Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Skynet
#1005
thx a mentett állást😊)
Pharaoh
#1004
Miután felugortál az állványzatra ugorj át a másik oldalára és ott a ball sarkon fel lehet mászni. (úgy mint a létrán)

Pharaoh
#1003
Megnyomod az enter-t.

#1002
ott vagyok a lampaalvanyzaton es most merre tovabb?
fel kene maszni a tetejere? es azt hogy ? ket oldalt racsos oda nem lehet menni atugrottam a masik vegere de ott sem lehet felmenni a tetejere 😞

May the force serve you well!

#1001
Sziasztok!
Megint jelentkezem😊))...,mert elakadtam😊.
A Louvre Water Drain pályán nem találom az utcsó reteszt...leírná valaki, hogy hol vannak pontosan? Ugye ha jól emléxem, akkor 2 van azon a helyen, ahol folyik le a víz, akkor 2 van, ha leúszok a másik rászen, és egy el van egy kicsit dugva...és a 6.?
Köszi elõre is...
csács

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

#1000
igen de onna nem mentem tovabb, koszi megkeresem

May the force serve you well!

#998
The Monstrum Crimescene pályán, miután belövöm az órát 3-ra, mi a további teendõ?Válaszokat elöre is megköszönöm!

#997
az egyik házban van egy kar lehuzod,aztán a liftnél mégegy azt is.azután le tudsz menni

Pharaoh
#996
A fel-le mozgó lápmaálványzatra is felmásztál? Onnan lehet a lámpaforgató vezérlõpulthoz menni.

#994
baz en mar a diszkoban elakadtam 😞
melyik lapaban van a cucc? bekapcsoltam a zenet meg a fenyeket csak a falon levo fenyek nem mennek a tobbi mind jo, de azert odamasztam mindegyik mukodo lapahoz is de nincs kez ikon sehol 😞(((

May the force serve you well!

cypher
#993
Az ok,csakhogy a beállítás helyéig nem jutok fel..
Mármint a karokig,a szerkezetig.Oda hogyan??
#992
notebook utolso oldalán van a két ábra + amit kiszedtél a mikroszkópbol.egyet meg neked kell kikeresni ,(célkeresz alaku a 4.) meghuzod a 4 kart és már mehetsz is fenn a köv pályára.

cypher
#991
Mi a gyíkomat kell csinálni az Archeological Dig-ben??
A 2 kép megvan,(nyomtatóból+a gépbõl),létrán összemászkáltam már mindent,de nem tudok feljutni a lényeghez.
#990
Skynet!
Küldtem a mentést a Sanitárium elejérõl. Remélem elég lõszer van benne+medipack. :-)
#988
Skynet!
Nekem sincs, sajna csak a Bio 2-tõl mentésem, de talán ma este már lesz, (rohattul nem értem rá má 3 napja) akkor küldöm, nem felejtem el, ha addig nem tudsz szerezni.:-)
#987
NeU!
Pedig leírtam lejjebb már. :-)
Nna de azé: Menj le kúszásba, és nyomd meg a lopakodást is, akkor teljesen lefexik a földre, és átkúszik a lézerek alatt. :-)
Skynet
#986
savegame??😊)))))
DeXoSZ
#984
Gázt elzártad ? ha igen, akkor bug...
Petyus_
#983
Ez egy igen g**i rész..

Az a lényeg, hogy a kupac legtetején lévõ ládát told TELJESEN a kerítésnek, ekkor Lara megerõsödik (no comment...), utána van egy másik helyen két láda egymáson, azt el tudod tolni úgy, hogy kikapcsolhasd a gázt amitõl meghalsz.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Pharaoh
#981
Én felugortam az üvegvitrinekre és azokon ugráltam + volt amin átkúsztam.

shaba23
#979
😊)
Lazarus
#978
Amúgy még nem láttam a játékot de legutóbb mikor benéztem ide ugyan errõl volt szó az utolsó 2 hozzászólásban 😉
Lazarus
#977
Le lehet hasalni valahogy, olvass vissza
MerlinW
#975
Na látod, csak tudtak újjat mutatni... azt egy szóval sem mondták hogy értelmes lesz...😊 Náluk a pont..😊

[merlinw.org]

MerlinW
#974
Igen... kb fél óra múlva érsz a következõ sz*páshoz...😊))

[merlinw.org]

Petyus_
#973
Nem kell halkan megjegyezni, tény: ez egy ultragagyi megoldás. 😊)

Amikor annak idején "fejlõdési rendszert" emlegettek mindenre gondoltam de erre nem. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#972
Jó, mindenkitõl elnézést kérek...😊. A lényeg az, hogy ott van egy másik ilyen 'bódé', nem pont a szoborral szemben, hanem azon is túl, én meg azt néztem meg elõször, amikor írtátok, hogy valami bódét kell betolni...sorry.
De halkan megjegyzem, hogy azért egy kicsit faszság ez a 'belököm egyik bódét, akkor erõs leszek és megyek a másikhoz, utána meg a szobrot is le tudom dönteni' style...no mind1.
Mindenkinek köszönöm a segítséget!!!
Megyek, még játszom ennek örömére egy fél órát...vagy többet😊.
Csá és jocc!

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

MerlinW
#971
Ponty most voltam ott..😊 Szal' müxenie kék...

[merlinw.org]

#970
Várjatok, megnézem mindjárt, és visszaírom, hogy mi volt...😊

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

MerlinW
#969
A szoborral szemben levõ legközelebbi "bódé"😊 ezüst ajtóval

[merlinw.org]

rage
#968
Pedig tényleg úgy van, hogy a kriptaajtó berúgásától erõsödik, majd a szobrot kell ledönteni

Nincs más út..

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#967
Kellene egy mentés neked a Tomb of Ancients pálya elejérõl

Ha azt végigjátszod, arra azt mondanád, na ez a régi TR hangulat.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#966
Takimate:
Kapcsold be az audio settings-nél a Compatibility mode-ot! Így igaz, nem tudok kihasználni az EAX-et (mint én), de így menni fog.

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

#965
Köszi, de sajnos ezt most éppen néztem meg, de ehhez meg mondja Lara, hogy nem elég erõs...mit csináljak, hogy növeljem az erejét?

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

#964
ott van egy kripta a kerítésen belül annak berugod az ajtaját és a szobrot utána le tudod dönteni

Frank99
#962
lehet az új játékosoknak szól, az elõzõt megvettem, de ezt nem fogom, és a fiam sem.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#961
miért van az, hogy mindenki kínlódik?
Az elõzõ részek nem errõl szóétak.
Emléxem Hamster nyomta elõször végig, soxor segített, és is végignyomtam és sokan mások is.
De EZT töröltem, és kész.
SEMMI nem emlékeztetett a régi részekre, csak Lara cicii. Talán... ennyi
Lehet megöregedtem, de nem hiszem...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#960
Light! Ha hátulról felmásztál a talapzatra, megjelent a kéz? Mert csak akkor tudod ledönteni. Ha nem, valahogy rosszul álsz ott.
#959
Jah, ezt csinálom itten 20 perce, de semmi, egyszerûen nem értem, bugzik?
Vagy elõtte mit kéne? Tényleg nem toom...😞

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

Pharaoh
#958
Már nem emlékszem pontosan, de elõbb mász fel a szobor alapzatára és hátulról próbáld.

#957
Valaki segítseeen please!😊 Nem tudom megmozdítani a szobrot, hiába tolom-húzom minden irányból...biztos azt kell? Vagy az is lényeg, hogy hol nyomom?😊)
HELP!

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

Petyus_
#955
Az a baj hogy a programot kellett volna megírni, hogy mûködjön a videokártyával, nem a videokártyát kell úgy gyártani hogy mûködjön a programmal. 😊

De Core-éknak biztos csak Matrox kártyák vannak az irodában mert az tuti, hogy a program se nVidia, se ATi kártyákon nem mûködik rendesen. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Petyus_
#954
A temetõben mindenkinek szaggat szerintem.. máshol nem fog. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Pharaoh
#953
Nyomd meg az enter-t.

#951
Sziasztok!
OBig:
Most néztem meg, tolom, húzom minden irányból, de semmi, egy helyben áll...Lara sem mondja, hogy nem erõs hozzá, de nem tudja megmozdítani...mit csináljak?
HELP!!!

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

#950
Ohhhh de borzasztó, korábbi mentésem meg egy szál se. Valaki, ha kérhetem, egy olyan mentést, ahol Kurtisnak több muníciója van van, pls.!!!/Boaz return/
#949
rage! Én numpad nullára állítottam a sprint+körülnézést, és nem zavar. Körülnézni, úgyis csak álló helyzetben lehet, így nem gond.
#948
Hoz_Hun!
De bizony hogy tudsz kanyarodni sprint közben. Tán ez az egyetlen mozgás, ami jobb, mint az elõzõ részekben. :-)
#947
vandream! Akkor semmi. :-)
30 kell minyimum. :-)
Light! Hátulról közelítsd meg a szobrot, és amikor megjelenik a kéz, akkor ledöntöd, összetörve vele a kriptát.
#946
Csak annyit szeretnék kérdezni egy "Boaz Return" szintet túlélt veterántól, hogy ha Kurtis-nak csak 3 db. lõszere van, akkor mekkora esélye van a túlélésre?