett volna taposni a fejére h jogosan fogja
  • benőmenő
    #10222
    Ha az edzők kérhetnének fix számú challenge-et meg lehetne oldani az ilyen helyzeteket. Visszanézik és a színészteljesítményt lappal lehet jutalmazni. Lehet meggondolnák, megéri-e a levegőben bukfencezni a 16-oson belül.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2016.04.07. 06:21:36
  • Rockynhooo
    #10221
    :O
  • LasDen #10220
    akkor vissza kell nézni a leseket, szabalytalansagokat stb. Nincs utólag belenyukalas a meccsbe....
  • SzocsA
    #10219
    Ezeket a színészkedéseket nem büntetik utólag? vagy kéne, hogy büntessék, nézzék vissza a felvételt, tuti megvan több kameraállásból.
    Egyszerűen undorító volt Marcelo, utánarúgott, majd mikor felveszi a labdát belefejelt az ellenfélbe. Aztán még ő hempereg a földön.
    Utólag el kéne tiltani az ilyen eseteknél a játékosokat 1-2-3 hónapra.
    Meg a kakaskodásoknál. Akkor nem lenne ilyen.
  • Lacee86
    #10218
    A Juve küzdeni fog, erre mérget vehetsz. ;)
  • bakkerman
    #10217
    PSG-Chelsea eleg kemeny parharc lesz,na meg a Benfica-Zenit,a tobbi viszont elegge papírforma tovabbjutasnak tunik (azaz a csoportelsok behuzzak)
  • 6unn3r
    #10216
    2010-2011-es szezonban került össze az Arsenal a Barcával utoljára.
  • SLICK
    #10215
    viszonylag kiegyenlített lett ez a sorsolás.
    A Realt szinte gondoltam, hogy a két olasz közül kerül össze valamelyikkel.
    Amúgy tiszta gáz, hogy az Arsenal minden évben összekerül a Barcával valamelyik szakaszban, unalmas már. Tavaly meg volt egy PSG - Chelsea is.
  • Rudee
    #10214
    Gent-Wolfsburg
    Roma-R. Madrid
    Juventus-Bayern
    Benfica-Zenit
    Arsenal-Barcelona
    D. Kijev-Man. City
    PSV-Atlético M.
    PSG-Chelsea
  • Tyler1
    #10213
    Elbuzult játékosok lett a tendencia Angliában is, ennyi. Nincsenek klasszikus angol erőjátékosok, mint pl. a 90-es években. Fél egyáltalán valaki most egy angol csapattól? Az 50 kilós légiós "sztároktól"?
  • limperatore
    #10212
    Keveset koltenek biztos
  • bakkerman
    #10211
    "Premier" League :D
  • Lacee86
    #10210
    2 PL csapat megint elbukott. Nem értem amúgy, mi van az angol csapatokkal. Már az előző szezonban kezdődött ez a "zseniális" tendencia a részükről, és úgy tűnik, folytatódik...
  • Lacee86
    #10209
    Biztos tudatos retro feeling. :D
  • LasDen #10208
    Chelsea átmentette formáját a BL-re is.... De Arsenal is kitett magáért...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.09.29. 22:46:04
  • Különc
    #10207
    Mathieu és Ter Stegen a Vidibe se férnének be lol
  • LasDen #10206
    lassan Ter Stegen vállalhatatlan :D
  • bakkerman
    #10205
    Valsag van,lejjebb kell adni a szintet,hogy a studioban hajnaltomika tudjon maszatolni a 130 centis 4k kijelzon
  • LasDen #10204
    mi ez a harmadik világbeli hangminőség M4-en?
  • banok
    #10203
    Sőt holnapután 18-at nem adnak meg és jövő ilyenkor meg 2457863 db-ot nem. Hát ágecibemá' dik.
  • Lacee86
    #10202
    Vannak ilyen emberkék, akik annyira elvakultak a saját csapatuk felé, h bármire képesek. Én is Juve drukker vagyok, de nem lenne képem ilyet leírni.
  • Sippie
    #10201
    "pepsi2015.06.06. 23:13:34
    Csak három tizenegyest nem fújt be a Juventusnak, de hát persze mindenki tudja hogy a barcának BL-t kell nyerni.."

    holnapra már 9 tizenegyest nem adtak meg a juvénak!!!444négy :D
  • bakkerman
    #10200
    csak felvételről
  • UUUU
    #10199
    Nem láttad Koeman azaz ágyú bombagólját ? Szégyeld magad :)
  • bakkerman
    #10198
    Ebben a topikban is jeleznem gratulaciomat a Juventusnak,oriasit harcoltak,es rohadtul megnehezitettek a Barca dolgat! Es ne felejtsuk el,a cimvedon keresztul jutottak a dontobe,oriasi tisztelet az olasz csapatnak. Fiatal korom miatt sajnos lemaradtam az elso BL gyozelemrol,de a tovabbi 4-et lathattam,es barki barmit mond,a mai napon (is) nagyon buszke vagyok az FC Barcelonara,es hatalmas boldogsag,hogy ezt a csapatot lathatom hetrol hetre. Annyi klasszis,sot vilagklasszis megfordult a csapatban,a padon,de ez az idei...oriasi dolog amit veghezvitt ez a csapat! Csapat szimpatizalastol fuggetlenul szerintem mindenki tegye ossze a ket kezet,hogy ilyen klasszisokat lathat a palyan manapsag mint Xavi,Iniesta,Messi,Neymar,CR,Pirlo,Vidal,Pogba...es meg lehetne sorolni !
  • Lacee86
    #10197
    Ezen kiakadtam... Bocsánat a kifejezésért, de aki ezt képest volt megírni, az mi a büdös f***omat nézett?

    link
    "A Barcelona tehát egy nem túl magas színvonalú, de élvezhető második félidőt hozó döntőben..." OMG...
  • Lacee86
    #10196
    Gyakorlatilag végig nyílt maradt a meccs, és ez nagyon nagy dolog volt a Juventustól. Büszke lehet rájuk minden szurkoló, én is az vagyok.
  • Sippie
    #10195
  • szabii98
    #10194
    Jól játszott a Juve a második félidőben, sajnálom hogy nem nyertek:( A Barca meg hozta a kötelezőt, azok a passzolgatások a gólok előtt durvák voltak
  • LasDen #10193
    megérdemelték, de nem örülök :( Majd jövőre megbassza :D
  • Kandurex
    #10192
    Egyértelműen a jobb nyert. Függetlenül a BC hisztitől.
  • Effe88
    #10191
    Jó meccs volt. Teljesen megérdemelt a BL győzelem, jó helyre ment a kupa.
  • UUUU
    #10190
    Úgy gondolom, hogy a Barcelona megérdemelten nyert, ennek ellenére nagyon sajnálom a Juventus játékosait és szukrolóit, mert nagyszerűen játszott a csapatuk, sokkal gyengébb játékerővel, tehát nincs szégyelnivalójuk.
  • Darthmushroom
    #10189
    első félidőtől eltekintve.
  • sz4bolcs
    #10188
    hát ez k*rvajó meccs volt :)
  • SzocsA
    #10187
    az összes lövés a kapus kezébe megy, nem is kell mozdulnia semmire, kétszer ugrott érte, abból egy gól lett....
  • Sippie
    #10186
    a juve tényleg kaméleon csapat, fel is vette az atletico madrid stílusát! :D
  • UUUU
    #10185
    Jogos itélet, kéz volt.