3761
  • haxoror
    #3360
    Oké várj mindgyárt adok egy ingyenes linket!
    De ne mozdulj a gép elől mert lecsúszol róla!
    Csak nézd a monitort és frissítsd az oldalt, mindjárt itt vagyok a linkkel!
  • kev
    #3359
    Ha meg akarnám venni, akkor nem kérnék letöltési helyet... Nyomjatok már ide egy gyors szerver címet ahol fennt van a játék !
  • 14arsenal14
    #3358
    hy
    Van egy klán a NiGHt-FaLl Nevű már CoD2 ben megy de tervezzük a CoD1 et united offensivet warcraft 3 és a Counter Strikét meg még sok más egyéb játékbak és klán vezetőket keresek akármien internetes játékban MSN: [email protected]
  • arty
    #3357
    nekem is béka :)

    haxoror: az alien swarm coop-ban isten !!! szingliben nem annyira, egyesével kell menni mind a 4 emberrel :(
  • RelakSfromhome
    #3356
    vedd meg! 4000 Ft nem pénz érte
  • kev
    #3355
    Srácok, rakjatok be lécci, egy működő gyors linket, ahonnan lehúzhatom a game-t (2004). Újra játszani szeretnék vele.
  • RelakSfromhome
    #3354
    1: kössél fel baze, de nekem akkor sem működik. INNEN AZ SG-RŐL LEGALÁBBIS!!! pedig ezt: szúrtam be máshova is O_O Ettől még a bélyegképet nem látom :S

    2: JELEN esetben tényleg nem lehet a jpg-vel jelentősen jobb fájlméretet előállítani. De csinálj csak egy képet a játékban! Ha megnézed, akkor pl most a NFS:MW-ban a png-im sorra 800k, 1M körül vannak, ugyan ez jpg-ben jelentős romlás nélkül 150k-t nem lépi túl!

    3: valamiért mikor felraktam az imageshack-re egy png-t, akkor meghibbant, és most három különböző módon is le van ugyan az tárolva
  • RelakSfromhome
    #3353
    Nemtom, de nekem sem Gödöllőn, Sem Budapesten nem látszik. Egy kis trükközéssel egyébként meg tudtam nézni.
    És most fogok valamit mutatni!, csak egy kicsit vacakolok a képeddel, amit most ellopok :)
  • madrac
    #3352
    Nem tehetek róla, csak a te kedvedért megnéztem másik gépen is, és tökéletes megjelenik persze.
    Ha neked valami lokális dolog miatt mégsem, az engem teljesen hidegen hagy...
    De, ha megfizeted, elküldöm neked akár email-ben is, ha ennyire fontos.

    Szerintem nézz utána inkább, hogy mire való elsősorban a JPG formátum, és, hogy azonos fájlméret esetén melyiknek jobb a minősége ennél a képnél, még mielőtt hülyeségeket írsz.
    De mondom, ha neked 81 KB sok egy képernyőmentéshez, akkor a hiba benned van.
    Nem kötelező megnézni továbbra sem
  • RelakSfromhome
    #3351
    és két gépemen lenne hiba? Ráadásul az egyik linuxos!

    Egyébként meg nem lol, hanem a jpg még ennél is kisebb lenne :P
  • madrac
    #3350
    Nekem továbbra is minden böngészővel jó, nálad lehet a hiba.
    Thumbnail-re is rávan írva, hogy 81 KB az a kép, ha ez neked túl sok akkor miért nézted meg?
    JPG-be..., LOL
  • RelakSfromhome
    #3349
    Még valami:
    Meg tudtam egy kis trükközéssel nézni a képedet, de ekkorát légyszives jpg-ként felrakni. Köszi :)
  • RelakSfromhome
    #3348
    Megnéztem!

    1: A my.php tényleg körítéssel adja.
    2: eddig a thumbnail-ek sem jelentek meg az sg-n, mert le lett tiltva a host :D
    3: ez nem változtat azon, hogy amit feltöltöttél, az a #3338-ban látható hibákkal tér vissza.
  • madrac
    #3347
    A te itteni képedre is a valódi kép thumbnail képét látom.
    A kép címét és az imageshack-en lévő nagy képre mutató link-et is onnan másoltam be, azt amit ő megadott képfeltöltés után...
    Egyébként meg úgy adja, hogy a link-be bennevan a my.php, nyilván mert ott még van valami reklám. (nálam csak jelzi a böngésző, hogy valami flash is van ott a képen, békán kívül)
  • RelakS
    #3346
    jé, a thumbnail már engedve van az imageshack-ről :)
  • RelakSfromhome
    #3345
    pl:
    rossz url:
    http://img276.imageshack.us/my.php?image=gorbe1ru.jpg
    Jó url:
    http://img276.imageshack.us/img276/701/gorbe1ru.jpg

    Utóbbit úgy éred el, hogy amikor bemész a MyImages-be, van olyan, hogy Thumbnail code, Forums.
    Ugyan ez a kép ezzel a módszerrel így üzemel:

    Most is békát látsz, de ha rákattintasz, akkor bejön az oldal.
  • RelakSfromhome
    #3344
    egy my.php-t hív meg, ami miatt valószinűleg csak te látod a képet.
  • madrac
    #3343
    Nem értem, nálam a valódi képet mutatja másik böngészőben is, itt is, és az imageshack-en is.
  • RelakSfromhome
    #3342
    a képed helyén csak az imageshack békás logója figyel, és ha rákattintok, az alább említett hibát produkálja
  • grebber
    #3341
    Sorry nemszóltam Single Plyer lesz:

    Out Of Hell is a Single-Player Total Modification for Unreal Tournament 2003 and 2004. It is a horror game set in a zombie-infested town. Out Of Hell contains 100% original content including textures, models, and animation. It will be released simultaneously for Unreal Tournament 2003 and 2004 and best of all, it's completely free!
  • grebber
    #3340
    Erről a Mod-ról tud valaki infokat?
    Single Plyer lesz ez?
  • madrac
    #3339
    Milyen békáról van szó?
  • RelakS
    #3338
    Jah (rohadjanak meg), a békát meg szarul linkelted:

    "Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=23) state=1 in /home/image/www/img/banned.png on line 53

    Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=31) state=1 in /home/image/www/img/banned.png on line 53

    Parse error: parse error, unexpected T_STRING in /home/image/www/img/banned.png on line 53"
  • madrac
    #3337
    Mintha felnyomták volna a magyar ut2004ut2004 oldalt



    LOL!
  • LC Finntrol
    #3336
    hy all
    Felvétel az .:LC:. Clannál,ha vkit érdekel írjon ide...
    Szokottt vki Bermudán lenni?
  • tbundy
    #3335
    a Red orchestrával játszottam, sztem hangulatos mod (CoD-szerű ), volt pár magyar emberke is a szervereken anno.
  • haxoror
    #3334
    1. UT2004 - The Soulkeeper Mod
    2. UT2004 - Alien Swarm v1.2
    3. Red Orchestra v3.3: Combined Arms [Installer]
    4. UT2004 - Ballistic Weapons v1.10 [Umod]
    5. UT2004 - Defence Alliance 2 Client [EXE]

    Ezeket már próbáltátok?
    Melyiket éri meg leszedni?
  • Zsolo007
    #3333
    AMD64 patch :)
  • Ombika
    #3332
    Koszonom!!
  • tbundy
    #3331
    link
    ez egy kombinált csomag. benne van az eredeti UT99 hangja, és a szövegmagyarosítás is.
  • Ombika
    #3330
    Hol talalom azt?
  • tbundy
    #3329
    text magyarosítás van, hangot nem tom
  • Ombika
    #3328
    udv!!

    Letezik full magyarositas+hang hozza?
  • haxoror
    #3327
    Klikk bannerre ott van élet :)
  • Hrisskar
    #3326
    Úgylátszik lekéstem erről a forumról, mivel már szeptember 15 óta csakén írtam ide egyedül!De előtte 9 nappal se volt nagyobb a forgalom.
  • Hrisskar
    #3325
    Hi!

    Nemrég szereztem meg az UT 2004-et és szerintem oltári jó(Trillioszor jobb ,mint a Quake 3 Arena). Egyenlőre csak normál szinten játszok. 2 óra alatt eljutottam az 1. team deathmach-ig és megcsináltam a hozzátartozó csapatkapitány vs. csapatkapitány harcot is.(naná, hogy lealáztam 15:0-ra)
  • haxoror
    #3324
    Akkor így jártál vagy most vegye meg neked vki helyetted?
  • balintk
    #3323
    De most egy modért nem veszem meg. :(
  • RelakSfromhome
    #3322
    akkor vedd meg! 4000 forint nem olyan sok érte
  • balintk
    #3321
    így nem tudok jáccani :(