Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Petyus_
#1128
Pont a legfaszább pályáknál akarod uninstallálni? 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Petyus_
#1127
Le kell esni a körfolyosóra ahol van a sok csapda.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

cypher
#1126
Mi a faxomat kell csinálni a négy kõ behelyezése után a Hall of Seasons-ben??
Se múvi,semmi,hogy mi történt..
Hová,merre?
Mindjárt olyan uninstall-t nyomok,hogy csak..
Kösz.
rage
#1125
De, enged lefelé úszni, én is a felszínrõl mentem le a karhoz.
Szerintem, te jobban le akartál menni, mint amennyire kellett volna

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Petyus_
#1124
Ismerõs probléma. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1122
Én eltettem a fegyvert aztán odasétáltam és egy cut-screen kiséretében leszúrta. de nekem addigra legalább háromszor kifeküdt, addig nem csinálta.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1119
A szellemhez még egy aproság: amikor megmerevedik (a szellem...ezt a poént nem tudom kihagyni 😊), akkor gyorsan rakd el a fegyvert különben a szellemre fordulva ugrabugrál Lara ide-oda és nem érsz idõben a képhez.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

cypher
#1118
Köszönöm!
#1117
Amikor feljöttél a lépcsõn, és még nem mentél ki a körfolyosóra akkor ott be lehet nyomni a falat amitöl erõsebb leszel, akkor már sokat tudsz mászni. Azután mint a Clfhangerben Stalone felmászol a tetején lévõ nyílásba, közben egyszer megállhatsz egy párkányon.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1115
Küldtem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1114
Menj a képet tartó szobor közelébe, de ne olyan közel, hogy elugorjon. Ott gugolj le, aztán shotgunnal adj a szellemnek amikor meg áll felpatansz és kiveszed a képet a szobor kezébõl, mert adig nem ugrik el amig a szellem megáll, ez kb 5 sec, ezért kell közel lenni a képet tartó szoborhoz.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1113
Igen, de én a Neptun Hall-t utoljára csináltam meg, szóval ha neked az nem az utolsó akkor a négy teszt közül kimarad. Így is jó?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1112
De hogy állítsam meg? Amikor a kéken villogó képhez megyek, mindig eltûnik...
Mivel lõjem, hogy kábuljon?

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

cypher
#1111
Dobna egy mentést A Neptune's Hall-os részrõl,Mester??
#1110
Nem lehet kinyírni. Megállíthatod kb 5 másodpercre. Amíg kába az alatt nem ugrál a kép a szobrok kezében akkor kell kivenni. Kb 5 sec-ed van erre.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1109
Sziasztok!
Hogy a verésbe kell kinyírni a szellemet? Csak lõni kell, mint a barom, vagy valami trükk van?
Elõre is kösz.
Csács

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

cypher
#1108
Nem.
Csak infókat találsz.
cypher
#1106
Máshogy fogalmazok:
-kérhetnék egy mentést nagyjából eme rész környékérõl??
cypher
#1104
"Lefelé már nem lehet úszni"..
Ez a fõ gondom,hogy lefelé már nem enged úszni,miután kinyílt a rács a kõ felett.
Spenser
#1103
Köszi!
Közben már én is megtaláltam😊

rage
#1102
De van kapcsoló..
Ahonnan elvetted a kristályt, nézd csak meg az állvány alját..
Szépen az árnyékban eldugva a kar.

Aztán már látni fogod, merre tovább

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

cypher
#1101
UP!
Petyus_
#1100
Azt tudom de ez a játék kivételesen PS2-n is bugzik de ezek szerint nem annyira mint PC-n. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

cypher
#1099
Neptun's hall-ban programhiba az,hogy a karok meghúzása után 2 (!!!)vízszint van???
Csak azért,mert megvan a kõ a víz aljáról,de nem jutok ki a vízbõl..
Megoldás???
Lefelé már nem lehet úszni,felfelé meg kéne még víz,de nincs kapcsoló sehol már...
Thx.
mohus
#1098
a PS2 játékok verzióit a SONY is leteszteli mielõtt kinyomják DVD-re...mert konzolon biza elég költséges lenne peccselni

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#1097
Köszönjük a nemes felajánlásod Hoz_Hun-klassz srác vagy komolyan!!!

#1096
Ugh, nem emlékszem kinek küldtem mentést és kinek nem. Akkor most nullázunk. Ha valkinek kell mentés valahonnan akkor írja meg. Leginkább olyanok akik elakadtak.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#1094
köszi

#1093
Sziasztok!
Köszi a segítséget, megvan...majd írok, ha megint van valami.
1 megjegyzés: ennyit már régóta szoptam játékon, talán az Indiana Jones volt ilyen úgy 4 hónappal ezelõtt...

Rage at work kollega😊 - a véleményemet inkább megtartom magamnak😊) - de annyit leírok, hogy nem pozitív😊.
Köszi még 1x.
Csács

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

Pharaoh
#1091
Gondolom már észrevetted, hogy ha rossz kart húzol meg a sok közûl megnyílik alattad a padló és beesel egy gyûrû alakú helyre, ahol mindenféle csapda van. Na ott van az ajtó.

#1090
Sziasztok!
Elakadtam a Hall of Seasons pályán...Megvan mind a 4 smaragd, beraktam a falakba, de nem tudom, hogy hova kéne menni - hol van az az ajtó, amihez kellettek ezek? Ott van egy omladék, de onnan nem tudok feljutni...vagy azt kell? Please HELP!
Zárójelben megjegyzem: kurva nehéz lett volna csinálni az Eidos-nak egy 4 mp-es engine movie-t, hogy melyik ajtó nyílt ki...biztos nem futotta a pénzbõl...vazz + ja, meg bírom a csontit, aki ott szó szerint veri veled együtt, és ha éppen felé közelítesz, suhint egy jó nagyot, úgy, mint a parasztbácsi a mezõn a kaszával, de sehogysem talál el...vagy lehet, hogy õ a lelki társad ezen a pályán?😊)) Na jó, szatírikus írásomat befejezem, inkább írjatok, mi a megoldás...😊
Elõre is köszi!
Csács

Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó

#1088
van egy csomó shotgun töltényem,de nincs hozzá shotgunom,hol van?

Mayday
#1086
Felmesz a tetore, ott lesz a sarkanal egy parkany, amire leugrasz, felveszed a feszitovasat, azzal visszatrappolsz es kinyitod vele. Asszem a teton el kell huzni elobb valami ladat vagy ilyesmit, de nem tudom mar biztosra.

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

Spenser
#1081
Hali
Az elsõ pályán mikor bemegyek az ablakon a szobába hogyan kell kinyitni a szekrényt amin lakatvan?

Skynet
#1080
Azé a játék végén kiderül hogy mitõl olyan dzsedájpávör a faszi??😊
rage
#1079
Na , nem érdekes
A Strahovban is lehetett ugyanilyen fegyvert találni.
Akkor viszem haza a 2000 Euro-t 😊
Biokertészet jól néz ki😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1078
Szóközzel
Amivel elõveszed

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1077
Hogyan eltenni a fegyvert a csajnál pl. ha küzdeni akarok ?
rage
#1076
Megnéztem, 2140-nel kezdtem, vagyis csak 60 Eurót vett el.
Pedig ott nem lehetett tõle kérdezni semmit, magától játszotta a cut scene-t, s kész...
Nem értem...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1075
Nos, eddig jó.
Eljutottam Prágába, a Strahov Fortressbe.

A szellemesdit amúgy a Hall of Seasonst köszönjük a Core Design-nak...
(Jó játék volt..😊

Amúgy kicsit érdekes, hogy végig kell menni az elemek kihívásain, a csapdákon, megkeresni 4 kristályt - miért is?
Hogy felmehessünk az épület erkélyére
Kár, hogy Lara nem hozott létrát...😊

Kérdés:
Riporter 800 Euroért elvitt a Strahovba
2080 Eurom maradt.
Viszont, azt olvastam, ad fegyvert is
Valami gáz - fegyvert
Nem adott.
Miért nem ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1073
Ha Audigy hangkártáyd van, valószínûleg az lesz a probléma.
Itt talász hozzá újabb drivereket:
http://uk.europe.creative.com/support/

Ha véletlenül eggyikkel sem menne, akkor itt találsz egy nem hivatalos drivert, amivel biztos elindul, (de úgy láttam ezzel a kártya extrái elvesznek).
http://kxproject.spb.ru/down.php?language=en

Ha esteleg mégse a hangkártya lenne a gond, akkor sajnos passz.

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.

#1072
Nem,de mem is akarok:-))

#1070
Ez az igazi játékélmény-mint a gyerek-még az idõ is megáll-FAXOMAT

Petyus_
#1069
lol

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1068
Ez jó volt Marcus hiihihihihhi. :-)
#1067
OBig, Hoz_HUn:


Itt szeretném megköszönni e két jólelkü embernek h 1 nap idegtépelõdés utn megtudtam h 3 óra nem =negyed 1-el


KÖSZÖNÖM NEKTEK-igazi TOMB-osok vagytok

Faki
#1066
vagy most kezdte el... 😊

Faki
#1065
Hát ja, amennyit én kurvaanyáztam a hülyeségek miatt, ha mindezt tudom, el se kezdem. Szal aki még nem kezdte el a gamet, MOST hagyja is abba amíg nem késõ 😊

rage
#1064

A kép vándorol
A sebesség elsõ ránézésre kb 2 FPS

Irigylem azokat , akik nem szeretik a Tomb Raidert.
Pár nap idegeskedéstõl megkímélik magukat

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Skynet
#1063
rage a vándorló képes szellmes helyen lõdd a szellemet shotgunnal és amikor a szellem kb 5 mp-re pihen akkor nem vándorol a kép😊