10747
Bajnokok Ligája
  • Lacee86
    #10747
    Hát igen, az Imagine Dragons kezdő show-ja na meg persze a berohanó csajszi sokkal látványosabb volt. :) De a döntő az gyakran nem szép és szórakoztató, azért itt már minden csapat érzi, hogy karnyújtásnyira az, amiért egész évben küzdöttek. A Pool abszolút megérdemelte, ez nem kérdés, de jár az elismerés a Spursnek és külön Pochettinonak is. Apropó, őt szívesen látnám a Juvénál jövőre. :)
  • IXEMGabeo
    #10746
    gyenge donto volt, de gratulalok a Liverpoolnak 14 ev utan eloszor, Klopp is megerdemelte regota
  • REALista
    #10745
    Jó szar egy döntő eddig...
  • Jim Morrison
    #10744
    még ki se öntöttem a söröm
  • IXEMGabeo
    #10743
    Salah jatszott inkabb jol, es valoban kihagytak a helyzeteiket...viszont a Barca is jol jatszott hazai palyan
  • 6unn3r
    #10742
    Azért az túlzás, hogy a Camp Nouban lefocizták a Liverpoolt. Szerintem ott is jobban játszottak az angolok. Csak, amit Ter Stegen kivédett, azt Alisson nem, amit Salah kihagyott, azt Messi nem.
    Két meccs alapján bőven a Liverpool volt a jobb.
  • IXEMGabeo
    #10741
    Pochettino miatt is orulok, hogy utokepes csapatuk van...tulajdonkepp az elodontobe jutott csapatok kozul mindnek szimpatikus a hozzaallasa...es erdekesseg, hogy pont a 2 egyik legjobb edzo Klopp-Pochettino fognak szembenezni egymassal...

    ugyanakkor az Ajax siman dontos lehetett volna, mert megvolt bennuk iden, hogy BL-t nyerjenek...kis koncentracio hiany es vege
  • AnuluWork #10740
  • AnuluWork #10739
    Erre gondoltam, mint stabilitás.
  • LasDen #10738
    de ha megnyerik, akkor az úgyis csak azért lesz, mert megbundázták az egészet. Akkor az nem ér már semmit...
  • IXEMGabeo
    #10737
    Frankfurt megerdemelne egy nagy kupat
  • IXEMGabeo
    #10736
    az egy dolog tavaly mi tortent, de szamomra pl mai napig gyanus amikor 6-1-re vertek a PSG-t ott is micsoda golokat szedett be a PSG, es itt a Barca total lelektelenul jatszott...nem hiszem, hogy egy bajnok csapat, amely hazai palyan lefocizza a Liverpoolt most hirtelen minden labdat odaajandekoznak az ellenfelnek...

    uzletrol szol a foci teljes mertekben...a szorakozas es a becsuletes jatek mamar harmadlagos tenyezo...ezen probalt kicsit a VAR segiteni, aminek orultem, de meg igy se lehet kikuszobolni a feltetelezett "csalasokat"
  • Lacee86
    #10734
    Nem gondolod, hogy esetleg erőnlétben, de főleg mentálisan nem bírták ezt az iramot 55 percnél tovább. Azért ők rutintalan fiatalok, azt ne felejtsd el, ráadásul a bajnoki címért is nagy a küzdelem még Hollandiában. Barcelona tavaly is így járt már, előtte éven meg a PSG-től 4-et, Juvétól egy 3-ast kaptak idegenben, sőt utóbbi párharcban 180 perc alatt egyetlen gólt sem tudtak lőni.
  • IXEMGabeo
    #10733
    hagyjuk mar az Ajax szinte vegig lefocizta a Tottenhamet, igaz volt vagy 3 kapufajuk...es az 55. percig az egesz parharc alatt remekul vedekeztek...

    Barca szinte erthetetlen micsoda nyomi golokat kapott...nem lepodnek meg, ha az elmult 3-4 ev esemenyeit tekintve kiderulne, hogy a meccsek fele bunda...
  • Lacee86
    #10732
    Lehet elméleteket gyártani, de szerintem itt speciel nem volt ilyenről szó.
  • AnuluWork #10731
    Azért két ilyen meccs! Egy is sok, de kettő!!! :D

    Apámmal meg is beszéltük vasárnap anyák napján, hogy a Barca baromságait az első meccs vége kapcsán a visszavágón keményen büntizni fogja a Liverpool, és továbbmegy, valamint, hogy jó az Ajax, de valahogy nekem a Tottenham sokkal stabilabbnak és sikerre éhesebbnek tűnik, nekik ez nem egy tucat kupa, a sokadik siker, mindent meg fognak tenni a győzelemér, és lőn. :D

    Meg is beszéltük apámmal, hogy fogadni kellene, ált. jók a megérzései, de a családi dolgok lazán elvitték az időt a héten, és valahogy nem tettük meg. Erre bakker ... :D
  • LasDen #10730
    de fogadni nem fogadtál gondolom...
  • fonak
    #10729
    Szerintem ezek már előre kitalált előadások, mert ilyen véletlenek nincsenek. A félidőben tudtam, hogy megint egy "csodálatos fordítás" lesz ebből.
  • Lacee86
    #10728
    Mi volt itt tegnap és ma is, atyaég...
  • Rockynhooo
    #10727
    Remelem nem tippmixeltel
  • Jim Morrison
    #10726
    az igen
  • Jim Morrison
    #10725
    huh
  • REALista
    #10724
    Én már a Barca-Ajax döntőre gondoltam:D
  • Sippie
    #10723
    Tavaly is nekik szurkolt mindenki a döntőben, szóval még akár igaz is lehet.
  • [HUN]FaTaL
    #10722
    Azért erről szerintem kérdezz meg néhány MU drukkert is, hogy szurkolnak-e a Poolnak. :D
  • REALista
    #10721
    Szerintem a Barcásokat leszámítva mindenki nekik fog szurkolni.:)
  • Lacee86
    #10720
    Én sajnáltam a Pool-t, azért ez a 3-0 (majdnem 4-0) nem tükrözi a meccs összképét. De hát a helyzeteket be kell lőni, meg hát valljuk be, a szerencse se volt velük, nagyon nem... Innen Barca-Ajax döntő lesz, ahol szerintem az Ajax csoda menetelésének vége szakad, bár én nekik fogok szurkolni, de ez a realitás.
  • Sippie
    #10719
    Mit hagyott ki a Barca a végén... párszor.
  • Jim Morrison
    #10718
    Erre mit hagyott ki liverpool. Tényleg nem változtak :/
  • LasDen #10717
    pont ahogy a liverpool csinálni szokta...
  • Jim Morrison
    #10716
    Liverpool jó kis helyzetek összehoz, csak aztán már lőni nem sikerül :c
  • Sippie
    #10715
    attól még seggbe baszhatják :D
  • IXEMGabeo
    #10714
    mar meghalt egyebkent...

    Tottenham-Man city
    Barcelona-Man United
    Ajax-Juventus
    Liverpool-Porto

    ezek lesznek..egyeb tippek?
  • Sippie
    #10713
    a büntetés már jó... de a legjobb az lenne, ha elvennék a licenszet, és újra versenyeztetnék.
  • Lacee86
    #10712
    Baszná seggbe a nyomorult Vajnát egy armada kiéhezett gorilla...
  • LasDen #10711
    megbüntetik, adnak határidőt, hogy változtassanak, megbüntetik, repeat.
  • Jim Morrison
    #10710
    de ha az fizet a legtöbbet... ezen ne múljon, én se nézem akkor :)
  • Sippie
    #10709
    ezt a spíler tévét már rég fel kellett volna nyomni az uefánál... kötve hiszem, hogy arra szerződtek, hogy 0%-os lefedettségű csatornán sugározzanak...
  • [HUN]FaTaL
    #10708
    Koszos spiler 2 adja, úgyhogy, ha nem vagy szekszárdi nem tudod nézni a tv-ben.
  • hapi
    #10707
    Hol lehet nézni a barca- psv-t?
    semelyik retek szar szutykos tv nem adja? soha nem nézek tv-t de ha tenném akkor sincs mit.

    Utoljára szerkesztette: hapi, 2018.09.18. 19:34:00