Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Frank99
#1062
egy-két pályáért NEM FOGOM végigjátszani.
akinek odaadtam, szintén ezt mondja.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Petyus_
#1061
Asszem azzal a gombbal váltja a célt amivel bukfencezik.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Faki
#1060
Elvileg lehet célpontot váltani, hmmm de melyik gomb lehet az?! Nah kipróbálom...

Faki
#1059
Qrva Boaz, qrva Kurtis... A faszomtelevanmár! Ekkora lomha parasztot mint ez a Kurtis... bazze úgy mozog mint egy másnapos kocsmáros.
Boazt úgy kéne kinyírni, hogy amíg köpdös a felnyít "kopoltyúját" kell kilõni? Mert 2-õt kilõttem a hátsó kettõt nem hajlandó becélozni pedig már vagy 200x körbeugráltam. Középen Boazt löttem vagy 30 percig semmi hatása.

#1058
Mentéseket majd holnap küldök mert el kell mennem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1057
Most újra feltrettem, meret kiváncsi voltam, hogy a cheatel be lehet e hozni a dupla pisztolyt. Igen be.
Egyébként patcheltel játszottam, és már újra az.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1056
Köci má megvan !
#1054
A Margaret Carviers pályán mit köll csinálni ?
rage
#1053
Ha igen, akkor készíts egy játékállás - mentést így is (dupla pisztollyal)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1052
Hol találtál olyan cheatet, ami mûködik a patch-csel ? Vagy te még az origin 1.0-ás verziót nézted ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1051
Amit olvastam róla, hogy a festmény megszerzése érdekes. Vándorol a fény, kinyír a szellem, elfogy a lõszer, stb stb😊
De este megcsinálom mindenképp 😊

Közel járok hozzá
Hall of Seasons pálya, már a 4 oszlopon felmásztam az erkélyre.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1050
Közben kutatásom a duplapisztoly után félsikert eredményezett: azt nem tudom, hogy a játékban, hol található, de BENNE van a játékban ez már bizonyos. Ugyanis kipróbáltam a cheatet és azzal az összes fegyver opcióban behoz két fajta duplapisztolyt is. Kipróbáltam mûködik is rendesen. Egy valami még biztos, hogy a Párizsi pályákon, ahol Lara farmerban van még nem lehet õket megtalálni, ugyanis a gép idétlen módon lara farmerja két oldalára teszi a két piszolyt, de mint tudjuk, csak a csatornában cseréli le olyanra a ruhályát ahol oldalt van a fegyver.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1049
Jaja piros szellem csak elsõre tûnik gáznak. De ha tudod hogy legugolsz akkor gond nélkül elrepül feletted, meg se tud sebezni. Szóval nem nehéz.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

rage
#1048
Remek😊
Feltehetnéd valahová õket, hogyha kell, kéznél legyen😊)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1047
rage! Ne aggógy, el nem akadhatsz, van mentés mindenhonnan. :-)
Pharaoh
#1046
Párizsi pályák végén csak a fegyvereket veszi el. A töltényeket, stb nem.

Amúgy hol lehet shotgun-t (vagy hogy írják) felvenni Párizs után?

#1045
Spórolj. A fegyvereket elveszted, de a munició marad.
rage
#1044
Jó ,majd meglátjuk
Eddig haladtam gyorsan (bár a Hall of Seasons itt-ott leizzasztott) de sehol sem akadtam el hosszabb idõre

De szépeket olvastam viszont errõl a szellemrõl is, azért kérném biztonságból.
Ha nem kell, nem fogom használni, gondolhatod, szeretném, ha azok a cuccok lennének nálam, amit valójában találtam.

A párizsi rész végén mit vesz el a program?
Itt spóroljak, vagy felesleges ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Petyus_
#1043
A piros szellemet nem nehéz kinyírni, ha tudod a módját. 😊) Utána sincs igazán nehézség, nekem ez az elsõ. Itt se az a baj, hogy nehéz, hanem csak az, hogy nincs nálam elég muníció.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Petyus_
#1042
Thx! 😊

Ha te nem lettél volna annak idején a Bloodrayne elsõ boss pókgenya ellen is feladtam volna a küzdelmet! 😄

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

rage
#1041
Hm, elkerülendõ a monitor szétverését megkérhetlek , hogy küldd el nekem is ezt a két mentést, továbbá ha volna, akkor a piros szellem kinyírása utánról is egyet ?

Kicsit nyugodtabban állnék ma neki, ha tudom, hogy el nem akadhatok, mert végsõ esetben ott a mentés....
[email protected]

Köszi elõre is!!

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Petyus_
#1040
PS2-n akkor nincs ilyen bug? Akkor aki PC-n játszik annak felennyi lõszere van? És volt pofájuk kiadni egy patchet ami nem javítja ezt a banálisan primitív hibát? Hát ez kész..

Akkor azt hiszem most tényleg abbahagytam, majd ha kihoznak egy rendes patchet folytatom.

Egyébként ez a két pálya tényleg feelinges lenne (Resi, Silent Hill feelinges 😊), ha ezt a részt mutatta volna nekem valaki, hogy találjam ki milyen játék, az utolsó tippem lett volna a Tomb Raider. 😊)

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1038
Jah küldök nemsoká. Elejérõl. Ha godolod és egyszer végigszenvedted az idomtalan Kurtiszel akkor küldhetek a végérõl, pont miután kinyírtam kis genyót, csak a kart kell meghúzni. Van 8 táram és egy full medkitem, és mivel már végigvittem, tudom, hogy simán elég a Boaz ellen. (azért nem simán de elég)

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1037
Normál esetben simán maradna csak a PC duplán fogy a lõszer.
Ezt tudva fenemód megtanultam bunyózni, (eltotyogni). Meg nagy Resident Eviles is vagyok ahol a lõszerspórolás meg a futás a játék lényege. Kár hogy a TR-nek ez nem áll jól.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#1036
Elolvastam ebben egy szóval sem említi, hogy spórolni kellene a lõszerrel.

Fõleg hogy azért fura mert a játékról szóló bemutatókban eleve úgy adták elõ, hogy Kurtis majd "megyek oszt írtok" örömködés lesz.

Hoz: nekem is tudnál légyszíves küldeni egy Sanitarium eleji mentést ([email protected])? Megpróbálom mégegyszer mert csalni nem szoktam és most sem akarok. 😞

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1035
Ja.
***spoiler***
Elfutsz jobra, be az elkerített medencébe ba a betört ablakon, kart meghúzod kiuszol. Átmész a szemben lévõ oldalon ahol az ajtó nyitva leliftezel kart meghúzod viszaliftezel. Elfutsz ugyanitt a legtetejére a konténert ráhúzod a sinre, kapcsoló, konténert behúzod a szobába, kar meghúz a konténer feltölt, a konténert viszajuttatod az eredeti helyére. Erõsebb lettél. Almész az elsõ helyre aholjobbra mentél és ott felmászol a létrán kifutsz a platóra fel a csöveken áta horizontális liftel be az ajtón (elnézhet egy nagyhalhoz de ott nincs semmi), kar benn meghúz így a medenvcében lévõ halat megeteted. Visza, be a medencébe, a hal kajál nem foglakozik veled, elúszol az egyes karig megúzod, szemben beúszol, Lara átöltözik, itt egy újabb kart meghúzol és a ki úszol. A medence közepén megnyílt úton meg leúszol azt kész.

Dióhélyban ennyi....phû

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#1033
De hogy maradt töltényetek?

Esküszöm KÍNOSAN ügyeltem rá, hogy csak annyit lõjek, amennyi kell. 😞

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Petyus_
#1032
Na jó akkor inkább szerzek trainert...

Ezek a brutálabb zombik persze mindig fix kamerás szobában támadnak rám hogy ne is lássam õket, mert ilyenkor még szétnézni sem lehet (... no comment...), de ezeket lecsapni szerintem szinte lehetetlen, nagyon sokat sebeznek rajtad. Elfutni majd megpróbálok... de lehet, hogy nem.

Esküszöm úgy nyírtam ki õkat, hogy Kurtis a fejéhez nyomja a pisztolyt, egy golyó, megnézem talált-e.. és csak annyit lõttem belé amennyi kellett. Egy se ment mellé.

Röviden annyit tudok akkor mondani, hogy a Core benyelheti.. már csak azért is mert Kurtis "bratyó" ugyi csak a "kásztömméd" saját stukerral hajlandó nyomulni, hiába látja a sok kommandós bácsi tetemét, melletük az MP5-szerûséggel, azt nem hajlandó felvenni véletlenül sem...

Akkor próbálok keresek trainert.. ráadásul nincs is mentésem korábbról. Lehet bölcsebb megoldás lett volna ha én is 5 perc után uninstallálom. 😄

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Faki
#1031
...na ott járt már valaki?... 😊

#1030
Azt sehogy, de az átvezetõkben jól mutat. Nem értem minek tették bele a Kurtis dobokését (tetszett nekik a Predatorban II mi).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Faki
#1029
De az ezt követõ mapon valami aquamittoménmi a neve, ahol egy nagy teremben alul az a béna madárhal úszik... na ott járt már valaki, mert egyszerûen fingom nincs mit kell ott csinálni...

#1028
Nekem kb 16 tár töltényem volt ott és 8-9 tár maradt mire a lény ott maradt 😊).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Faki
#1026
Nekem maradt elég lõszerem Protoval szemben. Igaz utsó két kör ököllel ment le, de nem volt nagy kaland.
Kezd elõrõl és ne lövöldözz, de tényleg vaslogika amit a core játszik...

#1025
Jobbra van a lépcsõ másfele nem is mehetsz az ajtótól.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#1024
Lõni lõttem.. 6 vagy 7 kör? Nem tudom hányszor nyírtam ki de mondom nálam egy tártól ki sem feküdt, 6 vagy 7-szer hogy megfeküdjön ahhoz rengeteg lõszer kellene..

Amikor megfeküdt próbáltam én nyomni mindent, de semmi.

"Proto really wasn’t difficult to kill." Pfffff.. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1023
Hûha, pedig miután kinyírtad a Proto-t jó ha van vagy 8 tár Kurtisznél. Egyébként a Maximum Containment Facility pályán is lerugtam az elmeháborodott mutánsokat, vagy elfutottam (vagy helyesebb ha eltotyogtam szót haszálom 😊). Medibõl elég ha egy full megmarad az elég a fõgenyánál (úgy is full élettel kezdesz).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

cypher
#1022
Senki???
#1020
Küldtem. Nem kaptad meg? A mail cim ami a nevedre kattintva van az jó?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#1018
Elárulnátok nekem ezzel a Proto genyóval mit kell csinálni?

- Kurtissel ügyeltem ne használjak túl sok lõszert.. ezeket az elmeroggyant zombikat mindig megpróbáltam szétcsapni ököllel, ha nem ment csak akkor lõttem õket... általában közvetlen közelrõl, nehogy egy golyó is pocsékba menjen.
- Mindent megnéztem, felvettem.. elsõsegélycsomagot egy darabot nem használtam.
- ehhez képesz a Maximum Containment Facility pályán szépen kifogyott a lõszer ahogy kell.
- így kedves Proto barátunkkal nulla lõszerrel találkozok.. ekkor oda tudok rohanni a teremben lévõ egyik tárhoz, azt felveszem, de egyfolytában lövöm akkor se pusztul meg mert gondolom nagyon közlere nem tud lõni ez a pöcs Kurtis (...), na mindegy, beleeresztem a két tárat semmi, utána ütöm ököllel, megfekszik, felkel, ütöm ököllel amíg el nem fogy az összes életerõm és ki nem nyír. Mást abban a teremben nem lehet csinálni.

Kérdés: én vagyok nagyon béna vagy a Core design jó édes anyukáját? 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Faki
#1017
Bazzeeee! Aqua... mapon mi a faxt kell csinálni? Semmilyen kar, gomb nem müxik, már vagy 20x megnéztem minden zugot. Vízben az a kib. kart nem tudja meghúzni, ami szerinem egy jó kis bug... Na itt én letészem a lantot, majd lesz patch, de ez nagyon gáz! Vagy én nem vettem észre valamit?

#1016
OBig:

Sajnos hiába állitom át az orát semmi,nem történik.gondolom a szõnyeg közepén,ahol olyan piros rész van ott kellene lemenni?Nincs esetleg ezutáni mentésed-nagyon megköszönném...PLS

ZSOZSO@
#1015
traod_pc_patch_v42 köszi de ez megoldota a problémát)))

#1014
van két király bugos képem ,csak nem tudom ide beilleszteni,hogyan kell?

ZSOZSO@
#1013
Nekem kifagy mikor betöltené a játékot nem tudtok valami okosat mondani???

#1011
Lehet h ez vmi bug,mert ezen a pályán még z életerõ kijelzõ csik sem látszik...Faxomat

#1010
OBig:Köszi a segitséget,bár nálam semmilyen lépcsõ nem jön elõ:-((

Petyus_
#1009
Szerintem inkább az a gond melyik gombbal lehet "belõni" az órát. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1008
Marcus_! Ha belõtted az órát,3 órára, akkor középen lesz egy lépcsõ lefelé, és lent felvehetsz valamit. :-)
#1007
koszi

May the force serve you well!

#1006
Valaki please HELP!
Megint átnéztem, de nem találom az utcsó reteszt...
sztem az érettségi kivette belõlem a játéktudásom nagy részét, és most ilyen béna helyeken is elakadok😊).

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó