3761
  • arty
    #3120
    sztem azért (ha az emlékeim nem csalnak meg) a texturák jobb minőségűek: mintha nagyobb felbontásúak lennének ... de lehet csak már nem rémlik jól a 2003 :)

    szal.. ONS szervert nem tudtok ? :)
  • RelakSfromhome
    #3119
    A Hellbenderből a sofőr nem lőhet, csak az utasok.

    A 2003-nál szerintem sem jobb a grafikája, legfeljebb több egyéb dologgal van elfoglalva (ai, netkód, egyebek)
  • steweee
    #3118
    pár dolgot nem értek.ennek valyon jobb a grafikája mint a 2003-nak? mert ua beállítások mellett lassabban fut,pedig sztem ua graf. a másik hogy felpeccseltem, de még mindig nem tudok lőni a humvee szerű terepjáróval, a tüzelésgombra lmb1 is csak dudál, pedig vannak rajta fegyverek
  • arty
    #3117
    egy nem valid cdkeyes ONS szervert mondhatna valaki... asse gondoltam volna, hogy van vagy 8 hun szerver, de ONS egyiken sem megy :(
  • steweee
    #3116
    köszi
  • arty
    #3115
    elég, 3355, alapbol nocd.

    ha szervert akarsz, ahoz van gamecopyworldn krekk, igy a nem legal cdkeyesek is tudnak hozzád kapcsolodni.
  • steweee
    #3114
    melyik a legújabb peccs hozzá? elég csak azt telepíteni?
  • arty
    #3113
    ONS egyik magyar szerveren sem szokott menni ?

    sajnos nekem csak az az 1 ami tetszene, esetleg CTF, de ott nincs jármű ;))
  • wendimark
    #3112
    Lécci irjatok pár url-t ahunnét le lehet szedni plz!!!!
    Előre is köszi!!!
  • RelakSfromhome
    #3111
    Nah, ezt megnézném :)
  • abonyitomz
    #3110
    most kezdtem el nyomni neten az Ut04et ( ezelőtt 2 évig Call of Duty-ztam ) ; szóval legyakom az összes klánban lévő gamert ! rettegjetek!
  • vki
    #3109
    Hi!
    Honnan tudnék letölteni ONS mapokat, mappackokat?
  • tbundy
    #3108
    mportalon van egy pár fős csoport aki játszik/játszott vele
  • AndrewCB
    #3107
    Lenne akit érdekelne egy Red Orchestra server?
  • RelakSfromhome
    #3106
    DM-1on1-RockyHollow, 4.8MB


    Ha esetleg érdekel valakit, most lett kész :)
  • RelakSfromhome
    #3105
    Jössz a bermudára, vagy mi? :D
  • Travelos
    #3104
    Én mindig a középső fokoztaon kezdek el játszani egy játékot, hát itt most az Ostrom játékmódnál elég nagy kínszenvedés volt. Nem beszélve ezt az utolsó pályát, a teleportnál párszor megtudtam szívatni, de ennyi:))

    Valahogy nem emberi tudásuk van már ezen a szinten a botoknak, hiába rejtőzöl el, ahogy kidugod az orrod már ott van a rakéta az arcodban.

    Többet UT-vel nem játszok, csakis multiban :D

  • RelakSfromhome
    #3103
    Én Novice, vagy milyen fokozaton játszottam, és a vége felé még úgy is anyáztam eleget :D
  • Travelos
    #3102
    Akkor ez sima győzelem lesz:))

    Bár megjegyzem, ha nem is küzdöttünk még, akkor hogy tud idomulni? Mert már az elején alig bírtam szemmel követni a mozgását, nemhogy a lövéseit.:))
  • RelakSfromhome
    #3101
    nos, még a leggyengébb fokozaton is folyamatosan idomul a harcmodorodhoz. Mellesleg ha két-három frag után elfelejtesz respawnolni.....

    (megjegyzem, ilyenkor hajlamos leesni a hajóról a pofa :D:D:D)
  • Moyko
    #3100
    Hello! UT EDITORHOZ jól értő Vállalkozú kedvű egyéneket keresek Részletek a WIPEREAL Topic-on.
  • Travelos
    #3099
    de gyakorlott fokozaton nem istenszerűnek kellene lennie szerintem
  • tbundy
    #3098
    követve a hagyományokat a főhős a legerősebb, ezen nem tudom miért kell csodálkozni
  • Travelos
    #3097
    A single player utolsó pályáján, a HyperBlast 2-en Malcolm ellen köpni-nyelni sem tudok, pedig Experienced(gyakorlott) fokozatra állítottam a játékot.
    A gyakorló játszmában ugyanezen a pályán, ugyanilyen erősség ellen mindenkit alázok.
    Akkor most hogy van ez???
    Ezt nagyon elbaszták!!!!!
  • RelakSfromhome
    #3096
    Nekem meg ezexerint nem csak a fórumot kéne bújni, hanem a főoldalt is :/

    Nembaj, most úgyis az UDE felcseszte az agyamat :/
  • SySERR
    #3095
    Az ASE meg azonnal mutatja a valtozasokat
  • SySERR
    #3094
    Igen
  • RelakSfromhome
    #3093
    tippelek: ezek szerint ezek az infók már tegnap is ott voltak. Igaz?
  • SySERR
    #3092
    http://www.ut2004.hu
    Kerdezes elott mindig itt nezz szet.
  • tbundy
    #3091
    én látom őket
  • Dave77
    #3090
    Mi van a szerverjeiddel Sys???
  • RelakSfromhome
    #3089
    az ut2004.hu tökéletesen megy
  • Dave77
    #3088
    Nem tudja vki miért nem megy a bermuda szerver/honlap? (Most még az ut2004.hu is hibás..? )
  • RelakSfromhome
    #3087
    cd-s verzsönöm van. Egy bazinagy doboz, az első cd papírtokján volt a szám
  • Inquisitor
    #3086
    Az UT2004 DVD verzió nem papírtokban van, hanem egy 20Ft-os gagyi DVD tokban, ott a tok belső részére volt ragasztva a Key. A CD-s verziónál meg úgy tudom egy DVD tokba volt beszorva a 5db papírtokos CD. :(
  • Inquisitor
    #3085
    Pedig én UT2004-ből valami újrakiadott ólcsósított verzijót láttam pár hete a Westendben (576Kbyte) és azt hiszem 5 vagy 6.000 volt?
  • RelakSfromhome
    #3084
    csináltam egy új felvehető tárgyat: pajzs + egészség.

    Valakit megkérhetek arra, hogy megnézze, nála is megy-e?
  • 1c3
    #3083
    A bankkártya még nem is probléma, de tudnátok ajánlani egy jó webshopot akkor? Néztem a CDgalaxist meg az 576ot, egyiknél sincs, csak UT2003.
  • soulhunter
    #3082
    rendelt meg 1 webshopban... tutira kipostázzák,csak legyen bankkártyád :)
  • 1c3
    #3081
    Tudnátok segíteni? Hol lehet manapság eredeti UT2004-et kapni? Azt hittem ez nem olyan nehéz dolog, de úgy tűnik mégis. Ki érti ezt? Amúgy Miskolcon kellene, ha egy mód van rá.