1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Pharaoh
    #723
    BuG:
    Megyek a Párizsi gettó utcáin egyszercsak átesek a földön és a semmiben elkezd Lara zuhanni.
  • bob
    #722
    KG21
    Ha beszállsz a liftbe ,az nem is indul el .Ki kell menni az ajtón ,és vége annak a pályának
  • Skynet
    #721
    Irányítás iszonyat...:))
    NEM EGÉRREL KÉNE JÁTSZANI!!
    Be kell állítani a régi tom raider irányítást a billre és máris okés az egész...Egyedül a lépcsőn való iszonyatspeed megfordulás a gáz...
    Mellesleg ha nem egymás után nyomnád a két ombot akkor nem fordula elő a pacávávállás:)
    Nállam még nemvot ebből gond..
    Bug van...a tetőn eléggé elvannak baxva a dolgok..És egyszer egy csövön álltam megjelent a kéz ikon...erre Lara lkezdett hátrálni,áthátrált a levegőben át a falon be abba a szobába ahonnan kijöttem a csőre és felvett valamit...Egyenlőre ennyi,de ezek nem akkora bakik hogy ettől szar legyen a prog
  • Pharaoh
    #719
    Az 4. rész végén csak beomlik a pirami, de Lara nem hal meg. Az 5. rész végén pedig látszik, hogy kimászik a romok alól.
  • Braveheart
    #717
    én nem játszottam az 5.-el, ott meghal Lara vagy mi?
  • Calver
    #716
    A vélemény röviden: Angel of Darkness a nevét a fejében lévő sötétségről kapta.
    Irányítás valami iszonyat, és az, amit a gém néha csinál... Állok kint az erkély sarkán, megnyomom egyszerre az előre+ugrás gombokat, mire fogja magát, előrelép, majd szép vörös pacává alakul át a főhősnő... Zseniális. Majd ha egyszer lesz időm, normálisan megnézem mit kéne nyújtania, de így első ránézésre iszonyatosan gyenge lett. 2 még jó volt, ott kellett volna abbahagyni.
  • KG21
    #713
    Egyébként nagyon tetszik a gamma, végre nem ugyanazok a mozgások köszönnek vissza, mint a '97-es első részben. (mert a chroniclesben bizony ugyanaz a motion capture volt)
  • KG21
    #712
    Helló!
    Olyat tapasztalt vki, hogy a második pályán a liftbe beállva az nem megy le? Hiába nyomok rá az emelet gombjára, becsukódik az ajtó, aztán megfulladok a gázban.
  • Petyus_
    #711
    :)

    Nálam (1800+, 9700Pro) a Graveyard 10-15 FPS-t tudott, ott levettem minimum detailre az egészet mert idegesített. :))

    Más helyeken 30 FPS a min. de inkább 50-60 körül van minden fullon, 1024*768.
  • cypher
    #710
    Patch fenn.
    2000XP-512DDR400-R9600PRO-milyen beállítások mellett nem szaggat,mint állat a Graveyard-on például???
    Milyen beállításokkal toljátok Ti???
    Vki írja má'le,plíz!
  • cypher
    #709
    Köszi mindenkinek,közben megoldottam..
    Most a GateKey-jel szívok...
  • Petyus_
    #707
    Ugorj rá a működő lámpára, onnan átugrasz úgy, hogy körbe tudj felül ugrálni a kis irodába, és ott lesznek a karok amiket írtam.
  • Takigabi
    #706
    #640
  • cypher
    #705
    Ezeket értem.
    De:
    -beértem a "bálterembe",találtam egy lemezt,mögötte a falon egy kapcsolót(???),létrát az alagsorban+még egy kapcsolót...
    Felmentem a lámpákhoz,aztán onnan semerre.Az egyik ajtónál kulcsot kér,a disco-s pultal szemben.Elakadás halmok.
    patch miatt elkezdtem,aztán itt állok.
    Valaki??
  • Takigabi
    #702
    köszi
  • Pharaoh
    #701
    Takigabi:
    Lógj le és engedd el a szegélyt, így kisebbet esik és marad egy kicsi élete, de ez nem számít, mert jönn a köv map és azt full élettel kezded.
  • Takigabi
    #700
    Valaki tudna segíteni:az első pályán amikor megszerzem a csávó mögül a kulcsot és lemennék a létrán nem enged lemenni se visszamászni,csak ugrani tudna valaki egy savet küldeni?
    email:[email protected]
  • Gear
    #699
    Nekem a második pályán eltünt a piros healt csík és semmi baja se let a gáztól:) Nem akarok csítet ...mi lehet ez?
  • Pharaoh
    #698
    Most próbáltam ki és nagyon jó, de kivették belőle az ugráskombinációkat vagy csak én felejtettem el hogy kell?
  • bob
    #697
    Akkor válaszolnék is magamnak ,be kell rugni az elöző emeleten az ajtót ,és máris erösebb leszek ! :)
  • Marcus_
    #696
    Mármint szebb lett a felület
  • bob
    #695
    Én sietek 1000-el de mire felérek nincs eröm elmozditani a ládát !
  • Hoz_Hun
    #694
    Annyira jó azért nem lett, de talén 5%-i bugot kijavítottak.
  • Marcus_
    #693
    Sietned kell felfelé,ne cicozz annyit!
  • Marcus_
    #692
    Hoz_Hun:

    Vazzeg de kurva jó lett a patch-től a gamma!!!Köszi h tesztelted
  • Hoz_Hun
    #690
    Jelentem feltettem a patchet. Semmitsem rontott el sőt jvított a gamén. Szóval csak bátran.
    És tényleg kijavították Pierre-t a bárpultost. Most már teljesen jó a szkínje.

    Ha valaki megtalálja a dupla pisztolyt írja malyd be légyszi.
  • Inquisitor
    #689
    "Honnan lehet letölteni?!"

    http://www.gamershell.com/download_2673.shtml

    "This update "fixes non-playing FMV problem, a crash bug when keyboard is remapped to selected keys, a crash bug just after loading a new level, and misc other things"

    Látom nem sok bug maradt benne! :)
    http://gamershell.com/news_BTombRaiderAngelbbofDark.shtml
  • Hoz_Hun
    #688
    :))Nem is a kártyával van a gond, hanem az emblémájával...
  • Petyus_
    #686
    Jó lesz ez csak jobb kivárni amíg jól működő állapotra patchelgetik. :)
  • Kandurex
    #685
    Hát még jó, hogy azt javítják...hát mit szólt a kártya gyártó? Micsoda???? Az én kártyámon gondok vannak???? Mán javítani baxxa meg DE MÁN!!!! (pluszba itt van még egy kis lovetta, ha külön felhívjátok rá a figyelmet....)

    meg különben is ..ki kérdezte a magyarokat?
  • Hoz_Hun
    #684
    Angolul van, de tessék:
    http://www.tombraiderforums.com/aodguide/
  • Örm
    #683
    Tud valaki egy végígjátszást?
  • Petyus_
    #682
    Igen engem is ez vigasztal, hogy mégiscsak jó ez a patch. :)
  • Hoz_Hun
    #681
    :)))
    Fix List:
    - EAX logos are now corrected

    Köszi srácok. Nem is tudom, mi lett volna velem ha ezt rögtön az első patchnél nem javítjátok...
  • Petyus_
    #680
  • Petyus_
    #679
    http://forums.eidosgames.com/showthread.php?s=fbffe52185757b702e3f68774d7b47fe&threadid=18954

    Nálam is ez van. (Hall of Seasons - nem tudom meghúzni a kart)
  • Kandurex
    #675
    Mindenkit szerettel várunk a caribb tenger vízein :))
  • Petyus_
    #674
    Na olvasgattam külföldi fórumokat van olyan bug is, ami miatt nem lehet továbbjutni (nem lehet meghúzni egy kart), asszem ez van nálam is.

    Én letészem a lantot, majd 3 patch múlva próbálkozom, addig megyek kalózkodni. :)
  • Hoz_Hun
    #673
    Na van akinél problémázik a patch van akinél faszán műkszik. Telepítés előtt szimplán csináljatok róla egy kopit azt ha gázvan törölni a patcheset és viszatenni az eredetit, azt installálni sem kell.
    Egyébként (álítólag) kijavították a bárpultos szkinjt és a csatornában Lara lábatlankodását.
  • Petyus_
    #670
    Na a tapasztalatok: valóban, a belassulást a post processing okozta, ami az előző vertióban High álláson működött gyönyörűen.

    Így a post processing-gel csak akkor működik, ha az ATi driverben Application Preference-t állítok.

    A TR Settings-ben beállítottam 4* Supersamplinget és minden filtert Anisoptric-ra az eredmény borzalmas. Mindenhol villog a kép, mintha voxeles grafika lenne kb. :P

    Ha az ATi driverben állítom be, akkor Aniso filter van szerintem, FSAA viszont nincs. Asszem kénytelen leszek újrainstallálni.

    (A videokártya R9700, a driver Catalyst 3.4)