167
Szal...
  • RikPyrko
    #87
    Nos a cicussal csak a legnagyobb képességét, ami szerencsét hoz az embereknek azt kell használni, és egy idő után egy olyan ember nyerni fog akinek a feje fölött négylevelű lóhere van. Az öreganyó a pincében nagyon egyszerű. Csak meg kell mutatnod őt egy embernek, ha nem akarsz elkergetni senkit akkor sztem a dokit ijeszd meg vele. A tündért pedig az ő legjobb képessége + az első pályán megszerzett boszi legjobbját kell használni asszem.
  • RikPyrko
    #86
    nekem is geforce fx5200-esem van... nemtom mi lehet...
  • Lobsterman
    #85
    Lehet hogy amit írtam baromság, és csak rosszul emlékszem, ha nem működnek, nem terhel felelősség :D
  • Lobsterman
    #84
    A macskásnál balszerencsét hozó cuccot kell tolni amikor az egyik emberke elkezd játszani a gépen. Asszem Jinxnek hívják a képességet. Az agyat ki kell robbantani az üvegéből, ezt valamelyik sikoltással lehet megtenni. "Csontváznénére" nem is emlékszem. :D Régen játszottam már vele no :)
  • kukasanyi
    #83
    nem tom, de sikerült felszednem azokat a szellemeket
  • Skatey26
    #82
    A legutccsó pályát(a bombásat) hogy lehet végigvinni?
  • kukasanyi
    #81
    nincs vkinek egy végigjátszása a játékhoz?

    most jutottam át a 2. részre, de az 1.-őn 3 szellemet nem szedtem fel: a macskát, a 4.-en a pincében a csontváznénét meg az ilyen hálóhoz kötött tündért vagy mit... esetleg ha vki elmondaná h kell ezeket kiszabadítani az is nagyon jó lenne (a macskánál már írtátok h vmiszerencséthozó varzslattal, de az melyik lénynek van meg? nem találtam olyat...)
  • Lobsterman
    #80
    A directx a legújabb. Elég sokat játszom, hogy az mindig friss legyen. De a vidkártyát lehet h nem támogatja, mert mióta játszottam vele utoljára cserélve lett GF FX 5200ra. Patch segíthet vajon ezen?
  • RikPyrko
    #79
    Sztem lehet h nem támogatja a videokártyád, vagy nem elég új a directxed... amugy akinek gondja van szóljon és segítek.
  • Lobsterman
    #78
    Wow. Ez a játék nagyon nagy kedvencem, de (remélem csak eddig) nagyon kevesen ismerték.
    De lenne egy bajom. Újra fel akartam rakni, és AKAD! De olyan mértékben, hogy nem tudok a játékig sem eljutni... Már a menüben is förtelmes a dolog, dedig eddig bajok nélkül ment. Mi lehet a probléma?
  • lac5645456
    #77
    vedd meg a boltban v. vedd meg a gs-t abba most van teljes játék
  • evil 007
    #76
    honnan lehetne letölteni a játékot???
  • Dragooon #75
    nem hiszem el hogy nincsen végigjátszás valahol...
  • Dragooon #74
    :D már rég megvan mindháárom :P m
    a változatosság kedvéért megint el vagyok akadva :D a kórház utáni pályán a ködöt már eltűntettem, de valamitől megijednek? van vkinek tippje?
  • Dragooon #73
    emberek :D
    megvettem a gamestart, amiben benne van a gamma

    a 3. pályánál vok.
    1. a tetőn a csontokat hogyan mutassam meg a népeknek?
    2. a szerelő csontjai előtt már kilöktem egy téglát :D sztem az minnyá meglesz
    3. egy kis tipp kéne a kiszabadításokhoz! ;)
    köszi
  • N3rg4l
    #72
    vedd eg a gs mert ott most adják teljesben
  • evil 007
    #71
    valaki tudja honnan lehet leszedni a játékot már nagyon régen kéne
  • Harly18
    #70
    Nem tudtok valami kézikönyvet vagy valamit felrakni, mert már régóta megvan a játék de egyszerűen nem tudok belekezdeni, mert nekem nagyon bonyolultnak tűnik.
  • diana22
    #69
    Hi, nekem is kéne végigjátszás.
    [email protected]
  • Omega
    #67
    Hát életem egyik legnagyobb csalódása ez a játék.
  • petesilver
    #62
    Ahha, megvan.
  • Eye-scream
    #61
    #25
    khmm
  • Eye-scream
    #60
    földrengés
  • Eye-scream
    #57
    Ha már csak a piros van meg akkor csinálj Infernót ( a szalamandra tud olyat) de előtte kapcsold ki a légkondit. Ezt azzal érheted el, hogy egy elektromos szellemet a lépcsőknél lévő kapcsolóhoz kötsz, majd Strange behaviort használsz.
  • Eye-scream
    #56
    A kis dobozokhoz hozzáköheted a szellemeidet, a buborékokban pedig az ember félelmei láthatóak...
  • Blasta
    #55
    Egy letöltő helyet nem tud valaki?
    Dc-n épp nincs szabad slottal senkinek.
  • Eye-scream
    #51
    Naszal:

    Deadfellas
    A vízszellem kiszabadul, ha lecsalsz valakit a hajófenékhez ahol van, és egy erőt használsz ami vízzel önti el azt (pl: flood, leak).
    A fényképész kiszabadul, ha széttöröd az urnát, és utána valaki megtalálja a hamvakat. Én Haunted Hailt használtam(ettől ilyen halak meg békák potyognak az égből, a pályán amúgy is hasznos).

    Spooky Hollow
    SPOILER




    Az indián kiszabadul, ha elég erős szelet csinálsz a ház mellett, vagy ha földrengést gerjesztessz. Ha szelet csinálsz, akkor két-három szellem erejének is össze kell adódnia hozzá.

    Azt hogy az ember megidézze a lovast megakadályozhatod azzal, hogy erős szelet gerjesztessz.(több szellemmel) A pályát úgy nyerheted meg, ha a parasztok rájönnek, hogy a malomban lévő ember idézi meg a fejetlen lovast. De ha egy ember a malom közelébe megy, a lovas megjelenik és elijeszti. Azonben ha az embert megszállod egy szellemmel(posess) vagy ha alvajáró(sleepwalk). Akkor nem érez félelmet. A megszálló szellemnek azt is parancsold meg, hogy ne használjon semmilyen egyéb erőt közben.(only use power at your current power band)

    Egyébként ezen a pályán van egy rejtett szellem. Ha a tó közepén lévő kiszáradt fa mellett használsz 4 időjárást befolyásoló erőt, akkor megjelenik Stormtalon, a szelek ura és segíteni fog a küldetésben.
  • Gnome
    #50
    A thomson dobtárasat úgy, hogy használod a Luckey(Macska) Luckeystormját amikor egy ember játszik és ha nyer a tiéd a szellem... A zongorásat úgy. hogy addig rémisztgeted a hajószakácsot amig az el nem kezd össze vissza járkálni és egyszercsak bemegy a zongoráshoz...Tied az is....A fényképészre nem nagyon emlékszem asszem valakit fel kellett hozni vagy csak le kellett dönteni az urnát..nemtom... A viziszellemmel lent nem tudtam mit kezdeni..

    Nah most akkor én... Fejnélküli lovast hogy kell kiszabaditani?...Hogy kell Teljesiteni az indián kérését?

    CSa'
  • Frank99
    #49
    Ghost Busters :-)))
  • Eye-scream
    #47
    Mégecceris topikáp:D
  • a.carkey
    #46
    UP! :)
  • Eye-scream
    #45
    Miután a ködöt eltűntetted, Blair Whisp csábító erejével odahívsz egy halandót, aztán meg strange vision és kész. A fa kidöntéséhez nem kell quake, én erős szelet csináltam meg villámlást, azzal is megy...

    Amúgy meg a poultrygeistes nő rejtett félelme a vér. És a kiscsajhoz kötött csirkeszellem képes egypár véres trükkre. Lazán el lehet ijeszteni...
  • aaabbb
    #43
    ajjajjjj elakadtam :DD
    act II-ben.
    van egy ház amiben a kislány lábához van kotozve egy poltergeyst nemtom mit kerll vele csimálmi ez az egyik a masik meg az hogy jon egy csaj aki hazavágja a szellemeimet mit csinajak??? pls pls pls!
  • aaabbb
    #42
    köfike
  • Eye-scream
    #41
    Nem arra kell. Hideget okozó erőket kell használni (többet eccerre) így befagy a patak és át tudnak menni rajta. De előtte szerezd meg blair whispet mert utána már nem tudnak visszamenni.(kivéve persze ha továbbra is hideget csinálsz, de ez hülyeség)
  • Eye-scream
    #39
    Ja amúgy tegnap végigtoltam, és türelmetlenül várom a folytatást:D
  • Eye-scream
    #38
    Tutorial rulez amúgymeg ha a power menüből kiválasztassz egy képességet akkor a szellem abóól és az alatta lévőkből random használ bármikor. Az orders menüpontban pedig megadhatod, hogy csak a kiválasztott erőt használja, vagy csak akkor ha ember van a közelban stb. Minél többet használsz egy szellemet, annál inteligensebb lesz, és annál bonyolultabb parancsokat képes megérteni.
  • aaabbb
    #37
    valaki elmondana mit hogyan kell?(varazsolas meg ilyenek pls!!
  • Eye-scream
    #36
    Hát én taktikát nem alkalmaztam, csak elijesztettem mindenkit...:D Célszerű a szellemirtókkal kezdeni, és őket elkergetni először...
    Ami a szellemeket illeti, a hullaházban lévő menyasszony az egyetlen a játékban akit eddig még nem tudtam kiszabadítani, de sejtem, hogy hogyan kéne. Az alvót csak valami nagyon erős zaj tudja felébreszteni, ez sztem egyértelmű. A nyszicsajt meg megkapod, ha a kissrác visszakapja a nyusziját, amit a másik büdös kölök elcsórt tőle. A tolvaj kölyök mindig magával hurcolja a nyuszit, de ha megijed leejti.. Sztem ez is egyértelmű.
  • Eye-scream
    #35
    Pontosítanál kicsit?