3761
  • Huron
    #2746
    Hi!

    Egy 700-as procin geforce 1-es 64MB-s kareszon 256 SDRammal meg se próbáljam futtatni a játékot(1024*768)? Leírás szerint nem kell bika gép hozzá.
  • bigapó
    #2745
    Hali.

    Nyomtam egy pár órát tegnap, végigvittem a zászlós pályákat meg a domination-t. Mondhatom izzasztó volt:)
    Lehet, hogy lámer dolog, de benyomtam az auto aim.ot, mert nagyon idegesített egy-két pálya.
  • Dzsega #2744
    sok sok gyakorlás...
    sokat jáccál butább botokkal és csak késöbb jácc a turnamentben. először nézd csak végig a pályát és nézd meg mi hol van.
  • bigapó
    #2743
    Köszi!

    Elég fárasztó pálya. Jóformán mindent nekem kell csinálni, mert a botok túl hülyék hozzá. A legfrankóbb, hogy fegyvert alig találok, a gépnek persze csúcsstukkerjai vannak. Ami még jobb, hogy nem tudok olyan gyorsan futni, hogy odaérjek még időben, ha esetleg elfoglalta mindkettőt...
  • RelakS
    #2742
    Én kiküdtem őket, hogy elfoglalni az egyik pontot, és magamat mondjuk egy kisérővel bebetonoztam a másik pontra. Ha sokat szaroztak a botok, mindenkit visszahívtam, majd lerohantam a másik pontot.
    Ha jól emléxem a parancsok addig maradnak, míg mást nem mondasz
  • bigapó
    #2741
    Hali!

    Ti milyen taktikát alkalmaztok a Domination pályákon?
    Van egy rohadt idegesíő pálya, amit egyenlőre nem tudok megcsinálni. Hegyes-völgyes, havas pálya. Sokat kell futkározni mire megtalálom a pontokat.

    U.i.: Ha beállítom, hogy mondjuk kettő védje "A"-t, akkor miután Én elhalálozom vagy Ők akkor is életben maradnak a parancsok?
  • RelakSfromhome
    #2740
    Nah, elmentem megnézni, micsináltam, majd gyövök.
    Ugye szerintetek sem nagy baj, ha az óceán felszíne hagyományos (nem látszik át, nem hullámzik)?
  • RelakSfromhome
    #2739
    A rámpák, lépcsők, stb az én kreálmányaim. :)
  • Dzsega #2738
    jah. bocs arra már nem volt időm hogy a bellításokat is megnézzem. ha van olyan is akkor bocs. egyébként klafa. a rámpákat te csin vagy van alapból is benne?
  • RelakSfromhome
    #2737
    "egy íven vannak"
    Még mindig nem jöttem rá, hogy mi van egy íven, hacsak nem az node-ok összekötéséről van szó. Mellesleg ha nem tetszik, vagy hozzá akarsz tenni, nyisd meg a NodeBuildert, csinálj egyet, és küld el az ONS-try.ini file-t, ott lesz a System könyvtárban
  • RelakSfromhome
    #2736
    Hmmf?
    Ha megnézted, két beállítás van: Egy egyutas, meg egy minden mindennel.
    Mindenesetre most fordul egy bázis-majdnem-kész verzió a nagyobb pályáról. Kirakjam?
  • Dzsega #2735
    azok a rámpák nagyon klafák.
    Egyébként meg jó lenne a pálya csak az a gáz hogy egy íven vannak. úgy kéne hogy mind a 3 csatlakozna a bázisokhoz!
    szerintem akkor izgisebb lenne. vagy a közéső csatizna mind2höz.
  • RelakSfromhome
    #2734
    Mellesleg az ott látott rámpákról fognak indulni a verdák.
  • RelakSfromhome
    #2733
    Dolgozom rajta, de a hó le lesz cserélve fűre, amint kész a hegyek sziluettje...
  • Dzsega #2732
    nem rossz de a havasat csináld má meg!!!
  • lwb
    #2731
    nem mindenkinek dobja a hibát, de lejjebb olvastam, hogy azért itt is volt pár ember, akinek igen.
  • RelakSfromhome
    #2730
    Villódzás???
    Nekem ilyen nics, pedig nocd-s a cucc...
  • lwb
    #2729
    Nem tudom volt-e már róla szó, de itt a megoldás az ATI-s texture villódzásra (hol megjelennek, hol nem):

    egyszerűen semmilyen cracket/nocd patchet ne tegyetek fel!!! szimplán csak felinstallálás, aztán rá a gyári peccs és megy, mintha muszáj lenne. a rohadt törés okozta a gondot, nem a catalystokkal van gáz.

    mégeccer bocs, ha valaki már előttem leírta volna.
  • PsychoStarfish
    #2728
    Az a lényege, hogy a nézet kicsit a karakter felett és mögött van. Ha nem mozogsz akkor free camera módban körbe tudsz nézni, de ha lősz mész akkor rendesen irányítod a karaktered. Meg ha mondjuk a hátad mögé nézel és elindulsz akkor a karakter odafordul amerre nézel. Lényegében ennyi.
  • RelakSfromhome
    #2727
    Ehhbazmeg!!
    Van valami Pure Dream nevű szerver. Fel akartam rá menni: eddig kb 18 fájlt töltöttem le róla, amiből csak 2 a pálya, 65 megányi már a kessem (mondjuk ebben más is van), és még mindig van töltenivaló...
  • Dzsega #2726
    jáccotam a splitecellel csak má nem emléxem milen is volt a nézete. azt tom hogy 3rd nézet volt de pontosan milen azt nem.
    jah amúgy hali mindenkinek!
  • Maxxx
    #2725
    Igy tippeltem en is :o)
  • IMYke2.0.0.0
    #2724
    Én nem olvastam a HSZ-odat, ugyanis elkészítettem a shotot, Photoshopoztam, feltöltöttem netre, megírtam a HSz-omat, beírtam ide, elküldtem, s csak ezek után láttam meg azt, amit írtál ...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Maxxx
    #2723
    "Az egy dolog, hogy a letolto forras rosszul hivja"

    Amint latod par perccel a shotod elott en is eszrevettem, hogy fent mashogy irtak ki vlmiert. :)

    Viszont sajna tesztelve az Alien Swarmos modot, meg ezzel a patchel se indul el Coop LANban. :(

    hm...
  • IMYke2.0.0.0
    #2722
    PEdig van. Az egy dolog, hogy a letöltő forrás rosszul hívja, de nem csak itt van fenn.
    De mivel látom, te is "azt" használod, tessék:



    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Maxxx
    #2721
    Megvan !

    http://www.ad724.com/download.php?UT2004%203204%20Dedicated%20Server%20Patch!rar

    Nah kozben vegigprobalgatva a Pivate win patch = 3204 Dedicated Server Patch, szal csak letezik, csak persze nem ugy irtak. :p

    Kiprobalom de ha ez se muxik torlom a genyoba az UT2004et a MODjaival 1utt :)

    (Amig ki nem jon a SAS, Strike Force, Junglewarfare, Frag Ops) Azaz Kb 3 napig. :)

    www.strike-force.com
    www.junglewarfare.jolt.co.uk
    www.sas.jolt.co.uk
    www.frag-ops.com

    Kicsit korbeneztem :o)

    Ez a legdurvabb > ftp://unreal.hcgamer.hu/pub3/sf2004_ingame_footage_clip1.wmv.zip

    CS szeru mod, yo kis fizikaval :o)
  • Maxxx
    #2720
    Ts@ll


    Namost ez vagy az ? ...


    Unreal Tournament 2004 v3204 PRIVATE WINDOWS SERVER PATCH
    Unreal Tournament 2004 DEDICATED SERVER PATCH

    Mert ilyen pontosan amit irsz, hogy "UT2004 3204 Dedicated Server Patch", tudtommal nincs. :o)

    http://spacetarget.com/games/pc_unreal_tournament_2004.shtml#Unreal%20Tournament%202004%20DEDICATED%20SERVER%20PATCH

    Irj pls LINKet ha netan megis lenne. :)

    Nalunk most az Alien Swarm, a Remote Strike es az Unwheel se muxik LAN-ban, mindig ucso csatlakozasi pillanatban torenik vlmi (ill semmi) :) , szal nagyon vidamak vagyunk sok szenvedes, es modprobalgatas utan. :o)
  • IMYke2.0.0.0
    #2719
    1. UT 2004 (5.5 GB)
    2. 3204 Patch feltétele (erősen ajánlott!)
    3. UT2004 3204 Dedicated Server Patch feltétele, mert ez egyben Online Enabler is a patchhez! Ha ez fenn van, akkor Te is nyugodtan csatlakozhatsz tört szerverekre (látod a Server Browser-ben őket!) és magad is létrehozhatsz ilyet, azaz csatlakozni tudnak rád LAN / Online az emberek!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Ben C
    #2718
    nem szedtem le semmilyen patchet.

    havernak futott ugy hogy feltette az online enablert, meg a sima UT-t ...

    ez a dedicated patch nekem meg csak egy Connecter, amibe be kell irnom az IP-t és csatlakozik, pontosabban nem csatlakozik :P

    na most valaki mondja el egy szegény lamanak, hogy mit kell tennem, onnantól hogy felteszem az UT-t...
  • RelakSfromhome
    #2717
    Nah, akkor asszem kerítenem kell egyet, hogy szerezni tudjak MÉÉÉÉÉG ONS pályákat (monjuk sikerült letöltenem így is olyan gagyikat :D ha gondoljátok, megosztom :) )
  • IMYke2.0.0.0
    #2716
    Másként nem is írtam volna...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • RelakSfromhome
    #2715
    Ha ezt felrakom, fogom látni a szerverlistát a peccselt ut-vel is?
  • IMYke2.0.0.0
    #2714
    Az nem fog működni a 3204-es patchel!
    Szedd le ezt: UT2004 3204 Dedicated Server Patch

    Ugyanaz, mint az 1.0-s (egyszerűbben a 3186-os, vagyis alapverzióhoz) Omline Enabler.

    Keresd a népszerű NoCD oldalakon!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Ben C
    #2713
    leszedtem a peccset = leszedtem az Online Play Enablert
  • Ben C
    #2712
    sziasztok!

    van ez a magyar szerver ami GameDox névre hallgat.
    nos, én akartam játszani a nem eredeti UT-mmel, leszdtem a peccset.

    ASE-ben duplalikk a szerverre. várok. semmi
    duplaklikk.
    várok...
    semmi.

    má kattintgatok mint 1 őrült, semmi.
    nem akarom, hogy egy ilyen kis faszság miatt ne tudjak a haverokkal játszani, akik szintén másolt UT-vel játszanak :P.

    ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék.
    előre is köszönöm.
  • maggi
    #2711
    koszi
  • RelakSfromhome
    #2710
    Kicsit vacakoltam ONS pályához :)
    Meg kipróbáltam a verdákhoz a rámpákat :)
  • SySERR
    #2709
    Egy mutator, nyomd meg az F5ot es latni is fogod hogy mit csinal pontosan.
  • RelakSfromhome
    #2708
    Mi is ez?
  • SySERR
    #2707
    A Bermuda DM es F2F portra felkerult az UTComp13. Aki meg nem patchelte a gamet az tegye meg mert patch nelkul nem garantalt hogy normalisan menni fog. Patch letoltheto innen: ut2004-winpatch3204.exe