Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1181
Szeretnék küldeni egy mentést a "Boaz Returns" pálya elejérõl egy rászorulónak, de nem tudom, hogy hogyan azonosítsam be a mentés fájlt, segítene valaki?
#1180
Küldtem Ryder.
#1178
Ryder!
Nna pont ugyanez volt nálam is.
Nekem úgy ment tovább, hogy az elõzõ pálya végétõl mentés nélkül csináltam meg odáig, akkor átjutottam az ajtón.
#1177
De most nem kilép a játék, hanem nem mûxnek a karok. A kéz sem jelenik meg, csak a húsos csillénél.Nnamajd meglátod. :-)
#1176
Igen rage, ez volt a Sanitarium pályán: Game exception handle error. Ott azért továbbtudtam menni, de most semmi.
#1175
Küldtem rage.
rage
#1174
Ja, az más
Hát, az még nem ma lesz, az is biztos....

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1173
Game exception handle error, ugye?
Pont ezt olvastam a fórumban, valakinek ugyanez a hiba lép fel állandóan, ugyanott

Dxdiag, sound fül, hangkártyát vedd vissza basic acceleration-re, a játékon belül pedig semmi EAX, csak compatible mód

Hátha...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1172
rage! A Sanitárium megvan, ott továbbtudtam menni, de a Aquatic Research Center pályán nemtok mit csinálni. Majd ha odajutsz, akkor szólj, de átküldöm a mentést onnan azért, majd berakod akkor.
rage
#1170
Gratulálok
Jó neked 😊)

Pont az a baj, hogy a fanatizmus miatt nem nyugszik az ember, amig végig nem viszi😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1169
Ezennel tudatom mindenkivel, hogy sikerült végigvinnem a Tomb Raider 6: The Angel of Darkness c. istencsapása játékot, mely elvett az életembõl legalább másfél hetet. Hogy miként lehet ezt 5 nap alatt lejátszani (Hamster), máig megfejthetetlen rejtély számomra. Na mindegy, ne adjátok fel, meg lehet csinálni.:-) Önfegyelem, és egy kis fanatizmus kérdése az egész.
rage
#1168
Elõbb azt írtad, mentés nélkül végigvitted, s akkor kinyílt az ajtó.
Most akkor mégsem ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1167
Szerintem, küldd át most.
Végül is, azon a pályán járok úgy is
[email protected]

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1166
Néhány pozitívum:

Amikor nincsenek bugok , a grafika
A zene
Idõnként elég jó TR hangulat.
A story (a fõgonoszt elég kegyetlennek ábrázolják)
Az átvezetõ animációk (pl Kurtis és Lara elsõ közös nagyjelenete, az kifejezetten tetszett)
Hasonkúszás, a mozdulatsorok tökéletessége, pl a falak mászásakor

Negatívumok:
Bug hegyek, grafikai, vagy egyéb játszhatóságot befolyásoló nagy hibák(átdob a következõ pályára, vagy pont a bug miatt nem lehet átjutni, duplán számolja a lõszert, stb stb)
Miért nincs gyorsbillentyû a health packok használatához?
Irányítás, de nálam eddig csak akkor , ha lépcsõre akarok fordulni, vagy ha fegyverrel a kézben akarok mászkálni
Az automatikus célzás miatt hihetetlen dolgokat produkál Lara.
S szintén negatívum, hogy már megint tele van idegesítõ, szívató, baromi nehéz részekkel
Jármûvek ? Legalább egy motor lehetett volna a párizsi utcákon...
A nevetséges "fejlõdési rendszer"
Ilyen formán semmi értelme.

Még van hátra vagy 8 pálya, úgyhogy még fogom szidni / dícsérni😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1165
De télleg rage! Majd ha odajutsz, szójj lécci, és elküldöm Neked a mentésemet onnan, hogy Nálad is bugzik-ééé. Jóó? :-)
#1164

#1163
Jja, télleg affrancbaaa. :-)))
Muszájjjjj
#1162
Már csak azért is muszály rage, hogy utolérj, és kérhessek egy mentést, mert nem jutok semmire ezzel a savebuggal. De vigyázz a lõszerre, nekem 6 tár maradt a végére, és csak egy csokit zabátam be. :-))))))Majd ahonnan kiengeded a farkast, ne menj be, mert akkor több zombid lesz. :-)
rage
#1161
Nem, pontos j-vel
Muszáj
😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1160
rage!
"Muszáj ez nekem ?😊"
Muszály. hihhihihihihi
rage
#1159
Sok sikert a szellemhez...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

cypher
#1158
Megoldódott...
rage
#1157
Bal oldali fal mellett, bocs

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1156
Ha már eltoltad a falat, Lara erõsebb lett
A trükk a következõ:

Miközben mászol fel, ahogy fent van, irányba fordult, mássz átlósan balra felfelé, látni fogsz a jobb oldali fal mellett egy platformot, azt el fogod tudni érni.

Aztán onnan kell a mennyezet közepe felé mászni
Ott, majd ugorj egy hátast , szólok elõre
Rájössz majd, hogy mikor, s miért

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

cypher
#1155
Felmentem a Hall tetejére,másznom kellene felfelé,eltoltam a falat is,de nem elég erõs Lara.
Hol lehet még erõsíteni ezen a pályarészen,vagy máshogy is megoldható a törött mennyezet megmászása??
rage
#1154
Nos, odaértem a Sanitariumba.
Szép volt ez a Bio research pálya..
Mondhatni mára elég is volt ennyi.

Amiket eddig hallottam a Kurtis-es részekrõl, hát... Bug itt, bug ott, lehetetlen ellenfelek, elfogyó lõszer, stb stb.

Muszáj ez nekem ?😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#1153
Nem baj, ha több fórumban is ott van, hátha másnak is ez kell, és akkor olvashatja. :-)
#1152
Jja, ott vagyok rage, de ez már a 2. ilyen save bug. A Sanitariumot is mentés nélkül kellett végigvinnem, mmert másképp nem nyílt ki egy ajtó affrancba. :-)Már re+újrainstall volt, már az eredeti van fent, mégis. :-)
rage
#1151
ha megint elakadok, most már csak ide írok 😊
Nem kell három fórumban is segítened nekem egyszerre 😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1150
Köszi !!

Mindenki ír minden fórumba , nem baj😊)
Lényeg, hogy átjutottam!!
😊

Aquatic pályán vagy?
De jó neked...
Túl Kurtisen...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Pharaoh
#1149
Ez tán segít:

www.extra.hu/ido/00.jpg
www.extra.hu/ido/11.jpg

A nyilak egy kicsit halványak.

#1148
Nna én meg elszúrtam a mentésemet, és megint beszaladtam egy save bugba. Az Aquatic Research Center pályán nem mûxik nekem egyik kar se, se a vízben, se a hústöltõ, fent az emeleten. Már visszamentem a farkas megöléséig, és mentés nélkül is eljutottam ugyanide, de akkor se. Van valakinek 5lete, vagy egy mentése innen? Még a kéz se jelenik meg sehol, csak a hústartályt tudom elhúzni.
#1147
rage! Ha átkapaszkodtál középre, lementél a létrán, le a lépcsõn, a falon van egy keskeny perem. oldalazz a túloldalra, fel a csövön, és amikor jobbra kapaszkodik, Te kapaszkodj vissza, és balra. Felérsz egy kis rácsra. Ott kapaszkodj fel a növényekre, de mielõtt a plafonra másznál, kapaszkodj teljesen balra, és ott mássz fel a növényeken.
bon
#1146
Üdv mindenkinek. A Boaz Returns pályán vagyok és elfogyott a löszerem és nincs kedvem újrakezdeni egy rakat pályát valaki elküldhetné nekem a pok megõlése utánni állását. Elõre is köszi.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

bon
#1145
Üdv mindenkinek. A Boaz Returns pályán vagyok és elfogyott a löszerem és nincs kedvem újrakezdeni egy rakat pályát valaki elküldhetné nekem a pok megõlése utánni állását. Elõre is köszi.

A számítógépnek lelke van by BON Gép: ASUS Prime Z370-A, Intel CoreI7 8700, 2x8GB DDR4 3333MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Surface 3 64gb, Cooler Master Cosmos C700P

rage
#1144
Felmegyek egy létrán
Azon felmászok, a létrával ha szemben állok, a bal oldalán van növény

Máshol nem látok

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Pharaoh
#1143
Miután belépsz e terembe azonnal mennj jobbra ott is van egy növény, ha ott felmászol lesz egy kapcsoló, azt meghúzva egy plató féleség megy a másik növényhez,és így már elegendõ erõd lesz addig elmenni.

rage
#1142
sarával = sarkával 😊
Fent villog a vezeték vége, asszem
Ha ez segít, hogy pontosan merre lehetek

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1141
Lent úszkál egy ilyen hülye szörny a vízben.
Nekem fent fel kell másznom a falon a zöld növényen

Van ott egy platform, 4 sarával a plafonhoz rögzítve , jobbra

Balra egy rács van fent, de afölött nincs növény, nem lehet fölé kapaszkodni.
Valahogy a platformig kellene mászni, erõ elfogy, lezuhanok szépen
Ennyi

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Pharaoh
#1140
Ez hol van pontosan?

rage
#1139
ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/traod_pc_patch_v42.exe.zip

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#1138
Bio research pálya

Hogy lehet átmászni a lifthez a növényen át?
Esély sincs azt elérni...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Pharaoh
#1136
shotgun-t lehet majd szerezni, miután elvette a csávó?

kisficege
#1135
Honnét lehet letölteni a tom raider 6ot??

Gyérek vagytok mint Auschwitzban a reggeli!!!

rage
#1134
Van ott egy ajtó, ahogy ezt a másik fórumban is írtad. Kézzel kell kinyitni

Eddig nem lehetett, de ahogy mutatta az animációban, a négy zár kinyílt rajta

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Petyus_
#1133
Egy ajtó ami kinyílik az ékkövek behelyezése után. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

cypher
#1132
Komolyan,5 rész végigjátszása után ennél a résznél tépem a hajam...
cypher
#1131
Voltam ott 6000-szer.
Mi van ott a csapdákon kívül???
Petyus_
#1130
Én ezt megúsztam mert nekem már a Protonál elfogyott az összes lõszer. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#1129
Figyelmeztetés a Kurtissal közlekedõknek:
Ha túl sok lõszert használtok el, nem fogjátok tudni befejezni a játékot, mert a "Boaz Returns" pályán csak annyi lõszeretek lesz, amennyit a korábbi Kurtis pályákon megspóroltatok. Tanúsíthatom, mekkora érzelmi rohamot vált ki egy játékosból, amikor rájön, hogy újra kell kezdeni a játék 1/4-ét. Úgyhogy csak óvatosan a tölténnyel!!!