1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Hoz_Hun
    #1114
    Menj a képet tartó szobor közelébe, de ne olyan közel, hogy elugorjon. Ott gugolj le, aztán shotgunnal adj a szellemnek amikor meg áll felpatansz és kiveszed a képet a szobor kezéből, mert adig nem ugrik el amig a szellem megáll, ez kb 5 sec, ezért kell közel lenni a képet tartó szoborhoz.
  • Hoz_Hun
    #1113
    Igen, de én a Neptun Hall-t utoljára csináltam meg, szóval ha neked az nem az utolsó akkor a négy teszt közül kimarad. Így is jó?
  • Light
    #1112
    De hogy állítsam meg? Amikor a kéken villogó képhez megyek, mindig eltűnik...
    Mivel lőjem, hogy kábuljon?
  • cypher
    #1111
    Dobna egy mentést A Neptune's Hall-os részről,Mester??
  • Hoz_Hun
    #1110
    Nem lehet kinyírni. Megállíthatod kb 5 másodpercre. Amíg kába az alatt nem ugrál a kép a szobrok kezében akkor kell kivenni. Kb 5 sec-ed van erre.
  • Light
    #1109
    Sziasztok!
    Hogy a verésbe kell kinyírni a szellemet? Csak lőni kell, mint a barom, vagy valami trükk van?
    Előre is kösz.
    Csács
  • cypher
    #1108
    Nem.
    Csak infókat találsz.
  • cypher
    #1106
    Máshogy fogalmazok:
    -kérhetnék egy mentést nagyjából eme rész környékéről??
  • cypher
    #1104
    "Lefelé már nem lehet úszni"..
    Ez a fő gondom,hogy lefelé már nem enged úszni,miután kinyílt a rács a kő felett.
  • Spenser
    #1103
    Köszi!
    Közben már én is megtaláltam:)
  • rage
    #1102
    De van kapcsoló..
    Ahonnan elvetted a kristályt, nézd csak meg az állvány alját..
    Szépen az árnyékban eldugva a kar.

    Aztán már látni fogod, merre tovább
  • cypher
    #1101
    UP!
  • Petyus_
    #1100
    Azt tudom de ez a játék kivételesen PS2-n is bugzik de ezek szerint nem annyira mint PC-n. :)
  • cypher
    #1099
    Neptun's hall-ban programhiba az,hogy a karok meghúzása után 2 (!!!)vízszint van???
    Csak azért,mert megvan a kő a víz aljáról,de nem jutok ki a vízből..
    Megoldás???
    Lefelé már nem lehet úszni,felfelé meg kéne még víz,de nincs kapcsoló sehol már...
    Thx.
  • mohus
    #1098
    a PS2 játékok verzióit a SONY is leteszteli mielőtt kinyomják DVD-re...mert konzolon biza elég költséges lenne peccselni
  • Marcus_
    #1097
    Köszönjük a nemes felajánlásod Hoz_Hun-klassz srác vagy komolyan!!!
  • Hoz_Hun
    #1096
    Ugh, nem emlékszem kinek küldtem mentést és kinek nem. Akkor most nullázunk. Ha valkinek kell mentés valahonnan akkor írja meg. Leginkább olyanok akik elakadtak.
  • Takigabi
    #1094
    köszi
  • Light
    #1093
    Sziasztok!
    Köszi a segítséget, megvan...majd írok, ha megint van valami.
    1 megjegyzés: ennyit már régóta szoptam játékon, talán az Indiana Jones volt ilyen úgy 4 hónappal ezelőtt...

    Rage at work kollega:) - a véleményemet inkább megtartom magamnak:)) - de annyit leírok, hogy nem pozitív:).
    Köszi még 1x.
    Csács
  • Pharaoh
    #1091
    Gondolom már észrevetted, hogy ha rossz kart húzol meg a sok közűl megnyílik alattad a padló és beesel egy gyűrű alakú helyre, ahol mindenféle csapda van. Na ott van az ajtó.
  • Light
    #1090
    Sziasztok!
    Elakadtam a Hall of Seasons pályán...Megvan mind a 4 smaragd, beraktam a falakba, de nem tudom, hogy hova kéne menni - hol van az az ajtó, amihez kellettek ezek? Ott van egy omladék, de onnan nem tudok feljutni...vagy azt kell? Please HELP!
    Zárójelben megjegyzem: kurva nehéz lett volna csinálni az Eidos-nak egy 4 mp-es engine movie-t, hogy melyik ajtó nyílt ki...biztos nem futotta a pénzből...vazz + ja, meg bírom a csontit, aki ott szó szerint veri veled együtt, és ha éppen felé közelítesz, suhint egy jó nagyot, úgy, mint a parasztbácsi a mezőn a kaszával, de sehogysem talál el...vagy lehet, hogy ő a lelki társad ezen a pályán?:))) Na jó, szatírikus írásomat befejezem, inkább írjatok, mi a megoldás...:)
    Előre is köszi!
    Csács
  • Takigabi
    #1088
    van egy csomó shotgun töltényem,de nincs hozzá shotgunom,hol van?
  • Mayday
    #1086
    Felmesz a tetore, ott lesz a sarkanal egy parkany, amire leugrasz, felveszed a feszitovasat, azzal visszatrappolsz es kinyitod vele. Asszem a teton el kell huzni elobb valami ladat vagy ilyesmit, de nem tudom mar biztosra.
  • Spenser
    #1081
    Hali
    Az első pályán mikor bemegyek az ablakon a szobába hogyan kell kinyitni a szekrényt amin lakatvan?
  • Skynet
    #1080
    Azé a játék végén kiderül hogy mitől olyan dzsedájpávör a faszi??:)
  • rage
    #1079
    Na , nem érdekes
    A Strahovban is lehetett ugyanilyen fegyvert találni.
    Akkor viszem haza a 2000 Euro-t :)
    Biokertészet jól néz ki:)
  • rage
    #1078
    Szóközzel
    Amivel előveszed
  • klastrom
    #1077
    Hogyan eltenni a fegyvert a csajnál pl. ha küzdeni akarok ?
  • rage
    #1076
    Megnéztem, 2140-nel kezdtem, vagyis csak 60 Eurót vett el.
    Pedig ott nem lehetett tőle kérdezni semmit, magától játszotta a cut scene-t, s kész...
    Nem értem...
  • rage
    #1075
    Nos, eddig jó.
    Eljutottam Prágába, a Strahov Fortressbe.

    A szellemesdit amúgy a Hall of Seasonst köszönjük a Core Design-nak...
    (Jó játék volt..:)

    Amúgy kicsit érdekes, hogy végig kell menni az elemek kihívásain, a csapdákon, megkeresni 4 kristályt - miért is?
    Hogy felmehessünk az épület erkélyére
    Kár, hogy Lara nem hozott létrát...:)

    Kérdés:
    Riporter 800 Euroért elvitt a Strahovba
    2080 Eurom maradt.
    Viszont, azt olvastam, ad fegyvert is
    Valami gáz - fegyvert
    Nem adott.
    Miért nem ?
  • Mikice
    #1073
    Ha Audigy hangkártáyd van, valószínűleg az lesz a probléma.
    Itt talász hozzá újabb drivereket:
    http://uk.europe.creative.com/support/

    Ha véletlenül eggyikkel sem menne, akkor itt találsz egy nem hivatalos drivert, amivel biztos elindul, (de úgy láttam ezzel a kártya extrái elvesznek).
    http://kxproject.spb.ru/down.php?language=en

    Ha esteleg mégse a hangkártya lenne a gond, akkor sajnos passz.
  • Marcus_
    #1072
    Nem,de mem is akarok:-))
  • Marcus_
    #1070
    Ez az igazi játékélmény-mint a gyerek-még az idő is megáll-FAXOMAT
  • Petyus_
    #1069
    lol
  • OBig
    #1068
    Ez jó volt Marcus hiihihihihhi. :-)
  • Marcus_
    #1067
    OBig, Hoz_HUn:


    Itt szeretném megköszönni e két jólelkü embernek h 1 nap idegtépelődés utn megtudtam h 3 óra nem =negyed 1-el


    KÖSZÖNÖM NEKTEK-igazi TOMB-osok vagytok
  • Faki
    #1066
    vagy most kezdte el... :)
  • Faki
    #1065
    Hát ja, amennyit én kurvaanyáztam a hülyeségek miatt, ha mindezt tudom, el se kezdem. Szal aki még nem kezdte el a gamet, MOST hagyja is abba amíg nem késő :)
  • rage
    #1064

    A kép vándorol
    A sebesség első ránézésre kb 2 FPS

    Irigylem azokat , akik nem szeretik a Tomb Raidert.
    Pár nap idegeskedéstől megkímélik magukat
  • Skynet
    #1063
    rage a vándorló képes szellmes helyen lődd a szellemet shotgunnal és amikor a szellem kb 5 mp-re pihen akkor nem vándorol a kép:)