Tomb Raider 6

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cypher
#762
A nõ mögött van egy szekrénysor.Azt pakold ki,elõtte persze beszélj a nõvel
Utána redõnyös erkélyajtó-aztán huss!!!
Petyus_
#758
web.axelero.hu/petyus80/1.TRAODSG

Ezt ha letöltené valaki és bemásolná a Savegame könyvtárába + meghúzná a kart azt nagyon megköszönném! Emiatt nem tudok továbbjutni! 😞

VIGYÁZAT! A legfelsõ kimentett játékodat felülírod ha bemásolod!

Ha vki megcsinálja küldje el nekem a mentést a [email protected] címre. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

[Jakuza]
#757
Hat en feladtam.
Annyi a szar bug a jatekban, hogy mar szinte elvezhetetlen.
A Hall Of Seasonsnal, a felenel letoroltem.
Mar nem fog meg mint az elso ketto, mert nagyon gyenge a jatek es tele van bugokkal.
Talan majd ha kijon a 132. patch akkor ujrakezdem.
Bar ezt ketlem.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#756
Áhh, Hamster már rég végigvitte.
A baj az hogy asszem a dupla pisztoly valami rejtett helyen van. Durvállom, hogy Lara nem alapba kapja meg a dupla fegyvert (végtelen lõszer nem is kell). Bár az se tetszik, hogy egyet lövök két tölténylesz belõle, azaz duplán fogyasztja a lõszert.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#755
bocs elöször állitsd le a propellert.legfelül van a gomb ami kilövi-egy csövön mássz fel

#754
menj a forgo propellerhez-ott megerõsödik a karod-utánna ki tudod nyitni a csapokat.felfelé is nézz.mer a többi csap ott lesz

Pharaoh
#753
Ahol az a vízesés van annál a vezérlõnél nyissam ki a csakokat? Ha igen hogy? Mert én ott semit nem tudok csinálni,.

#752
Hoz_Hun:

Nekem is nagyon kék mán a double pistol,de Te jársz itt a legelõrébb köztünk szerintem!:-)

#751
nyisd ki az összes csapot,mig minden zöldre nem vált!ekkor majd be tudsz menni a legfelsõ felsõ "kürtöbe".

KG21
#750
nálatok is relatíve hosszú ideig tölt? Az elõzõ részekben épp az volt jó, hogy gyorsan lehetett visszatölteni a mentett állást, ennél meg olyan, mint a tetû😞

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

Pharaoh
#749
A gettós map után a Louvre alatti csatornékban elakadtam, merre kell ott menni?

#748
Köszi.
Sub
#747
SYS_ERROR_STRUCTURED_EXCEPTION_HANDLE
már csak azt nem tudom ezt a qrva hibaüzit mikor javítjak ki!!! Akinek Audigy hangkártyája szopik egyet! De azért Eax AD-t támogat a játék! 😞((

\"Born to Lose, Live to Win\" --Motörhead

Skynet
#746
Ugribugri fel ugribugri elkerített részbe ahol szobor van ott ajtó berug izom nõ ugyanitt ezután szobor koporsófelélök koporsó beszakad ugrik ba😊
Pharaoh
#745
A kripták tetején kell ugrálni és így bejutsz egy ráccsal körûlvett kriptába is. Pontosabban össze kell majd törni egy sírkõ fedfelét és ott lemenni.

#744
A a gettós temetös résznél hogyan kell továbbmenni, bolyongok a temetöben 2 kriptába tudtam bemmeni de csak löszer meg életerö volt bennük.
Pharaoh
#743
A dobozt a korláthoz kell húzni. Menj fel a dobozra és fel kell majd ugrani az álványzatra

#742
Milyen dobozt ráncigálsz?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#741
HA VALAKI MEGTALÁLJA A DUPLA PISZTOLYT, LÉGYSZI IRJA BE HOL VAN.

Köszi.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#739
Lol vagy másra gondolsz vagy nem tudom, de ott nem lehet összetõrni a szobrokat.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#738
Petyus: a Hall of Season pályán melyik kart nem tudtad meghúzni? Én simán végigvittem azt a pályát.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#737
Nah az trükkös rész de nem annyira nehéz mint kinéz. Ugye ha az egyik szobortól a másikig futsz a kék fény után akkor az vándoról. A szellem meg közben zavarkolódik. Nos a szelemet szerintem megölni nem lehet, de ha lövöd egy ideig akkor vagy 5 másodpercre megmerevedik (mármint a szellem 😊 ). Amikor ilyen merev állapotban van akkor tudod az aktuális szobor kezébõl kivenni a kéken világító képet.
Azt javaslom, hogy menj az éppen kék szobor közelébe de még ne annyira közel, hogy elugorjon a kép. A szellemet ki tudod kerülni ha legugolsz, akkor elrepül feletted, ugyhogy maradj ott egyhelyben és addig lõd amíg megmerevedik, akkor tedd el a fegyver aztán kapd ki a szobor kezébõl a képet és trávozz azon az ajtón amelyiken bejöttél.
Sok sikert.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Petyus_
#732
TAB az Inventory, ott kiválasztod a fegyvert, utána space-szel elõveszi.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#730
Marcus_,.petyus>>code köszönöm a gyors segitséget.
bob
#729
Akkor ezt kihagytam

Petyus_
#728
De elindul. Asszem a legfelsõ szinten ahol a kijárat van lehet találni egy kulcsot ami a 2. szinten kinyit egy ajtót, ott lehet pisztolyt/lõszert találni. Ide le tudsz menni lifttel, és utána vissza is tudsz menni legfelülre.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

KG21
#727
télleg! Mekkora ökör vagyok. Kösz!

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

Petyus_
#726
Csak ki kell menni a bejárati ajtón. 😊 Ahogy vége a beszélgetésnek kapd fel a konyhából a konyakot, utána ahogy kijössz a konyhából a pont szembelévõ ajtón kimész.

Más: na sikerült megtalálnom ennek a bughegynek a beállítását (ha valakinek segít esetleg leírom, R9700 és Catalyst 3.5, a játék patchelve):

- csak 800*600-ban hajlandó normálisan futni, ami így 55 FPS, az 1024*768-ban már 8-9. Fogalmam nincs ez miért van.
- ATi driverben ki kell kapcsolni az FSAA-t és az aniso filtert, ezeket nagyon nem szereti.
- ha a játék settings menüjében bekapcsolod a Multisampling-et akkor lesz FSAA viszont eltûnik egy csomó effekt!! Pl. a levegõ vibrálása meleg helyeken, füst, stb.
- ha a settings-ben a filtereket anisoptric-ra állítod akkor minden rohadt rondán elkezd vibrálni.. ha trilinearra akkor normális.

Nem értem mi okozza ezeket mindenesetre nem véletlenül akarta a Core még halogatni a megjelenést.. félkész állapotban van a játék. 😛

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#725
vedd fel a konyhábol a notebook-ot a fiokbol.utánna kiszaladsz a bejárati ajton

#724
Sziasztok!
Ott akadtam el, hogy amikor beszélek az öreglánnyal az apartmanban nem tudok semerre sem elmenekülni a rendörök elöl.
Lejjebb olvastam, hogy ki kell mászni a fürdüszoba ablakon, de én csak egy konyhát,szobát és két bezárt ajtot találtam amin nem tudok kimenni.
Ha valaki tud kérem segitsen.
Köszi.
Pharaoh
#723
BuG:
Megyek a Párizsi gettó utcáin egyszercsak átesek a földön és a semmiben elkezd Lara zuhanni.

bob
#722
KG21
Ha beszállsz a liftbe ,az nem is indul el .Ki kell menni az ajtón ,és vége annak a pályának

Skynet
#721
Irányítás iszonyat...😊)
NEM EGÉRREL KÉNE JÁTSZANI!!
Be kell állítani a régi tom raider irányítást a billre és máris okés az egész...Egyedül a lépcsõn való iszonyatspeed megfordulás a gáz...
Mellesleg ha nem egymás után nyomnád a két ombot akkor nem fordula elõ a pacávávállás😊
Nállam még nemvot ebbõl gond..
Bug van...a tetõn eléggé elvannak baxva a dolgok..És egyszer egy csövön álltam megjelent a kéz ikon...erre Lara lkezdett hátrálni,áthátrált a levegõben át a falon be abba a szobába ahonnan kijöttem a csõre és felvett valamit...Egyenlõre ennyi,de ezek nem akkora bakik hogy ettõl szar legyen a prog
Pharaoh
#719
Az 4. rész végén csak beomlik a pirami, de Lara nem hal meg. Az 5. rész végén pedig látszik, hogy kimászik a romok alól.

#717
én nem játszottam az 5.-el, ott meghal Lara vagy mi?

War. War never changes.

Calver
#716
A vélemény röviden: Angel of Darkness a nevét a fejében lévõ sötétségrõl kapta.
Irányítás valami iszonyat, és az, amit a gém néha csinál... Állok kint az erkély sarkán, megnyomom egyszerre az elõre+ugrás gombokat, mire fogja magát, elõrelép, majd szép vörös pacává alakul át a fõhõsnõ... Zseniális. Majd ha egyszer lesz idõm, normálisan megnézem mit kéne nyújtania, de így elsõ ránézésre iszonyatosan gyenge lett. 2 még jó volt, ott kellett volna abbahagyni.

"The trees move. Do you not see it?"

KG21
#713
Egyébként nagyon tetszik a gamma, végre nem ugyanazok a mozgások köszönnek vissza, mint a '97-es elsõ részben. (mert a chroniclesben bizony ugyanaz a motion capture volt)

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

KG21
#712
Helló!
Olyat tapasztalt vki, hogy a második pályán a liftbe beállva az nem megy le? Hiába nyomok rá az emelet gombjára, becsukódik az ajtó, aztán megfulladok a gázban.

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

Petyus_
#711
😊

Nálam (1800+, 9700Pro) a Graveyard 10-15 FPS-t tudott, ott levettem minimum detailre az egészet mert idegesített. 😊)

Más helyeken 30 FPS a min. de inkább 50-60 körül van minden fullon, 1024*768.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

cypher
#710
Patch fenn.
2000XP-512DDR400-R9600PRO-milyen beállítások mellett nem szaggat,mint állat a Graveyard-on például???
Milyen beállításokkal toljátok Ti???
Vki írja má'le,plíz!
cypher
#709
Köszi mindenkinek,közben megoldottam..
Most a GateKey-jel szívok...
Petyus_
#707
Ugorj rá a mûködõ lámpára, onnan átugrasz úgy, hogy körbe tudj felül ugrálni a kis irodába, és ott lesznek a karok amiket írtam.

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

#706
#640

cypher
#705
Ezeket értem.
De:
-beértem a "bálterembe",találtam egy lemezt,mögötte a falon egy kapcsolót(???),létrát az alagsorban+még egy kapcsolót...
Felmentem a lámpákhoz,aztán onnan semerre.Az egyik ajtónál kulcsot kér,a disco-s pultal szemben.Elakadás halmok.
patch miatt elkezdtem,aztán itt állok.
Valaki??
#702
köszi

Pharaoh
#701
Takigabi:
Lógj le és engedd el a szegélyt, így kisebbet esik és marad egy kicsi élete, de ez nem számít, mert jönn a köv map és azt full élettel kezded.

#700
Valaki tudna segíteni:az elsõ pályán amikor megszerzem a csávó mögül a kulcsot és lemennék a létrán nem enged lemenni se visszamászni,csak ugrani tudna valaki egy savet küldeni?
email:[email protected]

#699
Nekem a második pályán eltünt a piros healt csík és semmi baja se let a gáztól😊 Nem akarok csítet ...mi lehet ez?

"vessetek a mókusok közé" :)

Pharaoh
#698
Most próbáltam ki és nagyon jó, de kivették belõle az ugráskombinációkat vagy csak én felejtettem el hogy kell?

bob
#697
Akkor válaszolnék is magamnak ,be kell rugni az elözõ emeleten az ajtót ,és máris erösebb leszek ! 😊