1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Hoz_Hun
    #1500
    Próbáld meg újra feltenni a gamet. Nálam előfordult, hogy installkor elbaltázott valamit. Újra feltettem aztán onnantol jó volt.
  • Skyblue
    #1499
    Köszi, de ha patchel indítom el, vagy anélkül mindig ezt írja ki, hogy:

    Build Jun 25 2003 00:05:01
    The Following Error has occured
    Generic Game Error
    ASSERTION: 'pData && length>0' at C:\projects\tomb raider\Game\ai\script_mgr.c(400)

    Légyszí segítsetek megfejteni nekem, hogy mit jelent ez!!!
  • Marcus_
    #1498
    www.tombraider.hu-minden INFO+fórum
  • Skyblue
    #1497
    Sziasztok! Lenne egy problémám. A pálya közvetlenül első, gyakorló pályáján, amikor elsőnek kell a csövön felfele mászni a program mindig lefagy. És ezt csak nálam teszi, másnál nem. Nem tudom, hogy gyenge-e hozzá a videokártyám (máshol akadás nélkül megy), vagy a verzió hibája-e (többek között még az is, hogy nincsen intro), hogy lefagy. Kitudnám-e javítani esetleg egy patchel (és hai igen az hol van), vagy van-e valami más tippetek? Légyszí segítsetek, mert nagyon szeretnék vele játszani!!!
  • Marcus_
    #1495
    Meghalt
  • Bandee
    #1494
    tab
  • szando
    #1492
    Hm? Valaki segítsen! Fontos lenne nagyon mer idegesít! :D
  • szando
    #1491
    Srácok! Segítség kellene!
    Az istenben sehogy sem tudom előhívni az inventory-t! Hogy a francba kell?
    Így nem tudok fegyvert se használni, pedig már felvettem egy csomó tárat meg pisztolyt is...
  • Bandee
    #1490
    http://www.tombraider.hu
  • Roll
    #1489
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne. Ez az első Tomb Raider amivel játszok,de már az elején megakadtam, a gyakorló küldetésen a hordónál fenn a tetőn mit csináljak,már eltoltam.
  • Bandee
    #1488
    ÁÁÁÁÁ! Ez hihetetlen. OLvastam és tudtam h bugos a játék, de gondoltam a peccs (42) segít rajta vmit! Hát nem, állok a hülye kapcsoló elő, ki is jelöli h tudom használni, de nem csinál vele semmit. Létrán baszik lefele mászni ... Szóval, én ezt addig félrerakom amíg lesz normális peccse hozzá, mert ez így és ebben a formában élvezhetetlen
  • Bandee
    #1486
    Amúgy mindenesetre megtaláltam a megoldást az 1ik fiókban (mikró alatt)
  • Bandee
    #1485
    Sajnálom h ezt kell h mondjam, de igen. Mármint ha legalább teljeshez közeli pompájában akarod élvezni
  • raziel.
    #1483
    Köcce:DDD
  • Bandee
    #1482
    Hát. Asszem elég gyér vagyok. Már a legelején elakadtam. A madam szobájában vagyok, és kihívta a zsarukat, felveszek 1 pezsit + még vmit, de aztán semmi. Ki nem mehetek mert : "I got job to do here" vagy vmi ilyesmi. Szal' help
  • Hamster
    #1481
    Mayday!

    Keresd itt: http://www.tombraider.hu
    .
    <- Hamster ->
  • Hamster
    #1480
    raziel!

    Keresd itt: http://www.tombraider.hu
    .
    <- Hamster ->
  • Hamster
    #1479
    raziel!

    Keresd itt: http://www.tombraider.hu
    .
    <- Hamster ->
  • Mayday
    #1478
    Nezopont kerdese, spec. nekem az abszolut favorit a 3. es a 4., de a tobbi is nagyon tetszett. Egy percig nem untam meg eddig egyik reszt sem.
    Ebben neked egyebkent mi nem tetszik, mitol ertekeled "szar"-ra?
  • Braveheart
    #1477
    Bazeg ez a 6 igen szar lett, az 1 meg a 2 volt a legjobb a többi már csak pénzcsinálás miatt jelent meg.
  • Mayday
    #1476
    Sztem a www.tombraider.hu cimen mar van hozza.
    De annyira nem konnyu elakadni benne sztem, hogy kelljen ilyesmit hasznalni...
  • raziel.
    #1475
    csa.
    Végigjátszást tudtod hozzá?)
  • marsu
    #1474
    KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET.
  • rage
    #1473
    Az általad írt hiba videoproblémára utal
    TNT2 neki a minimum, de GeForce jobb volna, ami tud T&L-t, különben PIV alatt nem lesz érdemes vele játszani.

    A VGA driver is legyen valami újabb, továbbá figyelj arra, hogy jó megfelelő képfrissítés legyen az adott felbontáshoz beállítva
  • marsu
    #1472
    Sziasztok.

    ha win 98-on indítom a játékot, ezt irja ki.
    The Fallowing Error Has Occured.
    sys error d3d croate device.

    SEGÍTSETEK MÁR!!!!! LÉGYSZI!!!
  • marsu
    #1471
    Sziasztok.

    Milyen grafikai kártyát igényel a játék???
    Mert nekem nagyon szakadozottan megy, Xp-én.
    A 98-on meg be sem indul.
  • bon
    #1470
    Szerintem nagyon szép és jó játék! De azt nem tudom, hogy a programozok mit csináltak 3 évig mert rengeteg benne a hiba.
  • Takigabi
    #1469
    szerintem nem
  • Mayday
    #1468
    Nagyon megeri!
    En imadom! Nagyon jo es szep!
  • Robbb
    #1467
    Csá mindenkinek! Mondjátok meg a tutit, megéri letölteni az anyagot, vagy nem is olyan jó ez a game? Az első négy részt végiggyűrtem, utána laposnak találtam. Megéri beruházni a 6-osra?
  • Mayday
    #1466
    Most en vagyok igenytelen, vagy ez eleg hozza? Nekem ugyanis toxep, minden maxon, a kartyam pedig ATI Radeon 8500 128MB.
    Ezeket az elsimitas dolgokat a kartyan kell allitani, vagy a jatekokban? Nekem asszem beallitasokban majd' minden helyen 'Trillinear' van, az jo? Mit jelentenek ezek?
  • bon
    #1465
    hát szerintem akkor igazam volt, hogy lassú a kártya ebben te is megerősítesz. Mert ugyebár azt várná az ember, hogy ha Geforce4 mx440-es akkor alap járaton gyorsabnak kéne lenni mint egy alap gef3. A tomb raider 6-ra visszatérve úgy nekem is nagyon gyors lenne a játék ha nem lennének bekapcsolva a shaderek és az élsímitások (minden egyéb más maxon lenne) csak úgyebár ezek nélkül a játék szerintem sokkal rondább. Kiprobáltam tehát tapasztalat alapján mondom. Régebbi Gef FX-et én sem vennék azoknak olyan a hangja mintha porszivó üzemelne a gépbe de az új gef fx5900-as kártyák hütés más jobb és a teljesítménye se olyan rossz.
  • Skynet
    #1464
    STLab Geforce 4 mx440-re azt a bizonyos piszok lassú említést nem tenném,mert a kártya azért igencsak megközelíti felhúzva a gef3ti teljesítményét,azt leszámítva hogy a shaderek terén kissé hiányos:)
    Az említett mx440-el a játék vidáman hasít 800*600 fullos beállítások mellett...
    Geforce FX-et büdös életbe nem vennék,akkor inkább radeon 9700 és afölött,ha meg olcsóbb kell akkor gef4 ti...
  • bon
    #1463
    Igazad van nem kell oda az a négyes szám. hiába már estevan én is fáradok.
  • Ruffi
    #1462
    ja és nem 4 fx hanem az már simán fx :) mindenbe belekötök
  • Ruffi
    #1461
    Amugy ha ujitani fogok csak 9800
  • Ruffi
    #1460
    bocs de tudom milyen grafik kártyát kell venni:))
    Nme kell segiteni sztem jobban értek hozzá csak annyira nem volt szándékomban ujitani
    Mondjuk procid lassabb mint az enyém akkor milyen vga-d van hogy jol megy 9800? vagy 5800,5900?
  • bon
    #1459
    Pentium 4 2Ghz-es procim van. De leginkább a grakus kártya teljesítménye számit a játéknál nem az alaplapé úgyanis a grafikai motor optimalizálatlank katasztrofálisan van megirva a játék hemzseg a hibától. Én még beta-nak sem nevezném. A helyedben a grafikus kártyát súrgpsen kicserélném (már ha megteheted) mert ha szeretsz játszani a Geforce2 kártya manapság már nagyon kevés. Én a helyedben valami ütős Geforce4 FX-es vagy valami szintén ütős ATI (izlések kérdése) kártyát vennék 50000Ft-tól felefelé vannak árban. Egyébként egy jó tanács mindenkinek Geforce 4 MX-es kártyát semmi esetben nem szabad venni mert piszok lassú kártya! A teljesitménye kb valami gyengébb Geforce 3 as kártyának felel meg.
  • Ruffi
    #1458
    És neked miyn procid van?
    Amugy ha veszel egy sokkal jobb alaplapot akkor játékban az mennyi fps-t jelent?
  • bon
    #1457
    Hát erősebb proci kéne de fontosabb lenne egy újabb videókártya. Nekem Abit Geforce4 Ti4200 128mb van de ez kevés volt a játéknak.