3761
  • Saddalim #3400
    üdv
    ismer valaki egy olyan helyet, ahol rajta vannak a hivatalos pályák térképei, a fegyverek hollétével bejelölve? már kerestem guglin minden lehetséges variációval, de semmi...
    ja, és miért nem tudok csatlakozni neten semmihez? újratelepitettem, azelőtt simán ment. akkor is, most is fennvolt a lagújabb peccs, a newsnál ki is írja hogy örül hogy felraktam a peccset :D
  • phunky
    #3399
    a 3334 v 3369-et érdemes leszedni?
  • phunky
    #3398
    Kössz
  • tbundy
    #3397
    az uccsó patch elég mindig
  • phunky
    #3396
    Nah sikerült összehoznom kösz mindent.

    Még az lenne a kérdése : ha felpecselem akkor elég a 3334-eset felrakni vagy végig kell peccselni az összes elötte lévövel?

    Mellesleg az all-seeing eye progival millio szervert lehet találni.
  • RelakSfromhome
    #3395
    Vegyed meg, és nem lesz ilyen gondod.

    Másik megoldás, hogy a kedvencek közé felveszel egy-két ip-t (pl Bermuda), és ott tudsz játszani.
  • Joe4
    #3394
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki hogy én miért nem tudok az Unreal Tournament 2004-el a neten játszani?Azt írja ki hogy nem érhető el a "Mester server".Talán regisztrálni kell?Ha tudjátok hol kell vagy hogy kell játszani akkor írjatok légyszives...
    Ha pedig regisztrálni kell szintén keressetek fel......
  • bubi
    #3393
    Csá!
    Ha akartok valahol dumálni akkor gyertek Team Speakre.
    Az IP: 195.56.146.104:28980
    Password: olg
  • phunky
    #3392
    THX
  • Blekk Síp
    #3391
    Felnézel a UT2004-ra, és válogatsz a bal oldalon található szerverek között! :]
  • phunky
    #3390
    hehe deyo pofa vagy.....
  • Thanatos
    #3389
    megveszed eredetibe...
  • phunky
    #3388
    Háj megvan a full verzó már egy yo ideje de sajna cd kulcs kell a netes részéhez,h tudom ezt kiküszöbölni v honnan tudok cd kulcsot szedni? Köszi a segiccséget
  • Inquisitor
    #3387
    Köszi szépen! Megnézem otthon, remélem nem törölte ki semmi még! :')
    Ha ez bejön, akkor a doboz nem is kell, mert felvésem kőtáblába, meg magamra tetováltatom ...
  • MerlinW
    #3386
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Unreal Technology\Installed Apps\UT2004

    és itt CDKey kulcs
  • Inquisitor
    #3385
    Van egy súlyos problémám:
    Elkeveredett a (sima első kiadású) UT2004 doboza, csak a gyári lemez van meg. Az XP újra lett húzva, vissza tudom nyerni a sorozatszámot Registry-ből???
    Ha nem lehet megoldani, valahogy support által lehet új kódot kérni, ha regisztrált játékos vagyok?
    (Elvileg ők a nevemet, adataimat meg a sorozatszámot rögzítették valahol ...?)
  • MerlinW
    #3384
    Tedd fel a legfrissebb Audigy4, EAX HD ill AOPEN drivert. creative oldalán megtalálsz mindent.
  • MetaMórfózis
    #3383
    Köszönöm, sikerült megoldani a problémát, mégpedig úgy hogy a Cache könyvtárat üríŧettem. :)
  • MetaMórfózis
    #3382
    Halihó emberek, linuxos ut-sokat keresek. Sikerült feltennem nagy nehezen az ut-t ubuntura. El is indul, jobban is teljesít mint win alatt, de csak instantba. Ha neten akarok jatszani akkor elszall. Sutty, azonnal. Tapasztalt mar vallaki ilyet? És ha igen akkor hogyan oldotta meg? Itt alog:

    Debug: UT2k4MainMenu.Opened() Sender:None
    ScriptLog: PreClientTravel
    Log: URL: Adding default option Name=MetaMorfoziS
    Log: URL: Adding default option Class=Engine.Pawn
    Log: URL: Adding default option Character=Jakob
    Log: URL: Adding default option team=255
    Log: Browse: 195.56.146.53/Index.ut2?Name=MetaMorfoziS?Class=Engine.Pawn?Character=Jakob?team=255
    Critical: ReadFile beyond EOF 0+4/0
    Exit: Executing UObject::StaticShutdownAfterError
    Exit: Executing USDLClient::ShutdownAfterError
    Exit: Exiting.
    Log: FileManager: Reading 0 GByte 43 MByte 986 KByte 432 Bytes from HD took 0.433795 seconds (0.433795 reading, 0.000000 seeking).
    Log: FileManager: 0.000000 seconds spent with misc. duties
    Uninitialized: Name subsystem shut down
    Uninitialized: Log file closed, Wed Jan 18 21:43:27 2006
  • Gerisone
    #3381
    halli! valaki tudja hogy kell felrakni a Surreal modot?
  • trunks666
    #3380
    Nincs senki másnak Audigy4-e itt ? :(
    Egyébként ugy nem tévedek, hisz ha EAX-ra állítom akkor a centerből kéne, hogy szóljon az Announcer, vagy nem ?
  • RelakS
    #3379
    De. Meg nem mondom már, melyik után :D
  • papisa
    #3378
    Az uccso 2 nem csak valami patch után megy ?
    Egyébként köszi :)
  • RelakS
    #3377
    Forward
    Backward
    Left step
    Right step

    FFFF: Speed (sebesség)
    BBBB: Boosted (regeneráció)
    FFBB: Berserk (gyors lövés)
    LLRR: Invisibility (láthatatlanság)
    LLLL: Pint Size (kicsike méretű játékos)
    RRRR: Camouflage (rejtőzködés)

    Bermudán: BBRR: Kamikaze (a régi ut-ban mint wengeance relic volt megtalálható)
  • haxoror
    #3376
    az előre négyszer a speed
    a regenerálósra nem emlékszem :(
  • papisa
    #3375
    Hali !

    anno sokat játszotam a 2003-al és a 2004-el is .Most elővettem újra és közben rájöttem hogy egy két praktikus dolgot már elfelejtettem .
    Ilyen p.l.: az adrenalin combo-k "beváltása" .
    Azt tudom hogy a nyilakkal kell kombinációzni és a berserk és az invisible-ra emlékszem is ( jobb jobb bal bal - Invisibility
    fel fel le le - Berserk )
    de úgy emlékszem van még kettő .Segítsetek már mert színesebb a játék minél több funkcióját tudod használni .
  • trunks666
    #3374
    Üdv mindenki,

    tegnap beruháztam egy Audigy4-re, és van egy olyan gondom,hogy ut2004 közben az announcer nem a centerböl(illetve innnen csak nagyon-nagyon halkan) hanem a két elsö hangszóróból szól.
    Ez a jelenség érdekes módón csak akkor lép fel ha HW 3DAudio-ra vagy HW 3DAudio+EAX-ra állítom. Sima 3DAudio beállításnál szól rendesen a centerböl.DVD filmeknél meg egyéb ac3-as aviknál minden szól ahogy kell, szóval itt lehet a bibi.
    Találkozott valaki már hasonló problémával ?
  • grebber
    #3373
    Out of Hell mod mikor jön ki nemtudja valaki?
  • haxoror
    #3372
    Ha patchelve van akkor már nem kell krekkelni és a dvd se kell
  • zolo
    #3371
    Én ajánlanék neked egy no-cd/dvd cracket.

    itt keress hozáá
  • SySERR
    #3370
    Nem kell semmi extra. Hivatalos 3369es patch eleg.
    Masolt jatekkal nem mindegyik szerveren lehet jatszani.
    http://unrealgames.tx.hu <- innen le tudod tolteni a patchet es van ott szerverlista is. A Bermuda szervereken lehet masolt jatekkal is jatszani.
  • plasmagun
    #3369
    Meg szeretném kérdezni, milyen Patch-et kell letöltenem az UT 2004-hez, hogy tudjak multizni másolt CD.kel.Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Zsoldos
    #3368
    Udv! valaki tudna adni egy reg filet az ut2004-rol? (regeditben jobb klikk/export) A vinyon megvan a progi, csak nincs meg a dvd-je es sir inditaskor..
  • RelakSfromhome
    #3367
    unrealgames.tx.hu

    Ezen a néven fog futni a továbbiakban. SySERR várja ubi-tól az adatbázist, meg a webcím jogait, és akkor többé-kevésbé visszaállnak a korábbi állapotok. A fórum nem feltétlenül.
    Apropó, az ottani fórum már beindult. Még lesznek topik finomhangolások, meg egyebek, de már van némi élet rajta :)
  • tbundy
    #3366
    nekem is tetszik az UTR, van szerver is multihoz, bár cdkey verzióval megy csak :P
  • Dr4gonlord
    #3365
    Zark :D. De a lényeg (globálisan) kijött az Unreal Tournament Revolution. az egész Unreal Tournamentet átírják UnrealE 2.5 alá! NAGYON Durva! és ez még csak az alfa verzió, milyen lesz a végleges. Ja igen, sé ha az UT2007 nem váltja be a hozzáfűzött reményeket UE 3.0 alá is átírják.

    Kép

    Weboldalon még van több is. Ja és igen, UT2004.hu-val mi a rák lett? Nah, mindjárt visszakeresek a fórumban, hátha van róla valami.
  • SySERR
    #3364
    A megszunt UT2004.HU forum helyett inditottam bermuda ut200x forumot. Ilyen ex ut2004 forum es itt erheto el: http://bermuda.ut2004.hu
  • RelakS
    #3363
    Ha ez egy szerveren figyelt a neten, akkor egy mutátor lehetett a bűnös :) Láttam én már olyan távcsöves pistát is, hogy a gépfegyver szaros csúzli a sebesség tekintetében ahhoz képest.
  • nnoel
    #3362
    Egyszer mentem egy skorpióval ons -ben és egyszer csak nem a link gunnak a fegyverével támadott hanem a flak cannonéval.A másodlagos opciónál ahol meg kikéne húzznia magából egy ember kaszálót,a flak cannon másodlagos opcójával támad .Ez hogy lehetséges?Van valami gomb amivel lehet váltani a fegyverzetét?.Mert mondjuk tök jó lenne ha mondjuk rocket launcherrel lehetne nyomulni,vagy akár Redeemerrel vagy ionpainttel.Bár lehet hogy egy kicsit elkalandoztak a gondolataim...
  • madrac
    #3361
    1. Akkor így jártál, nekem ez sem béka
    Lehet, hogy sok magyar ip tartomány levan tiltva és te is bennevagy, vagy nem tudom.
    2. Egy játékbeli kép egészen más kép téma, arra valóban a JPEG ideálisabb.
    PNG-t is lehet paraméterezni egyébként, és az veszteségmentes tömörítésű formátum, úgy mint a GIF.
    3. Nekem sosem volt gondom PNG feltöltésével.

    Hogy ontopic legyek, elég érdekes, hogy még most sem tűnik fel az illetékesnek, hogy felnyomták az ut2004.hu-t