1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Gear
    #1397
    Naaaa....eztazé mégse kellet volna.
  • klastrom
    #1396
    Temegkörbenyalhatodamakkomatazany...teköcs.g!!
  • klastrom
    #1395
    Te figyúúúúúsz!OBig vagy Bogi vagy mi?!Vajon melyik lehet a really real?"Miért kell két nick egy topicba?"Ha má te se érted akko én honnan tuggyam?És te gyanusítgatsz engem...? Pécsi öcsi vagy pöcsi vagy csak pöcs !hhihihihihi
  • klastrom
    #1393
    Lemegyek Pécsre öccsém de dádá lesz ! Úgyhogy pihened ki magad a két hét alatt...
  • TX
    #1392
    Öregem a játék közbe mikor dumálnak,akkor hadarják a szöveget vékony hangon Most valami rosszul van beállitva vagy a letöltött cucc lehet rossz?
    Előfordult már mással is ez?
  • Gear
    #1391
    Örülj neki the fa*z hogy vannak segítőkész emberek...és lehet elhuzni a sunyiba
  • OBig
    #1390
    Háát ez jó. :-)))))))))
    Nordic Empress nicken segítséget kérsz,
    klastrom nicken meg.........
    Miért kell két nick egy topicba? hhihihihihihi
  • Nordic Empress
    #1389
    Sziasztok! Még mindig nem találom a kiutat.Help!
  • klastrom
    #1388
    Legyen... Má mi öcsi ?
  • OBig
    #1387
    Így megelégedtél Chapel? :-)
  • OBig
    #1385
    A tombraider.hu fórumán megtalál aki keres. Oda ez úgysem fog tudni jönni. :-)
  • OBig
    #1384
    Ezen ne múljon a boldogságod. Tehát akkor elmentem innen.
    Gondolom Tiéd a fórum, tehát legyen.
  • Nordic Empress
    #1383
    Sziasztok! A Hall of seasons pályán összeszedtem az összes követ de sajnos nem látom az ajtót aminek ki kellene nyílnia ?!
  • klastrom
    #1382
    Húúúú de sajnálom öccsém! Két hét nélküled... Nem lehetne, hogy maradsz még kiccsit adztán nem irogtsz ide többet? Heeeee?!
  • OBig
    #1381
    Mivel holnaptól nem leszek két hétig, felraktam két mentést.
    Az első a szellem kinyírása utánról van:
    http://tombbugok.freeweb.hu/aod/szellem.zip

    A másik a Boaz kinyírása utánról:
    http://tombbugok.freeweb.hu/aod/boaz.zip
  • Pharaoh
    #1380
    A szellem nem hal meg,(mivel már az), csak néhány mp-ig "elkábul", ilyenkor kell gyorsan a képet a szobor kezéből kiveni.
  • Light
    #1378
    Hi!
    Van egy nagy gondom, de nemcsak a Tomb-bal. Az a gáz, hogy ugye fenn volt csakis az 'Ace mega Codec Pack' a gépen, eddig ok. Tegnap lehúztam 2 filmet, ami nem akart menni, és írták az odalon, hogy kell hozzá a 'GordianKnot CodecPack 1.1' - felraktam, minden oké, mentek a filmek.
    De,
    most a Tomb a töltés után gecire szaggat, megy úgy 4 mp-ig folyamatosan, után egy iszonyat szaggatás 2mp-ig, és ez megy mindig...megnéztem a GTA - Vice City-nél is ezt csinálja...igaz, az UT 2003 megy:).
    Megoldást szeretnék kérni tőletek - nem volt jobb 5letem, ezért írtam ide...
    Azt nem akarom, hogy leszedek minden codecet, és úgy játszom, mert akkor filmet nem tudok nézni...nincs valami tuti 5letetek, hogy pontosan melyik codecet is kell leszedni, hogy minden menjen régiben?
    Remélem, tudtok segíteni!
    Köszi!
    csásc
  • OBig
    #1372
    Light! Ha nem lövöd le az OllókezűEdwardot ott a Bio pályán, a guruló lények nem jönnek elő.:-)
  • Pharaoh
    #1371
    A baloldali lépcsőn mennj fel és ott az út közepén lesz egy cső a falon, amin fel lehet mászni.
  • Goblinraider
    #1370
    A TR2 volt a legjobb szvsz
    lehet hogy csak azért mer' "szebb" lett mint az első.
  • Light
    #1368
    Hi!
    Tegnap rászántam magam, hogy megint jáccok...hát el is akadtam:)
    Pontosan a Bio-labor után, amikor a manussal beszéltem, utána bementem az ajtón és most ott vagyok, ahol van vagy 10 kapszula, és jönnek ellenem a guruló-lények. Megöltem őket, de utána mit kell csinálni? Látok ott egy létrát, de nem tudom elérni semmilyen ugrással...vagy mit kell?
    Előre is kösz!
    Csács
  • Marcus_
    #1367
    Na köszöntem mindenkinek a segitséget!Végeztem vele-hát a 4. rész nekem jobban bejött...
  • OBig
    #1366
    Disinformation!
    A kód: 14529
  • Pharaoh
    #1363
    Ott van a kód a halott faszi mellett.
  • Takigabi
    #1360
    nekem is közel ilyen gépem van és 800x600-ban nem akad
  • Imremagdi
    #1359
    ok!
    Kössz a segítséget!
  • Imremagdi
    #1357
    Hova kell menni miután megkaptam Bouchardtól aaz útleveleket.Én bementem a shopba a faszihoz .A faszi ott feküdt halottan.Bementem a kódos vasajtó mögé.Felpakoltam a cuccokat.Köztük két Louvre térképet is.Utánna mit kell csinálni.Egyáltalán hogyan jutok el a Louvrba?
  • rage
    #1352
    Amikor beszélsz vele, odaadja neked a noteszét
    (Ha mégsem adná, akkor is fel tudod venni)
    Konyhában még van egy üveg bor, szedd fel, majd
    távozz a fürdőszobaablakon át:)
  • Ramore
    #1348
    Létezik már no-cd a játékhoz?
  • Pharaoh
    #1347
    Igen, az a vége, hogy nincs vége. Ez egy három részes trilógia első része volt.
  • misi9
    #1346
    Hellótok! Nem tudjátok mi lehet az oka annak, hogy akármilyen felbontásban nyomom a játékot, mégy a regrosszabban is (úgy emlékszem 320x200) akad, de mint az állat. Gépem:Gef2 MX200 64MB, 1,1 Celeron, 256MB Ram.
    Én a videókártyámra gondoltam, de 320x200-ban csak kéne vinnie. Vagy nem?
  • OBig
    #1342
    Mindig válaszd a hoszabb szöveget mindenhol. Legalábbis nekem bejött. :-)
  • cypher
    #1341
    Köszönöm szépen.
    Remélem most már befejezem,mert már hullik a hajam tőle...
  • Pharaoh
    #1340
    A beszélgetés olyan irányba ment, hogy ez lett a vége.
    Megoldás: load game és a beszélgetésnél mást válassz, mint az előbb. (
  • rage
    #1339
    Ha nem szépen beszélsz vele (nem jókat választasz a válaszok közül) akkor lelő
  • Nordic Empress
    #1337
    Sziasztok!Végre nekem is sikerült elakadnom és mindjárt az elején.Van egy hely ahol Lara találkozik Bouchardal és elkezdenek beszélgetni a végén pedig lelövi szóval meghalok.De miért mit rontok el? Help!
  • cypher
    #1336
    Valaki a Boez után,vagy hasonló helyről dobna irányomba valami mentésfélét?
    Se lőszer,se sebesség nincs a faszinak...
    Thx.
  • Aschil
    #1335
    Végigjátszás itt: http://www.tombraider.hu/vegigjatszasok_tr6_1.htm
  • Mayday
    #1334
    Errol van szo! :)
  • Poki
    #1330
    Hali!

    Most sikerült beszereznem a gammát és lenne egy kérdésem.
    A hang miért úgy jön ki a gépemből a játéka alatt mintha lassú lenne? Értem itt, hogy pl. Lara hangja kicsit furi. A falmászásoknál a nyögdécselés kissé mélynek hat nem valami jó kis izgató hang :) De más hangot nem vettem észre hogy szar lenne és más játéknál sem tapasztaltam. Hangkütyü: Integrált Nforce2 chip