Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#521
Asszem ez volt az utolsó Tomb Raider.

War. War never changes.

#520
Basszus! Olvastátok a gamespy honlapján a ps2-es verzió értékelését?! 100 pontból 34-et (harmincnégyet) kapot!!!
Idézet: Paying $50 for a bad game sucks. Paying $50 for an unfinished bad game sucks even more

War. War never changes.

#519
Úgy látom a TR6-ban a legelsõ feladvány, a játék elindítása :-)

Bezzeg PS2-n, nameg eredetiben... :lol

<- Hamster ->

Aquli
#518
Szerintetek mennyire sikerult jol a jatek?
Es teljesen lebutitott grafikan milyen gép kell hozza?

\"It was Wednesday morning. We were in the Volley playing pool. That much is true. But Begbie is playing absolutely fucking gash.\"

#517
júzogasd = húzogasd

<- Hamster ->

#516
Petyus!

Lökd le a hidat. Ekkor Lara megerõsödik. Ezután rúgd be az ajtót. Itt addig júzogasd a kart, míg a hibás lámpa ki nem jön. Ekkor fuss oda, és nyisd ki az ajtót...

<- Hamster ->

#515
Marcus_

Vegyél fel mindent, és a fürdõszobában mássz ki az ablakon.

<- Hamster ->

Mayday
#514
Egy dolgot aruljatok el nekem:
A menu, amikor fel-le lapoztok benne, huz valami "csikot" maga utan?
Mert nalam igen, es nagyon-nagyon zavaro, de nem birom abbahagyatni vele!

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

rage
#513
Szerintem, az alaplap chipset gyártójának oldalán találod a legújabbat.

S persze, az is fontos, hogy a megfelelõ chipsethez szedd le a hangkártya-drivert!

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#512
Mondom, mi ezt használjuk itt:
DriverVer = 08/01/2000,5.12.01.3019

De hogy honnan szedték le - passz...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#510
Ok ,elkezdtem leszedni a 44.03 -as drivert az Nvidia oldalárol?
AC97-hez frisseb drivert nem tudsz valamerre?

Petyus_
#509
Ezt a rohadék dobozt a dizsiben honnan kellene megszerezni? Megrántom a kart, odamegy a doboz, nincs benne semmi. 😞

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

rage
#508
Kettõ

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#507
megkérdezhetném, hogy hány cd-s a játék?
thnx

#506
ezt imádom:-))

#505
ja notebook

rage
#504
Mármint Direct X 9.0a alá

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#503
Ne, FX és Direct X alá semmiképpen se tegyél régebbi drivert.
Vagy a 43.45 vagy a 44.03
De inkább az utóbbi!

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#502
DriverVer = 08/01/2000,5.12.01.3019

Segítségképpen, a munkahelyemen ez a driver van fent. Jelentõsen újabbnak tûnik, mint a tiétek

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#501
Ok köszi a segitséget.
Probálok akkor keresni valami frissebb AC97 drivert.

A VGA driver pedig a hozzá adott CD-röl lett telepitve de akkor megprobálok egy régebbi (4071) drivert

rage
#500
Végül is a második problémád megoldja az elsõt
Ha kilép a program, nem kapnak el a zsaruk😊

Ott kell elmenekülni sprintelve, nem?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#499
Amúgy mivel nem ez okozta a bajt, a csúszkát egyelõre tegyétek vissza fullra.

A játékon belül nem lehet állítani hangrendszert?
Direct Sound,EAX,Software , vagy bármi ehhez hasonló?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#498
Az elejénh az öregasszonnyal való beszéd után mit,kell csinálni h ne kapjanak el a zsaruk??

Meg nekem ott ki is lép a gamma

#496
Ez pontosan a haver gépe:
Intel Celeron 1700,Inno GeForce 5200 FX VGA,és Win XP SP1-el.
DirectX 9.0a (4.09.0000.0901 a játék CD-röl telepitve.
Hangkártya alaplapi (ac97 ver :5.10.0000.3523 angol) VGA driver pedig a 4303-as.512 MB memoria van benne.

#494
Köszi sikerült megtalálni,lejebb is huztam a csuszkát 2-l.de sajna nem segitett.
Az intró és a menu alatt tökéletes a hang de a játékba begyorsul és eléggé szaggat a kép is.
Nincs valami más ötlet a hanggal kapcsolatban?

gergou
#493
Ja egyebkent a full scene antialaisignot kapcsoljatok full offra, mert az problemat okoz neki, lehet ezert tunedeznek el Lara baba testreszei..😊)

`Take a look to the sky just before you die`

#490
már csak azt áruld el légyszi,hogy azt a dxdiag-ot merre találom?

#488
Nekem is az a problémám,hogy a hang fel van gyorsulva és eléggé szaggat a játék 😞(
Tud valaki megoldást a hanggal kapcsolatban?

#487
Huz_Hun

Pontosan 2 szint + 1 fõellenségkinyírás erejéig vesszük át Kurtis irányítását.

A Kurtis-es szinteken sok agymunkára nem kell számítani, csak lõni. Igaz azt sem kell túlzásbavinni.

<- Hamster ->

#486
Nekem tipikusan akkor fordult ilyen elõ amikor a VGA kártya túl volt húzva, nem pörgeted véletlen a kártyát?

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

zaki
#484
DC-n fent van egy csomó gyereknek, én is onnan szedtem le

zaki
#483
ez hol van, a mennyországban?

Petyus_
#481
Helyesbítek. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

Bradley
#480
Jahh és Lara nagyon szép! 😊

Bradley
#479
Sziasztok!
Asszem én is megosztom az elsõ tapasztalataimat! 😊
Szerintem király a játék, minden szempontból. Az irányítás télleg kicsit fura, de szerintem nagyon jól használható. Igaz néha kicsit tul irányított... Egy igazi játékosnak, nem okozhat gondot. Egyedüli mai nagyon idegesít, az az, hogy sok helyen nem tudok körülnézni...Ez geciség. 😊 Jelenleg a párizsi gettóban ücsörgök 😊 Most voltam a kávézóban... 😊)
Azt mondja meg valaki, hogy van valami tényleges jelentõsége a párbeszédeknek? Nem vagyok valami nagy angolos, ha nem muszáj, nem fordítanám le szó szerint mindet... 😊

Barpi
#478
Hi All! Letoltottem en is a gamet, de van vele egy kis gondom. Nevezetesen sikeres telepites utan, hiaba inditom a jatekot, csak egy fekete kepernyot latok. Innen csak a resettel tudok szabadulni. Jart mar igy valaki? Vagy tudtok segiteni? A settings-be csak a kapernyo felbontasat allitottam at, mast nem.

[__\\--OOOO--/__] Battletag: csibésárpi#2619

Noninnyó
#477
Meg még az is érdekes, hogy a Music hangerõcsúszkát letekerem nullára, erre a játékban ugyanúgy van süvítõs zene. Ez hogy lehet?

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

Noninnyó
#476
TAB

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

[Jakuza]
#475
Az inventoryt sikerult valakinek elocsalogatni ?
Egy csomo targyat (pl gyogyszer stb) begyujtottem es most kaptam meg a notebookot , de sehol nem talalom az inventoryt.
Vagy ez csak kesobb jon elo ???

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

And5
#473
ehh nkm vmiért minde hang felvan gyorsulva tudtok vmi megoldást ? 😊

gergou
#472
Akartam mondani, hogy friss video kartya drivert rakj fel, de amid van, azon muxenie kene... directx9 esetleg, ha nincs fent, ja es valami effekteket probalj meg kikapcsolni, sot en azt mondom, mindent kapcsoljal ki, es egyenkent probalgasdd vegig, hogy mi csinalja ezt...

`Take a look to the sky just before you die`

#470
Szerintem a videokártyádal van a gond. Nem mx-es véletlenül? Azoknál láttam hasonlót több gamenál is.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#468
Nekem a grafikának semmi baja nincs eddig (3.4 Catalyst).

A játék viszont érdekes dolgot csinál. Elakadtam egy helyen, erre ugrálok a tetõablakra, össze vissza nyomkodok vmit erre bejátszik egy olyan cutscene-t amit nem tudok követni hogy hol van.. és utána átrak egy másik helyre..

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#467
Azért nem olyan gyakori (álítólag), csak van benne. Szerintem ezért még ne töröld.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Noninnyó
#466
Lincoln: nekem nem is kellene az a tyúkszaros EAX, de anélkül is olyan hangzást csinál, amitõl szétáll a hajam. Olyan, mintha egy régi fekete-fehér 50 éves filmet néznél, jól felhangosítva. Teljesen tompa hangok, serceg, visítõ esõ és madárhang. Próbáld meg elképzelni.

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

Noninnyó
#465
EAX Unified-el és anélkül is megpróbáltam, de egyszerûen nem megy. Sõt, az alaplapi integrált hangkártyával is megpróbáltam, de ugyanaz a helyzet. Win98 és XP alatt is 1.87-es drivert használok. 98 alá nem is enged újabbat feltenni. Te milyent használsz??

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

musha
#464
na akkor most jött el a törlés pillanata.

gergou
#463
Figy, nem az a gondd, amit a tobbiek mondanak, van a settings alatt egy general options ful, ott van egy gomb, amivel 1 tol valameddig lehet ertekeket beallitani, ezt probalgasdd, nekem megoldotta a problemat!

`Take a look to the sky just before you die`

#462
Most olvasom a Radeon kártyáknál elõfordulnak rendelési problémák. Talán késõbb egy patchban javítják addig a lenti képekhez hasonló dolgokat az Radeonosoknak el kell viselni.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#460
Drivert frisitettél hozzá? A hivatalos honlapon az ehez hasonló (vagy egyezõ) problémákra élbõl ezt válaszolják. Esetek többségében valószinüleg segíthetett, mert nem panaszkodtak. Ja és azt írták driver frisités után telepítsd újra a DX9-et.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...