1645
The Matrix Online
  • Atkamon
    #1365
    aha:)
  • Since
    #1364
    Akkor tudom ki vagy :) Attila :)
  • Atkamon
    #1363
    nem te vagy Robika?:)syntaxon vagyok
  • Since
    #1362
    Melyik serveren játszol? Gondolom zioni vagy :)
  • Atkamon
    #1361
    öh... igen a Live Eventek hiányoznak de mostanában vannak LE-k korábban is. Például valentin napon este 8-kor volt egy. Szerintem nagyon nem Single Player... nagyon sok mindent lehet benne együtt csinálni, csak meg kell találni a jó társaságokat. Nekem sok időm volt mindig jáccani, egész nyáron ezt toltam és még most is akkor jáccok amikor csak tudok... nekem nagyon bejön ez a kedvenc játékom:)
  • Since
    #1360
    újból elkezdtem a játékot...Hát nem is tudom mit mondjak...Nagyon hiányolom a live eventeket mert nagyot dobtak a játékon. Azt tudjuk hogy a server merge után amcsi időben vannak az eventek ami olyan éjféli időpontot jelent európai átszámításban. Syntaxon nyomulok egy 22es gép kung-fu karival, csak nagyon kevesen vannak...MXO-t talán AA-hoz lehet hasonlítani. tiszta single player game, akinek nincs sok ideje MMORPG-vel játszani az letud ezzel a játékkal szórakozni...Csak ezek a live eventek hiányoznak :(
  • MadWenom
    #1359
    valamikor dumálhatnánk mert van pár dolog ami nem világos a fejlesztések terén. A hyper jump-ot pl mikor lehet megszerezni. Egyáltalán hogy klell megszerezni?
    Na mindegy msn-en fölvetelek. Ha leszel akkor dumálhatnánk.
    Hello
  • Atkamon
    #1358
    Le lehet tölteni Fileplanetről. 15 dollár havonta és igen bankkarival lehet fizetni
  • Atkamon
    #1357
    Minél magasabb szinten vagy annál több xp-t kapsz mission-önként. 14-es szinten ne várj többet maj a 40-esek körül már ilyen 8 millió xp kell a következő szintig ott majd már lesz olyan küldi ami 500000-ret ad.
  • MadWenom
    #1356
    Devace

    A játék havidijas!
    Magyarországon elvileg nem kapni. Én is külföldön vettem!
    A fizetős országok listáján Magyarország nem is szerepel!
    Csdak a nyugati roszágokbol néhány!
    kb 14 euro 1 hónap de minél több hónapra fizetsz elő anál olcsóbb!
    Szerintem csak bankkártyával lehet fizetni mivel gamecard nincs magyarországon a boltokban mivel a játékot sem árulyák tudtomal.
    hello
  • MadWenom
    #1355
    Hali!

    Kéne kis help mert nem tudom hogy hogyan lehet benne jól fejlődni!
    A könyvtárban vettem titkos zioni missiókat de azért csak átlag 100e xp-t kapok és a 14 szint eléréséhez 1 milát kell öszegyüjteni.
    El sem tudom képzelni mennyi kell az 50-es szintig
    100ezrével ez elég hoszadalmas játék és uncsi
    biztos van valami módja hogy az ember több xp-t szerezzen nem?
  • davec007
    #1354
    Hello mindenkinek!
    Érdekel ez a játék, csak nem ismerem. Tehát "amatőr vagyok de játszani szeretnék."
    Feltennék pár kérdést amire lehetőleg válaszoljatok!
    Van havidíja a játéknak?
    Hogyha tört szerveren lehet csak nyomni, akkor honnan lehet letölteni?
    Hogyha nincs tört szerver se havidíj mennyiért árulják a boltokban???
    Jah és, hogy mekkore gép teljesítmény ajánlott hozzá!
    Előre is kösssssssz!
  • Atkamon
    #1353
    Nemrég jött ki az Update 48. Infók itt!
  • Atkamon
    #1352
    nem tom sajnos mi lehet... nekem ilyen nem volt soha
  • zozo15
    #1351
    hát letölteni letudom de kódot nem kapok mert ott ahol e-mail címet kell megadni hogy elküldje a kódot valami hibát ír ki, hogy baja van a böngészömmel. mond rá valalmit hogy próbáljam ki azt is megpróbáltam illetve egy másik böngészővel is akkor sem működöt...:(
  • Atkamon
    #1350
    ööh fileplanetről letölteni tudod...most nincs se trial se buddykey cucc... nem tom honnan szerezhetnél...
  • zozo15
    #1349
    Sziasztok!
    Érdekelne a játék és ki szeretném próbálni!
    Valaki tudni küldeni hozzá egy trial kódot?
    Már lassan 2 órája mászkálok hogy hátha valami de sehol semmi.
    Az egyetlen ahol majdnem találtam az a fileplanet volt, de ott meg azt mondja valami baja van...
    mail ahova jöhetne: [email protected]
    előre is köszi
  • Atkamon
    #1348
    Tök jó ma elkezdődött a Winter Holiday Event és marha jó! Találni kell ilyen hóembereket és azktól hógolyókat venni:P meg lehet hógyolyócsatázni meg mindenféle karácsonyi ruhát is lehet kapni:D
  • Atkamon
    #1347
    ird be a chat-be hogy /friend Attila13
  • Sith Riana
    #1346
    Nembaj értettem. én lvl 3 vagyok még csak :D
    Friend listához hogy tudlak hozzá adni? gondolom akkor majd látom is ha fentvagy ha friendlistámon rajta vagy.
  • Atkamon
    #1345
    Mármint a nevem csak Attila13:D És a szintem 50 lol
  • Atkamon
    #1344
    Én is ott vagyok! Hétvégén be tudok menni majd! A nevem Attila13 50-es szint...
  • Sith Riana
    #1343
    én Syntaxon asszem eza neve :D
    UchihaRiana névenn.
  • Atkamon
    #1342
    Oké most itt ki jáccik a játékkal és melyik szerveren??
  • Atkamon
    #1341
    Várni kell egy csomó időt hogy lejácca...
  • Curze
    #1340
    MxO Resource - Your guide to MegaCity
    Itt mindent megtalálsz!
    A videókat le lehet játszani, lehet, hogy kodek gondod van.
    Ha sokan vannak valahol (pl Mara C), akkor nagy a lag, ez elkerülhetetlen. Próbálkozz a különböző beállításokkal, nincs olyan ami mindenkinek tökéletes!
  • Sith Riana
    #1339
    Na játszogattam kicsit.
    Igy elsőre ami nekem szemet szúrt hogy a grafika nekem nagyon optimizálatlannak tünik :S fullon akad össze vissza holott majdnem egy atomerőmű van az asztalom melett :/
    Meg ahogy észrevettem az antialiasingot se nagyon szereti :( na mindegy eza kisebb gond.
    Valaki adjon valami tanácsot hogy hogyan álitsam be a grafikát úgy hogy élvezhető legyen de ne akadjon.
  • Sith Riana
    #1338
    játékban a videókat lelehet játszani? csakmert menüben rákattintok a play cinematic gombra aztán megynilik egy ablak de nemtörténik semmi :(
  • Sith Riana
    #1337
    Hali. Van valami oldal ahol talállok térképet a játékhoz hogy mi hol van?
  • Atkamon
    #1336
    ha nincs meg szójj... irták a mail címemen hogy a levélküldésekkel fennakadás lehet... ha nincs meg szólj és ujra elküldöm...
  • Atkamon
    #1335
    Megy a kulcs! 30-áig tudod használni! Syntax szerverre gyere ott keress Attila13 néven!
  • MaximumViolence
    #1334
    Sziasztok nekem is küldhetnétek 1 trial kulcsot,kíváncsi vagyok a játékra
    fileplanet nem müxik

    [email protected]

    THX
  • Atkamon
    #1333
    Amúgy mikor jössz bogyee és melyik szerverre?
  • Atkamon
    #1332
    hát jah
  • Bogyee
    #1331
    máskor legalább privátban küld el ne lássa a fél világ:D
  • Elder
    #1330
    hello
    valaki tudna küldeni egy 10 napos cd-key-t? kiszeretném probálni és ha tetszik megveszem eredetibe:) amugy amit beküldtél link oda ki van irva hogy closed.
    elöre is köszi
  • FLeK0
    #1329
    itt lehet kérni keyt: http://www.fileplanet.com/promotions/matrix_online/trial/
  • Trinityy
    #1328
    MATR-XGAM-KEYA-E249-XGH3-6PRE-RF7B-BEA2
    itt a key,de nem biztos h müködik.
  • Bogyee
    #1327
    elvileg van még nekem is 2 vagy 3 kulcsom
  • Atkamon
    #1326
    Én is tudok kulcsot adni