1645
The Matrix Online
  • Atkamon
    #1405
    Lehet rajtuk változtatni, de csak úgy hogy lenullázod az összeset, és aztán újra elosztod őket... vedd meg az archive vendornál a Stat Hack Ticketet, és csináld meg a küldetést.... el fogsz vele tökölni egy ideig, mer nehéz küldi... de nem kell benne harcolni...
  • MadWenom
    #1404
    Azt szeretném kérdezni hogy amikro fejlödök més kiválasztom hogy szintenként melyik tulajdonságom fejlesztem( blief, reason...) akkor később meg tudom e változtatni hogy egyik képeségböl levonok pontokat és a másikhoz meg hozzáadok? Vagy ezek a pontok véglegesek és már nem tudok rajtuk változtatni?
  • Atkamon
    #1403
    aha pont most olvastam a hivatalos oldalon: "The buddy key promotion that we're working on is pretty close to being a reality."
    Szóval nemsokára....
  • Mr_no_NaMe
    #1402
    Köszi szépen! Jó játék volt ez csak nem nagyon ment a régi gépemen még
  • Atkamon
    #1401
    öh... hallottam valamit hogy terveznek megint BuddyKey osztást... majd akkor küldök egyet
  • Mr_no_NaMe
    #1400
    Szisztok
    Most én is kedvet kaptam hozzá :)
    Régen sokat játszottam a triallal és azt szeretném kérdezni, hogy tiral mikor várható? Megvenni szerintem nem fogom mert drága, de ha elég olcsó akkor talán az is lehet.
  • MadWenom
    #1399
    Ok csinálgatom.
    Szerintem nekem is kell tároló ember. Gondolom majd e-mailban tudom a cucokat átküldeni neki?!
  • Atkamon
    #1398
    Hát... 6-ig nem nagyon tartanak... olyan 4-5ig szoktak... igen én mostanában nem jáccok sokat, majd nemsokára... a tokeneket meg tartsd meg mindenképpen, mert azokat beválthatod nagyon jó dolgokra a collectoroknál... viszont mindhárom szervezetnél meg kell csinálnod őket, de nem kapsz reputationt, szóval, ha zioni vagy nyugottan csinálhatod a merovingit is. az a baj hogy én csak Downtown-ban tudom, hogy hol vannak ezek a collectorok, egyet tudok richlandben mara c közelében, a térképen úgy van rajta, hogy Machine Investigator. Nézd majd meg.
  • MadWenom
    #1397
    jut eszembe, én sorra csinálgatom az archiv mission-öket és ami kéész azért kapok egy tokent hogy elkészült. Ezeket sora gyüjtöm hogy mind meg legyen. Jók ezek valamire vagy semmi értelme gyüjteni?
  • MadWenom
    #1396
    Ah értem. És meddig tartanak?
    Gondolom közben is be lehet szálni.
    Mert én reggel 6kor érek haza és ha még tart akkor be szeretnék szálni.
    A seraphin protectors klánban vagyok
    Viszont syntaxon sosem látok senkit sem közületek!

  • Atkamon
    #1395
    nos igen angol tudás híján elég nehéz lehet ezzel a játékkal jáccani:p amúgy te a Live Eventekre gondolsz? Azok éjjel vannak... legalábbis nekünk éjjel... olyan 2 körül kezdődnek. Ha van klánod és bennt vagyolyankor, akkor biztosan szólni fognak... ha nem... akkor nem tudom:P
  • MadWenom
    #1394
    hogyan lehet részt venni eventekben és mi a lényege.
    Biztos egyszerü csak az angol tudásom gyatra és e miatt nem vágom.
  • Atkamon
    #1393
    Syntax: Attila13
    lvl 50
    meg még két karakter syntaxon de azok csak tárolók:P
  • MadWenom
    #1392
    Ja a nevem Syntaxon: Jonyboy
    Vectoron: Weni
  • MadWenom
    #1391
    Sziasztok srácok!
    Ha valaki tolja a játékot az legyen szives irja meg hogy melyik szerveren van és milyen néven mert szivesen fölvenném a friend listámra.
    Én a délutánt és az estét töltöm Syntaxon A hajnal meg a délelőt pedig Vector-Hostile amikor van időm.
    Hali
  • Atkamon
    #1390
    ööh... a játék fel van telepítve? mert ha igen akkor lépj be és a játék nyitó ablakán kattincs az account-ra, és ott jelentkezz.. ott tdod állítani ezeket
  • MadWenom
    #1389
    Jo jo ok, hogy levonja a bank karidrol de nekem az az oldal címe kéne ahol ki birom választani hogy menyi időre szeretnék feltöltést venni és utána csak a bankkari számát keljen megadni. Mindenhol csak EverQuestet találok. Egyébként a game cardon egy 32 karakterböl áló kód van amit bejelentkezéskor kell megadni?
  • Bogyee
    #1388
    voltak film és egyéb reklámok a táblán azok teljesen eltűntek legalábbis nem sokat láttam
  • Atkamon
    #1387
    Melyik reklámok? Még régebben volt egy ilyen verseny, hogy ki csinálja meg a legjobb reklámot ezekre a táblákra és tök jók vannak... a legtöbbet betették a játékba
  • Atkamon
    #1386
    Én úgy fizetek, hogy minden hónap 20-án levon a bankkariról 15 dollárt.
  • Bogyee
    #1385
    na igen én nagy visszatérő vagyok:P
    habár most megint abbahagytam LOTR online miatt meg amitt is, hogy kihalt az mxo világ legalábbis számomra kihalt a régi időkhöz képest
    még a reklámok is elkerültek a táblákról ami elég illuzió romboló
  • Since
    #1384
    Bogyee már kezdetek óta játszik vele kisebb nagyobb megszakításokkal :-)
  • MadWenom
    #1383
    Hali ujra itthon vagyok csak az a baj hogy most kéne vegyek feltöltő kártyát a játékhoz.
    Ati te hol szoktál feltöltést venni a játékhoz?
    Melyik oldalon? Én már elfelejtettem és nem találom azt ahol fizetni lehet. Vennék 1 30 napos feltöltést mert kb 1 hónap után megint kiutazom gondolom. Persze nem tom mennyi időm lesz itthon játszani mert sokat kel most itthon is melózzak. De azért majd szoritok rá időt :-)
    Hali.
    Ja Üdv Bogyesz. Nagyon COOL a game csak ajánlani tudom ;-)
  • Bogyee
    #1382
    Bogyee néven vagyok és syntax
    egész éjjel melózok úgyhogy játszhatunk:)
  • Atkamon
    #1381
    jajdejó^^
    Én most hétvégén jáccani fogok meg ma.... igen most lesz an Anniversary Event. Jnak ígérkezik lesz egy csomó új cucc pl ilyen pólók midnenféle feliratokkal meg minden! Melyik szerveren vagy? Mert nekem csak Syntaxon van karakterem Attila13 néven. 50es vagyok
  • Bogyee
    #1380
    na patchel a gép, hamarosan jack in:)
  • Bogyee
    #1379
    szerintem ma előfizetek, főleg, hogy most van a játék indításának 2. évfordulója ha jól emlékszem..:)
    én pont ellenkezőleg érek rá, mikor gyerekeknek szünet van én akkor dolgozok:D
    na de majd egyeztetünk, még fel kell telepítenem játékot, frissítés egyebek.
  • Atkamon
    #1378
    öh... sok volt a villanyszámla úgyhogy hétköznap nem nagyon jácchatok, de hétvégén reggeltől estig nyomom:P meg suliszünetben is...
  • Bogyee
    #1377
    minden nap játszol? napközben szoktál? igazából otthon nem nagyon szeretnék játszani hanem napközben melóból
  • Bogyee
    #1376
    szóval akkor nem túl sokan, ó a régi szép idők:)
  • Atkamon
    #1375
    Én jáccok, volt egy 50-es magyar csaj, de mostanában nem látom... Aztán még van két srác az egyiket megintcsak nem láttam mostanában a másik meg ki fog menni külföldre dolgozni úgyhogy ő is abbahaggya...
    én csak róluk tudok... más szervereken nem tudom... én syntaxon vagyok
  • Bogyee
    #1374
    srácok nyomjátok még a játékot?:)
    illetve hányan kb, mostanában újra elfogott az mxo kedv lehet visszanézek..
    kell egy kis időtöltés melóban:)
  • Atkamon
    #1373
    öh... nem tom... 15 dollár... 3000 ft körül lehet de nem tom:P a szerverek jók, nagyon sok játékos fér be és csak olyankor van lag, ha nagyon sok ember van egy helyen
  • Fido4life
    #1372
    forintba átszámítva mennyit kell fizetni havonta ? és mennyire stabilak a szerverek ? (pl mennyire laggolnak, hány player fér be)
  • Atkamon
    #1371
    Leírom neked naggyából én mert nem tudok ilyen oldalt:) Na szóval ez egy mmorpg, azt mondják az egyik legjobb. Ez azt jelenti hogy fizetni kell azért hogy jáchass, viszont abból amit befizetsz, fejlesztik a játékot, ami azt jelenti, hogy kábé minden hónapban kijön egy patch, ami nem csak hibákat javít ki, hanem új dolgokat is ad a játékhoz, és még a történetet is továbbviszi. Tehát ez a játék a 3. rész után játszódik és a történet folyamatosan megy. Mindeig kerülnek be új szereplők, új történések meg minden. Szerintem nagyon jó játék emrt nagyon sok oldalú. Tehát csak például a képességekről órákat lehetne beszélni. Nagyon sok képesség van, ilyne fákba rendezve. Tehát minden szintlépéssel újjabb képességek nyílnak fel. A közösség is nagyon jó, nagyon jófej mindenki, najó nem mindenki de a legtöbb ember. Ez nem olyan játék(mivel fizetős), hogy minden hülye kisgyerek jön és hülyül, hanem tényleg egy kicsit megválogatott a közösség, viszont mindenki nagyon sokat segít neked meg minden. Van a játékban három szervezet. Zion, Gépek és a Merovingi. Ezekközül egyikhez csatlakoznod kell, és azt "szolgálni". Persze ez nem szolgálás csak... nem is tudom, részvétel talán. Aztán minden szervezetben vannak klánok, amikhez csatlakozhacc, megismerhetsz embereket stb. Egy óriási nagy város áll előtted tele ellenségekkel, barátokkal döntésekkel. Én nem tudom megunni:P ha még valami érdekel kérdezz!
  • Vans
    #1370
    tudna valaki adni valami linket vagy csak röviden leírni, hogy milyen is ez a játék a többi matrix gamet etm vagy path of neo már végig vittem a trilogiát is már látam párszor és nagy rajongó vagyok viszont erről a játékról a nevén és azon hogy internetes nem tudok semmit kössz az infót előre is
  • Atkamon
    #1369
    jah én is felvettelek mert a játékban nem simán Attla a nevem hanem Attila13:P öh... most holnap lesz egy patch, végre... azután már nagyon sokat fogok megin jáccani:P
  • Atkamon
    #1368
    Öh... az mindegy hogy milyen irányba fejlődsz kásőbb már úgyis sokminden leszel... nekem is márcsak a spy tree-k hiányoznak és megvan minden... na majd beszélünk bent
  • MadWenom
    #1367
    Már megint problémám van.
    Nem tudom hogy az Abyliti tree-n hogy is kell fejlődgetni és megszerezni a képességeket.
    Majd dumálhatnánk ez ügyben is ha játékban leszel.
    Biztos nem bonyolult csak én vagyok béna.
    Most egy 18-as és egy 7- es csávókával tolom. Egyik coder másik operativ irányba fejlődik és a továbfejlődésel kapcsolatban kérdeznék töled pár dolgot.
    Szia
  • MadWenom
    #1366
    Hali

    Mikor szoktál játszani?
    Hány óra köül?
    Fölvettelek friend listára
    majd jó lenne közösen játszani
    gondolom ugy hamarabb is fejlődik az ember.
    Csak a standard mision és a könyvtárban kapható missionok vannak?
    Vagy van más fajta xp szerzéasi lehetőség is?
    Syntaxon Jonyboy a nevem.
    Szia