1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Marcus_
    #1287
    Köszönöm OBig a válaszod!
  • OBig
    #1286
    Háát akkor egy kicsit menj a szájához, és amikor trutyizik akkor póbáld. Ha belelősz a hasába 5-öt, akkor kezd el köpködni asszem.
  • Pharaoh
    #1285
    Tudom, arra válaszoltam. Lelövöm ez első két páncélt, de miután az oldalához futok, elkezd körözni, ,hogy elkapjon és nem lő zöld trutyit.
  • OBig
    #1284
    A hátsókat úgy tudod kilőni, ha az END gombbal átváltod a célzást hátra. Ha nem állítottad át a bukfencet persze más gombbra.
  • OBig
    #1283
    Szaladj be a balsarokba. fegyvert elő, és amikor köpi a trutyit, akkor lődd, amikor a pisztolyt is látod, máskor úgy sem lő. Így kinyiffan a jobb első páncélja. Most szintén amikor trutyizik, lődd, de közben nyomd a jobb cursort, így a másik páncélnak is annyi lesz, elfutni úgysem tudsz mellette, Ő meg nem ér el.
    Utána tedd el a fegyvert, és ugorj ki mellőle. Amikor utánad jön, szaladj valamelyik oldalához, fegyvert elő, és nyomd meg az END gombot, így a hátsó páncélt veszi célba, de csak akkor lőjj, amikor trutyizik. Utána a másik oldalán ugyanezt. Oldalt nem ér el, így nem kell egy medpack se. Ha kinyiffant, kijön belőle egy kis Boaz, annak már elég egy sorozat és vége. Ha elfogy a lőszer, a homokos részen. Kicsit más színű ott a föld.
  • OBig
    #1282
    Pharaoh. Nemrég leírtam ide, nézd meg lejjebb egy kicsit. :-)
  • Pharaoh
    #1281
    Ezt a Boauz-t nem bírom megölni, már kiéöttem az elős két pánvélt vagy mit a hátán, de a hátsókat nem tudom. Még valami tanács esetleg?
  • OBig
    #1280
    Marcus! Ha nem lövöd le az OllókezűEdwardot, a férgek nem is jönnek elő. DE:
    A két szélen van két mittomén, rámpa, lépcsőn lehet felmenni. Nos, onnan nézva ahol bejöttél, a baloldali közepén látsz egy növénnyel benőtt csövet. Azon tudsz felmászni az emeletre. De állj, a lenti növényhez, csak onnan tudsz felkapaszkodni rá, egy ugrással,közvetlenül a fal mellett nem.
  • OBig
    #1279
    Készül már a szövegek magyarítása, félig már kész, de addig is, mindig, mindenhol válaszd a hoszabb szöveget. :-)
  • Marcus_
    #1278
    Sziasztok!

    Itt vagyok azon a Biokertes pályán.Bekerültem egy nagy udvarra tele ilyen zöld tárolóval ahonnan férgek jönnek elő.

    Fenn a magasban van egy csap,de itt lenn csak egy törött létra.

    Hogy a francba jutok fel?

    Válaszokat előre is megköszönöm!!


    Hi All!
  • Takigabi
    #1276
    a Hall Of Season után Kurtissel nyomulunk ugye?
  • Takigabi
    #1274
    1)A csákó Kurtis volt
    2)a templomban fogadni lehet
    3)a Serpent Rouge-ba kell menni a garázson át
  • Pharaoh
    #1271
    Boaz-nal hol van pontosan a töltény amit fellehet venni?
  • Light
    #1269
    Csá!
    Mondjátok el, hogy kell tologatni azokat a bizonyos ládákat, amikről előbb kértem segítséget!
    Köszi!
    csács
  • OBig
    #1268
    De én nem használtam fel az tuti, nem is kell.
  • OBig
    #1267
    Az Aqua pályán sehol, majd utána, de nem bizti hogy az. Én legalábbis nemtom, de majd mekklesem.
  • Pharaoh
    #1266
    Az Aqua pályán hol lehet az oxigénpalackot felvenni?
  • rage
    #1265
    Jajj, az egy szemét rész volt azért, mert én azt hittem, ugyanúgy működik a ládatologatás, mint anno.

    S nem lehet egyik ládát a másikra félig rátolni, majd a maradék kis részre felállva a ládát továbbtolni...
    Itt lehet, erre figyelj majd!
  • Light
    #1264
    Nah, elérkeztem a hülye Sokoban-ládatologatós részhez, de az agyam most nem áll rá, úgyhogy holnap leszek kisiparos:))...vazz.
    Köszi a segítséget!
    Csács
    Yocc.
  • rage
    #1263
    Lehet, hogy volt valami gondod Windows-zal
    A Pc Dome-on javarészt a help deskkel foglalkozom :)
  • OBig
    #1262
    Én is örülök. :-))))
    Már én setom miről levleztünk. :-)
  • rage
    #1261
    Anno valamiért (már nem emlékszem) váltottunk pár levelet
    De elég rég volt :)

    Akkor örülök, hogy újra találkoztunk:)
  • OBig
    #1260
    :-)))))))))))))
    Igen, én voltam.
    Azokból a betűkből lett most ez. :-)))))
  • rage
    #1259
    Egyébként, te voltál anno, aki a TR4-nél sokat segített , még Bogi néven?
  • OBig
    #1258
    Köszi rage. :-)
  • rage
    #1257
    Print screen veszi ki a képet, s teszi a játék Screenshot könyvtárába
  • rage
    #1256
    A darun át is, meg a ládákon át is el lehet jutni
    Ez nem bug, direkt van így

    Nyugodtan mássz át a ládákon keresztül
    S még ne töröld a játékot
    Csak, mikor végigvitted, de utána gyorsan:)

    Amúgy legyen mentésed minden pálya elejéről, mig be nem fejezed a pályát.

    ---
    mégegyszer:
    Ha Bouchard-dal nem beszélsz rendesen (nem jó mondatokat választasz ), akkor megöl
  • Light
    #1255
    Oké, megnézem, köszi, perc.
  • OBig
    #1254
    Light! Nem arra a konténerre kell ugranoód, amit elvisz a daru, hanem marad ott egymáson kettő, arra juss fel, és onnan a másik irányba ugorj, a szellőző kapcsolojóra ami a falon van.
    De küldhetek mentést, ha akarod.
  • klastrom
    #1253
    Szóval akkor was zeitung ?
  • klastrom
    #1252
    No para !
  • OBig
    #1251
    Hát igen, Te Bouchard-ot kérdezted, és nem Eckhardt-ot.
    De azért talán segít Neked valaki.
  • Light
    #1250
    Sziasztok!
    Most éppen léptem be a Strahov Fortress pályára...odamentem a kapuhoz, a daru jött, vártam, és észrevettem, hogy van a nyitott konténerbe valami...lementem, felvettem a sebládát, MENTETTEM, és megyek vissza, ugranék fel, de a daru elviszi a konténert, amire kéne ugranom...mondom, akkor várok, amíg visszajön...vártam 5 percet, de semmi, lerakja, és meg sem mozdul...
    Mondjátok azt, hogy valahogy újra lehet mozgásra késztetni a darut!!! Vagy ha az ember itt nem figyel, és ment (mint én), akkor RÁBASZOTT AZ EGÉSZ KURVA GECIRE??? - mivel a legutolsó sima save-em valahol Párizsban van:((.
    Ha úgy van, ahogy gondolom, akkor valaki szánjon meg lécci egy mentéssel...közvetlen a Strahov Fortress-től, mert én nem akarom még 1x végigcsinálni ezt a sok szart!!! És törtlöm a picsába ezt a bugos játékot...mellesleg félre ne értsetek, jó játék, tényleg, nekem tetszik, de ha erre a bugra rászívtam, akkor nem érdekel, törlöm!
    Előre is köszi a segítséget!
    Csács
  • klastrom
    #1249
    Hát öccsém te itt iggen elnéztél valamit ! Futás aludni mert megszid anyuci ! Ohh "Big" aki valójában nem is olyan Big, csak a kis szája ! Ugyeeeee ?
  • OBig
    #1248
    Hát öcsém, az egyik oszlopon van egy kapcsoló, a hulla előtt Kurtis fegyvere, és az árkádok alatt egy létra.
    Így jó? :-(
  • klastrom
    #1247
    Bővebben kapcsoló a falon, létra, stb.Hiába a sokk vicc én itt zérót se látok öccsém ?!
  • OBig
    #1247
    Print Screennel veszed ki a képet? Vagy van valami bill amivel ki lehet szedni? Mint régen az "Á"-val?
  • OBig
    #1246
    rage, a szobroknál is volt egy fal amit be lehetett rúgni.
    De gratula, nem lehetett semmi. :-)
    Jja, ez a dög nálam is repült, de először én kinyírtam. Franc, aki még eteti is. :-)))
  • rage
    #1245


    Lara és a repülő víziizé
  • rage
    #1244
    Egy levegővel megcsináltam :)))
    Onnan, hogy volt egy kis nyílás, ott ki lehet mászni, van ott lőszer + eü csomag

    Onnan beugrom a vízbe, előreúszás, fal berúgása, két szobornál lánc meghúzása, majd felúszás a plafon felé
    Ez volt egy levegővel:)