1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Mayday
    #1456
    Ugy tudom, egy peccs jott ki hozza, hivatalos, de megy biztonsagi masolattal is.
  • Nasheem
    #1455
    Sziasztok!
    Nem találon a patchek creckjeit a gamecopyn. Ez azt akarja jelenteni, hogy nincs is pecs még hozzá? Legalább egy nocd linkkel tudna segíteni vki?
  • Ruffi
    #1454
    Hi most töltöm
    ahhoz hogy 1024*768*32 ben highon fusson min 30 fps-el ahhoz milyen vas kell nekem 2000+ 512 mb pc 2700 ddr ASUS Geforce 2 ti 64 mb ddr van
  • Mayday
    #1451
    Sziasztok,
    Lenne egy kis problemam. Uninstallaltam a gepemrol egy jatekot, minek eredmenyekeppen elszallt az egesz Games konyvtaram, benne TR6, jatekallassal, mindennel. Ha valaki ki tudna segiteni es kuldene egy jatekallast a "The Bio-Research Facility" palya legelejerol, azt nagyon megkoszonnem am!
    Koszi!
  • Bandee
    #1441
    Hali. Módosítanám kérdésem. Kicsomizta, én meg letöröltem az archívot, de utána tűnt csak fel hogy traod2.cue-t nem nyomta ki! Vki írja le pontosan mi van benne!!!
  • Bandee
    #1440
    néztem 7wrz fórumon, de ott is szopnak vele ...
  • Bandee
    #1439
    ez sajna megintcsak nem jó. nem töltötte le vki ezt a verziót???
  • HuAn82
    #1438
    Annak ellenére, hogy az Eidos Interactive a tulajdonában levő Core Design által fejlesztett legújabb Tomb Raider: Angel of Darkness című, Lara Croft főszereplésével készült játékból több, mint 500.000 ezer kópiát szállíttatott a boltokba, az eladási adatok jócskán elmaradnak a várt mennyiségtől. Ez betudható a népszerűtlenségnek, valamint annak a sok idegesítő és bosszantó hibának, amint a játék a célplatformokon produkál (ez alól nem kivételek a konzolok sem). Ennek következtében az Eidos vezetősége úgy döntött, hogy a következő Lara Croft játékot már nem a Core Design, hanem a Blood Omen, valamint Raziel kalandjait feldolgozó Soul Reaver szériákért díjakat bezsebelő USA bázisú Crystal Dynamics Studio fogja fejleszteni. A móka azzal folytatódott, hogy a tulajdonosok kijelentették: felülvizsgálják az ügyet, s felmérik a Core Design fejlesztési teljesítményét is a nagyobb projektekhez. Egyszóval: kisebb kavarodás van az Eidos és a Core Design háza táján..
  • Bandee
    #1436
    Nem tudja vki mi a kód a Tomb R : AoD 7wrz-es 2. cd-hez??? Az oldalon olvasottak szerint : testimoninals, de nem csomizza ki!!!
  • sid123
    #1434
    Elakadtam, mert miután valamilyen Fortressben kimászok a csatornából, leugrom és kifagy a játék! A patchet felraktam, de nem segített.
  • barret
    #1433
    felnyomtam egy patch-et,éh levettem a dxdiag-ban a hardvergyorsitást nullára.jó lett a hang,és ki tudok már lépni alt ctrl del-nélkül a játékból!azt kell mondjam,minden hibátlan!persze nem igy kezdődött...három nap birkózás megoldotta a hibákat.
  • barret
    #1432
    26.-án...
  • barret
    #1431
    sector warez-en fentvan,de 27.-én törlik asszem.
  • RUDKO
    #1429
    SZIASZTOK! EZ A SZELLEM MÁR KIAKASZTOTT. MIKOR LÁTOM HOGY MEGÁLL ÉS ELRAKOM A FEGYVERT MÁR NINCS IDÖM A A SZOBORTOL ELVENNI KÖNYVET MERT UJRA FELÉLED. HOGY KELL MEGCSINÁLNI? SOS!
  • barret
    #1428
    hi gear!nekem is abit nf-7.van! honnan lehet leszedni a korrekt drivert,megadnád a cimet?előre is thanks!
  • Takigabi
    #1427
    fel kell ugrani a mozgó állványra(amin a világítás van)
  • Örm
    #1425
    A discoban miután felkapcsoltam a fényeket és a zenét és megöltem az előrohanó őröketmit kell csinálni? Van két ajtó de azokon nem tudok bemenni mert kulcs kell hozzá. A kulcsot hol találom meg?
  • Pharaoh
    #1424
    Ha valaki elakadna:
    http://www.tombraider.hu/vegigjatszasok_tr6_1.htm
  • klastrom
    #1421
    Azon a részen vagyok ahol a dobozokat kell összerakosgatni a gőz hatástalanítása miatt.Kiraktam és már csak az utolsó, harmadik emeleti dobozt kellene eltolnom a kerítésig.De nem jön össze mert az egyik dobozt nem lehetett teljesen kitolni ezért mozgatásnál elakad az egyik függőleges oldala.Van valakinek egy ezutáni mentése ? Köszi előre is!
  • QQriQ
    #1420
    Segítsetek!

    Feltettem a gamét, de az indítás után csak a sötét képernyőt bámulhatom!
    Mi lehet a gond?
  • bizkit
    #1419
    A monitor frissítést állítsd át! Nem biztos, de lehet, hogy ez a baj!
  • Kopasz
    #1418
    Üdvözlök mindenkit!
    Eddig csak olvastam a hozzászólásokat a fórumon, de most hogy végigjátszottam ezt a fost (má elnézést), leirnám szerény véleményemet, mely szerint, ha a fórum összes kritikáját és szidalmát összeadom még az sem fedi a valóságot.
    Végigjátszottam az összes eddigi tombot, ezért is volt kihívás ezt is leküzdeni bár a végén már kedvem sem volt hozzá! És ez a legszomorúbb az egészben, hogy az ilyen játékosok kedvét is elveszik ezzel, azokét akik annak idején a siker alapjait képező rajongótábor részét képezték.
    Remélem nem lessz több tomb raider, de legalábbis nem ekkora trutyi....
  • klastrom
    #1416
    Köszi.Ki fogom próbálni
  • rage
    #1415
    A következőt javaslom:
    Ahogy kezdődik a pálya, s megjelenik a szellem, térdelj le.
    Maradj is így, s kezdj el kúszni a teremben , keresd meg, éppen hol a kék fény
    Maradj mindig a szoba szélén, a kék fény nem fog így elugrani máshová.

    Addig kússz, amig nem leszel azzal a szoborral szemben, akinek a kezében épp világít a fény, vagyis a festmény.

    Picit közelíthetsz is felé, de max 2-3 lépés, de több ne, mert elugrik
    Most állj fel egy pillanatra, vedd elő a shotgunt, s újra térdelj le.

    Most kezdd el lőni a szellemet, guggolva
    Kb 20-25 lövés után megáll, mintegy 4 másodpecre.
    Állj fel, azonnal tedd el a fegyvert, rohanj a szoborhoz, s amint megjelenik a kéz ikon, vedd el a festményt - s újra azonnal guggolj le!

    Innen már kényelmesen kúszva szedd össze a padlón lévő összes cuccot, majd kússz ki a nyitott ajtón, bele a vízbe.

    Ott ments egyet, s ússz át a következő helyszínre
    Sikerülnie kell, s így még életerőt sem veszítesz
  • klastrom
    #1414
    Igaz, hagyjuk a fenébe az egészet! Igazad van, ez egy nagyszerű játék és még csak most kezd izgalmas lenni! Már csak azért is mert talán csak most érkeztem el az első kririkus részig nevezetesen a Szellem. A problémám az hogy hiába kábítom el néhány másodpercre ,mire a lávás részről odaérek a szoborhoz elalszik a kék fény és mehetek a másikhoz.Aztán mire a másikhoz érek the same...Szóval hogy van az hogy ne aludjon ki a kék fény és a festmény is meglegyen? Köszi szépen előre is.
  • N.E.O.!!!
    #1412
    Mi a serialja?
  • N.E.O.!!!
    #1411
    Megvan
  • rage
    #1410
    Ha másnál működik, akkor nem biztos, hogy a program hibás.... bár, hogy rosszul optimalizált, az biztos.

    Ha más játéknál is előjön ugyanez a gond, akkor majd azért tényleg el kell gondolkodni a dolgon
  • TX
    #1409
    azért kösz a segítséget!
  • TX
    #1408
    Biztos a program a hibás,mert egyik ötlet sem müködött. Nem baj.Úgy letörlöm a pi***ba, hogy öröm lesz nézni!
  • rage
    #1407
    Azért írta, hogy nem segít neked, mivel elég kedvesen szóltál hozzá....
    Pedig, amit írt , nem volt rossz egyáltalán, mert tényleg az volt a megoldás , hogy rossz választ adtál Bouchard-nak, csak úgy néztem, mintha azt hitted volna, hogy poénkodunk ... pedig nem.

    OBig rengeteg embernek segített eddig is, olvass vissza, magad is láthatod.
    Felesleges vitatkozni, inkább játszd a játékot, most lesz egyre izgalmasabb:))

    Aztán, ha elakadsz, írj nyugodtan
    Lesz még néhány hely, ahol nem olyan nehéz elakadni:)
  • klastrom
    #1406
    Az egész balhé onnan indult el hogy én kérdeztem tőle valamit ő elkezdett poénkodni miközben egy egészen más pályát írt le nem azt amire nekem szükségem lett volna.Aztán én ezt szóvá tettem mire ő elismerte hogy rosszat küldött és végül valami olyasmit válaszolt, hogy remélem lesz valaki aki segíteni fog neked.Én ezt úgy vettem , hogy segítene de nem akar pedig én is jó pár embert kihúztam már itt a kakiból.Hát valami ilyesmi...Amúgy nagyon köszi a segítséget de mivel, hogy a kutya nem segített rajtad kívül megoldottam egyedül.Mégegyszer köszi!
  • rage
    #1405
    TX !

    Ac97-es hangchip esetében ismert hiba, hogy túl gyors a hang
    Megoldás a legújabb driver letöltése.
    Sokan az 5.10.akármit használják, pedig van már újabb, 5.12.akármi verzió is, ami ezt a hibádat kijavítja:)
  • rage
    #1404
    Ha a Hall of Seasons pályán megvan az összes kő, akkor be kell tenni őket a helyükre, a nyitott ajtó mögött

    Ezután ismét rá kell állni a 4 jel valamelyikére, s most nem a jelnek megfelelő ajtó karját meghúzni
    Most lezuhansz a csapdák termébe, ahol megtalálod az ajtót, amiről a 4 pánt lenyílt, így kinyithatóvá vált

    S hogy mi bajod OBig-gel, máig nem értem
  • Gear
    #1403
    Szerintem próbáld meg visszavenni a windowsos hangbeállításoknál a hang hardveres gyorsítását (vagy valami ilyesmi), a haveromnak a mafiában segített.Ha ezsem jön be akkor meg szerezz valami olcsóbb SB kártyát , mert a gyengébb integrált cuccoknál sajnos ez elég gyakori hiba.
  • TX
    #1402
    ÁÁÁÁÁ!Feladom minden lehetséges drivert leszedtem, de nem változik a helyzet szerintem elvileg a program lehet hibás
  • klastrom
    #1401
    Meg azééé azt se amit te vakertál össze-vissza öcsi !!Neeeeeeem? Különben meg mit ugatsz bele...
  • Gear
    #1400
    Milyen alaplapon? Legegyszerübb az lenne ha megnéznéd audichip pontos tipusát az alaplap kézikönyvében és szednél le huzzá korrekt drv-t. Nekem is volt ilyen gondom (Abit nf7/alc650-es hang) a gyári drv vel , de leszedtem az alc650 es drivert feltettem és +szünt a cincogás.
  • TX
    #1399
    Lehet, hogy most nagy baromságot írok mert a számítogép alkatrészekhez nem értek,de asszem VIA AC'97.
  • Gear
    #1398
    TX!
    Milyen hangkártyád van?