3761
  • RelakS
    #3080
    Pedig nem azok! 600dpi-ben beszkenneltem, kivágtam a számokat, a többit meg 15%-ára nyomtam. Kivágtam egy 8-ast meg egy B-t, és azok vannak kinagyítva.

    Egyébként először én is benéztem a 8-asokat, és csak néztem, hogy miért helytelen a kód?

    Namármost, az elmosást Gimp 1.2.5-el végeztem, mégpedig kézzel. Ha ebből kihámozod a kódomat, akkor nézek nagyokat :P

    Jah, és röhögni fogsz, de a HL2 is papírdobozzal kombinált dvd-tok volt. Itt legalább mind a 6 cd papírtokban volt, egyiknek a hátulján egy vinyettával...
  • soulhunter
    #3079
    megnéztem...
    az 1ik tényleg nyolcas... (bár a nagyitások kamunak látszanak)
    viszont vagy én nem vettem még soha orig játékot,vagy tényleg csak az UT dobozon belülre rakják papirtokba a CD-t / DVD-t... ezt mondjuk kétlem,dehát ezexerint csak én vagyok tájékozatlan a 2004-es orig játékok csomagolását illetően

    viszont ha ez 1 valodi kép,és nem féééék ez a tok,és tényleg ott van a kod,akkor 2-3 napon belül elvileg lesz 1 működö kodom :D
    a hatásos "elmosáshoz" 1 PSP 9 kevés,viszont 1 PSP9 elvileg alkalmas az ilyenek "tisztogatására"...

    na,szoval az orig UT 2004 DVDje tényleg ilyen papirtokban van a dobozon belül,vagy tényleg nem vettem még soha orig jatékot?
  • RelakS
    #3078
    Kipróbálnád, mi?
  • haxoror
    #3077
    FAKE!!!
    Mind a kettő B
    Csak akkor hiszünk neked ha folyamatában látjuk az egész kódot
  • RelakS
    #3076
    Mondottam volt: Nem idióta a csávó!

    Itt a lemezem tokja:


    Nyah, szerinted melyik karaker a 8, és melyik a B?

    A nyertes nyaralást nyer a seggem partjára :D
  • soulhunter
    #3075
    yo serialok :D
  • RelakSfromhome
    #3074
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    [egy karakterrel kevesebb!]
  • haxoror
    #3073
    HULY3-V4GY-B4ZZ3-F4SZ7

    Én ezt szoktam írni ha vki kéri
  • RelakSfromhome
    #3072
    FUCKY-0UW4R-32M0N-K3YH3

    Ez a kódom? :)

    (aki nem érti, nem is fogja)
  • RelakSfromhome
    #3071
  • haxoror
    #3070
    Nembaj!
    Azt ostoba módon elárultad hogy van benne 8-as vagy B, innentől a többi már csak egyszerű próbálkozás és lesz egy legit kulcsom [IMG][/IMG]
  • RelakSfromhome
    #3069
    Igen, berakom! De ki mondta, hogy 8-ason és B-n kívül mást fogsz látni? :D


    (Paint Shop Pro rulez)
  • haxoror
    #3068
    Az eredeti kulcsodat lefotózod és berakod ide!?
    Oké! Hiszem ha látom!
  • RelakSfromhome
    #3067
    NEM idiota! Én is megvettem, és a B meg a 8 szinte teljesen ugyan olyan. Ha gondolod, holnap lefotózom (Elvileg lesz itthon kamera) :P
  • Ben C
    #3066
    idióta.
  • DjScott
    #3065
    NA VÉGRE SIKERÜLT MEGCSINÁLNI A B AZ 8 AS VOLT
  • DjScott
    #3064
    szevasztok tudna segíteni valaki?ma megvattem az ut2004-et és ami volt hozzá cd-key azt nem fogadta el próbáltam másképpen is de semmi plz help
  • RelakSfromhome
    #3063
    eddig agyaggalamb voltam, de asszem kinevezem magam harapós agyaggalambbá :D:D:D
  • RelakSfromhome
    #3062
    Gőzöm nincs, én még q3a-ban láttam, hogy ilyen is van.
  • soulhunter
    #3061
    és ezt a punkbuster dolgot hogy jeleniti meg a szerverlisták alatt? csak azért kérdezem,mert felraktam a pbweb.bat -tal CoDra,ami felnyomott rá mindent, viszont all seeing eye-ba nem tudok honnan szerezni semmi PB plugint,vagy bármit
  • RelakSfromhome
    #3060
    Na, ma is láttam kisköcsögöt. Azt hiszi, hogy ha mindig lelövik, az azért van, mert mindenki csaló, nem pedig azért, mert nem tud játszani. persze a neve looser volt :D
  • RelakS
    #3059
    PunkBuster: Irtja a csalókat, szal jó dolog

    A cdkulcsos dologhoz meg szvsz hozzá tartozik egy törés, ami után mint ut2k4demo lesz azonosítva a progid
  • soulhunter
    #3058
    hallottam olyat,hogy lehet jáccani bármilyen CD key -jel a szervereken,csak nemtom,hogyan... visszaolvastam,és láttam az all seeing eye-t mondtátok,de az nem enged a kulcsommal jáccani... azt az online kulcsgenerátort is kiprobáltam,az sem vált be... szoval akkor hogyan is lehet jáccani online?

    ja,amugy az all seeing eye-hoz mi az a punkbuster? mert kiirta pár szervernél (CoD-os szervernél),és fogalmam sincs,hogy mi is ez...
    de elsősorban UT 2004-hez szeretnék ilyesmi segitséget

    előre is köszi :)
  • The Sims 2 fan
    #3057
    Nincs valami tippetek hogy a singleplayerben hogy csináljam meg az assaultos rész legutolsó pályáját az anyahajósat? Az nem megy benne hogy olyan lassan megy a vadászrepcsim hogy mire odaérék hogy lőjem a generátort akkorra már rég szétlőnek. azt valahogy nem lehetne állítani hogy ne olyan bikaerős ellenfél legyen?
  • RelakSfromhome
    #3056
    spacenoxx-on henteltünk valami 15-20-an. -5-el az utolsó lettem :D:D:D
  • RelakSfromhome
    #3055
    [elképett, holnap szaklászikk]
  • tbundy
    #3054
    a cora-ban van 3990ért a game
    (nem fizetett hirdetés :P)
  • RelakSfromhome
    #3053
    nemtom, de az 576-nál még 8k az ut2k4...
  • tbundy
    #3052
    főleg dm mapok vannak itt
    itt is van pár
  • RelakSfromhome
    #3051
    hmm... pl 576-ban?!
  • Sliders
    #3050
    meghozza a DVD-s verzio!!!
  • RelakSfromhome
    #3049
    hö?! Már csak négy ropi?!
  • Sliders
    #3048
    nem szégyen, hanem azaz igazság :)
  • Sliders
    #3047
    az a szégye hogy ilyen játékot meg kell venni eredetiben ez nem csak egy játék ezzel ajátékkal még kapsz egy csomót ingyen. Millió király mod létezik hozzá. és 3990-ért rohadtul megéri.
  • Realtibi
    #3046
    honan tudok leszeni pályákat?
  • fenegyerek89
    #3045
    oké köcce
  • tbundy
    #3044
    egyrészt ne azonos cd kulcsot használjatok, arra biztos allergiás. viszont nem tudom, h kell szervert indítani úgy, h ne kérjen cd kulcsot, korábban le volt írva, de nem emléxem már rá...
    esetleg keres meg egy szerver admint, ők tudnak igazán segíteni ebben
  • fenegyerek89
    #3043
    tbundy én ugy szeretnék játszani hogy én csinálom a servert és a haverok ugy lépnek be hozzám, de ők amint belépnek egyből ledobja őket ez a Mester server hogy a cd kulcs nem jó, most mit csináljunk? Légyszi valaki aki tudja a megoldást segitsen pls!!!!!!
  • tbundy
    #3042
    patch, bonus packok
  • The Sims 2 fan
    #3041
    Ja és hogy hol találom őket?