1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Frank99
    #1062
    egy-két pályáért NEM FOGOM végigjátszani.
    akinek odaadtam, szintén ezt mondja.

  • Petyus_
    #1061
    Asszem azzal a gombbal váltja a célt amivel bukfencezik.
  • Faki
    #1060
    Elvileg lehet célpontot váltani, hmmm de melyik gomb lehet az?! Nah kipróbálom...
  • Faki
    #1059
    Qrva Boaz, qrva Kurtis... A faszomtelevanmár! Ekkora lomha parasztot mint ez a Kurtis... bazze úgy mozog mint egy másnapos kocsmáros.
    Boazt úgy kéne kinyírni, hogy amíg köpdös a felnyít "kopoltyúját" kell kilőni? Mert 2-őt kilőttem a hátsó kettőt nem hajlandó becélozni pedig már vagy 200x körbeugráltam. Középen Boazt löttem vagy 30 percig semmi hatása.
  • Hoz_Hun
    #1058
    Mentéseket majd holnap küldök mert el kell mennem.
  • Hoz_Hun
    #1057
    Most újra feltrettem, meret kiváncsi voltam, hogy a cheatel be lehet e hozni a dupla pisztolyt. Igen be.
    Egyébként patcheltel játszottam, és már újra az.
  • klastrom
    #1056
    Köci má megvan !
  • klastrom
    #1054
    A Margaret Carviers pályán mit köll csinálni ?
  • rage
    #1053
    Ha igen, akkor készíts egy játékállás - mentést így is (dupla pisztollyal)
  • rage
    #1052
    Hol találtál olyan cheatet, ami működik a patch-csel ? Vagy te még az origin 1.0-ás verziót nézted ?
  • rage
    #1051
    Amit olvastam róla, hogy a festmény megszerzése érdekes. Vándorol a fény, kinyír a szellem, elfogy a lőszer, stb stb:)
    De este megcsinálom mindenképp :)

    Közel járok hozzá
    Hall of Seasons pálya, már a 4 oszlopon felmásztam az erkélyre.
  • Hoz_Hun
    #1050
    Közben kutatásom a duplapisztoly után félsikert eredményezett: azt nem tudom, hogy a játékban, hol található, de BENNE van a játékban ez már bizonyos. Ugyanis kipróbáltam a cheatet és azzal az összes fegyver opcióban behoz két fajta duplapisztolyt is. Kipróbáltam működik is rendesen. Egy valami még biztos, hogy a Párizsi pályákon, ahol Lara farmerban van még nem lehet őket megtalálni, ugyanis a gép idétlen módon lara farmerja két oldalára teszi a két piszolyt, de mint tudjuk, csak a csatornában cseréli le olyanra a ruhályát ahol oldalt van a fegyver.
  • Hoz_Hun
    #1049
    Jaja piros szellem csak elsőre tűnik gáznak. De ha tudod hogy legugolsz akkor gond nélkül elrepül feletted, meg se tud sebezni. Szóval nem nehéz.
  • rage
    #1048
    Remek:)
    Feltehetnéd valahová őket, hogyha kell, kéznél legyen:))
  • OBig
    #1047
    rage! Ne aggógy, el nem akadhatsz, van mentés mindenhonnan. :-)
  • Pharaoh
    #1046
    Párizsi pályák végén csak a fegyvereket veszi el. A töltényeket, stb nem.

    Amúgy hol lehet shotgun-t (vagy hogy írják) felvenni Párizs után?
  • OBig
    #1045
    Spórolj. A fegyvereket elveszted, de a munició marad.
  • rage
    #1044
    Jó ,majd meglátjuk
    Eddig haladtam gyorsan (bár a Hall of Seasons itt-ott leizzasztott) de sehol sem akadtam el hosszabb időre

    De szépeket olvastam viszont erről a szellemről is, azért kérném biztonságból.
    Ha nem kell, nem fogom használni, gondolhatod, szeretném, ha azok a cuccok lennének nálam, amit valójában találtam.

    A párizsi rész végén mit vesz el a program?
    Itt spóroljak, vagy felesleges ?
  • Petyus_
    #1043
    A piros szellemet nem nehéz kinyírni, ha tudod a módját. :)) Utána sincs igazán nehézség, nekem ez az első. Itt se az a baj, hogy nehéz, hanem csak az, hogy nincs nálam elég muníció.
  • Petyus_
    #1042
    Thx! :)

    Ha te nem lettél volna annak idején a Bloodrayne első boss pókgenya ellen is feladtam volna a küzdelmet! :D
  • rage
    #1041
    Hm, elkerülendő a monitor szétverését megkérhetlek , hogy küldd el nekem is ezt a két mentést, továbbá ha volna, akkor a piros szellem kinyírása utánról is egyet ?

    Kicsit nyugodtabban állnék ma neki, ha tudom, hogy el nem akadhatok, mert végső esetben ott a mentés....
    [email protected]

    Köszi előre is!!
  • Petyus_
    #1040
    PS2-n akkor nincs ilyen bug? Akkor aki PC-n játszik annak felennyi lőszere van? És volt pofájuk kiadni egy patchet ami nem javítja ezt a banálisan primitív hibát? Hát ez kész..

    Akkor azt hiszem most tényleg abbahagytam, majd ha kihoznak egy rendes patchet folytatom.

    Egyébként ez a két pálya tényleg feelinges lenne (Resi, Silent Hill feelinges :)), ha ezt a részt mutatta volna nekem valaki, hogy találjam ki milyen játék, az utolsó tippem lett volna a Tomb Raider. :))
  • Hoz_Hun
    #1038
    Jah küldök nemsoká. Elejéről. Ha godolod és egyszer végigszenvedted az idomtalan Kurtiszel akkor küldhetek a végéről, pont miután kinyírtam kis genyót, csak a kart kell meghúzni. Van 8 táram és egy full medkitem, és mivel már végigvittem, tudom, hogy simán elég a Boaz ellen. (azért nem simán de elég)
  • Hoz_Hun
    #1037
    Normál esetben simán maradna csak a PC duplán fogy a lőszer.
    Ezt tudva fenemód megtanultam bunyózni, (eltotyogni). Meg nagy Resident Eviles is vagyok ahol a lőszerspórolás meg a futás a játék lényege. Kár hogy a TR-nek ez nem áll jól.
  • Petyus_
    #1036
    Elolvastam ebben egy szóval sem említi, hogy spórolni kellene a lőszerrel.

    Főleg hogy azért fura mert a játékról szóló bemutatókban eleve úgy adták elő, hogy Kurtis majd "megyek oszt írtok" örömködés lesz.

    Hoz: nekem is tudnál légyszíves küldeni egy Sanitarium eleji mentést ([email protected])? Megpróbálom mégegyszer mert csalni nem szoktam és most sem akarok. :(
  • Hoz_Hun
    #1035
    Ja.
    ***spoiler***
    Elfutsz jobra, be az elkerített medencébe ba a betört ablakon, kart meghúzod kiuszol. Átmész a szemben lévő oldalon ahol az ajtó nyitva leliftezel kart meghúzod viszaliftezel. Elfutsz ugyanitt a legtetejére a konténert ráhúzod a sinre, kapcsoló, konténert behúzod a szobába, kar meghúz a konténer feltölt, a konténert viszajuttatod az eredeti helyére. Erősebb lettél. Almész az első helyre aholjobbra mentél és ott felmászol a létrán kifutsz a platóra fel a csöveken áta horizontális liftel be az ajtón (elnézhet egy nagyhalhoz de ott nincs semmi), kar benn meghúz így a medenvcében lévő halat megeteted. Visza, be a medencébe, a hal kajál nem foglakozik veled, elúszol az egyes karig megúzod, szemben beúszol, Lara átöltözik, itt egy újabb kart meghúzol és a ki úszol. A medence közepén megnyílt úton meg leúszol azt kész.

    Dióhélyban ennyi....phű
  • Petyus_
    #1033
    De hogy maradt töltényetek?

    Esküszöm KÍNOSAN ügyeltem rá, hogy csak annyit lőjek, amennyi kell. :(
  • Petyus_
    #1032
    Na jó akkor inkább szerzek trainert...

    Ezek a brutálabb zombik persze mindig fix kamerás szobában támadnak rám hogy ne is lássam őket, mert ilyenkor még szétnézni sem lehet (... no comment...), de ezeket lecsapni szerintem szinte lehetetlen, nagyon sokat sebeznek rajtad. Elfutni majd megpróbálok... de lehet, hogy nem.

    Esküszöm úgy nyírtam ki őkat, hogy Kurtis a fejéhez nyomja a pisztolyt, egy golyó, megnézem talált-e.. és csak annyit lőttem belé amennyi kellett. Egy se ment mellé.

    Röviden annyit tudok akkor mondani, hogy a Core benyelheti.. már csak azért is mert Kurtis "bratyó" ugyi csak a "kásztömméd" saját stukerral hajlandó nyomulni, hiába látja a sok kommandós bácsi tetemét, melletük az MP5-szerűséggel, azt nem hajlandó felvenni véletlenül sem...

    Akkor próbálok keresek trainert.. ráadásul nincs is mentésem korábbról. Lehet bölcsebb megoldás lett volna ha én is 5 perc után uninstallálom. :D
  • Faki
    #1031
    ...na ott járt már valaki?... :)
  • Hoz_Hun
    #1030
    Azt sehogy, de az átvezetőkben jól mutat. Nem értem minek tették bele a Kurtis dobokését (tetszett nekik a Predatorban II mi).
  • Faki
    #1029
    De az ezt követő mapon valami aquamittoménmi a neve, ahol egy nagy teremben alul az a béna madárhal úszik... na ott járt már valaki, mert egyszerűen fingom nincs mit kell ott csinálni...
  • Hoz_Hun
    #1028
    Nekem kb 16 tár töltényem volt ott és 8-9 tár maradt mire a lény ott maradt :)).
  • Faki
    #1026
    Nekem maradt elég lőszerem Protoval szemben. Igaz utsó két kör ököllel ment le, de nem volt nagy kaland.
    Kezd előről és ne lövöldözz, de tényleg vaslogika amit a core játszik...
  • Hoz_Hun
    #1025
    Jobbra van a lépcső másfele nem is mehetsz az ajtótól.
  • Petyus_
    #1024
    Lőni lőttem.. 6 vagy 7 kör? Nem tudom hányszor nyírtam ki de mondom nálam egy tártól ki sem feküdt, 6 vagy 7-szer hogy megfeküdjön ahhoz rengeteg lőszer kellene..

    Amikor megfeküdt próbáltam én nyomni mindent, de semmi.

    "Proto really wasn’t difficult to kill." Pfffff.. :)

  • Hoz_Hun
    #1023
    Hűha, pedig miután kinyírtad a Proto-t jó ha van vagy 8 tár Kurtisznél. Egyébként a Maximum Containment Facility pályán is lerugtam az elmeháborodott mutánsokat, vagy elfutottam (vagy helyesebb ha eltotyogtam szót haszálom :)). Mediből elég ha egy full megmarad az elég a főgenyánál (úgy is full élettel kezdesz).
  • cypher
    #1022
    Senki???
  • Hoz_Hun
    #1020
    Küldtem. Nem kaptad meg? A mail cim ami a nevedre kattintva van az jó?
  • Petyus_
    #1018
    Elárulnátok nekem ezzel a Proto genyóval mit kell csinálni?

    - Kurtissel ügyeltem ne használjak túl sok lőszert.. ezeket az elmeroggyant zombikat mindig megpróbáltam szétcsapni ököllel, ha nem ment csak akkor lőttem őket... általában közvetlen közelről, nehogy egy golyó is pocsékba menjen.
    - Mindent megnéztem, felvettem.. elsősegélycsomagot egy darabot nem használtam.
    - ehhez képesz a Maximum Containment Facility pályán szépen kifogyott a lőszer ahogy kell.
    - így kedves Proto barátunkkal nulla lőszerrel találkozok.. ekkor oda tudok rohanni a teremben lévő egyik tárhoz, azt felveszem, de egyfolytában lövöm akkor se pusztul meg mert gondolom nagyon közlere nem tud lőni ez a pöcs Kurtis (...), na mindegy, beleeresztem a két tárat semmi, utána ütöm ököllel, megfekszik, felkel, ütöm ököllel amíg el nem fogy az összes életerőm és ki nem nyír. Mást abban a teremben nem lehet csinálni.

    Kérdés: én vagyok nagyon béna vagy a Core design jó édes anyukáját? :)
  • Faki
    #1017
    Bazzeeee! Aqua... mapon mi a faxt kell csinálni? Semmilyen kar, gomb nem müxik, már vagy 20x megnéztem minden zugot. Vízben az a kib. kart nem tudja meghúzni, ami szerinem egy jó kis bug... Na itt én letészem a lantot, majd lesz patch, de ez nagyon gáz! Vagy én nem vettem észre valamit?