428
  • Zozee
    #74
    Ájsz
    Pedig rá kell venned hogy zenéljen addig nyomkáld a dudát amíg el nem kezd játszeni valami dallamot, utána meg jelenik egy kis mérőke hogy eddig hány fagyit adtál el elég ha leparkolsz olyan helyen ahol sokan vannak és ők maguktól vesznek csak viggyázz ha gyorsan adsz el fagyikat körözni fognak
  • Hydro_man
    #60
    Azért nem vagyunk hülyék! Inkább azt mond meg, hogy honnét lehet letölteni magyarítást a GTA Vice City-hez?
  • Zozee
    #52
    Ájsz
    Úgy kell a krapekoknak odadni a pizzát hogy a közelükbe mész majd rájuk nézel a q vagy e-vel(alapon ezek a gombok) majd lősz a és akkor kidobja a pizzát de nem szabad csak úgy kb. odadobni mert akkor nem fogadja el
  • lamase
    #50
    http://gtavice.tx.hu/
  • dikki*yysw
    #48
    Szerintetek ez burzsuj gép? Szerintem teljesen hétköznapi, átlag gép.
    VC meg rulz!
  • Zozee
    #45
    Én személy szerint még csak 48%-nál járok de ez a szám még emelkedni fog
  • Danika
    #43
    Nekemmeg PIII GEF 2 2556MBon néha beleakad%
  • Zozee
    #40
    Az egyik oldalon a jövő hétre igérték de tagnap nagy látogatottság miatt elszállt nekik nem tudom mikorra rakják helyre, remélem minél hamarabb mert igen jó cuccok voltak ott.
    Szerintem a legjobb funok a helikopterek meg a motorok
  • janos666 #39
    Ka van valakinek magyarosítása az küldje már el nekem a [email protected]! Az árat megbeszéljük!
  • villi
    #31
    Emberek!

    Valaki eltudná küldeni postán a játékot?PLZ!!!
    Az Enter the Matrixot már egyszer megszereztem így mert egy rendes kölyök lemásolta és elküldte a haveromnak,így nekem is meglett!!!!PLZ!!
  • Flashy
    #28
    "Meg valami a sebessegrol:
    Athlon XP2400+, 512MB Ram, ATI9500Pro - 1280x1024x32bit/4x Antialias/8xAniso - nem lehet "lefullasztani" - hasit mint nagyapam borotvaja"
    1. ez nem a jatek sebesseget bizonyitja
    2. ilyen finoman villantani a burzsuj gepeddel ezigen :)
  • Zozee
    #22
    HardCore
    Az épületben van két szoba az egyikben nem történik semmi de ha a másikba bemész valami pi..a kezd el előtted táncolni.Ez viszi a pénzed 5 dolláronként.Addig kell ott bent lenni amíg 400 dollárt el nem visz és akkor az épület előtt tudod felvenni a napi 4000 dollárt.
  • Draco
    #15
    Minnek kell rogton beszolni?
    Jo lett a leiras fuggetlenul attol a kis hibatol hogy GTA : Vice City helyett GTA3 : Vice City-t irtal. Nem ertem az ilyen idiota faszkalapokat hogy miert kell rogton egy kis hibaert leszolni az egesz irast...
  • Sephi
    #11
    Jah jovan! meghogy GTA3 : Vice city! Looool mielott irsz valamirol jolenne tudni hogy mirol is. Ez mesze nem GTA3 VC hanem siman GTA VC.

    Egyebkent vilag legjobb jateka!
  • zaki
    #9
    nem Grand Theft Auto 3: Vice City, hanem simán Grandt Theft Auto: Vice City!!!
  • JHetfield
    #2
    jah... zene be ott van meg van halen meg iron maiden is:)
  • JHetfield
    #1
    bunteto gama:)