3761
  • PsychoStarfish
    #2706
    Na igen. :) Szóval ezt tuti nem láttad még. Max a Splinter Cell-ben :)
  • RelakSfromhome
    #2705
    Meg az F4 megnyomása után sajna csak vízszintesen tudsz lőni :(
  • PsychoStarfish
    #2704
    Nem rontottad el a kedvem. De az amire te gondolsz az nem ez a nézet. Az sima hátulnézet. Ha játszottál Splinter Cellel akkor emléxel milyen a nézet. Szóval nem rontottad el a kedvem ;)
  • Dzsega #2703
    nem akarom elcseszni a akedved de ez alapból is benne van. kamerenézeteknél. F3 ha minden igaz. nem töltöttem le csak a leírást olvastam. de ilyen van alapból 3rd nézet.
  • PsychoStarfish
    #2702
    Üdv mindenkinek!

    No. Aki nézegeti a fórumot az ut2004.hu-n az már tud erről a kis saját mutatorrol. Gondoltam azért itt is érdekelhet pár embert szóval ime miről is van szó. Egy olyan mutator amelyik játék közben Splinter Cell féle camera nézetet ad a játékosnak. Akit érdekel élesben milyen az kattanjon IDE

    Starfish
  • bigapó
    #2701
    és ezt hol lehet? parancssornál?
  • Dzsega #2700
    naná!!! ha netközelben leszek akkor majd leszedem. nem tom ostanában mikor lesz ilyen mivel egyenlőre gépem sincs.
  • Maxxx
    #2699
    Ts@ll

    maggi - modokat ezzel kicsomagolhatod > http://fichiers.unreal.fr/unrealengine/utilitaires/UModBrowser_Setup.exe

    bigapó - lehet a sebesseget - mutator - speed - ezt negedelyezed es ennek a tulajdonsagainal


    Amugy most kezd durvan sok MOD + MUTATOR + MAP kijonni vegre az alapgamehoz (Alien Swarm, Red Orchrestra + par probalkozas), a regi CS + az uj FAR CRY mellett ennek a legjobb a netkodja, remelem irnak ra sok yo (realmod) cuccost.

    Csak az a kurva alap 6 GIGAja huz fel mindig. :p :o)
  • antijedi
    #2698
    nincs de egy adsles simán elviszi azt a 4 mebert szerintem... :)
  • csuvarszki
    #2697
    Magyar szerver???
    Van???
  • antijedi
    #2696
    tevekommandót ? :P
  • RelakSfromhome
    #2695
    DE MOST AZONNAL NEKIÁLLSZ, KÜLÖNBEN KÜLDÖM A TEVEKOMMANDÓT!!!!!!

    [Csak viccsel]
  • antijedi
    #2694
    nem lehet hanem biztos..., ez egy bonus dvd kicsomizva 8.4 gigabájt isoban becsomizva nemtom mennyi :)
    nekem emg is van de ha nem haragszotok most nemfogok nekiálni adslel 8.4 gigát feltölteni ingyenes ftpre :P
  • RelakSfromhome
    #2693
    Inkább kétrétegű, mint egy szokványos dvd...,
  • Mikiller
    #2692
    Hát sehol nem találom, pedig kerestem.Szerintem ilyen nagyméretű ill. nagyságú vidót nem raknak fel NET-re még darabolva sem.Ez lehet,hogy DVD-n megjelenik valamikor díszdobozban a játékkal együtt, bár 8gb az nem semmi, mert az is 2 DVD.
  • Lacc
    #2691
    igen
  • Mikiller
    #2690
    8 gigaaa???
    Nekiállnál leszedni, ha tudnád a helyet?
  • Lacc
    #2689
    Valaki nem tudja esetleg, hogy honnan lehet leszedni azt a modolásról szóló 8 gigányi tutorial-filmet?
  • RelakS
    #2688
    Csinálgatok egy másik pályát is, amin ezt-azt kitanulok, mielőtt a véleges pályára berakom, ONS-ról van szó. Feltegyem valahova? Szvsz este használható állapotba kerül :)
  • maggi
    #2687
    hat nekem megy "cdkey"-el is netten. de hogy kell modokat installalni ??
  • IMYke2.0.0.0
    #2686
    Akinek van, az használja. A drágán megvett DVD/CD mellé pakolt CD-keyt nem hiszem, hogy bárki is odaadná!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Bandeeka
    #2685
    Hali!
    Tudnátok nekem adni olyan cd key-t amivel tudok neten jáccani? Amit eddig generáltam azzal nem megy pls help thx
  • maggi
    #2684
    sziasztok, letoltottem egy par mod-ot a jatekhoz, ut4mod kiterjesztesuek, csak sajnos nem tudom installalni. tudtok segiteni ?
  • bigapó
    #2683
    Thanks. Ma kipróbálom. Jó gyilkolászást...persze csak virtuálisan:)
  • RelakSfromhome
    #2682
    Pályaválasztáskor van egy mutators fül, ott
  • bigapó
    #2681
    És azt a beállításokon belül találom?
  • RelakSfromhome
    #2680
    Valamelyik mutator csinál ilyet
  • bigapó
    #2679
    Skacok!

    Mivel nem volt lehetőségem mélyebben elmerülni a beállításokban, türelmetlen ember lévén, szeretném megkérdezni, hogy lehet-e állítani a játék sebességét(úgymint az előző részben) és ha igen akkor hol:))
  • bigapó
    #2678
    Hi all!

    Minden tiszteletem az Unreal programozóinak, egy gyengébb gépen is vígan elfut a progi. Akit érdekel korábban már leírtam milyen gépen. Már csak net kellene és nyomnám multiba.

  • Dzsega #2677
  • IMYke2.0.0.0
    #2676
    Egy "sima" SoundForge is megteszi, nem kell hozzá *.ogg 2 *.mp3 ...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Mikiller
    #2675
    Hello!
    Szerintem egy sima .OGG to .MP3 converter-el megoldható, hogy a DiscMan lejátsza a zenét.
  • RelakS
    #2674
    Jah, akkor meg nemtom :(
    Wav nem jó? Olyant tud a Winamp
  • pilsner
    #2673
    mer azt nem tudi lejácni a discmanem.
    szóval?
  • RelakS
    #2672
    Jerry
  • Dzsega #2671
    tom :)
  • antijedi
    #2670
    nemtagadom :)
  • Dzsega #2669
    gyagyás!
  • Dzsega #2668
    mindenkinek!
  • RelakS
    #2667
    :D:D:D