1645
The Matrix Online
  • MadWenom
    #1445
    ah biztos a data node locator handheald-ra gondoltál.
    Amúgy nem tudnál pontos koordinátát mondani nekem hogy hol találtad?
    Gondolom Más szerveren is ugyan ott lesz. Még ugysem láttam senkin sem ilyen cuccot. Gondolom az a tied volt amit a képen mutattál :-)
  • MadWenom
    #1444
    Az a baj nem tudom mi az a handgeld és hogy hol találom.
  • Atkamon
    #1443
    Azok data node-ok... ha a közelükben használsz egy data tap-et akkor kapsz pénzt... de ha bekapcsolod a handgeld-et, akkor megjelenik egy pont a térképed hogy "Luggable Detected" menj oda ahova az vezet. És amúgy ha kilépsz a játékból akkor is elveszted a cuccot.
  • MadWenom
    #1442
    Ja és van nagyobb fénylő pötty vagy inkább már labda szerü dolog ami már elégg szépen világít. Csak nem tudom mi a tehendő.
  • MadWenom
    #1441
    Elkezdtem használni és egy halom kis fénylő pöty jelent meg össze vissza. Oda mentem de nem tudtam velük mit kezdeni.
    Nem igazán vágom ezt a data node cucot.
    Mik ezek a pöttyök? Kell valamit velük csinálni? Hogy fogom igy meg lelni a cucost ami el van dugva?
  • MadWenom
    #1440
    Huuu ez mind nagyon izgalmasan hangzik.
    MEgpróbálom meglelni őket.
    Remélem nem kell valami spéci ability a data node locator-hoz.
    De gondolom ha megszerzem azt a valamit és elhagyom a várost majd később visszamegyek attol még meg lessz a cumó nem?
  • Atkamon
    #1439
    Ja és még annyit hogy ha van nálad egy luggable, akkor autómatikusan pvp zászlót is kapsz. Tehát meg tudnak ölni és el tudják tőleg venni.
  • Atkamon
    #1438
    Az Insecticide Code-al meg tudod ölni azt a nagy, 100-as szintű szörnyet. Ha attól megszerezted ami van nála, akkor már csak jó sok decaying coe kell és szerezhetsz egy bandanát vagy egy kalapot.
    A LED Blck Box meg az ilyenek Luggable-ök. Azok el vannak rejtve mindenhol a városban, a Find Luggable képességgel és egy data node locator handheld-el tudod őket megtalálni... buffokat adnak meg valamilyen effektet a karakterednek. ja és nem tudod őket ki vinni abból a városrészből ahol találtad, illetve ha meghalsz, és reconstructolsz, akkor is elveszíted. Itt egy kép az N30 Frag-ről:

    A Sneak meg nem tudom miért nem jó neked... én simán végig mentem vele azon a múzeumon... próbáld azthgy nem menj közel hozzájuk...
  • MadWenom
    #1437
    A másik nagy problémám, hogy a pandora box 4-ik részében egy muzeumba kell bemenni. Megpróbáltam snake-el de álandóan észrevesznek és megtámadnak pedig 50-esre fölfejlesztettem. Esetleg van más ability amit ha megszerzek akkor hatékonyabb lesz a snake?
  • MadWenom
    #1436
    ha kinyirok valakit kapok jobb esetben 1 decaing kódot. Ezeket be lehet váltani a colectornál. ez eddig ok de az update note elején ir valami Led black box meg Buffs, N30 frags stb Ezeket nem tudom hogy mi a módja a megszerzésének. meg azt sem tudom hogy a collectornál ami van insecticide code az mire jó?
  • Atkamon
    #1435
    ööh miről adjak instrukciót? nem vagyok angoltanár:P
  • MadWenom
    #1434
    mivel nem tudok jól angolul ezért nem sokat hámozok ki belőle.
    De ha adnál pár instrukcciót annak nagyon örülnék :)
  • Atkamon
    #1433
    Te sosem olvasod el az Update Note-okat?:/ tudod abban minden újítást leirnak... Ez egy új quest, olyan mint az Area K kabát.
  • MadWenom
    #1432
    Attila mostanság játszol a mátrixal?
    Valami bazi nagy füstemberek vannak Batthy Row-n és mindenféle karaktereket gyártanak akiket irtunk ezerrel.
    Gondolom ez valami live event akar lenni.
    Nekem nagyon bejön.
    Te tolod?
    Esténként van vagy 3-4 szer.
    Szlapi ha tetszett a mátrix játék előző része akkor ez is tetszeni fog az meg hogy régi a játék nem számít mert nem gépekkel játszol hanem élő emberekkel és ezért nem fogod megunni :) A grakikára meg nincs panasz szerintem. Olyan mint egy nagy virtuális játszótér ahol ismerkedhetsz és sok mindent csinálhatsz csapatban :-)
  • Atkamon
    #1431
    Amúgy nekem is sokmindent kidob a kereső... én ugyanúgy nem tudom hogy melyik az... de gondolom aza neve hogy The Matrix Online trial...
  • Atkamon
    #1430
    dehogy van=D
    ez fizetős
  • FLeK0
    #1429
    http://www.direct2drive.com/330/product/Buy-The-Matrix-Online-Download
  • szabip
    #1428
    köszi,de nem tudnád belinkelni,h pontosan honnan,mert sokmindent kidobott a kereső.
    előreis köszi
    és nincs hozzá valamilyen patch,h ne kelljen fizetni?
  • Atkamon
    #1427
    Meg tudod rendelni a játékot vagy le tudod tölteni fileplanet-ről.
    Igen fizetős 15 dolcsi havonta
    Elég sokan játszanak vele ahhoz képest hogy milyen régi.
  • szabip
    #1426
    hello
    lenne pár kérdésem:
    honnan tudom megszerezni a játékot?
    ezis fizetős?(ha igen,mennyibe kerül)
    le lehet tölteni valahonan pl.:Torrent?
    játszanak még vele sokan?(csak mert nem 1 új játék)
    köszi
  • Atkamon
    #1425
    Hyper Jump bétát már nem lehet szerezni... csak azoknak van akik a triallal/bétával jáccottak. A Mobious Code is ilyen. Nekem is megvan mindkettő, mert ezt a karakteremet triallal kezdtem el.
  • MadWenom
    #1424
    ugy döntöttem hogy a vectoron fejlesztem tovább a karakterem mert az már huszon valahányasnál járt mikor a syntaxon elkezdtem játszani a másik karakterrel mert láttam hogy ott vagy. Aztán inkább a mellet döntöttem hogy a vectorosat fejlesztem mert azzal hamarabb fölfejlődök.
    Seraphim protectorsnál voltam de mivel mindenki ofline volt ezért othagytam és velem eggyüt mások is. Most az underground elitben vagyok ami egy uj csapat és csak azért léptem be mert akik kiléptek a seraphimbol ők alapitoták és hivtak oda de nem valami nagy szám. Viszont hivogatnak egy másik csapatba. Valami Demimos arc vagy mi a fene a neve. pár napja lettem 50-es :-D Most ezt élvezem.
    Amúgy hol lehet szerezni hyper jump bétát?
  • Atkamon
    #1423
    A ruhákon meg minden tárgyon azok a pöttyök a stabilitást jelzik... ha fekete a nagy pötty, azért tűnt el rólad mert elment az összes stabilitása... a coder-ben vagy egy képesség hogy "Repair Items" töltsd be azt a képességet, és vegyél egy item vendortól Repair Items Tool-t. Úgy majd meg tudod javítani őket...
    Melyik szerveren vagy amúgy és melyik szervezetnél?
  • MadWenom
    #1422
    Ja Bocsi, mindig elszurom a neved :P
    Szóval fogalmam sem volt hogy ilyen nehéz kinyirni őket.
    Azt sem tudtam hogy fog kinézni ez az egész helyzet. Az első doboznál rengeteget szivtam. Kinyitotam a dobozt és az első hulámot visszavertem, közben folyton tömtem magamba a tabletákat. második hullámnál már elmenekületm hogy regeneráljam magam majd visszamentem ütni őket. Harmadik hullámnál kapásbol futás mert ugy vettem észre ha elfutok majd később visszamegyek akkor nem támadnak rám hanem álnak mint a többi hagyományos elenfél a páján. Szal 1v1ben le tudom nyomni őket. Csakhogy mire visszamentem eltüntek. Kezdhettem előröl. Mostmár olyan helyet kerestem ahol ha kinyitom a dobozt nincsenek a környéken helybeli gazfickók ugyanis az első doboz nyitásánál hemzsegtek körülöttem a helybéli bandák és mikopr a dobozt kinyitotam nem elég hoyg jött az invázió akkikel alig birtam, ráadásul a helybéli banda is kedvet kapot egy kis gyilkolászáshoz és nekem ugrotak. Szóval volt bunyó rendesen :-) Szóval kinyitotam a dobozt szépen irtotam is őket erre az butolsó embert mikor nyirtam már csdak egy kis élete volt mikor lejárt a doboz ideje és kezdhettem előröl. Gratula gondoltem. Ez nagyszerü kezthettem ujra harmadjára. De szerencsére harmadjára minden okés volt. A második doboznál már vittem magammal embert hogy segitsen nekem. Igy már mindjárt más volt a helyzet. Most a harmadikat kéne kinyitni de kéne segitség mert egyedül nem merem mivel sok sok tableta elfogyot az első doboz kinyitásánál. Amugy lvl 50 vagyok 3 napja :-D
    Van egy két furi dolog amit nem értek. PL vannak ruhák amik eltünnek rólam. Az invertoriban meg vannak de van egy kis változás velük kapcsolatban. minden cucnál van 1 nagy pötty és 2-3 kicsi. A nagy pötty az ami általában vagy zöld vagy piros vagy sárga vagy fehér és néha csak félig van. Nos ez nem tudom hogy mit jelent de azt vettem észre hogy amelyik cucot nem tudom használni ott a nagy pöty üres és csak a kicsi van meg mellete. Valamikor ujra tudom majd használni ezeket a cucokat vagy máár dobhatom kukába?
  • Atkamon
    #1421
    Jah és ha bármilyen kérdésed van nyugottan tedd fel...
  • Atkamon
    #1420
    Ez egy mini questje a játéknak... Pandora's Box a neve... Igen minden úgy van ahogy leírtad, de nem jutott eszedbe hogy erősítést is vigyél?:P azokat nehéz gyedül megcsinálni... Hányas szinten vagy? Jah ls a nevem még mindig Attila:)))
  • MadWenom
    #1419
    mikor feltettem a játékot a gépemre én sem tudtam játszani de kaptam egy értesítőt hogy mivel még nem aktiváltam a játékot a neten ezért játszhatok 30 napig vele. Fizetni ráértem utána.
    Várj egy kicsit és te is megkapod szerintem az értesitőt.
    De nyugodtan próbálkozhatsz hátha már észreveték hogy uj fiu vagy és még neked jár a 30 nap. Amugy meg biztos bele szeretsz a játékba :-)

    Atilla van 1 kis gáz. Elmentem 1 hotelba ahol vetem 1 noteszt, majd megcsináltam és kaptam 1 képeslapot. Azt is megcsináltam és kaptam 1 dobozt. Kinyitotam és körbevett vagy 15 ember és elkezdtek engem nyirbálni. Kinyirtam mindet erre megint jöt egy hullám. mikor kinyirtam megint jöt egy hullám aztán lejárt a doboz ideje és minden eltünt. kétszer próbáltam megcsinálni de nem sikerült. Nem azért mert meghaltam vagy ilyesmi. Nem tudom mit kell csinálni. Angolul kaptam némi infót. Valami olyasmit hámoztam ki belőle hoyg ha kinyirtam a csókákat amik több hulámban jönnek utána megjelenik 1 misztikus doboz amiböl ki kell vegyek 1 maszkot. mikor harcoltam próbáltam de nem ment. Talán a 2 hulám közötti időben kéne kivegyem a maszkot a dobozbol? Ha kinyirom őket kb 20 másodperc mulva jön a köv hulám.
    Szóval mit is kell csinályak pontosan?
    Egyébként még sok kérdésel fogok hozzád fordulni szerintem.
    Na hello.
    Robali melyik szerveren vagy?
  • Atkamon
    #1418
    szerintem igen az úgy jó, és csak egyszer kattincs a "Mehet"-re...
  • robali
    #1417
    Jó de én nem akarok fizetni csak harminc napig játszanni. És akkor az lehet hogy kb a 29-dik napon lemondom és akkor le sem vonja a pénzt?
  • robali
    #1416
    Jó de én nem akarok fizetni csak harminc napig játszanni. És akkor az lehet hogy kb a 29-dik napon lemondom és akkor le sem vonja a pénzt?
  • robali
    #1415
    Jó de én nem akarok fizetni csak harminc napig játszanni. És akkor az lehet hogy kb a 29-dik napon lemondom és akkor le sem vonja a pénzt?
  • Atkamon
    #1414
    Miért nem mered beirni a bankkártya számodat? azthiszed a Sony kirabol?:) és amúgy a 15 dollárt majd csak akkor vonja le mikor lejárt a 30 nap szerintem
  • robali
    #1413
    Én ausztriában vettem meg ezt a játékot és az van ráíva hogy 30 napig INGYENES viszont a regisztrációnál rögtön kéri azt hogy hány hónapig akarsz játszani ami enyi és ennyibe kerül. Aztán meg kéri a bankártyaszámot, és így nem merem megadni, hogy bejelöltem azt hogy 14$-ért egy hónapig játszhassak, az lenne a kérdésem hogy ekkor rögtön leveszi-e a pénzt vagy 1 hónapig játszom és csak utána lép érvénybe a regisztrációnál megadott előfizetési idő/egyenleg.

    NAGYON KÉREM VALAKI VÁLASZOLJON
    NEM TUDOK MIT CSINÁLNI
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Atkamon
    #1412
    Attila:)
  • MadWenom
    #1411
    Bakker sehol senki magyarok közül.
    Senki sem játszik rajtam meg Atillán kívül a játékkal?
  • Atkamon
    #1410
    minden könyvnek megvan a maga szintje... vedd meg azt a könyvet, amelyik a te szinteden van, és állj oda a proxy-hoz... várj egy kicsit és beküld egy construct-ba. Ott tudsz ölögetni, és van egy boss, aki néha nagyon jó dolgokat ad.
  • MadWenom
    #1409
    Jut eszembe a könyves boltban lehet archivist book-ot kapni. Ez mire jó?
  • Atkamon
    #1408
    nah... huszonnemtomhányas szintől 33-mas szintig mennek a küldik westview-ban... én akkor inkább internationalben csináltam őket... ott is lehet.
    Nem kell elérned az 50-es szintet...
  • MadWenom
    #1407
    Jut eszembe valaki mondta hogy előbb el kell érjem az 50es szintet hogy megcsinálhassam a stat hack tiketet. Ez igaz?
    hamarabb nem lehet lenulázni a pontokat?
  • MadWenom
    #1406
    Tényleg szívás ez a stat hack
    A másik dolog amit nem értek hogy miért kreálja a küldetéseket a gép álandóan westviewba nekem? Miért nem richlandbe ahogy rég volt.
    Mások akik nálam fejletebbek mindig richlandban csinályák a standard küldetéseket nekem meg álandóan westviewba teszi. Elég boszantó.
    Van valami ötleted?