1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Marcus_
    #1016
    OBig:

    Sajnos hiába állitom át az orát semmi,nem történik.gondolom a szőnyeg közepén,ahol olyan piros rész van ott kellene lemenni?Nincs esetleg ezutáni mentésed-nagyon megköszönném...PLS
  • ZSOZSO@
    #1015
    traod_pc_patch_v42 köszi de ez megoldota a problémát)))
  • Takigabi
    #1014
    van két király bugos képem ,csak nem tudom ide beilleszteni,hogyan kell?
  • ZSOZSO@
    #1013
    Nekem kifagy mikor betöltené a játékot nem tudtok valami okosat mondani???
  • Marcus_
    #1011
    Lehet h ez vmi bug,mert ezen a pályán még z életerő kijelző csik sem látszik...Faxomat
  • Marcus_
    #1010
    OBig:Köszi a segitséget,bár nálam semmilyen lépcső nem jön elő:-((
  • Petyus_
    #1009
    Szerintem inkább az a gond melyik gombbal lehet "belőni" az órát. :)
  • OBig
    #1008
    Marcus_! Ha belőtted az órát,3 órára, akkor középen lesz egy lépcső lefelé, és lent felvehetsz valamit. :-)
  • Dns5000
    #1007
    koszi
  • Light
    #1006
    Valaki please HELP!
    Megint átnéztem, de nem találom az utcsó reteszt...
    sztem az érettségi kivette belőlem a játéktudásom nagy részét, és most ilyen béna helyeken is elakadok:)).
  • Skynet
    #1005
    thx a mentett állást:))
  • Pharaoh
    #1004
    Miután felugortál az állványzatra ugorj át a másik oldalára és ott a ball sarkon fel lehet mászni. (úgy mint a létrán)
  • Pharaoh
    #1003
    Megnyomod az enter-t.
  • Dns5000
    #1002
    ott vagyok a lampaalvanyzaton es most merre tovabb?
    fel kene maszni a tetejere? es azt hogy ? ket oldalt racsos oda nem lehet menni atugrottam a masik vegere de ott sem lehet felmenni a tetejere :(
  • Light
    #1001
    Sziasztok!
    Megint jelentkezem:)))...,mert elakadtam:).
    A Louvre Water Drain pályán nem találom az utcsó reteszt...leírná valaki, hogy hol vannak pontosan? Ugye ha jól emléxem, akkor 2 van azon a helyen, ahol folyik le a víz, akkor 2 van, ha leúszok a másik rászen, és egy el van egy kicsit dugva...és a 6.?
    Köszi előre is...
    csács
  • Dns5000
    #1000
    igen de onna nem mentem tovabb, koszi megkeresem
  • Marcus_
    #998
    The Monstrum Crimescene pályán, miután belövöm az órát 3-ra, mi a további teendő?Válaszokat elöre is megköszönöm!
  • Marcus_
    #997
    az egyik házban van egy kar lehuzod,aztán a liftnél mégegy azt is.azután le tudsz menni
  • Pharaoh
    #996
    A fel-le mozgó lápmaálványzatra is felmásztál? Onnan lehet a lámpaforgató vezérlőpulthoz menni.
  • Dns5000
    #994
    baz en mar a diszkoban elakadtam :(
    melyik lapaban van a cucc? bekapcsoltam a zenet meg a fenyeket csak a falon levo fenyek nem mennek a tobbi mind jo, de azert odamasztam mindegyik mukodo lapahoz is de nincs kez ikon sehol :((((
  • cypher
    #993
    Az ok,csakhogy a beállítás helyéig nem jutok fel..
    Mármint a karokig,a szerkezetig.Oda hogyan??
  • Marcus_
    #992
    notebook utolso oldalán van a két ábra + amit kiszedtél a mikroszkópbol.egyet meg neked kell kikeresni ,(célkeresz alaku a 4.) meghuzod a 4 kart és már mehetsz is fenn a köv pályára.
  • cypher
    #991
    Mi a gyíkomat kell csinálni az Archeological Dig-ben??
    A 2 kép megvan,(nyomtatóból+a gépből),létrán összemászkáltam már mindent,de nem tudok feljutni a lényeghez.
  • OBig
    #990
    Skynet!
    Küldtem a mentést a Sanitárium elejéről. Remélem elég lőszer van benne+medipack. :-)
  • OBig
    #988
    Skynet!
    Nekem sincs, sajna csak a Bio 2-től mentésem, de talán ma este már lesz, (rohattul nem értem rá má 3 napja) akkor küldöm, nem felejtem el, ha addig nem tudsz szerezni.:-)
  • OBig
    #987
    NeU!
    Pedig leírtam lejjebb már. :-)
    Nna de azé: Menj le kúszásba, és nyomd meg a lopakodást is, akkor teljesen lefexik a földre, és átkúszik a lézerek alatt. :-)
  • Skynet
    #986
    savegame??:))))))
  • DeXoSZ
    #984
    Gázt elzártad ? ha igen, akkor bug...
  • Petyus_
    #983
    Ez egy igen g**i rész..

    Az a lényeg, hogy a kupac legtetején lévő ládát told TELJESEN a kerítésnek, ekkor Lara megerősödik (no comment...), utána van egy másik helyen két láda egymáson, azt el tudod tolni úgy, hogy kikapcsolhasd a gázt amitől meghalsz.
  • Pharaoh
    #981
    Én felugortam az üvegvitrinekre és azokon ugráltam + volt amin átkúsztam.
  • shaba23 #979
    :))
  • Lazarus
    #978
    Amúgy még nem láttam a játékot de legutóbb mikor benéztem ide ugyan erről volt szó az utolsó 2 hozzászólásban ;)
  • Lazarus
    #977
    Le lehet hasalni valahogy, olvass vissza
  • MerlinW
    #975
    Na látod, csak tudtak újjat mutatni... azt egy szóval sem mondták hogy értelmes lesz...:) Náluk a pont..:)
  • MerlinW
    #974
    Igen... kb fél óra múlva érsz a következő sz*páshoz...:)))
  • Petyus_
    #973
    Nem kell halkan megjegyezni, tény: ez egy ultragagyi megoldás. :))

    Amikor annak idején "fejlődési rendszert" emlegettek mindenre gondoltam de erre nem. :)
  • Light
    #972
    Jó, mindenkitől elnézést kérek...:). A lényeg az, hogy ott van egy másik ilyen 'bódé', nem pont a szoborral szemben, hanem azon is túl, én meg azt néztem meg először, amikor írtátok, hogy valami bódét kell betolni...sorry.
    De halkan megjegyzem, hogy azért egy kicsit faszság ez a 'belököm egyik bódét, akkor erős leszek és megyek a másikhoz, utána meg a szobrot is le tudom dönteni' style...no mind1.
    Mindenkinek köszönöm a segítséget!!!
    Megyek, még játszom ennek örömére egy fél órát...vagy többet:).
    Csá és jocc!
  • MerlinW
    #971
    Ponty most voltam ott..:) Szal' müxenie kék...
  • Light
    #970
    Várjatok, megnézem mindjárt, és visszaírom, hogy mi volt...:)
  • MerlinW
    #969
    A szoborral szemben levő legközelebbi "bódé":) ezüst ajtóval