1645
The Matrix Online
  • Atkamon
    #1485
    rakok majd fel ha akarod^^
  • mikike
    #1484
    képek vannak valahol?
  • Atkamon
    #1483
    https://secure.station.sony.com/mxo/details.m

    itt tudsz bejelentkezni az accountodba és megnézni.
  • MadWenom
    #1482
    Aha COOL kis szemuveg!
    Felre tudsz tenni 1et nekem? :-)
    Na jo nem muszaly. Majd megprobalok szerezni elvegre amit az ember megszerez azt jobban tudja ertekelni.
    Szerintem egy kis reklam kene a jateknak mert szerintem azert nem jonnek az uj gammerek mert nem is ismerik a jatekot.
    Mar alig varom hogy Irorszagban egy olyan helyen melozzak ahol olyan lakasban lakhatok ahol van net. Akkor vegre tolhatnam en is a Matrixot.
    A de varom mar hogy ismet jatszhassak.
    Az accountomat hogy tudom megtekinteni? Most nincs gepem szoval nem tudok az accountra klikkelni. Van mas modja is hogy megtekinthessem?
  • Radian
    #1481
    Azért kösz:)
  • Atkamon
    #1480
    Sajnos már elfogytak a kulcsaim, de már úgyis csak egy hétig érvényesek a Buddy Key-ek. Remélhetőleg nemsokára megint kiadnak párat, mert a játéknak is elég jót tenne pár új játékos=)
  • Radian
    #1479
    Hello,Ha van még abból a kulcsból amit kaptál küldenél nekem is egyet?A címem: [email protected]. Köszönöm Szépen.
  • Manbeast
    #1478
    Sza, énis kérnék egy budi kulcsot, ha lehet [email protected].
    Köszönöm!
  • Atkamon
    #1477
    hehe=P nekem is nagyon hiányzott, amikor egy hónapig nem voltam itthon=P
    Tegnap pont kijött egy új update és ilyen szexi piros szemüvegeket lehet kapni:P

  • MadWenom
    #1476
    Na hallohallo!

    Bakker neha nagyon hianyzik a matrix. Marha rossz hogy csak net kavezokban tudok netezni hetente 1x
    Karacsonyra ha haza megyek 1 honapig csak a matrixon logok majd :-)
    Udv mindenkinek es remelem talizunk a matrixban.
    Na csasztok skacok.

    Bakker de jo nektek hogy tudtok matrixozni k
  • sickness9
    #1475
    egyet küldhecc nekem is:) [email protected]
  • Atkamon
    #1474
    Elküldtem:)
  • BladE666
    #1473
    én megköszönöm ki szeretném probálni, az emailom [email protected]
  • Atkamon
    #1472
    Ma jött emailben nekem 5 csinos kis Buddy Key. Ez azt jelenti, hogy 5 embernek tudok küldeni egy-egy kódot a játékhoz, amivel 14 napig ingyen jácchat. Ha tetszik a játék, a 14 nap után előfizethetsz arra számlára, amivel 14 napig játszottál, tehát nem kell előről kezdened. Ha kell valakinek Buddy Key, adja meg a mail cimét és repitem:)
  • sickness9
    #1471
    mer mé ne?:D
  • Atkamon
    #1470
    Miért?
  • sickness9
    #1469
    ok csak azé vmivel jobb lenne Magyaro.-n belül :)
  • Atkamon
    #1468
    ööh... Magyaron belül nem tudom... de nem hiszem hogy nagyon sokkal többe kerülne ha nem, magyarországról rendeled meg.
  • sickness9
    #1467
    vagy ha nem adja meg senki akkor azt mondja meg vki honnan tom megrendelni magyarországon belül
  • sickness9
    #1466
    császtok nem tudná vki megadni nekem a 32 digit account key-t?
  • Atkamon
    #1465
    Én két hét múlva megyek Írországba:D és szívesen:) én csak egy hónapig leszek mongyuk.
    Szóval, ahhoz hogy meg tudj javítani egy 40-es szintű tárgyat, a repair skillnek legalább 40-es szinten kell lennie.
    A második kérdésre a válasz: Az amikor mindhárom eltűnik, mikor meghalsz, akkor nem keveri őket. Az egy bug. Az egyik mindig be van kapcsolva, csak akkor amikor meghalsz eltűnik, de attól még ottvan. Tehát nem lehet mindhármat egyszerre, hanem az egyiket csak.
  • MadWenom
    #1464
    ja még valami. Elég régóta szeretném megtudni hogy hogyan lehet eltüntetni a kiválasztott harci stilust. Tudod van fönt 3 ököl. Zöld Kék Piros. Egyik a force kombatot másik az acuracit harmadig az erőséget növeli. Na most mi van akkor ha én azt szeretném hogy ne legyen kiválasztva egyik sem. Ha meghalok és reconstruálom a karaktert akkor nincs kiválasztva egyik sem és ilyenkor keveri a harci stilust de amint kiválasztom az egyiket onnantol kezdve csak a 3 stilus közül választhatok és nem birom ugy csinálni hogy ne legyen kiválasztva egy sem. Remélem érted mit akarok.
  • MadWenom
    #1463
    Hello

    Az a helyzet hogy hétfőn utazom Irországba és nem tudom mikor tudok megint játszani. Szóval lehet hogy fél vagy 1 év mulva ami elég távoli időpont. Lehet hogy te már nem is fogod a játékot tolni mikor én ujra leszek. Szóval köszi a segitséget. Még egy kérdés lenne azért. Van 1 40-es csukám és meg szeretném javitani de álandóan fail-t ir ki. Talán a repair abilitit 50-es szintre kéne föltornásszam és akkor már menne a dolog? Most 30-as szintü. A nagy karika üres és van mellete 1 pici zöld pöty. Gondolom ez jelzi a stabilitást.
  • Atkamon
    #1462
    igen elég sazr... hallottam egy srácról aki elérte az 50-es szintet és visszament 49-re... na az nagyon szar lehet:P
  • MadWenom
    #1461
    bakker megint mehetek gyüjtögetni
  • Atkamon
    #1460
    tegnap szétcsesződtek a szerverek... ezért egy két óra kimaradt nekik.... amit azokban az órákban csináltál nem kerültek mentésre
  • MadWenom
    #1459
    Attila tegnap óta nincs meg 3 ability. Pedig meg volt. Ilyenkor hol lehet segitséget kérni ez ügyben?
  • MadWenom
    #1458
    A fórumon olvastam valami kombórol meg mikor dualban verekedtem akkor is mondta a gyerek hogy blokkoltam a kombóját az által hogy dazed efekt került rá. Ezért gondoltam hogy vannak kombók.
  • Atkamon
    #1457
    Milyen komók? nincsenek kombók csak speciális mozdulatok... azokat emg gondolom te is használod...
  • MadWenom
    #1456
    Ja még valami.

    Tudtomal vannak combok harc közben. Neked van esetleg olyan listád amin különböző karaktereknek le vannak irva a comboi?
  • MadWenom
    #1455
    ááá köszi!

    Mindig is kaptam ilyen kártyákat de én azt hittem hogy ez azért van mert ha misziót telyesitek és van nálam egy ilyen kártya akkor az adot területen a misszióban az ajtó nem lesz zárvan nekem és nem kell lockpicket használyak mert már van kértyám. Akkor ezt elég rosszul sejtettem :)
  • Atkamon
    #1454
    Most nézem a játék fórumán, hogy senki sem tud belépni... én is próbáltam. Az egyik fejlesztő kiirta hog dolgoznak az ügyön...
  • Atkamon
    #1453
    na menjünk szépen sorba:P
    Az Acces Node-ok felnyitják azt a körzetet ahol meghackeled őket, tehát nem lesz többé kiirva amikor belépsz hogy Restricted. Minden Access Node-hoz kell egy kártya, amit meg az utcákon lévő bandáktól lehet megszerezni. Minden bandának vanegy "vezetője", akinél az Acces Card van. Majd elküldöm email-ben hogy hol vannak a node-ok ill. az acces cardok.
    Az meg hogy nem tudsz belépni... ilyet akkor szokott kiirni amikor éppen frissítik a szervert... később próbáld meg. Ja és ha leállítod az előfizetésedet, akkor megmaradnak a karaktereid. Később újra aktiválhatod és megint jáchacc velük. Volt már olyan ember akinek eltűntek a karakterei, de aztán szólt a fejlesztőknek, és valahogy visszakapta őket.
  • MadWenom
    #1452
    Szia Attila! A pályákon fellelhető Access Nodok mire jók? .Ez az amiről beszéltem ami mesziről ugy néz ki mint egíy fákja jó nagy lángal "villámal" van pár szétszórva és aszem valami kulcsot kel hozá szerezni.
    Szabi gondoly bele ha megtetszik a játék akkor az a 3000 forint havonta szerintme nem valami nagy összeg hogy egész hónapban elszórakoztason.
    Ráadásul ott még az angoltudásod is csiszolhatod. Utólag szerintem nem is drága igy belegondolva hogy már a játékal játszom.

    Nem birok belépni a játékba és nem tudom hogy miért. pedig aktiv az accountom. elvileg 20-a körül jár le.
    Authenticating.....Failure (error)
    ezt irkálya ki álandóan. Remélem csak átmeneti.
    Ha esetleg több hónapig nem aktiv az accountom mert külföldön vagyok akkor a karakterem törlődik? Csak azért kérdem mert később azért szeretnék megint játszani vele ha haza jövök és akkor nem előröl szeretném kezdeni mert elégg hosszadalmas a felfejlesztése a csávókámnak.
    Hello
  • szabip
    #1451
    köszönöm
  • Atkamon
    #1450
    Igen adna hozzá. És igen természetesen akkor is fizeti kell érte, csak ha megveszed akkor kapsz valamennyi ingyen játékidőt. 30 nap asszem.
  • szabip
    #1449
    lenne még 1 kérdésem:
    ha eredeti játék van meg,akkor ahhoz adnak cd key-t?
    és ha igen,akkoris kell havonta fizetni?
    köszi
  • Atkamon
    #1448
    Nem... ezek csak arra az esetekre vannak ha már unod a sima küldetéseket... de nem kapsz semmitsem a végén
  • MadWenom
    #1447
    vannak a pályán emberkék akiknél missionokat lehet telyesiteni. De ugy vettem észre ha telyesitek egyet utána egy másfajtát tudok nála telyesiteni mejd megint másfajtát. Ezeket ha végigcsinálom nem kapok a végén valami specko cucot?
  • Atkamon
    #1446
    nem ezek mindig máshol vannak... ott vannak ahova a játékosok leteszik őket. igen az az enyém volt. Downtownban találtam