1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • rage
    #1159
    Sok sikert a szellemhez...
  • cypher
    #1158
    Megoldódott...
  • rage
    #1157
    Bal oldali fal mellett, bocs
  • rage
    #1156
    Ha már eltoltad a falat, Lara erősebb lett
    A trükk a következő:

    Miközben mászol fel, ahogy fent van, irányba fordult, mássz átlósan balra felfelé, látni fogsz a jobb oldali fal mellett egy platformot, azt el fogod tudni érni.

    Aztán onnan kell a mennyezet közepe felé mászni
    Ott, majd ugorj egy hátast , szólok előre
    Rájössz majd, hogy mikor, s miért
  • cypher
    #1155
    Felmentem a Hall tetejére,másznom kellene felfelé,eltoltam a falat is,de nem elég erős Lara.
    Hol lehet még erősíteni ezen a pályarészen,vagy máshogy is megoldható a törött mennyezet megmászása??
  • rage
    #1154
    Nos, odaértem a Sanitariumba.
    Szép volt ez a Bio research pálya..
    Mondhatni mára elég is volt ennyi.

    Amiket eddig hallottam a Kurtis-es részekről, hát... Bug itt, bug ott, lehetetlen ellenfelek, elfogyó lőszer, stb stb.

    Muszáj ez nekem ?:)
  • OBig
    #1153
    Nem baj, ha több fórumban is ott van, hátha másnak is ez kell, és akkor olvashatja. :-)
  • OBig
    #1152
    Jja, ott vagyok rage, de ez már a 2. ilyen save bug. A Sanitariumot is mentés nélkül kellett végigvinnem, mmert másképp nem nyílt ki egy ajtó affrancba. :-)Már re+újrainstall volt, már az eredeti van fent, mégis. :-)
  • rage
    #1151
    ha megint elakadok, most már csak ide írok :)
    Nem kell három fórumban is segítened nekem egyszerre :)
  • rage
    #1150
    Köszi !!

    Mindenki ír minden fórumba , nem baj:))
    Lényeg, hogy átjutottam!!
    :)

    Aquatic pályán vagy?
    De jó neked...
    Túl Kurtisen...
  • Pharaoh
    #1149
    Ez tán segít:

    www.extra.hu/ido/00.jpg
    www.extra.hu/ido/11.jpg

    A nyilak egy kicsit halványak.
  • OBig
    #1148
    Nna én meg elszúrtam a mentésemet, és megint beszaladtam egy save bugba. Az Aquatic Research Center pályán nem műxik nekem egyik kar se, se a vízben, se a hústöltő, fent az emeleten. Már visszamentem a farkas megöléséig, és mentés nélkül is eljutottam ugyanide, de akkor se. Van valakinek 5lete, vagy egy mentése innen? Még a kéz se jelenik meg sehol, csak a hústartályt tudom elhúzni.
  • OBig
    #1147
    rage! Ha átkapaszkodtál középre, lementél a létrán, le a lépcsőn, a falon van egy keskeny perem. oldalazz a túloldalra, fel a csövön, és amikor jobbra kapaszkodik, Te kapaszkodj vissza, és balra. Felérsz egy kis rácsra. Ott kapaszkodj fel a növényekre, de mielőtt a plafonra másznál, kapaszkodj teljesen balra, és ott mássz fel a növényeken.
  • bon
    #1146
    Üdv mindenkinek. A Boaz Returns pályán vagyok és elfogyott a löszerem és nincs kedvem újrakezdeni egy rakat pályát valaki elküldhetné nekem a pok megőlése utánni állását. Előre is köszi.
  • bon
    #1145
    Üdv mindenkinek. A Boaz Returns pályán vagyok és elfogyott a löszerem és nincs kedvem újrakezdeni egy rakat pályát valaki elküldhetné nekem a pok megőlése utánni állását. Előre is köszi.
  • rage
    #1144
    Felmegyek egy létrán
    Azon felmászok, a létrával ha szemben állok, a bal oldalán van növény

    Máshol nem látok
  • Pharaoh
    #1143
    Miután belépsz e terembe azonnal mennj jobbra ott is van egy növény, ha ott felmászol lesz egy kapcsoló, azt meghúzva egy plató féleség megy a másik növényhez,és így már elegendő erőd lesz addig elmenni.
  • rage
    #1142
    sarával = sarkával :)
    Fent villog a vezeték vége, asszem
    Ha ez segít, hogy pontosan merre lehetek
  • rage
    #1141
    Lent úszkál egy ilyen hülye szörny a vízben.
    Nekem fent fel kell másznom a falon a zöld növényen

    Van ott egy platform, 4 sarával a plafonhoz rögzítve , jobbra

    Balra egy rács van fent, de afölött nincs növény, nem lehet fölé kapaszkodni.
    Valahogy a platformig kellene mászni, erő elfogy, lezuhanok szépen
    Ennyi
  • Pharaoh
    #1140
    Ez hol van pontosan?
  • rage
    #1139
    ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/traod_pc_patch_v42.exe.zip
  • rage
    #1138
    Bio research pálya

    Hogy lehet átmászni a lifthez a növényen át?
    Esély sincs azt elérni...
  • Pharaoh
    #1136
    shotgun-t lehet majd szerezni, miután elvette a csávó?
  • kisficege
    #1135
    Honnét lehet letölteni a tom raider 6ot??
  • rage
    #1134
    Van ott egy ajtó, ahogy ezt a másik fórumban is írtad. Kézzel kell kinyitni

    Eddig nem lehetett, de ahogy mutatta az animációban, a négy zár kinyílt rajta
  • Petyus_
    #1133
    Egy ajtó ami kinyílik az ékkövek behelyezése után. :)
  • cypher
    #1132
    Komolyan,5 rész végigjátszása után ennél a résznél tépem a hajam...
  • cypher
    #1131
    Voltam ott 6000-szer.
    Mi van ott a csapdákon kívül???
  • Petyus_
    #1130
    Én ezt megúsztam mert nekem már a Protonál elfogyott az összes lőszer. :)
  • vandream
    #1129
    Figyelmeztetés a Kurtissal közlekedőknek:
    Ha túl sok lőszert használtok el, nem fogjátok tudni befejezni a játékot, mert a "Boaz Returns" pályán csak annyi lőszeretek lesz, amennyit a korábbi Kurtis pályákon megspóroltatok. Tanúsíthatom, mekkora érzelmi rohamot vált ki egy játékosból, amikor rájön, hogy újra kell kezdeni a játék 1/4-ét. Úgyhogy csak óvatosan a tölténnyel!!!
  • Petyus_
    #1128
    Pont a legfaszább pályáknál akarod uninstallálni? :)
  • Petyus_
    #1127
    Le kell esni a körfolyosóra ahol van a sok csapda.
  • cypher
    #1126
    Mi a faxomat kell csinálni a négy kő behelyezése után a Hall of Seasons-ben??
    Se múvi,semmi,hogy mi történt..
    Hová,merre?
    Mindjárt olyan uninstall-t nyomok,hogy csak..
    Kösz.
  • rage
    #1125
    De, enged lefelé úszni, én is a felszínről mentem le a karhoz.
    Szerintem, te jobban le akartál menni, mint amennyire kellett volna
  • Petyus_
    #1124
    Ismerős probléma. :)
  • Hoz_Hun
    #1122
    Én eltettem a fegyvert aztán odasétáltam és egy cut-screen kiséretében leszúrta. de nekem addigra legalább háromszor kifeküdt, addig nem csinálta.
  • Hoz_Hun
    #1119
    A szellemhez még egy aproság: amikor megmerevedik (a szellem...ezt a poént nem tudom kihagyni :)), akkor gyorsan rakd el a fegyvert különben a szellemre fordulva ugrabugrál Lara ide-oda és nem érsz időben a képhez.
  • cypher
    #1118
    Köszönöm!
  • Hoz_Hun
    #1117
    Amikor feljöttél a lépcsőn, és még nem mentél ki a körfolyosóra akkor ott be lehet nyomni a falat amitöl erősebb leszel, akkor már sokat tudsz mászni. Azután mint a Clfhangerben Stalone felmászol a tetején lévő nyílásba, közben egyszer megállhatsz egy párkányon.
  • Hoz_Hun
    #1115
    Küldtem.