167
Szal...
  • aaabbb
    #33
    NEM mindig engedelmeskedik nekem a szellem miert van???(valaki elmondhatna a lenyeget :DD)
  • a.carkey
    #32
    Ez az. DK! :)
  • Eye-scream
    #31
    Sztem leginkább a Dungeon Keeperre meg a Simsre hasonlít, de elég egyedi kombináció...
    Amúgy a legjobb benne sztem, hogy sok küldetés, szellem és képesség híres kísértethistóriákból köszön vissza (a fejetlen lovas, a Blair Whisp Project) Ráadásul még 2 rejtett szellem is van benne, amiket meg lehet találni...
  • a.carkey
    #30
    Tök ari ez a game. Nem is tudom mihez hasonlítható, de volt ehhez hasonló. Nem? :(
  • Eye-scream
    #29
    mögé a kertbe a levegőelementál kell...aztán annak a legerősebb ereje
  • cypher
    #27
    Köszi!
  • Eye-scream
    #26
    Tökjó a game szerintem, a szellemeket többféleképp is ki lehet szabadítani.

    Ha vki tudja, hogy az ACT2 ben a kórházas küldetésnél a menyasszonyt a pincéből hogy a rákba kell kihozni akkor szóljon léccives. Addig eljutottam, hogy a szerelmes dokit kell levinni a pincébe, de hogy a francba lehet ezt elérni úgy, hogy be is menjen a terembe?
  • Eye-scream
    #25
    SPOILER Mission 4: Summoners not inclouded
    >
    >
    >
    >
    >
    Az a cél, hogy a könyvből felélesszenek egy szellemet. Ezt úgy lehet elérni, hogy egyszer kint a ház előtt csinálsz szélvihart ettől előjön vmi fecni vagy mi a fasz és mikor azt megtalálják akkor lemennek a pincébe. A pincében Boo telekinézisével a könyvet előre kell lebegtetni a ládák mögül és így megtalálják. Ekkor megjelenik egy professzor, akit el kell űzni, de úgy, hogy a többiek ne ijedjenek meg. Érdemes kikutatni a rejtett félelmét (beeing trapped) és levinni a pincébe a földelementált, aki aztán elnyeli a földbe. Ezt kétszer eljátszod akkor beparázik és elhúz. A 3 kölök meg előhívja a szellemet és az megöli őket.
    Aztán meg irány az ACT2:)
  • cypher
    #24
    Gyújts tüzet az alagsorban.
  • comet
    #23
    qrva jo game ;))))
  • cypher
    #21
    A negyedik "házban" (Idézők kíméljenek,vagy vmi hasonló címmel..)mi a gyíkot kell csinálni???
    Hárman egy könyvet keresnek,(alagsor)1 elmenekült-vége a játéknak.Megtalálják a könyvet-vége a játéknak.
    Akkor???
  • Sephi
    #20
    En nemtudom te hogy tudod jaccani de en meguntam. Az egy dolog bazz hogy ki kell szabaditani a szelemeket de soha nem agya ugy oket hogy legyen is olyan erejuk ami kell is. Nekem pl ott nem adott olyan szelemet akinek olyan varazslata vala. Szerinem ez a gem suxx.
  • Eye-scream
    #19
    Én az ISO-t ftpről szedtem le de a warezcenter free részlegében fenn van a RIP ha érdekel vkit...
  • zoli80
    #17
    dejo:) én azt hittem csak el kell uldozni a szerencsétlen lakokat.
  • Eye-scream
    #16
    Na mivan, senki nem játszik ezzel már?

    Ha vki mégis az mondja már meg, hogy a rendőrőrsön a rendszeres moviek mire jók... Végigvittem a küldetést, kiszabadítottam a két szellemet, de a küldetésban végig az egyik vöröshajú csajt mutogatják. Fontos ő valamiért? Esetleg vmi rejtett cuccot lehet általa kapni?
  • Eye-scream
    #15
    Az pedig egyszerű...
    Várd meg amíg vki elkezd játszani a flipperen, aztán használd azt az erőt ami egy embernek szerencsét ad. Akkor az illető megnyeri a játékot és a cica kiszabadul...
    Amúgy most kezdtem az ACT II-t de eddig minden szellemet sikerült kiszabadítani. A legjobb egyébként sztem a halott villanyszerelő:)
  • Sephi
    #13
    Probald azzal megijeszteni amitol a legjobban fel.

    En a kisciciat a flipperbol nem tudtam kiszabaditani :(
  • Eye-scream
    #12
    Ja télleg, sikerült vkinek már megőrjíteni embert? Ha igen akkor milyen erőkkel érte el? Nekem a terror mindig előbb feltöltődik, pedig egy madnessért 2000 pont járna...
  • Eye-scream
    #11
    Nekem sikerült kiszabadítanom a csaj szellemet is, bár nemtom pontosan hogyan:) Asszem az intrika képességét használva, kinyitja az anyuka az ajtót, de nem biztos, mert nem nagyon figyeltem rá, és eccercsak kiszabadult...
  • antijedi
    #10
    királyos ez a game :D
  • sid123
    #6
    Azon a pályán csak a pincében lévőt tudom kiszabaditani. Ha berakok egy Earth szellemet, és egy Telekinezist varázsolok, akkor kiesik egy tégla a falból, ahol benéz a szerelő, és felfedezi a hullát. A másik kettőröl tud valaki valamit?
  • Eye-scream
    #4
    Sztem marhajó. És annyira a játékmenet se ködös, csak kicsit szokni kell. Most épp a 3. pályán akarom kiszabadítani az antennaszerelő vagy ki szellemét:)
  • Sephi
    #2
    es az jatekmenet ertve?
  • Sephi
    #1
    ez masnak is teccik? En nekem meg kicsit kodos a jatekmened de amugy erdekes gem.